• Неодамнешно
G05-X497 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement ретро Радио 1pcs

G05-X497 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement ретро Радио 1pcs

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


големина : 3.5*2.2*4cm
материјал : дрвени

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Мебел
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Димензии:
3.5*2.2*4cm
Бренд Име:
Umedolly
Материјал:
Дрво
Форма:
1/12
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични понуди

Мини куклена куќа Мини мебел модел за симулација на мали мебел градина додатоци сина литургија вазна
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Мини мебел модел за симулација на мали мебел градина додатоци сина литургија вазна

DEN 216.00

Опис : материјал : стаклоГолемина на : Максималниот дијаметар од околу 1,5 см висок 2 cmОбјектот вклучуваат : Оваа цена е само Празен тенџереОваа минипроизводи од стакло, устата е разнесени надвор, сликата како референца, не може да се удар на секој иста, секој производ може да биде малку поинаков со слика, може да биде само како слични...

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна/Палто За SSDF SD17 1/4 Чичко MSD BJD Облека
 • Неодамнешно

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна/Палто За SSDF SD17 1/4 Чичко MSD BJD Облека

DEN 1195.00 1195.20

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна / Палто За SSDF SD17 1 / 4 Чичко MSD BJD ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* ГРБ( Други работи кои не се вклучени.)За испорака : 1...

Luckdoll Симпатична Панда Чевли за 18-Инчен Американска Девојка Кукли, Децата е Најдобро Празник Подароци
 • Неодамнешно

Luckdoll Симпатична Панда Чевли за 18-Инчен Американска Девојка Кукли, Децата е Најдобро Празник Подароци

DEN 108.00 143.52

Кукла Фустани За 18" Американска Девојка Моден Дизајн,Перат Само кукла чевли,кукла не се Вклучени! Молиме Забележете : 1...

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика
 • Неодамнешно

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика

DEN 1193.28

Нова Жешка 89inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1 / 3 SD АА BJD ПерикаОбјектот покажува : ​Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* перика( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

бесплатен превозот 25cm директно кукла перики за BJD SD dolll коса BJD diy перики додаток
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 25cm директно кукла перики за BJD SD dolll коса BJD diy перики додаток

DEN 104.00 145.92

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 25cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.Оваа опција само за боја #1119, за други бои можете да кликнете 110

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426
 • Неодамнешно

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426

DEN 115.00 143.52

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи / 43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426 тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

JD041 9-10 инчен Мека Зелка Долго Бран Кукла Перики Syntheitc mohair BJD перики мода Кукла Додатоци
 • Неодамнешно

JD041 9-10 инчен Мека Зелка Долго Бран Кукла Перики Syntheitc mohair BJD перики мода Кукла Додатоци

DEN 1125.60

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD041Материјал : синтетички mohairголемина : 910 инченбоја : Кафена SM916Постои весели краток кадрава перика која изгледа малку непослушен.Внатрешниот перика капа : Синтетички влакна перика ззп еластичност и е завршена со мека облеказа мека на допир и фитинг и на кукла главата.Новодојдени Белешки 1...

1 КОМПЈУТЕР Кукла Облека+1 Пара Чевли за 18' Американска Девојка Кукла рачно изработени Студент Облека X60
 • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР Кукла Облека+1 Пара Чевли за 18' Американска Девојка Кукла рачно изработени Студент Облека X60

DEN 302.00 335.52

4984635964748286 Облека за 18" Американска девојка кукла парче парче парче парче парче парче парче парче Feture : Тоа е убаво подарок за девојчиња...

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка
 • Неодамнешно

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка

DEN 204.00 240.00

★ големина ★ погодни за blyth кукла!Боја : Црна + ЗлатоКоличина : 2 ПАРЧИЊАПлаќање : 1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express ЏебПратката И Ракувањето Со : 1.Пратката ќе се организира во рамките на 17 бизнис дена откако плаќање е завршена.2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.3.Тоа обично трае околу 1060days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации ...

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика
 • Неодамнешно

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика

DEN 815.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK-50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за Колекции
 • Неодамнешно

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK-50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за Колекции

DEN 1676.00 2360.64

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за КолекцииОпис : DK50Големина : фитинг за 22inchМатеријал : високо квалитетен меки силиконски .ако сакате Магнет pacifier ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : Магнет pacifier :ако сакате Mohair ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : mohair:ако сакате хранење шише ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : хранење шише :

Кукла Accessories18 Американска девојка кукла и нашата генерација кукла облека/облека Секое семејство Барби за девојки подарок
 • Неодамнешно

Кукла Accessories18 Американска девојка кукла и нашата генерација кукла облека/облека Секое семејство Барби за девојки подарок

DEN 191.00 254.40

За : 1618 Инчен (4045cm) кукли, Американска Девојка, намигна кукли, кукла салон Тоа не вклучува кукла.Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата)...

G05-X530 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Флорални Блуза дама 1pcs
 • Неодамнешно

G05-X530 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Флорални Блуза дама 1pcs

DEN 648.00 719.52

Екстремитети може да се претвори, дел лактите, половината и колената свиткани, може да претставува спектар на пози, Боже, испрати поддршка, независен и транспарентен пакувањеГолемина : застанете со стојат висина 15.5 CM, заградата дното 5.2 широк 4 CM;Материјал : керамички главата и екстремитетите на телото, чипка ткаенина

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека
 • Неодамнешно

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека

DEN 666.72

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* Пар ОЧИ( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу
 • Неодамнешно

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу

DEN 2493.00 5087.52

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!1 / 6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1 / 6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар / МногуБоја : А, Б,В,Г,Д...

