• Неодамнешно
Топла Продажба на рачно изработени на Традиционален Извивам Лак Симулираат Змија Кожата на монголски Longbow 35-55 LB

Топла Продажба на рачно изработени на Традиционален Извивам Лак Симулираат Змија Кожата на монголски Longbow 35-55 LB

DEN 3599.52
Достапно

Количина на стоки


Сите производи на лакови и стрели во нашата продавница се направени од страна на традиционалната Ориентална занаетот. тоа е да се каже сите тие се направени од страна на Кинески народни уметници чисто со рака по натамошно рафинирање според искуството од минатата стотици години. Тука ние може да ви понуди на сите видови на исклучителна лакови и стрели,разни лак торби и quivers. Ве молиме да ја разгледате внимателно, и ние сме сигурни дека не мора да биде еден погоден за вас. Производи опис
Лак Должина : 130cm
Нерешено Тежина : 35/40/45/50 LB
String Должина : 128cm
Лак Тело Материјал : Имитираат змија кожа, дрво и Стакло влакна
String Материјал : Полиестер
Тежина : околу 0.65 kg
Боја : жолта
Лак пакување : Картон ве Молиме да ни остават порака што фунти треба Производ Прегледи
Ние се специјализираат во оваа област за неколку години, со добар квалитет и прилично конкурентни и имаат многу стил производи,okey ги задоволат вашите differents барања.
Ние може да provid OEM/ODM . Пакување & Испорака
Превозот :
1, Ние ги користиме EMS/e-ЕМС/e-packate да брод од нашите производи,за 7-20 денови можете да ја примите вашата предмети.
2,ве Молиме изберете ја вашата омилена превозот метод според вашите детали барање.
3,превозот времето е различно во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.
Нашите Услуги
Гаранција :
1. Ние обезбедуваме 6 месец замена гаранција.
2. Ако производот е неисправен ,ве молиме да не известите во рок од 2 дена од денот на испорака.
3. Сите производи мора да се врати на нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Карактеристики на понудата

Лак Тип:
извивам лак
Тип:
Лак
Бренд Име:
UUS
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
лак-004
Регионот на Производство:
Кина
Poundage:
35/40/45/50lbs
боја:
Жолта
String Должина:
110-120cm
Должина на лак :
120-130cm
Тежина:
0.65kg
Лак Материјал:
се угледа на змија кожа, дрво и стакло влакна
string материјал:
Полиестер
Пакет:
1pcs

Слични понуди

6/12/24pcs 30 инчен Традиционалните Дрвени ОД 8.5 мм Стрели Турција Пердув за Извивам Лак Стрелаштво Снимање Целна Пракса Arow
 • Неодамнешно

6/12/24pcs 30 инчен Традиционалните Дрвени ОД 8.5 мм Стрели Турција Пердув за Извивам Лак Стрелаштво Снимање Целна Пракса Arow

DEN 767.52

Опис : Сите стрели се рачно изработени од страна на craftsmans Висок qulity и имаат добри перформанси по тестирање за голем број на пати .Стрелките на тело, должина на : 80 cm / 31.49 инчиДијаметар : 8.5 mm'рбет : 2070lbsпердуви : мисирки пердувСтрелка за да Можат материјал : белиот борСтрелка точка материјал : железобоја : сина пердув ,златен arrowheadтежина : 35gколичина : 6 / 12 / 24pcsAnswer : ___________________________ NOTE : Ова НЕ е играчка НЕ се пука во луѓеНие можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

Соединение лак Стрелките на Одмор во Црна Натпревар Прилагодливи Метал со 3 Големини Клипови за Стрелаштво Лов на птици Снимање
 • Неодамнешно

Соединение лак Стрелките на Одмор во Црна Натпревар Прилагодливи Метал со 3 Големини Клипови за Стрелаштво Лов на птици Снимање

DEN 1687.00 1775.52

Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани Сите нарачки се испраќаат како клиентchoosed превозот метод...

Airsoft Спорт Играчка 60 Алуминиумски BLOWGUN .50 Калибар со 18 МЕТАЛ ПИКАДО+Пред Очите+Тактички Железница за оптика
 • Неодамнешно

Airsoft Спорт Играчка 60 Алуминиумски BLOWGUN .50 Калибар со 18 МЕТАЛ ПИКАДО+Пред Очите+Тактички Железница за оптика

DEN 1439.52

Совршен избор за целна снимањето или лов на мали игра Снимен по ударот, на blowgun ви обезбедува постојан се одржи и зголемена точност благодарение на својата рака, тактички планината...

