• Неодамнешно
12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од juDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци

12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од juDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци

DEN 404.00
DEN 475.20
-15 %
Достапно

Количина на стоки


~~~~ОПИС~~~
Вие сте наддавање за поставување на 12 Компјутери убава Пеперутка Коса Поклон. Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува. Тие се направени од 3/8 " grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване. Мерка за 2.5" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип, ве Молиме видете на сликата.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Ние нудиме тагови и подарок boxs за овие лакови, ве молиме видете слика Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Предности
1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
3.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
4. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Слични понуди

5 компјутери/set 2017 Симпатична Bowknot Цвет Hairpin Девојки Деца Лак за Коса Клипови Лакови Barrette Додатоци За Деца Hairclip Headdress
 • Неодамнешно

5 компјутери/set 2017 Симпатична Bowknot Цвет Hairpin Девојки Деца Лак за Коса Клипови Лакови Barrette Додатоци За Деца Hairclip Headdress

DEN 112.00 127.68

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји цел 20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС...

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци
 • Неодамнешно

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци

DEN 48.00 76.80

Опис6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца ДодатоциОвој производ не опфаќаат хартија картичкаВисок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки...

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак
 • Неодамнешно

20 поставува Деца Боси Prewalk и Headband Додатоци Првиот Вокер Бос Hairband Chiffon цвет флорални Headbands Коса, лак

DEN 2016.00

1 број е 20 сетови,имаме 20 бои за да изберат.Ве молиме оставете порака на бои и КОЛИЧИНА што треба, или ќе се МЕША бои во просек.Симпатична бос сандала поставите доаѓа со 1 пар бос сандала и 1 headband...

10PCS 5mm Црна Ткаенина Целосно Покриени од Обичен Метал Коса Headbands за DIY на коса и накит
 • Неодамнешно

10PCS 5mm Црна Ткаенина Целосно Покриени од Обичен Метал Коса Headbands за DIY на коса и накит

DEN 537.60

1)Материјал : метал,ткаенина2)Тежина : околу 10.0 g / еезРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!5mm целосна ткаенина спакувани метал headbands,DIY headbands за девојки,рачно изработени деца додатоци,девојки headbands за цвеќиња за коса,лакови за коса headbands,бебе headbands бутик ЗДЕЛКА за РЕФУС 30 цврсти бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands на Бесплатен превозот САД$ 38.94 / многупарчиња / многуЗделка за Рефус 7mm 19 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 45.75 / многупарчиња / многуЗделка за Рефус 13 цврсти бои мешани 10мм ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 49.15 / многупарчиња / многуЗделка за Рефус 10colors мешани 8мм сјајна обична пластична коса headbands со заби во внатрешноста на бесплатен превозот САД$ 11.07 / многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 5mm црн сатен лента завиткани обичен метал коса headbands на Бесплатен превозот САД$ 12.48 / многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 50pcs редовни квалитет 5mm обичен метал коса headbands со наведнуваат совети на олово слободни и nickle free многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет сребро заврши 5mm обичен метал коса headbands со свиткан на крајот на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет 5mm златна обичен метал коса headbands со свиткан на крајот на nickle слободни и да доведе слободни квалитет многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 10мм црна ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 9.62 / многупарчиња / многуЗДЕЛКА за РЕФУС 12mm црна ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 10.

Деца и Цвеќиња Печати Флорални Пеперутка Лак Еластична Коса бенд Девојки Turban Зајакот Bowknot Headband Headwear Коса Бенд Додатоци
 • Неодамнешно

Деца и Цвеќиња Печати Флорални Пеперутка Лак Еластична Коса бенд Девојки Turban Зајакот Bowknot Headband Headwear Коса Бенд Додатоци

DEN 67.00 79.20

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Количина : 1 парчеСтокови : headbandБоја : фото бојаСовети : одговара за бебето.Димензии : 15inchПогоден за деца на возраст од 210 години.Елегантна, симпатична и слатка!Им помогне на вашите девојки за да ги организирате својата коса удира.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за вашите девојки!купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

30pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

30pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 480.00 600.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow
 • Неодамнешно

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow

DEN 1961.00 2064.00

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени
 • Неодамнешно

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени

DEN 1199.52

Здраво,ПријателДобредојдовте на нашиот продавница,ние се headbands директни производителот,да го прифати сопствени направени дизајн,ако сакате да трговија на големо на headbands,pls контакт со мене директно,поголема количина и поголем попуст,добредојдекликнете тука за повеќе нови предмети : Добредојдовте на нашата продавница!!!!!!!!!!!Сите headbands се рачно изработени,многу добар квалитет и моден дизајн,квалитетот е 200% вредност за цена ,па не heasitate да се купи.....Ние снабдување на сопствени направени услуга,доколку имате било какво барање на headbands,pls контакт со нас,можете да пратите фотографија до нас за направија,ние исто така може да го направи детето големина за вас, ако треба,во секој случај,pls контакт со нас за вашите било какви барањаБоја : Црвена, ЦрнаГолемина : Возрасни (глава обемот 5660cm)Ако сакате да го направите детето големина,pls дозволете ми да знам големина детали сакате,тогаш ние може да организира за васВе молиме контактирајте со нас на : 1...

Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња
 • Неодамнешно

Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња

DEN 193.00 205.44

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Еластична Hairband За Девојки Пакет : 1 Pcs во opp вреќа Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова
 • Неодамнешно

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова

DEN 614.40

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Клипови должина : Околу 4.8 cmБои : Постојат 20pcs во секој бројЗа превозот : 1...

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Organza Hairbow со Чипка Еластична Бенд со Бисер
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Organza Hairbow со Чипка Еластична Бенд со Бисер

DEN 6840.00 7200.00

1.Објектот спецификитеМатеријал : ЧипкаЛак големина : 10cmЕластична бенд : 2cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Сертификат4.ShippmentА).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

50pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 730.00 912.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

300 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Еластична Додатоци
 • Неодамнешно

300 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Еластична Додатоци

DEN 8111.00 9542.40

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 300 Компјутери Огномет убава коса лакови Овие Огномет коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукција крајот.Се изработени од составени од 2 / 8" и 7 / 8" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .Мерка за 3 инчи...

Симпатична Цртан филм Мики Коса Клипови Принцеза Barrette Деца Headdress Деца Коса Додатоци Бебе Шноли Девојки Headwear многу
 • Неодамнешно

Симпатична Цртан филм Мики Коса Клипови Принцеза Barrette Деца Headdress Деца Коса Додатоци Бебе Шноли Девојки Headwear многу

DEN 84.00 105.12

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Пакување : opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за разлика објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред вашето купување ...

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран
 • Неодамнешно

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран

DEN 2280.00 2400.00

1.Објектот спецификите100 Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент ДизајниранНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : PC Термички трансфер Печатење лентаЛента големина : 22mm,38mm,50mm, 75ммНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1382.00 1728.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Принцезата Готски лолита се Маскира партија принцезата бела чипка половина лице маски за ноќта на Вештерките ноќ секси красат член МЈ-11
 • Неодамнешно

Принцезата Готски лолита се Маскира партија принцезата бела чипка половина лице маски за ноќта на Вештерките ноќ секси красат член МЈ-11

DEN 493.00 548.16

Почитувани нашата Принцеза,Ние сме многу жал ми е да се забележи дека во превозот компанија ќе биде остатокот од 210 додека 228, па ако сакате да нарачате, ве молиме почекајте за испраќање до 2015228 со трпение да предизвика Кинеската нова година...

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1363.00 1704.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк
 • Неодамнешно

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

DEN 1049.00 1104.00

1.Објектот спецификите10 Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во паркНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : Holographic ЛентаЛента големина : 75mmНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS
 • Неодамнешно

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS

DEN 628.00 897.60

КОЛИЧИНА : 80 КОМПЈУТЕРИ / многуГолемина : 5cmБои : 23 боиСите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,ви благодариме1 Lot=80 компјутериПроизводи покаже : боја за да изберетеможете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки вака БР.19 PCS,NO25 PCS,NO37 PCS..ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union...