• Неодамнешно
2 парчиња/set Ремени Закачалка Виси Шапка Облека Организатор Капа Рек Носителот Над Вратата Ремени Со 16 Кука за Дома Организатор

2 парчиња/set Ремени Закачалка Виси Шапка Облека Организатор Капа Рек Носителот Над Вратата Ремени Со 16 Кука за Дома Организатор

DEN 271.00
DEN 437.28
-38 %
Достапно

Количина на стоки


Почитувани , ве молиме да се напомене дека куките се направени од пластика. Ние не нудиме боја на избор,сите ќе бидат испратени по случаен избор. Материјал : ABS, PVC и не ' рѓосувачки челик Димензија на рака : прибл. 180cm Димензија на нерѓосувачки куки : должина околу 6.5 см Големи идеи за организирање на чанти, капи, капути, облека, крпи над вратата Куки може да се прилагоди нагоре и надолу Простор saver 2 x Ремени со 16 ABS Куки (организира чанти, капи и сл.) 4 x Нерѓосувачки Куки (fix до врата)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Карактеристики на понудата

Тип:
Куки & Шини
Број На Модел На:
ремени закачалка
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Употреба:
облека
Материјал:
ABS, PVC и не ' рѓосувачки челик
боја:
Испрати по случаен избор
Материјал:
Димензија на рака :
прибл. 180cm
Димензија на нерѓосувачки куките:
должина околу 6.5 см
користат за:
организирање на чанти, капи, капути, облека, крпи преку вратата

Слични понуди

Antiqued Репродукција Леано Железо Слон Главата Една Кука Ѕид Оркестарот
 • Неодамнешно

Antiqued Репродукција Леано Железо Слон Главата Една Кука Ѕид Оркестарот

DEN 959.52

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.Боја : 'Рѓа БраунМатеријал : тешки, трајни леано железо;големина : 4.7 "w X2.36"d X 3.9"h (12 X6 X10 CM)Античкиот заврши ѕид кука,со еден куки; Одлични за бесење на копчињата , накит и други лесни објекти.Идеален за употреба во foyers, ходници, бар, читална, и бањиЗабелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики...

Дрво, Закачалка Модерна Грб Носителот Housekeeper Шапка Закачалка Ѕид HookRound Цилиндар Дом Градина Оркестарот Закачалки Декоративни Куките
 • Неодамнешно

Дрво, Закачалка Модерна Грб Носителот Housekeeper Шапка Закачалка Ѕид HookRound Цилиндар Дом Градина Оркестарот Закачалки Декоративни Куките

DEN 432.00 479.52

Име : дрво декорација кукаМатеријал : бука, оревДимензии : дијаметар 5cm, со дијаметар од 6cm

Украсни Риби Коски Ѕид Крпа Управување со Comfify - Стилски Леано Железо Закачалка со 4 Куки(Риба Коски Крпа Закачалка
 • Неодамнешно

Украсни Риби Коски Ѕид Крпа Управување со Comfify - Стилски Леано Железо Закачалка со 4 Куки(Риба Коски Крпа Закачалка

DEN 623.52

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.Боја : 'Рѓа БраунМатеријал : тешки, трајни леано железо;големина : 7.8"w X 2.3"h (20 X6 CM)Античкиот заврши ѕид кука,со 4 куки; Одлични за бесење на копчињата , накит и други лесни објекти.Идеален за употреба во foyers, ходници, бар, читална, и бањиЗабелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики...

6x Антички Бронза Пеперутка Ѕид Вратата Куки Закачалка Облека Грб Носителот на Шапка
 • Неодамнешно

6x Антички Бронза Пеперутка Ѕид Вратата Куки Закачалка Облека Грб Носителот на Шапка

DEN 420.00

Опис : Гроздобер метал ѕид закачалка кука Употреба на рокот за чување Мантил, Капа, крпи, чистење потрошен материјал и други предмети Лесно месеци на ѕид / врата, завртки вклучени Материјал : Zine Легура Боја : Бронзени Големина : Прибл...