Висок Квалитет 50pcs DIY Дрвени Стрелка Вратило 31 Должина ОД 8.5 мм Стрелаштво Стрелките за Лов/Стрелаштво
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 50pcs DIY Дрвени Стрелка Вратило 31 Должина ОД 8.5 мм Стрелаштво Стрелките за Лов/Стрелаштво

DEN 719.52

Сите стрели се рачно изработени од страна на craftsmans .Висок qulity и имаат добри перформанси по тестирање за голем број на пати .Телото должина : 78.5 cm / 31 инчиДијаметар : 8.5 mmШахти материјали : ДрвоТежина : 31 gКоличина : 12 компјутериНие можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

50pcs Стрелаштво Целна Broadhead Лов OD 9mm Поле Област Arrowhead Поени За Дијаметар 8мм Стрелките на Окно
 • Неодамнешно

50pcs Стрелаштво Целна Broadhead Лов OD 9mm Поле Област Arrowhead Поени За Дијаметар 8мм Стрелките на Окно

DEN 964.00 1071.36

50pcs Стрелаштво Целна Broadhead Лов OD 9mm Поле Област Arrowhead Поени За Дијаметар 8мм Стрелките на ОкноОпис на Стрелаштво целна arrowhead : Точка име : целна arrowheadДолжина : 3.5 смБоја : како на сликата покажуваКоличина : 50 компјутериOD : 9mmID : 8mmМатеријал : челик1) Ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист, ние ќе спакувани нив во еден parcle и испрати, Освен ако имате посебни барања ont тоа и ни остави порака...

50pcs/многу Стрелаштво Стрелка Алуминиум Pin и Pin Nock за 4.2 mm 6.0 mm 6.2 mm ID Стрелка Вратило Лов Лак и Стрела Додатоци
 • Неодамнешно

50pcs/многу Стрелаштво Стрелка Алуминиум Pin и Pin Nock за 4.2 mm 6.0 mm 6.2 mm ID Стрелка Вратило Лов Лак и Стрела Додатоци

DEN 504.00 530.88

50pcs / многу Стрелаштво Стрелка Алуминиум Pin и Pin Nock за 4.2 mm 6.0 mm 6.2 mm ID Стрелка Вратило Лов Лак и Стрела ДодатоциPin Материјал : АлуминиумNock Материјал : ПластикаPin Големина : за 4.2 мм , 6.0 mm , 6.2 mm СтрелиПакетот Вклучува : 50pcsАко руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!добредојдовте на нашата продавница

Најлон Кабелот Половината Стрелаштво Лак Прашка Соединение Лак Прашка Прилагодливи Плетенка Рака за Цел Пукање Пракса Лов Додатоци
 • Неодамнешно

Најлон Кабелот Половината Стрелаштво Лак Прашка Соединение Лак Прашка Прилагодливи Плетенка Рака за Цел Пукање Пракса Лов Додатоци

DEN 513.00 732.48

Точка име : Соединение лак прашкаТежина : 68.6 gМатеријал : Плетенка јаже + МеталЗа : Соединение лакПредност : Проширување на таложење плетенка јаже дизајн, поудобно со лакПакет содржи : 1 парче лак прашкаЕфект на слика : Answer : ___________________________ Note : Пакетот вклучува : x1pcs лак прашкаСреќен шопинг

10pcs жолта Fiberglass Стрели 33+1 Стрелка Quiver Запечатени Совет за Соединение Лак Лов
 • Неодамнешно

10pcs жолта Fiberglass Стрели 33+1 Стрелка Quiver Запечатени Совет за Соединение Лак Лов

