• Неодамнешно
G05-X507 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement пченично Брашно 6pcs/set

G05-X507 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement пченично Брашно 6pcs/set

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


големина : 3.5*2.5 cm
материјал : крпа

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
3.5*2.5 cm
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични понуди

1000PCS/МНОГУ.6mm Сребро jingle Bell,Алкохол ѕвона,Сребро ѕвона,Занает материјал,Затворен божиќ украс.Freeshipping трговија на големо
 • Неодамнешно

1000PCS/МНОГУ.6mm Сребро jingle Bell,Алкохол ѕвона,Сребро ѕвона,Занает материјал,Затворен божиќ украс.Freeshipping трговија на големо

DEN 465.00 715.20

1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати...

JD018B 1/8 Lati жолта кукла перики 5-6inch 13-15CM синтетички mohair BJD перики Anne двојно плетенка перика
 • Неодамнешно

JD018B 1/8 Lati жолта кукла перики 5-6inch 13-15CM синтетички mohair BJD перики Anne двојно плетенка перика

DEN 1087.20

Опис На ПроизводотТочка БР : JD018 BМатеријал : синтетички mohairГолемина : 56inch(67 инчен,78inch,89inch исто така е достапен)Боја : Морков, црвено,Coffce црна ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Морков црвенаCoffce црнаСинтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казна слаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса...

3PCS/МНОГУ Нови Синтетички Кукла Коса Перика 15CM DIY Природни Бои Кадрава Коса За BJD Кукла Перика
 • Неодамнешно

3PCS/МНОГУ Нови Синтетички Кукла Коса Перика 15CM DIY Природни Бои Кадрава Коса За BJD Кукла Перика

DEN 305.00 335.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици
 • Неодамнешно

Мини Куклена Куќа Мини Сцена Сцена Модел Кукла Куќа Додатоци Мини Црн Ножици

DEN 117.60

Опис : материјал : МеталГолемина : како што е прикажано на сликата.Објектот вклучуваат : Оваа цена е само Мини црн ножициИспорака : Со цел да им понудиме на нашите најдобри цена, ние ќе ги организира економската испорака за оваа точка...

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика
 • Неодамнешно

Нова Жешка 8-9inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1/3 SD АА BJD Перика

DEN 1193.28

Нова Жешка 89inch чиста Имитација Ма Haimao Злато Перика За 1 / 3 SD АА BJD ПерикаОбјектот покажува : ​Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* перика( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

МАХ Најдобри Продажба Сет на 15pcs 1/12 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сет Чај ---Бели + Сина Мозаик
 • Неодамнешно

МАХ Најдобри Продажба Сет на 15pcs 1/12 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сет Чај ---Бели + Сина Мозаик

DEN 169.44

Применливи за : 1 / 12 Минијатурни куклена куќа Материјал : Порцелански Боја : Бела + Сина Загатка Грижи Настава : Чувајте го на суво и ладно, да се избегне sunning За декоративни употреба само, не toy Applicable за : 1 / 12 Минијатурни куклена куќаМатеријал : ПорцеланскиБоја : Бела + Сина МозаикЗа нега на Настава : Чувајте го на суво и ладно, да се избегне sunningЗа декоративни употреба само, не е играчкаПорцелански сет чај е нов тип на минијатурни чај tools...

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека
 • Неодамнешно

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи Облека

DEN 666.72

Нови 14mm 16mm 18mm Сиво Бел Сјај очното јаболко За BJD AOD ДОД Кукла Dollfie Стаклени Очи ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* Пар ОЧИ( Други работи кои не се вклучени.)Проблеми со квалитетот : Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.Хроматска разлика : Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.За испорака : 1...

бесплатен превозот 15cm BJD/SD Кукла Перики/коса DIY Високи-температура Жица Кадрава бран виножито боја на Коса, Перики
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 15cm BJD/SD Кукла Перики/коса DIY Високи-температура Жица Кадрава бран виножито боја на Коса, Перики

DEN 109.00 136.80

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 15cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.Како да се справат со тоа.

JD011 3-4inch Симпатична Поставен Навивам bjd Кукла Перика SoftLati бел синтетички mohair BJD перика мала кукла додатоци
 • Неодамнешно

JD011 3-4inch Симпатична Поставен Навивам bjd Кукла Перика SoftLati бел синтетички mohair BJD перика мала кукла додатоци

DEN 1168.80

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD011Материјал : синтетички mohairГолемина : 34 инченБоја : Руса SM202,Вино црвено SM35, Розова SM65Име на производ : Шармантна Навивам Кукла перикаДетали : тука е една симпатична стил перика дека е обврзана на двете страни од стрингови...