ЕДЕН ЛУКС Акрилик Двојно Крпа Бар,Јасно Lucite Ѕид Крпа Носителот Рек - Разни Бои
 • Неодамнешно

ЕДЕН ЛУКС Акрилик Двојно Крпа Бар,Јасно Lucite Ѕид Крпа Носителот Рек - Разни Бои

DEN 4800.00

Ѕид Акрилик Двојно Крпа Бар,Јасно Lucite Towel Носителот Рек Разни БоиДодадете стилски допир на вашата бања со овој ONELUX Акрилик Двојно Крпа Бар.Подетални : 60 W*10 D*11 H CM / Прибл.23.62" * 4" * 6"H инчен Направен од висок квалитет на тврда акрилнаЗа Испорака : 1 Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPSот ) како нашиот главен превозот метод.2 обработка на време ќе биде 23 дена по уплатата верификација.3ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.4Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси...

100PS мешавина боја Риба Коска Силикони Авто Кабел Кабелот Жица Организатор Bobbin Winder Smart Заврши За Headphone Слушалка подарок објект
 • Неодамнешно

100PS мешавина боја Риба Коска Силикони Авто Кабел Кабелот Жица Организатор Bobbin Winder Smart Заврши За Headphone Слушалка подарок објект

DEN 204.00 239.52

Детали за производот : Тип : кабел winder Износ : 100pcs Материјал : пластични Одговара за iphone, за samsung мобилен телефон, компјутер, mp3, mp4, рампа Боја : ( токму како на сликата ) Едноставен пакет Оваа точка е многу убаво...

1 BUC Спалната соба креативни нерѓосувачки челик кука метал новина подарок грб остатоци складирање кука сребро.
 • Неодамнешно

1 BUC Спалната соба креативни нерѓосувачки челик кука метал новина подарок грб остатоци складирање кука сребро.

DEN 324.00 432.00

Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број и име и презиме може да ве контактираат.Ако имате барања од нарачката,ве молиме да ни остават порака.Испорака : 1.Во принцип, ние ќе се користи Кина пост или Хонгконг пост воздух пратка, може да биде потребно долго време,но цена е поевтина, треба вашата љубезно трпение...

WALFOS Железо Кујна Складирање Рек Шкафот Виси Кука Полица Сад Ги Градите Складирање Полица Бања Организатор на Носителот
 • Неодамнешно

WALFOS Железо Кујна Складирање Рек Шкафот Виси Кука Полица Сад Ги Градите Складирање Полица Бања Организатор на Носителот

DEN 204.00 240.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

Нови Пристигнување!3pc/многу Тешки Гроздобер Стил Ѕид Кука Метал Грб&Шапка Ѕид Закачалка Дома Deocr Крпа Закачалка
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување!3pc/многу Тешки Гроздобер Стил Ѕид Кука Метал Грб&Шапка Ѕид Закачалка Дома Deocr Крпа Закачалка

DEN 844.00 888.00

Големина на : 21*9*1.4 cmНов дизајн, Висок Квалитет, Рачно изработени Слики, Топла Продажба!Pls забелешка рака слика не може да биде совршен, тоа е многу нормално да имаат мали делови боја падне или така.

Девојка Форма во Текот на Врата, Двојна Закачалка Кука Шапка Грб Носителот Метална Врата Кука за виси Облеката Крпи Caps Копче Рек & Носителот
 • Неодамнешно

Девојка Форма во Текот на Врата, Двојна Закачалка Кука Шапка Грб Носителот Метална Врата Кука за виси Облеката Крпи Caps Копче Рек & Носителот

DEN 547.00 547.20

Прикажи ПовеќеGiel Форма во Текот на Врата, Двојна Закачалка Кука Шапка Грб Носителот Метална Врата Кука за виси Облеката Крпи Caps Копче Рек & Носителот *Лесно да додадете лесен за складирање куки, не монтажа хардвер потребен Материјал : метал Боја на располагање : виолетова, зелена, сина и жолта Димензија, Големина : 14.5* 6.8* 6cm (приближно), видете како што е подолу pictrues...