DEN 1199.52

Спецификација : Должина : стрелка : 85cm / 33.5 инчи(Оставете 12cm грешка) quiver : 63105cm телескопскиСтрелка Дијаметар : 6.5 mmБоја : вратило : црна fletching Боја : портокал и светло зелена broadhead : црнаquiver : црнаСтрелка Тежина : 50g / 1pcМатеријал : вратило : fiberglass совети : железо fletchings : пластика quiver : пластикаКоличина : 10pcs стрели+ 1 quiverСтрелките совети : Запечатени совети совети не може да се замени!Вие не може да промените broadheadПогоден за лак тежина : ≤55lbСостојба : НоваСпецијално користи за Соединение Лак!Стрелка quiver капацитет : 30 компјутери ( fiberglass стрели),23 компјутери( дрвени стрели).Quiver должина : 63cm105cm,било која големина прилагодливи, одговара за било која големина на стрелкатаВисок квалитет fiberglass стандард целна пракса стрелките за соединение лаковиОбоени пластични fletching & nock.заоблени куршум совет совршен за цел пракса & почетнициЗа подготви тежина до 55 кг...

6/12 компјутери Традиционалните Дрвени Стрели Должина 85cm Турција Пердуви За 20~60lbs Longbow Соединение Лак Стрелаштво Лов
 • Неодамнешно

6/12 компјутери Традиционалните Дрвени Стрели Должина 85cm Турција Пердуви За 20~60lbs Longbow Соединение Лак Стрелаштво Лов

DEN 1247.52

6 / 12 компјутери Традиционалните Дрвени Стрели Должина 85cm Турција Пердуви За 20~60lbs Longbow Соединение Лак Стрелаштво ЛовОпис : Сите стрели се рачно изработени од страна на craftsmans ...

12pcs Стрелаштво Јаглерод Стрели ' Рбет 600 700 800 900 ID 4.2 mm W/точка Pin Nocks за Recuver Лак Лов Снимање Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

12pcs Стрелаштво Јаглерод Стрели ' Рбет 600 700 800 900 ID 4.2 mm W/точка Pin Nocks за Recuver Лак Лов Снимање Бесплатен Превозот

DEN 2826.00 2826.24

10330667657424631 јаглерод стрели и стрели вратило парче парче парче парче парче парче парче парче 12pcs Стрелаштво Јаглерод Стрели ' Рбет 600 700 800 900 ID 4.2 mm W / точка Pin Nocks за Recuver Лак Лов Снимање Бесплатен ПревозотОпис : 1)Правост : + / .003"2) ' Рбет : 600 700 800 9003) OD : 5.6 mm4) ID : 4.2 mm5)Должина : 30"6) Fletching : 1.75"7) Nock : pin nock 100% чист јаглерод изградба;за повеќето стрелаштво соединение лак / recurver лак,традиционалните лакПлаќање : Ние ја прифати исплата од Paypal / T T, бан к tran sfer, итн...

Нерѓосувачки Челик Slingshot Chrysanthemum Рамен Кожата Unbounded Должина 10.6 cm со 3 Гума Бендови за Лов на Снимање
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Slingshot Chrysanthemum Рамен Кожата Unbounded Должина 10.6 cm со 3 Гума Бендови за Лов на Снимање

DEN 506.00 532.32

Опис : Материјал : Нерѓосувачки челикНадворешен дијаметар : 84 mmВнатрешен дијаметар : 43 mmМаксимална : 106 mmТежина : 152 gКарактеристики : Едноставен дизајн, дарежливЛесно и удобно да се сфатиОпремени со еластична гума бендИдеален подарок за страствен sportsmanСовршен објект за цел праксаСосема нов висок квалитетПрашка shot растојаниеНабори до лесно да се вклопи во вашиот џебВиткање на зглобот заклучување за поголема поддршка, стабилен цел за повеќе прецизностГи користат како карпи, џамлии, paintballs итн за да пука.Пакетот вклучува : 1 x Slingshot3 x Гума Бендови( На гумени бендот може да изберете било или не, боја испрати случаен избор )Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

12Pcs Јаглерод Самострел Завртки 20+12Pcs Broadhead за самострел Лов, Стрелаштво
 • Неодамнешно

12Pcs Јаглерод Самострел Завртки 20+12Pcs Broadhead за самострел Лов, Стрелаштво

DEN 2508.00 2639.52

започнетекрајот комбо Спецификација на Производот : Стрелка : Вратило marerial : мешани јаглерод Бунари со дијаметар : 8.8 mm Должина : 51.5 cm околу 20" Тежина : 30g Пердув материјал : пластични Nock : половина месечинатаBroadhead : Broadhead материјали : челикДолжина : 3.8 cm околу 1,5 инченНамалување Дијаметар : 2.2 cm за 0.87 инченБоја : црнаТежина : 100grain за 6.8 г Пакување : 12pcs Производ Прегледи : Ние се специјализираат во оваа област за неколку години, со добар квалитет и прилично конкурентни и имаат многу стил производи,okey ги задоволат вашите differents барања.Ние може да provid OEM / ODM ...