18 инчен кукла кожени чевли 18: американски девојки кукла чевли, исто така одговараат за Бебе нова роден кукли
 • Неодамнешно

18 инчен кукла кожени чевли 18: американски девојки кукла чевли, исто така одговараат за Бебе нова роден кукли

DEN 162.00 202.56

Читање пред да нарачате : Чевли надвор големина на : 7.0*3.5*2.2 ,Чевли внатрешна големина на : 6.8*3.4*2.1,Одговараат за 45см Американска девојка кукла, александар кукла..Повратни информации1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее...

15cm Кукла перики/ DIY кукла кадрава коса/перики розова виолетово-сина боја на косата за 1/3 1/4 1/6 BJD SD кукла
 • Неодамнешно

15cm Кукла перики/ DIY кукла кадрава коса/перики розова виолетово-сина боја на косата за 1/3 1/4 1/6 BJD SD кукла

DEN 89.00 147.84

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 15cm*100cm.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.12pieces= боја како што е подолу, или можете да ме остави порака или боја ви се допаѓа .Тука само опција за боја 1324, за боја 112, можете да кликнете

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.
 • Неодамнешно

48PCS/МНОГУ.1mm Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал.48x48x0.1cm.24 боја.

DEN 1713.00 2635.20

Бесплатен превозот 48 PCS / Многу од Кина пост воздух mail Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти,...

300PCS/МНОГУ.Смола срцето писма,Алкохол срцето азбука монистра.Занаетчиски материјал.Рачно изработени модни додатоци.1.1 × 1.1x0.4cm,Freeshipping.
 • Неодамнешно

300PCS/МНОГУ.Смола срцето писма,Алкохол срцето азбука монистра.Занаетчиски материјал.Рачно изработени модни додатоци.1.1 × 1.1x0.4cm,Freeshipping.

DEN 403.00 619.20

1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати...

JD401 1/3 Прекрасна Балерина Кукла перики 8-9 инчен SD BJD синтетички mohair перика мода кукла додатоци
 • Неодамнешно

JD401 1/3 Прекрасна Балерина Кукла перики 8-9 инчен SD BJD синтетички mohair перика мода кукла додатоци

DEN 1164.00

Опис На ПроизводотТочка бр : JD401материјал : синтетички mohairГолемина : 89 инченБоја : Руси,Сива,Темно Кафена ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Име на производ : Симпатична перика за BJD кукла.Детали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казна слаб и светлината...

еден пар кукла чевли за licca 1/6 станови Дрво чевли blyth dollkids играчки подарок Чевли за Blyth Azone ОБ
 • Неодамнешно

еден пар кукла чевли за licca 1/6 станови Дрво чевли blyth dollkids играчки подарок Чевли за Blyth Azone ОБ

DEN 225.00 264.00

Погодни за : за blyth кукла 1 / 6,ОО, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла, за momoko кукла Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени...

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK-50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за Колекции
 • Неодамнешно

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK-50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за Колекции

DEN 1676.00 2360.64

DIY Раѓа Колекции Додатоци за 22inch раѓа кукла играчки за девојчиња DK50 Мек Винил Раѓа Бебе Кукли DIY Реални Играчки за КолекцииОпис : DK50Големина : фитинг за 22inchМатеријал : високо квалитетен меки силиконски .ако сакате Магнет pacifier ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : Магнет pacifier :ако сакате Mohair ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : mohair:ако сакате хранење шише ,ве молиме погледнете на оваа вебстраница : хранење шише :

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа
 • Неодамнешно

ABWE Најдобри Продажба 1:12 Скала Вода во Стомна Мијалник Рек 3 Парчиња Поставување Мебел за куклена куќа

DEN 208.32

Куклена куќа минијатурни сина цветни печати вода во тенџере мијалник и управување со сетУбава дизајн и одлично изработкаИсклучителна колекција за кукли куќа декорацијаСкала : 1 / 12 куклена куќа минијатурниМатеријал : Порцелански + МеталБоја : Сина + БелаГолемина На Табелата : Вода во Тенџере(L x H) : Прибл...

Мини куклена куќа Мини мебел модел за симулација на мали мебел градина додатоци сина литургија вазна
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Мини мебел модел за симулација на мали мебел градина додатоци сина литургија вазна

DEN 216.00

Опис : материјал : стаклоГолемина на : Максималниот дијаметар од околу 1,5 см висок 2 cmОбјектот вклучуваат : Оваа цена е само Празен тенџереОваа минипроизводи од стакло, устата е разнесени надвор, сликата како референца, не може да се удар на секој иста, секој производ може да биде малку поинаков со слика, може да биде само како слични...

