• Неодамнешно
G05-X475 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement лажичка лопата нож и вилушка полица сет

G05-X475 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement лажичка лопата нож и вилушка полица сет

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


големина на : 6*7.3*1.7 cm
материјал : метал и дрвени

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Димензии:
6*7.3*1.7 cm
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
Материјал:
Метал
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични понуди

JD2031 Долго Ангола mohair Прекрасна Ана плетенки BJD кукла перики големина 10-11 инчен Кукла додатоци
 • Неодамнешно

JD2031 Долго Ангола mohair Прекрасна Ана плетенки BJD кукла перики големина 10-11 инчен Кукла додатоци

DEN 2128.80

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD2031Материјал : mohairГолемина : 1011inchБоја : Руса М9,Морков М8,Црна М1,Пепел Руса М4,Светло Кафеава M11,Кафе M7 ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Детали : Mohair перики се направени од најдобрите 100% природни Mohair влакна, кој е идеален за коса материјалза реални и елегантен изглед на изборот кукла...

3PCS/МНОГУ Нови Синтетички Кукла Коса Перика 15CM DIY Природни Бои Кадрава Коса За BJD Кукла Перика
 • Неодамнешно

3PCS/МНОГУ Нови Синтетички Кукла Коса Перика 15CM DIY Природни Бои Кадрава Коса За BJD Кукла Перика

DEN 305.00 335.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

Нови 1/3 1/4 BJD SD MSD LUTS ДОД MSD Облека Црна Bling Шапка Газа Долга Кошула/Облека
 • Неодамнешно

Нови 1/3 1/4 BJD SD MSD LUTS ДОД MSD Облека Црна Bling Шапка Газа Долга Кошула/Облека

DEN 859.00 859.20

Нови Чичко 1 / 3 1 / 4 МОМЧЕ SD10 девојка BJD MSD Кукла Облека Ѕвезди Лилјак ракав chiffon Црна КошулаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* Кошули( Други работи кои не се вклучени.)За испорака : 1...

еден пар кукла чевли за licca 1/6 станови Дрво чевли blyth dollkids играчки подарок Чевли за Blyth Azone ОБ
 • Неодамнешно

еден пар кукла чевли за licca 1/6 станови Дрво чевли blyth dollkids играчки подарок Чевли за Blyth Azone ОБ

DEN 225.00 264.00

Погодни за : за blyth кукла 1 / 6,ОО, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла, за momoko кукла Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени...

G05-X473 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Керамички елеганција зголеми Садови 40pcs/set
 • Неодамнешно

G05-X473 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Керамички елеганција зголеми Садови 40pcs/set

DEN 993.00 1103.52

Вклучително и : како на сликата : 1* teapot, 4 * чаша со 4 чинијата, 4 *кафе, 4 * стакло, 4 * снек пршлен, 4 * сад, 1 * супа слив, 2 * пршлен, 2 * партија пршлен, 1 * брод во облик на леќата пршлен, 3 * со уво стомна, 1 * вазна, 1 * тенџере супа, 2 * лажица, 1 стави таблети нож, 1 * шпатулаГолемина : постави долго 34 CM широк 14 CM; Супа сад 3.8 CMМатеријали : керамика

G05-X490 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement грб фустан 1pcs
 • Неодамнешно

G05-X490 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement грб фустан 1pcs

DEN 259.00 287.52

големина : грб : 5*7cmфустан : 4*6.5 смматеријал : крпаФустан и капут само за Декоративни ,не може да се носат за кукла,ве молиме бидете сигурни дека однапредЦената е за 1pcs ,откако ќе се купи ,ве молиме да ни кажете кој вид не сакате ,на грб или на фустанот ,инаку ние ќе испрати по случаен избор

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика
 • Неодамнешно

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика

DEN 815.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

НОВИ Сиво/белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1/3 1/4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD Додатоци
 • Неодамнешно

НОВИ Сиво/белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1/3 1/4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD Додатоци

DEN 1132.80

НОВИ Сиво / белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1 / 3 1 / 4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD ДодатоциОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* ГРБ( Други работи кои не се вклучени.)За испорака : 1...

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу
 • Неодамнешно

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу

DEN 2493.00 5087.52

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!1 / 6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1 / 6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар / МногуБоја : А, Б,В,Г,Д...

JD091 1/6 Класичната mohair перика YOSD Синтетички mohair кукла перики
 • Неодамнешно

JD091 1/6 Класичната mohair перика YOSD Синтетички mohair кукла перики

DEN 1178.40

Опис На ПроизводотТочка БР : JD091Материјал : синтетички mohairГолемина : 67"(78",8 и 9", исто така, е достапна)Боја : Светло морков SM8,Мешавина браун ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате, кога ќе се одржицел.ви благодариме! )Мешавина БраунСветлината SM8Новодојдени Белешки 1...

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека
 • Неодамнешно

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека

DEN 666.72

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* Пар ОЧИ( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици
 • Неодамнешно

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици

DEN 117.60

Опис : материјал : МеталГолемина : како што е прикажано на сликата.Објектот вклучуваат : Оваа цена е само Мини црн ножициИспорака : Со цел да им понудиме на нашите најдобри цена, ние ќе ги организира економската испорака за оваа точка...

G07-X433 деца подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци DIY Триаголен врвот вратата 1pcs
 • Неодамнешно

G07-X433 деца подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци DIY Триаголен врвот вратата 1pcs

DEN 691.00 767.52

скала : 1 : 12Големина : W12.3cm*Т1.5cm*H22cm Материјал : бреза објектот можете да DIY со себе боја боја според личен избор, се препорачува да се наслика пред пескарење sandpaper, инсталација на бел лепак се препорачува.(1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка
 • Неодамнешно

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка

DEN 204.00 240.00

★ големина ★ погодни за blyth кукла!Боја : Црна + ЗлатоКоличина : 2 ПАРЧИЊАПлаќање : 1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express ЏебПратката И Ракувањето Со : 1.Пратката ќе се организира во рамките на 17 бизнис дена откако плаќање е завршена.2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.3.Тоа обично трае околу 1060days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации ...

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена

DEN 422.40

Опис : материјал : MtalГолемина : L : 5.7 cm W : 4.7 целосна H : 8.5 уменОбјектот вклучуваат : Круг скара јамиБидејќи тоа е вештачки, сликарство, процесот на транспорт неизбежно ќе Diaoxie феномен, не како неисправни политика на враќање, внимателно шут!Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

JD011 3-4inch Симпатична Поставен Навивам bjd Кукла Перика SoftLati бел синтетички mohair BJD перика мала кукла додатоци
 • Неодамнешно

JD011 3-4inch Симпатична Поставен Навивам bjd Кукла Перика SoftLati бел синтетички mohair BJD перика мала кукла додатоци

DEN 1168.80

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD011Материјал : синтетички mohairГолемина : 34 инченБоја : Руса SM202,Вино црвено SM35, Розова SM65Име на производ : Шармантна Навивам Кукла перикаДетали : тука е една симпатична стил перика дека е обврзана на двете страни од стрингови...