12pcs чист јаглерод стрелка вратило Sp400/500 ID6.2mm 28/29/30/31/32 за DIY стрелка соединение лак традиција лак лов на птици снимање
 • Неодамнешно

12pcs чист јаглерод стрелка вратило Sp400/500 ID6.2mm 28/29/30/31/32 за DIY стрелка соединение лак традиција лак лов на птици снимање

DEN 1727.52

12pcs чист јаглерод стрелка вратило Sp400 / 500 ID6.2mm 28 / 29 / 30 / 31 / 32" за DIY стрелка соединение лак традиција лак лов на птици снимањеID : 6.2 mmOD : 7,6 милиметриlenght : 28 / 29 / 30" / 31 / 32"правост : 0.006'рбет : 400 / 500тежина : 8.7 GPI / 8.1 GPI

Двоен Слој Стрелаштво Прст Guard Заштитник за Лак и Стрела Отворено Лов, Стрелаштво Спорт Додатоци Прст Подлога Ракавица Табот
 • Неодамнешно

Двоен Слој Стрелаштво Прст Guard Заштитник за Лак и Стрела Отворено Лов, Стрелаштво Спорт Додатоци Прст Подлога Ракавица Табот

DEN 272.00 383.52

Двоен Слој Стрелаштво Прст Guard Заштитник за Лак и Стрела Отворено Лов, Стрелаштво Спорт Додатоци Прст Подлога Ракавица ТаботОпис На Производот : Предмет : 100% сосема нов и висок квалитетИме : Прст guard заштитникБоја : ЦрнаДолжина : Околу 6,9 см / 2,7 инчиШирина : Околу 7 cm / 2.75 инчиТежина : 13 gФункција : Двоен слојЗа : Левата рака десна ракаПакетот Вклучува : 1x Прст guard заштитник

12Pcs Чист Јаглерод Стрелка 80см 31 Стрелаштво Стрели Replacable Глави ' Рбет 300, 400 за Соединение се Поклонат и да Извивам Лак
 • Неодамнешно

12Pcs Чист Јаглерод Стрелка 80см 31 Стрелаштво Стрели Replacable Глави ' Рбет 300, 400 за Соединение се Поклонат и да Извивам Лак

DEN 2052.00 2159.52

комбо комбо комбо комбо комбо Спецификација на Производот : 'Рбет : 300 за под 70lb соединение се поклонат и да извивам лак400 за под 60lb соединение се поклонат и да извивам лакСовети : replaceble челик заврткаво советиДолжина : 31" 80 смПравост : 3‰Sfaft материјал : Чист јаглерод шахтиВане Должина : 1.8"Пакет : 6 компјутери Nock може да се ротира за сложена и извивам лак лов.Падна, nocked, fletched, подготвена да пука.Одлично за лов и целни снимањето.

Стрелаштво 5 Стрелка Quiver Соединение Лак Брз Заклучување Монтажа Заградата Црна Стрелките на Држачот за на Отворено Лов Снимање Додатоци
 • Неодамнешно

Стрелаштво 5 Стрелка Quiver Соединение Лак Брз Заклучување Монтажа Заградата Црна Стрелките на Држачот за на Отворено Лов Снимање Додатоци

DEN 2207.52

Стрелаштво 5 Стрелка Quiver Соединение Лак Брз Заклучување Монтажа Заградата Црна Стрелките на Држачот за на Отворено Лов Снимање ДодатоциОпис На Производот : Предмет : 100% сосема нов и висок квалитетИме : Стрелките quiverБоја : ЦрнаДолжина : Околу 30.5 cm / околу 12 инчиТоп ширина : Приближно 11 cm / прибл 4.3 инченСредниот и долниот ширина : Околу 8.5 cm / прибл за 3,3 инченЗа : Соединение лак,лов,стрелаштво,додатоциКарактеристики На Производот : *Брзо заклучување монтажа стапка,двојно gripper дизајн weith се отстранува горниот gripper*Компактен,лесен,јаглерод цевка структура*Целосно прилагодливи,држи до 5 стрели*Одговара на двете јаглерод и алуминиум стрели,механички и фиксна broadheads*Гумени капак вметнете ја намалува бучавата и нема да досадна broadheadsПакетот Вклучува : 1x Стрелка quiver