4Pcs/Многу Бебе шетач кука клипови Рака закачалка Pushchair Виси 2 Куки Мулти Цел Количка столче Swiveling Куките
 • Неодамнешно

4Pcs/Многу Бебе шетач кука клипови Рака закачалка Pushchair Виси 2 Куки Мулти Цел Количка столче Swiveling Куките

DEN 108.00 129.12

4 Pcs / Многу Бебе шетач кука клипови 2 Куки Рака закачалка Pushchair Виси Куки Мулти Цел Бебе Безбедно КоличкаВисок квалитет,магија стап лента ,теснифитинг удобностМногу лесно да го инсталирате, рака безбедно околу бебето шетач, поудобно да висат работи.Отворено лесно може да се инсталира во потпирачи за раце, стеблото, автомобил, куфер, на точак.Комбиниран 360степен двојно кука заштитени стоки повеќе безбеден.Едноставен, стилски и практичнаМногу лесен за употреба : се претвори во голема магија лента на род може да сеМатеријали : Најлон + ПластикаМоже да се одржи телесната тежина до 2kg секоја кука1pcs со 2 кукиБоја : Испрати По Случаен ИзборПакетот вклучува : 4pcs Бебе шетач закачалка кука

Торба Носителот Свитлива Чанта Кука мачка Облик (Сребрена точка и Бела)
 • Неодамнешно

Торба Носителот Свитлива Чанта Кука мачка Облик (Сребрена точка и Бела)

DEN 201.60

Обликот на мачка И нејзиниот врат опкружен со rhinestones за додаде bling се Одвиваат и висат на работ на маса или клупата да се заштити вашата торба Може да се користи за помалку од 4.5 cm / 1.8" маса дебелина Против пролизгување назад за да се обезбеди вашата чанта без паѓа Формата на мачка...

Топла Продаде 6PCS круг Лепило Кујнски Ѕид и Вратата од Нерѓосувачки Челик се Држи Јадица Закачалка
 • Неодамнешно

Топла Продаде 6PCS круг Лепило Кујнски Ѕид и Вратата од Нерѓосувачки Челик се Држи Јадица Закачалка

DEN 40.00 52.80

Опис : 6pcs Ѕид Кука Сосема Нов и висок квалитет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : 3.2 cm X1.5cm / 1.18"X0.59"(appr.) На капацитет е 0.5 kg Погоден за дрво површина,пластични површини,стакло,одбор,плочки,и др Совршен forbathroom, врата на ѕидот итн...

Квалитетот кујна складирање алатка носителот на 4 позиција со 5 куки Ѕид Монтирани Складирање организатор четка и метла чување на носителите на полици
 • Неодамнешно

Квалитетот кујна складирање алатка носителот на 4 позиција со 5 куки Ѕид Монтирани Складирање организатор четка и метла чување на носителите на полици

DEN 336.00 431.04

Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест...

5pcs/торба Windbreak Кука Надвор Облека Закачалка Сушење 4 Изберете Боја Пластични Кука Носителот Мода Креативни Дома Складирање
 • Неодамнешно

5pcs/торба Windbreak Кука Надвор Облека Закачалка Сушење 4 Изберете Боја Пластични Кука Носителот Мода Креативни Дома Складирање

DEN 24.96

Карактеристики:5pcs / торба Windbreak Кука Надвор Облека Закачалка СушењеТоа е suitabled за цевки со дијаметар : 2.52.8 СМ, со максимална може да достигне 3.2 CMГолемина(cm) : Должина : 4.2 cm * Ширина : 1cm * Дијаметар : 2.5 cm(1.653"*0.393"*0.984")1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 смСе користи за : фиксни облека виси и да се избегне паѓање, бидејќи на ветротСлика Дисплеј :

2 парчиња Цртан филм Home Office Ѕид Адхезивна Пластична Моќ Приклучок за Штекер Држач за Пропелер Кука Паста Тип Случаен Боја
 • Неодамнешно

2 парчиња Цртан филм Home Office Ѕид Адхезивна Пластична Моќ Приклучок за Штекер Држач за Пропелер Кука Паста Тип Случаен Боја

DEN 60.00 63.84

Боја : случајниГолемина : 9*6*3 CMМатеријал : ПластикаКОЛИЧИНА : 2 парчиња / setВнимание : Површината за контакт треба да биде чиста и суваПритиснете цврсто на површината за контактСе користи во релативно мазна површинаТоварот на околу 2 кг, не може да се откажам тешки предмети

Простор Алуминиум Мулти-боја DIY Крпа Ѕид Кука Помине Бања, Кујна Облека Копче Шапка Рек Торба Закачалка Носителот 10 Бои
 • Неодамнешно

Простор Алуминиум Мулти-боја DIY Крпа Ѕид Кука Помине Бања, Кујна Облека Копче Шапка Рек Торба Закачалка Носителот 10 Бои

DEN 57.00 71.04

11570 【ТОПЛА И НОВИ】Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетКарактеристикиРазлични и светли бои, многу декоративни за вашиот дом.силна товарот, нема рѓа и згаснат, направете ја вашата куќа во ред.Одредување на завртки вклучени.Материјал : Space АлуминиумГолемина : 31mm(Кол.) x 52mm(H)Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Креативни Багажникот Облик На Ѕидот Виси Куки Вратата Закачалка Дребулии Облека, Шапка Закачалки Само Лепило Кујна Бања Кука Ѕид Оркестарот
 • Неодамнешно

Креативни Багажникот Облик На Ѕидот Виси Куки Вратата Закачалка Дребулии Облека, Шапка Закачалки Само Лепило Кујна Бања Кука Ѕид Оркестарот

DEN 103.20

Креативни Багажникот Облик на Ѕидот Виси Куки Вратата Закачалка Дребулии Облека, Шапка Закачалки Само Лепило Кујна Бања Кука Ѕид Оркестарот Вовед : Име : Дрво во Облик на Креативните Куки Материјал : животна Средина Заштитени Смоли Стил : Креативни / Мода Големина : 9*3 CM (1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи) Пакетот вклучува : 1 * Дрво во облик на Креативните Куки Секој од нашите производи се внимателно одбрани, ние веруваме дека секој Производи може да ви даде топол семејство за да додадете многу удобност и боја...

Цртан Филм Готвач Ѕид Куки Декоративни Моќ Кабелски Приклучок За Домување Ги Куките Креативни Симпатична Силно Се Држи Јадица Со Врвен Квалитет
 • Неодамнешно

Цртан Филм Готвач Ѕид Куки Декоративни Моќ Кабелски Приклучок За Домување Ги Куките Креативни Симпатична Силно Се Држи Јадица Со Врвен Квалитет

DEN 110.00 157.92

Материјал : Смола Производ големина : носителот со рака : 9.4*6cm , носителот од страна на рака, нога , 11*7cm Видови : 2 Видови на Пакет : 1 компјутер носителот Метод на Плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union...

Над Вратата Кука Нерѓосувачки Кујната Кабинет Облека Закачалки Организатор На Носителите На Алатки
 • Неодамнешно

Над Вратата Кука Нерѓосувачки Кујната Кабинет Облека Закачалки Организатор На Носителите На Алатки

DEN 57.00 64.32

Над Вратата Кука Нерѓосувачки Кујната Кабинет Облека Закачалки Организатор На Носителите На АлаткиСпецификации : Бренд НовиБоја : како што е прикажано од страна на фотографии (Вистинска боја може да биде малку различни од акции фотографии поради екран рефлексија)Пакет листата : 2x Нерѓосувачки вратата кука(1 Сет)Материјал : Stainles челикБоја : СребренаОдговара лист материјал дебелина : 1.84cm / 0.75"1.55"Други големини plsrefer на сликаНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.започнетекрајот