• Неодамнешно
10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

DEN 1049.00
DEN 1104.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


1.Објектот спецификите
10 Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк
Нашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облека
додаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, дома
текстилни додатоци, gown, и така натаму.
Детали :
Лента Тип : Holographic Лента
Лента големина : 75mm
Ние, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.
Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV163437
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер

Слични понуди

2014 година Нови голем лак плетени капчиња headband тинејџерите девојки headband жените мода коса додатоци Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

2014 година Нови голем лак плетени капчиња headband тинејџерите девојки headband жените мода коса додатоци Бесплатен превозот

DEN 190.00 216.00

Име : жените опаѓањето на лак капчиња headband модни додатоци за косаГолемина одговара : тинејџери и женска (слободен големина)Боја / Дизајн : 13бои, можете да изберете боја за да се измеша кога ќе го поставите целВе молиме изберете бои од овде и да ни каже бои' БРОЈ & КОЛ : ако не ја напушти било која боја во вашата нарачка, ние ќе се измеша боја по случаен изборПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail , тоа е бавен, превозоттоа, исто така, повеќето потреба 1860 дена ...

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова
 • Неодамнешно

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова

DEN 614.40

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Клипови должина : Околу 4.8 cmБои : Постојат 20pcs во секој бројЗа превозот : 1...

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли
 • Неодамнешно

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли

DEN 524.00 671.52

35pcs / лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шнолилак големина : за 8 CM1 : Акции Боја : 35 бои( 135 ) како на слика прикажана, изберете бои, ве молиме оставете порака како на следниот начин покажува : 1=2 парчиња,5=5pcs.или ние ќе ги испрати случајни бои.Answer : ___________________________ Note : pls прочитате производство опис доволно добро! Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот ...

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот
 • Неодамнешно

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот

DEN 1505.00 1584.00

1.Објектот спецификите100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса Ties Chevron Врски НеБраздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителотНа еластична лента е мек и еластичен, која работи одлично за сите типови коса.Оваа коса вратоврска, исто така може да се користи како трендовски нараквица.Детали : Лента Тип : 1.5 cm еластична бендМатеријал : НЕПРИЈАТЕЛЛак големина : околу 10cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

50pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 730.00 912.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња
 • Неодамнешно

Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња

DEN 193.00 205.44

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Еластична Hairband За Девојки Пакет : 1 Pcs во opp вреќа Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

120pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 2918.00 3648.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса Додатоци
 • Неодамнешно

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса Додатоци

DEN 63.00 67.20

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : како на сликата подолу Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци
 • Неодамнешно

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци

DEN 287.52

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 5cm.косата клип големина е 4cm...

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина
 • Неодамнешно

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина

DEN 2160.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Големина : 3.5 см(коса клипови должина)Функција : Врвен Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1382.00 1728.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

10PCS Висок Квалитет 6mm Silve Заврши со Прост Метал Коса Headbands со свиткана завршува на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус
 • Неодамнешно

10PCS Висок Квалитет 6mm Silve Заврши со Прост Метал Коса Headbands со свиткана завршува на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус

DEN 744.96

1)Материјал : железо,родиум заврши2)Доведе слободни,nickle слободни3)Тежина : околу 16.2 / еез 13lots број 46lots многу 710 многу повеќе од 11lots pls контактирајте со насPS : на цените на нашите производи се малку повисока, како тие се со поголема дебелина,повеќе тешки и повеќе сјајна и мазнаРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear
 • Неодамнешно

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear

DEN 456.00 480.00

Купувачите мора да се прочита1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, Fed Ex, UPSот), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена...

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1363.00 1704.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...