• Неодамнешно
НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци

DEN 1142.00
DEN 1344.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


[Description]
трговија на големо мода симпатична лак клип /hairclip
1.Тип : популарна кај жените и девојките
2.Материјал : кадифе
3.боја : светло сина
4.големина : 10*8.5 cm
Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL/ФЕДЕКС ДОГОВОР!
1) ние нудиме бесплатно DHL/ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL/ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ.
2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.
3) DHL/ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify плаќање во 1-2 дена. Тоа ќе се обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
4)КИНА ПОСТ воздухопловната®istered за под цел.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена Тоа обично трае 7-30 работни денови за испорака.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Најлон,Полиестер,Свила
Број На Модел На:
250415
Бренд Име:
Б Нашата Мода
hairband:
hairclip
Материјал:
легура со ткаенина
Боја:
избрани
дизајн:
едноставен дизајн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични понуди

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

50pcs/број 4 15colors Голема Chiffon Цвет+Кристал Бисер Копчето За Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1363.00 1704.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

300 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Еластична Додатоци
 • Неодамнешно

300 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Еластична Додатоци

DEN 8111.00 9542.40

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 300 Компјутери Огномет убава коса лакови Овие Огномет коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукција крајот.Се изработени од составени од 2 / 8" и 7 / 8" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .Мерка за 3 инчи...

Едноставен Стил Мали Гранка Barrettes Златна Сребрена Металик Коса Клипови и Игли Мода Headwear Жените Коса Додатоци
 • Неодамнешно

Едноставен Стил Мали Гранка Barrettes Златна Сребрена Металик Коса Клипови и Игли Мода Headwear Жените Коса Додатоци

DEN 36.00 39.84

Големина е околу : 6.25*11 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow
 • Неодамнешно

70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow

DEN 6065.00 6384.00

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот за Денот на Вљубените Големи Бутик Hairbow Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : околу 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени
 • Неодамнешно

Hotsale Ријана Омилен Ретро Панк Занитвам Headband Европа Ѕвезда Ист Стил Studs Hairbands Црна, Црвена Занитвам Bandanas Сопствени Направени

DEN 1199.52

Здраво,ПријателДобредојдовте на нашиот продавница,ние се headbands директни производителот,да го прифати сопствени направени дизајн,ако сакате да трговија на големо на headbands,pls контакт со мене директно,поголема количина и поголем попуст,добредојдекликнете тука за повеќе нови предмети : Добредојдовте на нашата продавница!!!!!!!!!!!Сите headbands се рачно изработени,многу добар квалитет и моден дизајн,квалитетот е 200% вредност за цена ,па не heasitate да се купи.....Ние снабдување на сопствени направени услуга,доколку имате било какво барање на headbands,pls контакт со нас,можете да пратите фотографија до нас за направија,ние исто така може да го направи детето големина за вас, ако треба,во секој случај,pls контакт со нас за вашите било какви барањаБоја : Црвена, ЦрнаГолемина : Возрасни (глава обемот 5660cm)Ако сакате да го направите детето големина,pls дозволете ми да знам големина детали сакате,тогаш ние може да организира за васВе молиме контактирајте со нас на : 1...

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS
 • Неодамнешно

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS

DEN 628.00 897.60

КОЛИЧИНА : 80 КОМПЈУТЕРИ / многуГолемина : 5cmБои : 23 боиСите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,ви благодариме1 Lot=80 компјутериПроизводи покаже : боја за да изберетеможете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки вака БР.19 PCS,NO25 PCS,NO37 PCS..ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union...

Детето деца коса додатоци корејски chiffon Лак Јазол Главата обрачот Hairband Коса Бенд училиште девојка розова сива круна зајакот headwar G10
 • Неодамнешно

Детето деца коса додатоци корејски chiffon Лак Јазол Главата обрачот Hairband Коса Бенд училиште девојка розова сива круна зајакот headwar G10

DEN 163.68

♥ Совршен за да се повлече оние парична казна wisps од коса од нејзините очи♥ Имајте upadating нови дизајни, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите омилени...