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна/Палто За SSDF SD17 1/4 Чичко MSD BJD Облека
 • Неодамнешно

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна/Палто За SSDF SD17 1/4 Чичко MSD BJD Облека

DEN 1195.00 1195.20

Топла Продажба Црно Бели Шари Волна Слободно Јакна / Палто За SSDF SD17 1 / 4 Чичко MSD BJD ОблекаОбјектот покажува : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сл покажуваПакет се вклучени : 1* ГРБ( Други работи кои не се вклучени.)За испорака : 1...

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика
 • Неодамнешно

8PCS/МНОГУ Нови Кадрава Кукла Коса Перика DIY 15CM Синтетички Влакна BJD Коса За Перика

DEN 815.52

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел...

1 КОМПЈУТЕР Кукла Облека+1 Пара Чевли за 18' Американска Девојка Кукла рачно изработени Студент Облека X60
 • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР Кукла Облека+1 Пара Чевли за 18' Американска Девојка Кукла рачно изработени Студент Облека X60

DEN 302.00 335.52

4984635964748286 Облека за 18" Американска девојка кукла парче парче парче парче парче парче парче парче Feture : Тоа е убаво подарок за девојчиња...

Нови пристигнува Розова куфер за 18 инчен Американска девојка кукла, Деца најдобри Роденденски Подарок (Само куфер)
 • Неодамнешно

Нови пристигнува Розова куфер за 18 инчен Американска девојка кукла, Деца најдобри Роденденски Подарок (Само куфер)

DEN 576.00 719.52

Опис тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

20Pcs Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци
 • Неодамнешно

20Pcs Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци

DEN 45.00 52.32

20 Pcs / 1 Bag Пластична Кукла Безбедност Очи За Животно Играчка Кукла Одлуки DIY Занает Додатоци 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Трајни и практични Многу убава и прекрасна очи за маски или кукли им Даде на вашиот прекрасна кукла има нови очи, Многу парична казна изработка и животкако очите, совршен за DIY Погодна за многу видови на кукли, како кукла, мечето, кадифен животни, итн Спецификации : Материјал : Пластични Големина : 14x19mm;12x16mm;10x14mm(изборен) Боја : Сина,Кафена,Сива,Зелена Количина : 20 Парчиња / 1 Bag Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена
 • Неодамнешно

Мини куклена куќа Симулација модел круг скара јами мини додатоци градина сцена

DEN 422.40

Опис : материјал : MtalГолемина : L : 5.7 cm W : 4.7 целосна H : 8.5 уменОбјектот вклучуваат : Круг скара јамиБидејќи тоа е вештачки, сликарство, процесот на транспорт неизбежно ќе Diaoxie феномен, не како неисправни политика на враќање, внимателно шут!Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

Рачно изработени Кукла maison Мебел минијатура italia in miniatura куќа Diy Кукла Куќи Дрвени Играчки За Деца Grownups Подарок де poupee JHTY042
 • Неодамнешно

Рачно изработени Кукла maison Мебел минијатура italia in miniatura куќа Diy Кукла Куќи Дрвени Играчки За Деца Grownups Подарок де poupee JHTY042

DEN 2037.60

Забелешка!!!! : Бидејќи пост граница ние може да не се испраќа за лепак и Батеријата Но, ќе стави друг Подарок играчка за вашето детеЗабелешка!!!! : Бидејќи пост граница...

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013
 • Неодамнешно

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K013

DEN 3156.00 5845.44

Ве молиме Вид знаат Кукла куќа треба да бидат составени од делови Ги вклучува сите furnutures како слики прикажани...

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426
 • Неодамнешно

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи /43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426

DEN 115.00 143.52

Кукла Облека, бела маица Носат одговара Американска Девојка Кукла За 18 инчи / 43 см Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок n1426 тоа не е вклучуваат куклаГледате нова симпатична Фустанна кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.само ќе изгледа како на сликата...

JD2031 Долго Ангола mohair Прекрасна Ана плетенки BJD кукла перики големина 10-11 инчен Кукла додатоци
 • Неодамнешно

JD2031 Долго Ангола mohair Прекрасна Ана плетенки BJD кукла перики големина 10-11 инчен Кукла додатоци

DEN 2128.80

Опис На ПроизводотТочка Бр : JD2031Материјал : mohairГолемина : 1011inchБоја : Руса М9,Морков М8,Црна М1,Пепел Руса М4,Светло Кафеава M11,Кафе M7 ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Детали : Mohair перики се направени од најдобрите 100% природни Mohair влакна, кој е идеален за коса материјалза реални и елегантен изглед на изборот кукла...