• Неодамнешно
Нови светкавиот бел кристал монистра пресврт рачно изработени сјајна камења дизајн headband за свадба партија headband

Нови светкавиот бел кристал монистра пресврт рачно изработени сјајна камења дизајн headband за свадба партија headband

DEN 816.00
DEN 960.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


1.beaded headwear
2,ве молиме забелешка бојата број кога ќе изберете дизајни
1) ние нудиме бесплатно DHL/ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL/ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ(сад).
2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.
3) DHL/ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,(сад само),ако друга земја,ве молиме контактирајте со првиот
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify плаќање во 1-2 дена. Тоа ќе се обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
4)КИНА ПОСТ обично трае 7-60 работни денови за испорака.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Карактеристики на понудата

Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
250709
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Б Нашата Мода
hairband:
монистра headband
Материјал:
кристали и мониста
Боја:
Бела
Стил:
Свадба

Слични понуди

Принцезата слатка лолита hairpin Бела чипка лак Гроздобер романтична снежана долго чипка tassels hairpin коса пролет клип FJ05
 • Неодамнешно

Принцезата слатка лолита hairpin Бела чипка лак Гроздобер романтична снежана долго чипка tassels hairpin коса пролет клип FJ05

DEN 451.00 500.64

Почитувани нашата Принцеза,Ние сме многу жал ми е да се забележи дека во превозот компанија ќе биде остатокот од 210 додека 228, па ако сакате да нарачате, ве молиме почекајте за испраќање до 2015228 со трпение да предизвика Кинеската нова година...

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак
 • Неодамнешно

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак

DEN 2016.00

1 број е 20 сетови,имаме 20 бои за да изберат.Ве молиме оставете порака на бои и КОЛИЧИНА што треба, или ќе се МЕША бои во просек.Симпатична бос сандала поставите доаѓа со 1 пар бос сандала и 1 headband...

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци
 • Неодамнешно

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци

DEN 1142.00 1344.00

[Description]трговија на големо мода симпатична лак клип / hairclip1.Тип : популарна кај жените и девојките2.Материјал : кадифе3.боја : светло сина4.големина : 10*8.5 cmПревозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL / ФЕДЕКС ДОГОВОР!1) ние нудиме бесплатно DHL / ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL / ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ.2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.3) DHL / ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify плаќање во 12 дена...

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Organza Hairbow со Чипка Еластична Бенд со Бисер
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Organza Hairbow со Чипка Еластична Бенд со Бисер

DEN 6840.00 7200.00

1.Објектот спецификитеМатеријал : ЧипкаЛак големина : 10cmЕластична бенд : 2cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Сертификат4.ShippmentА).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow
 • Неодамнешно

70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow

DEN 6065.00 6384.00

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : околу 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 3974.00 4968.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

Mooistar 3022D 50Pcs Жени, Девојки Коса Бенд Врски Јаже Прстен Еластична Hairband конска опашка Носителот на Нови
 • Неодамнешно

Mooistar 3022D 50Pcs Жени, Девојки Коса Бенд Врски Јаже Прстен Еластична Hairband конска опашка Носителот на Нови

DEN 70.00 81.60

Многу 50 Pcs Жените Девојка Коса Бенд Врски Еластична Јаже Прстен Hairband конска опашка НосителотНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереФункција : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет !Предмет Тип : Коса ВрскиБрој на модел : Коса додатоциМодел : ЦврстиМатеријал : Високо еластична крпа платноДијаметар : 4 cm / 1.6 ", флексибилниБоја : случајниПрилики : НеврзанОдличен влакна се врзуваат за девојки да се носат во партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Количина : 50 КОМПЈУТЕРИПакет Содржина : 50pcs x Коса ВрскиВнимание1...

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот
 • Неодамнешно

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот

DEN 1505.00 1584.00

1.Објектот спецификите100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса Ties Chevron Врски НеБраздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителотНа еластична лента е мек и еластичен, која работи одлично за сите типови коса.Оваа коса вратоврска, исто така може да се користи како трендовски нараквица.Детали : Лента Тип : 1.5 cm еластична бендМатеријал : НЕПРИЈАТЕЛЛак големина : околу 10cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear
 • Неодамнешно

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear

DEN 456.00 480.00

Купувачите мора да се прочита1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, Fed Ex, UPSот), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена...

2014 година Нови голем лак плетени капчиња headband тинејџерите девојки headband жените мода коса додатоци Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

2014 година Нови голем лак плетени капчиња headband тинејџерите девојки headband жените мода коса додатоци Бесплатен превозот

DEN 190.00 216.00

Име : жените опаѓањето на лак капчиња headband модни додатоци за косаГолемина одговара : тинејџери и женска (слободен големина)Боја / Дизајн : 13бои, можете да изберете боја за да се измеша кога ќе го поставите целВе молиме изберете бои од овде и да ни каже бои' БРОЈ & КОЛ : ако не ја напушти било која боја во вашата нарачка, ние ќе се измеша боја по случаен изборПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail , тоа е бавен, превозоттоа, исто така, повеќето потреба 1860 дена ...

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк
 • Неодамнешно

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

DEN 1049.00 1104.00

1.Објектот спецификите10 Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во паркНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : Holographic ЛентаЛента големина : 75mmНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

30pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

30pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 480.00 600.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса Додатоци
 • Неодамнешно

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса Додатоци

DEN 63.00 67.20

1pcs Симпатична Новородените Деца Цвет Headbands Фотографија Реквизити Девојки Коса Бендови Деца Коса ДодатоциКарактеристики : Бои : како се покаже Големина : како на сликата подолу Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса, лак
 • Неодамнешно

70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса, лак

DEN 6065.00 6384.00

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса поклон Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : околу 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1363.00 1704.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли
 • Неодамнешно

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли

DEN 524.00 671.52

35pcs / лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шнолилак големина : за 8 CM1 : Акции Боја : 35 бои( 135 ) како на слика прикажана, изберете бои, ве молиме оставете порака како на следниот начин покажува : 1=2 парчиња,5=5pcs.или ние ќе ги испрати случајни бои.Answer : ___________________________ Note : pls прочитате производство опис доволно добро! Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот ...

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow
 • Неодамнешно

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow

DEN 1961.00 2064.00

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени
 • Неодамнешно

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени

DEN 1199.52

Здраво,ПријателДобредојдовте на нашиот продавница,ние се headbands директни производителот,да го прифати сопствени направени дизајн,ако сакате да трговија на големо на headbands,pls контакт со мене директно,поголема количина и поголем попуст,добредојдекликнете тука за повеќе нови предмети : Добредојдовте на нашата продавница!!!!!!!!!!!Сите headbands се рачно изработени,многу добар квалитет и моден дизајн,квалитетот е 200% вредност за цена ,па не heasitate да се купи.....Ние снабдување на сопствени направени услуга,доколку имате било какво барање на headbands,pls контакт со нас,можете да пратите фотографија до нас за направија,ние исто така може да го направи детето големина за вас, ако треба,во секој случај,pls контакт со нас за вашите било какви барањаБоја : Црвена, ЦрнаГолемина : Возрасни (глава обемот 5660cm)Ако сакате да го направите детето големина,pls дозволете ми да знам големина детали сакате,тогаш ние може да организира за васВе молиме контактирајте со нас на : 1...