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот
 • Неодамнешно

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот

DEN 1505.00 1584.00

1.Објектот спецификите100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса Ties Chevron Врски НеБраздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителотНа еластична лента е мек и еластичен, која работи одлично за сите типови коса.Оваа коса вратоврска, исто така може да се користи како трендовски нараквица.Детали : Лента Тип : 1.5 cm еластична бендМатеријал : НЕПРИЈАТЕЛЛак големина : околу 10cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

120pcs/број 4 15colors Солидна DIY Голема Износени Chiffon Цвет За Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/број 4 15colors Солидна DIY Голема Износени Chiffon Цвет За Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1421.00 1776.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4inches дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/број 4 15colors Голема Износени Chiffon Цвет+Бисер Центар За Деца Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 3974.00 4968.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 15 бои, како на слики го покажува* 4 инчи дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина
 • Неодамнешно

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина

DEN 2160.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Големина : 3.5 см(коса клипови должина)Функција : Врвен Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

30pcs/многу Големо Sliver Кристал Разубавувањето Копчиња За Шиење Метал Бисер Алуминиумски Копче За Headband Додатоци Снабдување
 • Неодамнешно

30pcs/многу Големо Sliver Кристал Разубавувањето Копчиња За Шиење Метал Бисер Алуминиумски Копче За Headband Додатоци Снабдување

DEN 697.00 792.00

~~Прашања Деталите што треба да ги знаете : * 6 STYELS вкупниот да се избере.* Големина? како слика шоу.* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL / ФЕДЕКС .~~Плаќање?* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.~~Превозот?* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 1240 дена.* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.* Цел над $180,Слободни DHL / ФЕДЕКС,Таа треба за 310 дена ...

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци
 • Неодамнешно

6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца Додатоци

DEN 48.00 76.80

Опис6 Нови КОМПЈУТЕРИ Симпатична Цртан филм Срцето од Типот Метал Бонбони Боја Бебе ББ, Клипови за Девојки Шноли за Коса Клип Деца Headwear Деца ДодатоциОвој производ не опфаќаат хартија картичкаВисок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки...

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк
 • Неодамнешно

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

DEN 1049.00 1104.00

1.Објектот спецификите10 Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во паркНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : Holographic ЛентаЛента големина : 75mmНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци
 • Неодамнешно

Nishine 2 30pcs/многу Новороденче Симпатична Чувствува Лакови За Деца Бутик Headbands Hairclips Прекрасна рачно изработени Девојки DIY Коса Додатоци

DEN 287.52

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 5cm.косата клип големина е 4cm...

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow
 • Неодамнешно

20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow

DEN 1961.00 2064.00

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот Љубов Печатење Лента Поклон за Денот на Вљубените Hairbow Jojobow Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

Принцезата Готски лолита се Маскира партија принцезата бела чипка половина лице маски за ноќта на Вештерките ноќ секси красат член МЈ-11
 • Неодамнешно

Принцезата Готски лолита се Маскира партија принцезата бела чипка половина лице маски за ноќта на Вештерките ноќ секси красат член МЈ-11

DEN 493.00 548.16

Почитувани нашата Принцеза,Ние сме многу жал ми е да се забележи дека во превозот компанија ќе биде остатокот од 210 додека 228, па ако сакате да нарачате, ве молиме почекајте за испраќање до 2015228 со трпение да предизвика Кинеската нова година...

70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса, лак
 • Неодамнешно

70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса, лак

DEN 6065.00 6384.00

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Молив коса поклон Извртени коса поклон Училиште коса поклон Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : околу 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands
 • Неодамнешно

120pcs/многу 10cm 14 Бои Големи Меки Chiffon Цвеќиња За Деца Девојки Коса Додатоци на Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

DEN 1382.00 1728.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* Дијаметар 10cm ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

30 компјутери / многу , 8cm chiffon цвет со бисер за облека коса headwear додатоци
 • Неодамнешно

30 компјутери / многу , 8cm chiffon цвет со бисер за облека коса headwear додатоци

DEN 556.00 604.80

1>.Материјал : chiffon 2>.Димензии : 8cm 3>.Бои : како слика 4> moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 30 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

Симпатична Цртан филм Мики Коса Клипови Принцеза Barrette Деца Headdress Деца Коса Додатоци Бебе Шноли Девојки Headwear многу
 • Неодамнешно

Симпатична Цртан филм Мики Коса Клипови Принцеза Barrette Деца Headdress Деца Коса Додатоци Бебе Шноли Девојки Headwear многу

DEN 84.00 105.12

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Пакување : opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за разлика објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред вашето купување ...

10PCS Висок Квалитет 6mm Silve Заврши со Прост Метал Коса Headbands со свиткана завршува на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус
 • Неодамнешно

10PCS Висок Квалитет 6mm Silve Заврши со Прост Метал Коса Headbands со свиткана завршува на nickle слободни и да доведе слободни,Зделка за Рефус

DEN 744.96

1)Материјал : железо,родиум заврши2)Доведе слободни,nickle слободни3)Тежина : околу 16.2 / еез 13lots број 46lots многу 710 многу повеќе од 11lots pls контактирајте со насPS : на цените на нашите производи се малку повисока, како тие се со поголема дебелина,повеќе тешки и повеќе сјајна и мазнаРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...