• Неодамнешно
ROLYA Луксузни 3 Начин Tri-проток Потоне Миксер Кујна Тапа Вода за Пиење Допрете Филтер

ROLYA Луксузни 3 Начин Tri-проток Потоне Миксер Кујна Тапа Вода за Пиење Допрете Филтер

DEN 6672.00
Достапно

Количина на стоки


Rolya Луксузни 3 начин tri-проток Потоне Миксер Кујна Тапа Вода за Пиење Филтер Допрете го 1.Солидна месинг изградба (59% месинг ingot) 2. Употреба : Кујнски Мијалник 3. 6 -7 L/Min проток 4. нерѓосувачки челик двојно црево (1/2 Женски Врска
5. Aerator големина M 22/24x1
6. Топла и ладна вода операција
7. Висок Квалитет Кертриџ ( може да се управува помеѓу 50_65ºC температура) тестирани за повеќе од 500.000 циклуси
8. Дувачкиот вретено за издржливост, пластична капа на вретеното за да се избегне метал на метал контакт, со температура контролер прстен
9. Отпорен на корозија / отпорни на притисок / отпорни на топлина
10. Сол спреј за тестирање (за 24 Часа)
11. Работата вода притисок 0.5 Bar 5 Бар. Детали Фотографии за Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме да се постигне таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
ROLYA
Број На Модел На:
TKF1001
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Функција:
Чувство Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Насликани

Слични понуди

Smesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна Вода
 • Неодамнешно

Smesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна Вода

DEN 4381.00 5409.12

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli Нови Пристигнување 5 Година Гаранција Месинг Кујна Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Справи со Топли и Ладна ВодаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Dofaso злато кујна славина се Повлече Sprayer бакар направи ладна и топла вода се повлече надолу тапа
 • Неодамнешно

Dofaso злато кујна славина се Повлече Sprayer бакар направи ладна и топла вода се повлече надолу тапа

DEN 6144.00

Dofaso злато кујна славина се Повлече Sprayer бакар направи ладна и топла вода се повлече надолу тапаОпис на производот Сосема нови во кутија подготвени да брод...

Дек Монтирани Кујна Тапа Топла и Ладна Вода Миксер Кран Една Дупка Хром Заврши
 • Неодамнешно

Дек Монтирани Кујна Тапа Топла и Ладна Вода Миксер Кран Една Дупка Хром Заврши

DEN 973.00 1872.00

Точка Име : Кујна ТапаКарактеристики : Installtion : Дек МонтираниИнсталирајте Дупка : Една ДупкаЗаврши : Хром ЗавршиТапа Тело Материјал : БакарТапа Рачка Материјал : ЦинкГолемина : Како СликиНето Тежина : Пакување : 1 парчиња ТапаВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирањеДраги сите клиенти од различни земји,ве молиме да забележите.Кога ќе го поставите цел за Чешми, ве молиме забелешка конекторот големина, 1 / 2" или 3 / 8".Или други големина.Инаку, ние ќе испрати 1 / 2" големина за вас.Ви благодариме за соработката!!!!Dropshipping1...

Здраво Високи Топла/Ладна Вода, Кујнски Мијалник Тапа Хром Финиш Вртливата torneira cozinha Брод 92322B/107 Миксер Допрете Кујна Тапа
 • Неодамнешно

Здраво Високи Топла/Ладна Вода, Кујнски Мијалник Тапа Хром Финиш Вртливата torneira cozinha Брод 92322B/107 Миксер Допрете Кујна Тапа

DEN 2590.00 3499.20

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба полиран хром финиш Една рачка,една дупка Вртливата spout за две фамилии употреба Тапа вкупна висина : 320mm(12.8") Spout Висина : 125mm(5") Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Гроздобер Ретро Антички Месинг Една Рачка Вртливата Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf080
 • Неодамнешно

Гроздобер Ретро Антички Месинг Една Рачка Вртливата Spout Кујнски Мијалник Тапа Ладно & Топла Миксер Допрете asf080

DEN 3216.00 4800.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бања санитарија високо-одделение бакар цртање туш туш сет на високо-квалитетна масажа автоматско прилагодување постави туш
 • Неодамнешно

Бања санитарија високо-одделение бакар цртање туш туш сет на високо-квалитетна масажа автоматско прилагодување постави туш

DEN 2008.32

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Fapully Кујнски Мијалник Тапа Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Миксер Потоне Чешми За Вода Torneira
 • Неодамнешно

Fapully Кујнски Мијалник Тапа Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Миксер Потоне Чешми За Вода Torneira

DEN 2405.00 4008.00

Fapully Кујна Тапа Потоне Тапа Црна Миксер Тапа 360 Степени Ротирачки Палубата Монтирани Кујна Миксер Чешми TorneiraЕлегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Црна Сликарство Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Yes

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Месинг Хром Чешми За Кујнски Мијалник, Кујна Допрете Двоен Дупка на Ѕидот Кујна Миксер Кујна Тапа torneira cozinha YT6030
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Месинг Хром Чешми За Кујнски Мијалник, Кујна Допрете Двоен Дупка на Ѕидот Кујна Миксер Кујна Тапа torneira cozinha YT6030

DEN 2159.52

torneira cozinhaкујна миксер, кујна тапа, кујна допрете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Месинг Хром Чешми За Кујнски Мијалник, Кујна Допрете Двоен Дупка на Ѕидот Кујна Миксер Кујна Тапа torneira cozinhaОпис На Производота.кујна тапа.Солидна Месинг Згусне Хром Пролет кујна миксер чешми.кујна допрете.б...