GUGULUZA 30 Соединение лак Шахти Флуоресцентно Жолто Чист Јаглерод Стрелка Лак Окното за Надворешна Лов, Стрелаштво Снимањето на ' Рбетот 400
 • Неодамнешно

GUGULUZA 30 Соединение лак Шахти Флуоресцентно Жолто Чист Јаглерод Стрелка Лак Окното за Надворешна Лов, Стрелаштво Снимањето на ' Рбетот 400

DEN 2113.00 2817.12

Технички Параметри : Правост : + / .003"Тежина : 8.1 gpi'Рбет : 400OD : 7,6 милиметриID : 6.2 mmДолжина : 30"Боја : Флуоресцентно Жолто100% сосема нов и висок квалитет.100% чист јаглерод изградба;за повеќето стрелаштво соединение лак / recurver лак,традиционалните лакНоминална до 70lb...

100pcs/многу Кол 10мм 304 од не ' рѓосувачки челик топката имајќи топки во парк
 • Неодамнешно

100pcs/многу Кол 10мм 304 од не ' рѓосувачки челик топката имајќи топки во парк

DEN 906.24

Функција : 304 од не ' рѓосувачки челик топката се користи за Медицинска опрема ,машинерија за храна ,козметички делови на телото украси,инструменти и апарати , перформанси : цврстина 28degree,рѓадоказ ,отпорност на корозија

30 Чист Јаглерод Стрелка за да Можат 3K Крпа Лак Стрелаштво Окното за соединение лак Отворено Лов, Стрелаштво Снимање 12pcs/многу
 • Неодамнешно

30 Чист Јаглерод Стрелка за да Можат 3K Крпа Лак Стрелаштво Окното за соединение лак Отворено Лов, Стрелаштво Снимање 12pcs/многу

DEN 2287.00 2407.68

Технички Параметри : Правост : + / .003"Тежина : 8.7 gpi'Рбет : 350OD : 7,6 милиметри, ID : 6.2 mmДолжина : 32"Боја : 3 K Платно100% сосема нов и висок квалитет.100% чист јаглерод изградба;за повеќето стрелаштво соединение лак / recurver лак,традиционалните лакНоминална до 70lb...

12*30 Јаглерод стрелка Spine300 ID6.2mm со 5 Турција пердув и Bohning стрелка Nock за традиционално се поклонат и да Извивам лак стрелаштво
 • Неодамнешно

12*30 Јаглерод стрелка Spine300 ID6.2mm со 5 Турција пердув и Bohning стрелка Nock за традиционално се поклонат и да Извивам лак стрелаштво

DEN 2207.52

12*30" Јаглерод стрелка Spine300 ID6.2mm со 5" Турција пердув и Bohning стрелка Nock за традиционално се поклонат и да Извивам лак стрелаштвоОпис;Правост : + / 0.003'Рбет : 300тежина : 9.4 GPILenght : 30"ID : 6.2 mmOD : 7,6 милиметри

3 Боја Прилагодлив Магнетни Стрелка Остатокот 3x1.5x0.5 см за Извивам Лак Отворено Стрелаштво Лов на птици Снимање
 • Неодамнешно

3 Боја Прилагодлив Магнетни Стрелка Остатокот 3x1.5x0.5 см за Извивам Лак Отворено Стрелаштво Лов на птици Снимање

DEN 410.00 431.52

Тема : Магнетни Стрелка Остатокот Прилагодлива висина Печ стрелките За извивам лакПакетот вклучува : 1 x Магнетни Стрелките на ОдморСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

Лов ослободување помош и Лак Ослободување Издржливи Метална и Сила Заштеда на Пуштање во Соединение Лак
 • Неодамнешно

Лов ослободување помош и Лак Ослободување Издржливи Метална и Сила Заштеда на Пуштање во Соединение Лак

DEN 864.00

Пердув : 1 Чувствителни изданија и ќе пука стрелките Непречено 2 На тока рака одговара и само се чувствува право од првата минута ќе го рака го...

