• Неодамнешно
10pcs БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка Коса Додатоци 5 Б - Топка Пеперутка Коса Поклон Еластична Рака Прилагодите Бесплатен Превозот

10pcs БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка Коса Додатоци 5 Б - Топка Пеперутка Коса Поклон Еластична Рака Прилагодите Бесплатен Превозот

DEN 604.00
DEN 710.40
-15 %
Достапно

Количина на стоки


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 10 Компјутери убава Топка Пеперутка h воздух, лакови. Овие Топката коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукција крајот.
Се направени на направени од 1,5" и 3" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .
Тие се мерка за 5 инчи. Во прилог на еластична . Таквите мила лакови се носи за Танц Партија и Фестивал. Исто така, тие може да се носи секојдневно.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Ние нудиме тагови и подарок boxs за овие лакови, ве молиме видете на сликата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Предности
1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
3.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
4. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras

Слични понуди

Роуз злато&Сребрена кристал невестата коса додатоци кристал цвет булчински tiaras коса jewerly свадба додатоци 2pcs/многу SYBC36
 • Неодамнешно

Роуз злато&Сребрена кристал невестата коса додатоци кристал цвет булчински tiaras коса jewerly свадба додатоци 2pcs/многу SYBC36

DEN 623.52

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинРоуз злато&Сребрена кристал невестата коса додатоци кристал цвет булчински tiaras коса jewerly свадба додатоци 2pcs / многу SYBC36

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова
 • Неодамнешно

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова

DEN 614.40

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Клипови должина : Околу 4.8 cmБои : Постојат 20pcs во секој бројЗа превозот : 1...

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1382.00 1728.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 3974.00 4968.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од juDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци
 • Неодамнешно

12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од juDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци

DEN 404.00 475.20

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 12 Компјутери убава Пеперутка Коса Поклон Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува...

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак
 • Неодамнешно

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак

DEN 2016.00

1 број е 20 сетови,имаме 20 бои за да изберат.Ве молиме оставете порака на бои и КОЛИЧИНА што треба, или ќе се МЕША бои во просек.Симпатична бос сандала поставите доаѓа со 1 пар бос сандала и 1 headband...

Деца и Цвеќиња Печати Флорални Пеперутка Лак Еластична Коса бенд Девојки Turban Зајакот Bowknot Headband Headwear Коса Бенд Додатоци
 • Неодамнешно

Деца и Цвеќиња Печати Флорални Пеперутка Лак Еластична Коса бенд Девојки Turban Зајакот Bowknot Headband Headwear Коса Бенд Додатоци

DEN 67.00 79.20

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Количина : 1 парчеСтокови : headbandБоја : фото бојаСовети : одговара за бебето.Димензии : 15inchПогоден за деца на возраст од 210 години.Елегантна, симпатична и слатка!Им помогне на вашите девојки за да ги организирате својата коса удира.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за вашите девојки!купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци
 • Неодамнешно

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци

DEN 1142.00 1344.00

[Description]трговија на големо мода симпатична лак клип / hairclip1.Тип : популарна кај жените и девојките2.Материјал : кадифе3.боја : светло сина4.големина : 10*8.5 cmПревозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL / ФЕДЕКС ДОГОВОР!1) ние нудиме бесплатно DHL / ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL / ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ.2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.3) DHL / ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify плаќање во 12 дена...

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран
 • Неодамнешно

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран

DEN 2280.00 2400.00

1.Објектот спецификите100 Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент ДизајниранНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : PC Термички трансфер Печатење лентаЛента големина : 22mm,38mm,50mm, 75ммНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци
 • Неодамнешно

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци

DEN 287.52

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 5cm.косата клип големина е 4cm...

Детето деца коса додатоци корејски chiffon Лак Јазол Главата обрачот Hairband Коса Бенд училиште девојка розова сива круна зајакот headwar G10
 • Неодамнешно

Детето деца коса додатоци корејски chiffon Лак Јазол Главата обрачот Hairband Коса Бенд училиште девојка розова сива круна зајакот headwar G10

DEN 163.68

♥ Совршен за да се повлече оние парична казна wisps од коса од нејзините очи♥ Имајте upadating нови дизајни, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите омилени...