Висок Квалитет Ладна Вода Класична Кујна Тапа ABS Заврши Вртливата Слив Тапа 360 Степен Ротација
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Ладна Вода Класична Кујна Тапа ABS Заврши Вртливата Слив Тапа 360 Степен Ротација

DEN 216.00 287.52

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,Се надевам да расте со вас заедно и да биде winwin партнери.Опис на производот : Елегантна Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време) ви Благодариме за соработката!!!!

Нерѓосувачки челик, бакар гајтанот двојно двојно слив слив тапа двојно дупка миење слив тапа бања санитарна опрема трговија на големо
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик, бакар гајтанот двојно двојно слив слив тапа двојно дупка миење слив тапа бања санитарна опрема трговија на големо

DEN 462.72

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Dofaso кујна допрете една дупка ротираат 360 вртливата тапа млазницата слив тапа
 • Неодамнешно

Dofaso кујна допрете една дупка ротираат 360 вртливата тапа млазницата слив тапа

DEN 1343.52

Dofaso кујна допрете една дупка ротираат 360 вртливата тапа млазницата слив тапаОва е нашата продавница домашна страница : Ладна и топла водаПовратни информации од корисниците : Превозот Политика : 1...

L16283 - Луксузни Месинг Кујна Тапа Нов Дизајн Златна Боја Допрете Кујна
 • Неодамнешно

L16283 - Луксузни Месинг Кујна Тапа Нов Дизајн Златна Боја Допрете Кујна

DEN 4825.00 5676.96

[ Точка Бр ] : L16283[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Употреба ] : Кујнски Мијалник[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Двоен Крст се Справува со Телефонски Рачни Туш сет Со Ѕид заградата &1.5 м Црево atf300
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Двоен Крст се Справува со Телефонски Рачни Туш сет Со Ѕид заградата &1.5 м Црево atf300

DEN 3537.00 5279.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Кујна Славина се Повлече Од Палубата Монтирани 360 степени Ротирачки Ладна И Топла Допрете Црното/хром/злато Dourada Миксер Допрете Потоне миксер
 • Неодамнешно

Кујна Славина се Повлече Од Палубата Монтирани 360 степени Ротирачки Ладна И Топла Допрете Црното/хром/злато Dourada Миксер Допрете Потоне миксер

DEN 3004.00 5364.48

карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет на хром Заврши еден лост кујнски мијалник тапа со повлече надолу туш главата Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Солидна Месинг Хром Заврши Реверзна Осмоза Три Проток На Вода Филтер Допрете Три Начини Потоне Миксер 3 Начин Кујна Тапа
 • Неодамнешно

Солидна Месинг Хром Заврши Реверзна Осмоза Три Проток На Вода Филтер Допрете Три Начини Потоне Миксер 3 Начин Кујна Тапа

DEN 4468.00 6038.40

можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена , кина пост треба околу 3060 дена...

Бакар туш мешање вентил тапа топла и ладна инсталиран вода тапа санитарија хардвер трговија на големо, фабриката штекер
 • Неодамнешно

Бакар туш мешање вентил тапа топла и ладна инсталиран вода тапа санитарија хардвер трговија на големо, фабриката штекер

DEN 553.44

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

DHL Црна Антички Тапа Месинг Ретро Кујна се Повлече Потоне Миксер Славини за Топла и Ладна Тапа KF866
 • Неодамнешно

DHL Црна Антички Тапа Месинг Ретро Кујна се Повлече Потоне Миксер Славини за Топла и Ладна Тапа KF866

DEN 11252.00 20458.08

започнете Цена : $151.51 Цена : $255.73 Цена : $281.94 Цена : $217.50 Цена : $97.05 Цена : $280.48крајот Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ DHL Црна Антички Тапа Месинг Ретро Кујна се Повлече Потоне Миксер Славини за Топла и Ладна Тапа KF866 Функција : PVD Црн Хром финиш Топла и Ладна миксер факултативна Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Бакар греење садови кујна миксер тапа топла и ладна миење садови ротирачки бања фабрика директни трговија на големо
 • Неодамнешно

Бакар греење садови кујна миксер тапа топла и ладна миење садови ротирачки бања фабрика директни трговија на големо

DEN 812.16

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !