• Неодамнешно
Нов Дизајн И Висок Квалитет На Цврсти Месинг Една Рачка Потоне Миксер Чешми Бела Нови Pullout Кујна Тапа

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Цврсти Месинг Една Рачка Потоне Миксер Чешми Бела Нови Pullout Кујна Тапа

DEN 5740.80
Достапно

Количина на стоки


Нов Дизајн и Висок Квалитет на Цврсти Месинг Една Рачка Потоне Миксер Чешми бела нови pullout кујна тапа 1.Солидна месинг изградба (59% месинг ingot) 2. Употреба : Кујнски Мијалник 3. 6 -7 L/Min проток 4. нерѓосувачки челик двојно црево (1/2 Женски Врска
5. Aerator големина M 22/24x1
6. Топла и ладна вода операција
7. Висок Квалитет Кертриџ ( може да се управува помеѓу 50_65ºC температура) тестирани за повеќе од 500.000 циклуси
8. Дувачкиот вретено за издржливост, пластична капа на вретеното за да се избегне метал на метал контакт, со температура контролер прстен
9. Отпорен на корозија / отпорни на притисок / отпорни на топлина
10. Сол спреј за тестирање (за 24 Часа)
11. Работата вода притисок 0.5 Bar 5 Бар. Детали Фотографии за Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме да се постигне таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
ROLYA
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Никој
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Функција:
Чувство Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
KF1026
Стил:
Современа
is_customized:
Yes

Слични понуди

Мало - Луксузни Месинг LED Кујна Тапа, се Повлече Кујна Тапа, Новиот Модел Предводена се Повлече Од Славина, Бесплатен Превозот X8373K1
 • Неодамнешно

Мало - Луксузни Месинг LED Кујна Тапа, се Повлече Кујна Тапа, Новиот Модел Предводена се Повлече Од Славина, Бесплатен Превозот X8373K1

DEN 4992.00 5872.32

[ Точка Бр ] : X8373 K1[ Материјал ] : Кастинг Солидна Месинг[ Боја ] : Плоча Хром Финиш[ Type ] : Еден се Справи со се Повлече & LED Кујна Тапа[ Употреба ] : Миење Слив[ LED Светла ] : вградените LED светла ја менуваат бојата според температурата на водата, нуди забава визуелна...

Бакар греење садови кујна миксер тапа топла и ладна миење садови ротирачки бања фабрика директни трговија на големо
 • Неодамнешно

Бакар греење садови кујна миксер тапа топла и ладна миење садови ротирачки бања фабрика директни трговија на големо

DEN 812.16

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Гроздобер Ретро Антички Месинг Една Рачка Вртливата Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf080
 • Неодамнешно

Гроздобер Ретро Антички Месинг Една Рачка Вртливата Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf080

DEN 3216.00 4800.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Солидна Месинг Хром Заврши Реверзна Осмоза Три Проток На Вода Филтер Допрете Три Начини Потоне Миксер 3 Начин Кујна Тапа
 • Неодамнешно

Солидна Месинг Хром Заврши Реверзна Осмоза Три Проток На Вода Филтер Допрете Три Начини Потоне Миксер 3 Начин Кујна Тапа

DEN 4468.00 6038.40

можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена , кина пост треба околу 3060 дена...

Fapully Кујнски Мијалник Тапа Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Миксер Потоне Чешми За Вода Torneira
 • Неодамнешно

Fapully Кујнски Мијалник Тапа Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Миксер Потоне Чешми За Вода Torneira

DEN 2405.00 4008.00

Fapully Кујна Тапа Потоне Тапа Црна Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Кујна Миксер Чешми TorneiraЕлегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Црна Сликарство Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Yes

Smesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна Вода
 • Неодамнешно

Smesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна Вода

DEN 4381.00 5409.12

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна ВодаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Новодојдените Современ Моден Стил ABS Хром Заврши Кујна Тапа 360 Степен Ротација
 • Неодамнешно

Новодојдените Современ Моден Стил ABS Хром Заврши Кујна Тапа 360 Степен Ротација

DEN 291.00 387.84

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,Се надевам да расте со вас заедно и да биде winwin партнери.Опис на производот : Елегантна Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време) ви Благодариме за соработката!!!!

Висок Квалитет Ладна Вода Класична Кујна Тапа ABS Заврши Вртливата Слив Тапа 360 Степен Ротација
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Ладна Вода Класична Кујна Тапа ABS Заврши Вртливата Слив Тапа 360 Степен Ротација

DEN 216.00 287.52

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,Се надевам да расте со вас заедно и да биде winwin партнери.Опис на производот : Елегантна Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време) ви Благодариме за соработката!!!!