20pcs/многу (Мешавина Боја) Обоени Бонбони Квалитет Еластична конска опашка Носители Додатоци Девојка Жените Гума Бендови се Врзуваат за Џвакање Мода
 • Неодамнешно

20pcs/многу (Мешавина Боја) Обоени Бонбони Квалитет Еластична конска опашка Носители Додатоци Девојка Жените Гума Бендови се Врзуваат за Џвакање Мода

DEN 33.00 38.88

Спецификации100% нови и високо qualtiyБоја : 20pcs мешани БоиДијаметар : 3cmПакет листи и тоа : 20 компјутери12373 Повеќе Женска Облека

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли
 • Неодамнешно

35pcs/лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шноли

DEN 524.00 671.52

35pcs / лот 3 Инчен Коса Лакови Со Алигатор Клипови Мали Класичен Лак за Коса Клипови Коса Додатоци Девојки Headwear Бутик Шнолилак големина : за 8 CM1 : Акции Боја : 35 бои( 135 ) како на слика прикажана, изберете бои, ве молиме оставете порака како на следниот начин покажува : 1=2 парчиња,5=5pcs.или ние ќе ги испрати случајни бои.Answer : ___________________________ Note : pls прочитате производство опис доволно добро! Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот ...

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS
 • Неодамнешно

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS

DEN 628.00 897.60

КОЛИЧИНА : 80 КОМПЈУТЕРИ / многуГолемина : 5cmБои : 23 боиСите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,ви благодариме1 Lot=80 компјутериПроизводи покаже : боја за да изберетеможете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки вака БР.19 PCS,NO25 PCS,NO37 PCS..ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union...

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени
 • Неодамнешно

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени

DEN 1199.52

Здраво,ПријателДобредојдовте на нашиот продавница,ние се headbands директни производителот,да го прифати сопствени направени дизајн,ако сакате да трговија на големо на headbands,pls контакт со мене директно,поголема количина и поголем попуст,добредојдекликнете тука за повеќе нови предмети : Добредојдовте на нашата продавница!!!!!!!!!!!Сите headbands се рачно изработени,многу добар квалитет и моден дизајн,квалитетот е 200% вредност за цена ,па не heasitate да се купи.....Ние снабдување на сопствени направени услуга,доколку имате било какво барање на headbands,pls контакт со нас,можете да пратите фотографија до нас за направија,ние исто така може да го направи детето големина за вас, ако треба,во секој случај,pls контакт со нас за вашите било какви барањаБоја : Црвена, ЦрнаГолемина : Возрасни (глава обемот 5660cm)Ако сакате да го направите детето големина,pls дозволете ми да знам големина детали сакате,тогаш ние може да организира за васВе молиме контактирајте со нас на : 1...

10PCS 3мм Висок Квалитет Обичен Метал Headbands со наведнуваат завршува на олово слободни и nickle слободни,3мм метал hairbands
 • Неодамнешно

10PCS 3мм Висок Квалитет Обичен Метал Headbands со наведнуваат завршува на олово слободни и nickle слободни,3мм метал hairbands

DEN 477.00 518.40

1)Материјал : железо,родиум заврши2)Доведе слободни,nickle слободни3)Дебелина : 1mm,,ширина 3мм,тежината е околу 8 g / еез 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насPS : на цените на нашите производи се малку повисока, како тие се со поголема дебелина,повеќе тешки и повеќе сјајна и мазнаРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! !ЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет 3мм црна обичен метал коса headbands со наведнуваат на крајот на олово слободни и nickle free многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет 3мм црна половина круг обичен метал коса headbands на nickle слободни и да доведе free многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 3мм златна обичен метал коса headbands со свиткана завршува на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 50pcs редовни квалитет 3мм обичен Метал Коса Headbands со наведнуваат совети на олово слободни и nickle free многупарчиња / многу5 PCS по многу Црни обични двојно 3мм рамен Метална Жица Коса headbands со 20mm подлога во nickle слободни и да доведе слободни ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС сребро целната рамнина двојно 3мм рамен жица коса headbands на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многупарчиња / многуЗделка за Рефус златна 1.2 mm дебелина една метална жица коса headbands со 3мм топката завршува на олово слободни и nickle free многупарчиња / многу10 PCS 1.2 mm Сребрен финиш Двојно Жица Обичен Метал Коса Headbands со круг совети на nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС многупарчиња / многуЗделка за Рефус 12 mm двојно бранови обичен блек метал коса headbands на nickle слободни и да доведе слободни квалитет

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци
 • Неодамнешно

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци

DEN 48.00 76.80

Опис6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца ДодатоциОвој производ не опфаќаат хартија картичкаВисок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки...

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear
 • Неодамнешно

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear

DEN 456.00 480.00

Купувачите мора да се прочита1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, Fed Ex, UPSот), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена...