• Неодамнешно
G05-X476 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Chrysanthemum чај и кафе 15pcs/set

G05-X476 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Chrysanthemum чај и кафе 15pcs/set

DEN 561.00
DEN 623.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Вклучува : 6 чинии, 6 чаши чај, млеко 1 конзерви, шеќер 1, 1 чај тенџере
Димензии : висина 3cm ширина 3.6 cm teapot, чинијата со дијаметар од 2cm ;
Материјали : керамика

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
Материјал:
Керамички
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
висина 3cm ширина 3.6 cm
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични понуди

Кукла чевли ,bue спорт и рекреација кукла чевли за 18 инчен американска девојка кукла за бебе подарок TX-1
 • Неодамнешно

Кукла чевли ,bue спорт и рекреација кукла чевли за 18 инчен американска девојка кукла за бебе подарок TX-1

DEN 239.52

Обично, се облекуваат ќе испрати случаен како стил промена брзо, а некои стилови може и да не се во belowpicture , имам повеќе од 40 стилови, но јас ќе бидете сигурни дека тие се multicolors и во различни стилови.Ви благодариме за избере овој фустан во мојата продавница, како подарок за малку девојки , јас се надевам дека таа ќе сакаат овие фустан и додатоци.Моето 4 годишно момче ме праша : Мајката, јас, исто така, може да добиете некои од овие прекрасни фустан?Се смеев и му велам : Синот, ќе момче, не малку девојки, можете да ми кажете зошто?Тој одговори : Тие се толку beatiful, јас како нив многу.Мене : ...Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.
 • Неодамнешно

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.

DEN 1713.00 2635.20

Бесплатен превозот 48 PCS / Многу од Кина пост воздух mail Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти,...

Luckdoll Симпатична Панда Чевли за 18-Инчен Американска Девојка Кукли, Децата е Најдобро Празник Подароци
 • Неодамнешно

Luckdoll Симпатична Панда Чевли за 18-Инчен Американска Девојка Кукли, Децата е Најдобро Празник Подароци

DEN 108.00 143.52

Кукла Фустани За 18" Американска Девојка Моден Дизајн,Перат Само кукла чевли,кукла не се Вклучени! Молиме Забележете : 1...

Сива Симпатична Мечка Причинско-Плетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1/6 BJD Кукла
 • Неодамнешно

Сива Симпатична Мечка Причинско-Плетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1/6 BJD Кукла

DEN 134.00 191.04

Сива Симпатична Мечка ПричинскоПлетени Џемпер Облека За Барби куклена куќа Здолништа Врвот Шорцеви Здолништа За 1 / 6 BJD КуклаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа
 • Неодамнешно

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа

DEN 208.32

Куклена куќа минијатурни сина цветни печати вода во тенџере мијалник и управување со сетУбава дизајн и одлично изработкаИсклучителна колекција за кукли куќа декорацијаСкала : 1 / 12 куклена куќа минијатурниМатеријал : Порцелански + МеталБоја : Сина + БелаГолемина На Табелата : Вода во Тенџере(L x H) : Прибл...

НОВИ Сиво/белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1/3 1/4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD Додатоци
 • Неодамнешно

НОВИ Сиво/белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1/3 1/4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD Додатоци

DEN 1132.80

НОВИ Сиво / белата Лента Рог Ракав Блузи SD10 девојка 1 / 3 1 / 4 Момче BJD MSD КУКЛА Облека BJD ДодатоциОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* ГРБ( Други работи кои не се вклучени.)За испорака : 1...

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика
 • Неодамнешно

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика

DEN 815.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

топла година нови 18 Американска девојка кукла Додатоци Мали флорални облека/облека за девојки подарок
 • Неодамнешно

топла година нови 18 Американска девојка кукла Додатоци Мали флорални облека/облека за девојки подарок

DEN 129.00 187.20

За : 1618 Инчен (4045cm) кукли, Американска Девојка, намигна кукли, кукла салон Тоа не вклучува кукла.Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата)...