20Pcs Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци
 • Неодамнешно

20Pcs Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци

DEN 45.00 52.32

20 Pcs / 1 Bag Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Трајни и практични Многу убава и прекрасна очи за маски или кукли им Даде на вашиот прекрасна кукла има нови очи, Многу парична казна изработка и животкако очите, совршен за DIY Погодна за многу видови на кукли, како кукла, мечето, кадифен животни, итн Спецификации : Материјал : Пластични Големина : 14x19mm;12x16mm;10x14mm(изборен) Боја : Сина,Кафена,Сива,Зелена Количина : 20 Парчиња / 1 Bag Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена

DEN 422.40

Опис : материјал : MtalГолемина : L : 5.7 cm W : 4.7 целосна H : 8.5 уменОбјектот вклучуваат : Круг скара јамиБидејќи тоа е вештачки, сликарство, процесот на транспорт неизбежно ќе Diaoxie феномен, не како неисправни политика на враќање, внимателно шут!Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа
 • Неодамнешно

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа

DEN 208.32

Куклена куќа минијатурни сина цветни печати вода во тенџере мијалник и управување со сетУбава дизајн и одлично изработкаИсклучителна колекција за кукли куќа декорацијаСкала : 1 / 12 куклена куќа минијатурниМатеријал : Порцелански + МеталБоја : Сина + БелаГолемина На Табелата : Вода во Тенџере(L x H) : Прибл...

JD091 1/6 Класичната mohair перика YOSD Синтетички mohair кукла перики
 • Неодамнешно

JD091 1/6 Класичната mohair перика YOSD Синтетички mohair кукла перики

DEN 1178.40

Опис На ПроизводотТочка БР : JD091Материјал : синтетички mohairГолемина : 67"(78",8 и 9", исто така, е достапна)Боја : Светло морков SM8,Мешавина браун ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате, кога ќе се одржицел.ви благодариме! )Мешавина БраунСветлината SM8Новодојдени Белешки 1...

Сива Симпатична Мечка Причинско-Плетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1/6 BJD Кукла
 • Неодамнешно

Сива Симпатична Мечка Причинско-Плетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1/6 BJD Кукла

DEN 134.00 191.04

Сива Симпатична Мечка ПричинскоПлетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1 / 6 BJD КуклаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.

JSB05 Симпатична Зајакот се Облекуваат Одговараат BJD кукла облека Три-парче одговара за Blyth Кукла облека за кукла Облека Кукла Додатоци
 • Неодамнешно

JSB05 Симпатична Зајакот се Облекуваат Одговараат BJD кукла облека Три-парче одговара за Blyth Кукла облека за кукла Облека Кукла Додатоци

DEN 2304.00

Опис На ПроизводотТочка Бр : JSB05Големина : Костим за Blythe Кукла ( Три дела : Облека,Шапка и Sock )​1...

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици
 • Неодамнешно

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици

DEN 117.60

Опис : материјал : МеталГолемина : како што е прикажано на сликата.Објектот вклучуваат : Оваа цена е само Мини црн ножициИспорака : Со цел да им понудиме на нашите најдобри цена, ние ќе ги организира економската испорака за оваа точка...

Мини куклена куќа Минијатурни мебел на апстрактен модел керамички супа лименки
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Минијатурни мебел на апстрактен модел керамички супа лименки

DEN 259.20

Опис : материјал : КерамичкиГолемина на : Висок околу 1.6 СМ (не вклучувајќи и справи) ширина 2.1 CMОбјектот содржи : 1 супа лименки капак може де се отвориПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

бесплатен превозот 15cm BJD/SD Кукла Перики/коса DIY Високи-температура Жица Кадрава бран виножито боја на Коса, Перики
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 15cm BJD/SD Кукла Перики/коса DIY Високи-температура Жица Кадрава бран виножито боја на Коса, Перики

DEN 109.00 136.80

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 15cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.Како да се справат со тоа.

Прифати сопствени НОВИ Црна Господин Одговараат на 1/3 1/4 SD MSD LUTS BJD Кукла Облека
 • Неодамнешно

Прифати сопствени НОВИ Црна Господин Одговараат на 1/3 1/4 SD MSD LUTS BJD Кукла Облека

DEN 3787.00 3787.20

Прифати сопствени НОВИ Црна Господин Одговараат на 1 / 3 1 / 4 SD MSD LUTS BJD Кукла ОблекаОбјектот покажува : Ве молиме да ми даде вашата кукла детални мерења((висина, Градите,Половината,Хип) ), тогаш јас ќе се потврди и со нашата фабрика...

Нови пристигнува Розова куфер за 18 инчен Американска девојка кукла, Деца најдобри Роденденски Подарок (Само куфер)
 • Неодамнешно

Нови пристигнува Розова куфер за 18 инчен Американска девојка кукла, Деца најдобри Роденденски Подарок (Само куфер)

DEN 576.00 719.52

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013
 • Неодамнешно

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013

DEN 3156.00 5845.44

Ве молиме Вид знаат Кукла куќа треба да бидат составени од делови Ги вклучува сите furnutures како слики прикажани...

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.
 • Неодамнешно

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.

DEN 1713.00 2635.20

Бесплатен превозот 48 PCS / Многу од Кина пост воздух mail Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти,...