EVERSO се Повлече Од Кујната Тапа Црн Хром Финиш Двојна Sprayer Млазницата Вода Миксер Бања Тапа Torneira Cozinha
 • Неодамнешно

EVERSO се Повлече Од Кујната Тапа Црн Хром Финиш Двојна Sprayer Млазницата Вода Миксер Бања Тапа Torneira Cozinha

DEN 3176.64

1.МАТЕРИЈАЛЦврст Меч тело Изградба Обезбедување на квалитетот и долговечноста, совршена за Домашни и Комерцијални употреба Кујна Миксер тапа со Завртување Spout за Две Фамилии; Керамички вентил обезбедува непречено се справи со работа и капеслободен перформанси, обезбедување на трајни перформанси за живот 2.БРАНЕА ЗАВРШИ бранеа површина, површина слој како огледало ефект, зголемен сјај површина текстура, не исчезнат, гребење; Врвен квалитет хром завршува спротивстави на корозија и tarnishing 3.ДИЗАЈНОТ на Модерни стилски дизајн, delicately заврши & одлична текстура; Трајни повлекување од spout дизајн, лесен пристап и употреба за две фамилии; Повлекување Од спреј главата со toggle button прекинувачи две различни вода режими ( stream / спреј) 4.ФУНКЦИЈА Топла и ладна прилагодување на траен и еколошки безбеден и удобен; Високо квалитетна ABS пластика туш, богата со балон, спречување на јавните вода, никаква бучава, лесен за чистење, ефикасна за нега на кожата за да се зачува вода 5.ЗАБЕЛЕШКА дебелината на worktops / тоне треба повеќе од 50mm; 1 бар вода притисок препорачува за најдобри перформанси; Сите тапа производи го направи притисокот на воздухот тест, вода притисок тест и истекување на тест за време на процесот на производство...

Бесплатен превозот BECOLA Нов Стил 360 Ротација Единствен Носител на Една дупка Тапа Хром Вода Моќ Кујна Ладно Допрете BR-9103
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот BECOLA Нов Стил 360 Ротација Единствен Носител на Една дупка Тапа Хром Вода Моќ Кујна Ладно Допрете BR-9103

DEN 1118.00 1397.76

Вкупната Висина 56 cm дупка 25 cm се Погодни Место кујна Пакување Памук торба + меур торба+ картонска кутија, Она што е во кутијата за батерии 1 X Тапа, 1 X Флексибилни Црева & додатоци 1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Бакар двојно двојно слив тапа двојно дупка миење слив тапа фабрика штекер санитарна опрема трговија на големо
 • Неодамнешно

Бакар двојно двојно слив тапа двојно дупка миење слив тапа фабрика штекер санитарна опрема трговија на големо

DEN 609.60

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

врвот висок квалитет на хром Кујна clarifier Бродот да Потоне Миксер Допрете го,сите делови подготвени,се прочисти тапа
 • Неодамнешно

врвот висок квалитет на хром Кујна clarifier Бродот да Потоне Миксер Допрете го,сите делови подготвени,се прочисти тапа

DEN 1727.00 2333.76

можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена , кина пост треба околу 3060 дена...

L16330 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Кујна Плоштадот Тапа
 • Неодамнешно

L16330 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Кујна Плоштадот Тапа

DEN 3785.00 4452.96

[ Точка Бр ] : L16330[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Дек Монтирани Кујна Плоштадот Тапа[ Употреба ] : Кујнски Мијалник[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Бакарни садови кујна мешање вентил тапа топла и ладна ротирачки вертикална санитарија фабрика директни трговија на големо
 • Неодамнешно

Бакарни садови кујна мешање вентил тапа топла и ладна ротирачки вертикална санитарија фабрика директни трговија на големо

DEN 847.20

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Здраво Високи Топла/Ладна Вода, Кујнски Мијалник Тапа Хром Финиш Вртливата torneira cozinha Брод 92322B/107 Миксер Допрете Кујна Тапа
 • Неодамнешно

Здраво Високи Топла/Ладна Вода, Кујнски Мијалник Тапа Хром Финиш Вртливата torneira cozinha Брод 92322B/107 Миксер Допрете Кујна Тапа

DEN 2590.00 3499.20

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба полиран хром финиш Една рачка,една дупка Вртливата spout за две фамилии употреба Тапа вкупна висина : 320mm(12.8") Spout Висина : 125mm(5") Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Вртливата Spout Ѕид Црно Масло Протри Месинг Кујнски Мијалник Тапа Две Крстот се Справува со Миксер Допрете atf008
 • Неодамнешно

Вртливата Spout Ѕид Црно Масло Протри Месинг Кујнски Мијалник Тапа Две Крстот се Справува со Миксер Допрете atf008

DEN 3216.00 4799.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Frap Нови пристигна Современ моден стил месинг кујнски мијалник тапа Факултативна 360 степен ротација torneira cozinha миксер допрете F4032
 • Неодамнешно

Frap Нови пристигна Современ моден стил месинг кујнски мијалник тапа Факултативна 360 степен ротација torneira cozinha миксер допрете F4032

DEN 1526.00 2544.00

5910287316170315 FRAP Боја Тапа парче парче парче Производи вклучува инсталација додатоциPls ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1 / 2 "...

Злато Полиран Месинг Двоен Крст се Справува со Завртување Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf094
 • Неодамнешно

Злато Полиран Месинг Двоен Крст се Справува со Завртување Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf094

DEN 2894.00 4320.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Целата бакар вертикална една ладна брзо вода тапа кујна тенџере слив слив тапа водовод хардвер санитарна опрема трговија на големо
 • Неодамнешно

Целата бакар вертикална една ладна брзо вода тапа кујна тенџере слив слив тапа водовод хардвер санитарна опрема трговија на големо

DEN 407.04

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Две Крстот се Справува со Телефонски Рачни Туш сет Со Месинг Ѕид заградата &1.5 м Црево atf301
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Две Крстот се Справува со Телефонски Рачни Туш сет Со Месинг Ѕид заградата &1.5 м Црево atf301

DEN 3537.00 5279.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...