Кукла Accessories18 Американска девојка кукла и нашата генерација кукла облека/облека Секое семејство Барби за девојки подарок
 • Неодамнешно

Кукла Accessories18 Американска девојка кукла и нашата генерација кукла облека/облека Секое семејство Барби за девојки подарок

DEN 191.00 254.40

За : 1618 Инчен (4045cm) кукли, Американска Девојка, намигна кукли, кукла салон Тоа не вклучува кукла.Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата)...

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка
 • Неодамнешно

2 парчиња/set црна и злато чаши Кукла Додатоци круг во облик на electroplated рамки за очила погоден за blyth кукла подарок играчка девојка

DEN 204.00 240.00

★ големина ★ погодни за blyth кукла!Боја : Црна + ЗлатоКоличина : 2 ПАРЧИЊАПлаќање : 1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express ЏебПратката И Ракувањето Со : 1.Пратката ќе се организира во рамките на 17 бизнис дена откако плаќање е завршена.2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.3.Тоа обично трае околу 1060days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации ...

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426
 • Неодамнешно

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426

DEN 115.00 143.52

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи / 43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426 тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

ABWE Најдобри Продажба 8pcs 1/6 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сад/Купот/Плоча Чај Set---Розева Роза
 • Неодамнешно

ABWE Најдобри Продажба 8pcs 1/6 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сад/Купот/Плоча Чај Set---Розева Роза

DEN 209.76

Убава дизајн и одлично изработка Исклучителна колекција за кукли Одговараат за : 1 / 6 Минијатурни куклена куќа Материјал : Порцелански Боја : Бела + Розова Зголеми Цвет Pattern Beautiful дизајн и одлично изработкаИсклучителна колекција на куклиОдговараат за : 1 / 6 Минијатурни куклена куќаМатеријал : ПорцеланскиБоја : Бела + Розова Зголеми Цвет ШемаОвој исклучителен порцелански чај првенство на плоча поставена, костуми за секој стил на куклена куќа сцена.Тие може да се стави во кујна, трпезариска соба, или во спалната соба.Безбедност Shockproof пакување.За декоративни употреба само, не е играчкаВе молиме чувајте го подалеку од деца се премногу младиГолемина на : Дијаметарот на голема тркалезна плоча Прибл...

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика
 • Неодамнешно

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика

DEN 1193.28

Нова Жешка 89inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1 / 3 SD АА BJD ПерикаОбјектот покажува : ​Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* перика( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу
 • Неодамнешно

1/6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1/6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар/Многу

DEN 2493.00 5087.52

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!1 / 6 BJD Кукла Чевли BJD Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми 5 СМ,Мода 1 / 6 Скала Кукли Додатоци 12 Пар / МногуБоја : А, Б,В,Г,Д...

G05-X530 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Флорални Блуза дама 1pcs
 • Неодамнешно

G05-X530 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Флорални Блуза дама 1pcs

DEN 648.00 719.52

Екстремитети може да се претвори, дел лактите, половината и колената свиткани, може да претставува спектар на пози, Боже, испрати поддршка, независен и транспарентен пакувањеГолемина : застанете со стојат висина 15.5 CM, заградата дното 5.2 широк 4 CM;Материјал : керамички главата и екстремитетите на телото, чипка ткаенина

G07-X433 деца подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци DIY Триаголен врвот вратата 1pcs
 • Неодамнешно

G07-X433 деца подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Кукла додатоци DIY Триаголен врвот вратата 1pcs

DEN 691.00 767.52

скала : 1 : 12Големина : W12.3cm*Т1.5cm*H22cm Материјал : бреза објектот можете да DIY со себе боја боја според личен избор, се препорачува да се наслика пред пескарење sandpaper, инсталација на бел лепак се препорачува.(1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013
 • Неодамнешно

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013

DEN 3156.00 5845.44

Ве молиме Вид знаат Кукла куќа треба да бидат составени од делови Ги вклучува сите furnutures како слики прикажани...