Соединение Лак Кабел Слајд Про Guard Планирам Platsic String Splitter Сепаратор за Соединение Лак Стрелка Макара
 • Неодамнешно

Соединение Лак Кабел Слајд Про Guard Планирам Platsic String Splitter Сепаратор за Соединение Лак Стрелка Макара

DEN 464.00 662.40

Боја : ЦрнаТежина : од 6,2 gМатеријал : Високи Перформанси ПластикаПогодни за : Соединение ЛакКоличина : 1 PC Заштита на заменик жици, да се зголеми брзината, точноста​

Стрелаштво Стрелка Quiver 24PCS Стрелката на Држачот за Лов Пластични 6pcs Стрелка Цевка Прилагодлива Должина 25-40 инчен Holde
 • Неодамнешно

Стрелаштво Стрелка Quiver 24PCS Стрелката на Држачот за Лов Пластични 6pcs Стрелка Цевка Прилагодлива Должина 25-40 инчен Holde

DEN 673.00 841.44

Боја : Црвена , Црна , Жолта , Бела, СинаМатеријал : Високи Перформанси на КОМПЈУТЕР МатеријалТип : ScalableДолжина : 62102cmДијаметар : 9cmКоличина : 1pc​

година Нови Бесплатен Превозот Црна Боја G4 Slingshot За Надворешна Стрелаштво Снимање,1PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

година Нови Бесплатен Превозот Црна Боја G4 Slingshot За Надворешна Стрелаштво Снимање,1PCS/МНОГУ

DEN 581.00 1056.00

Добредојдовте во мојата продавницаГ4 Црна Боја SlingshotИнформацииТело Материјал : Најлон+30%FiberglassВисина : 6.5 см / 2.6 инчиПакет со : 1 slingshot+1 гумени бендот+1 врвка за околу катапултСега Бесплатен превозот во светот!Вкупното време зависи од купувачот на локалните customhouse и поштата услуга.Ние Прифаќаме ЗАЧУВАМ И Т / Т плаќање.Плаќање мора да бидат дадени во 5 дена по акција заврши...

Црна, Црвена Сина Повеќето Professinal Извивам Соединение Лак Случај Стрелка Мека Торба Кадифен Извивам Лак Стрелка Puller Други Алатки Заштитник
 • Неодамнешно

Црна, Црвена Сина Повеќето Professinal Извивам Соединение Лак Случај Стрелка Мека Торба Кадифен Извивам Лак Стрелка Puller Други Алатки Заштитник

DEN 95.52

Црна, Црвена Сина Повеќето Professinal Извивам Соединение Лак Случај Стрелка Мека Торба Кадифен Извивам Лак Стрелка Puller Други Алатки ЗаштитникЗабелешка : Овој оглас имаат само стрелка quiver , само лак торба ,или на двете од нив , кога ќе ја нарачате , ве молиме изберете што ви е потребно и сакате !Карактеристики : 100% сосема нов & висок квалитетТорба за употреба : за извивам лакШколка ткаенини : водоотпорен 1000 D полиестер со PVC облогаВнатрешна со мека кадифен да се заштити лак столб , екстремитети и accessariesСметководствена : се справи со носењеЦелосна fuction , една кеса inclued сите требаИме : Стрелките quiverМатеријал : ПластикаБоја : Црна, црвенаДијаметар : Прибл 8cmДолжина : Околу 25"40"(65cm100cm)Капацитет : Прибл 24pcs стрелиAnswer : ___________________________ Note : програма 1 : $1.99 е само една стрелка quiverпрограма 2 : $88 е само лак торбапрограма 3 : $77 се quiver и лак торбаПакување Листа : зависи од вашата целНа Клиент Прашања & Одговорите : Answer : ___________________________ Note : 1...

Моќен Дрво Slingshot Лак Катапулт + 100 компјутери од Нерѓосувачки Челик, 8мм Slingshot Топки + СТП Кожа Slinghsot Торба за Снимање Игри
 • Неодамнешно

Моќен Дрво Slingshot Лак Катапулт + 100 компјутери од Нерѓосувачки Челик, 8мм Slingshot Топки + СТП Кожа Slinghsot Торба за Снимање Игри

DEN 1069.92

Моќен Дрво Slingshot Лак Катапулт + 100 компјутери од Нерѓосувачки Челик, 8мм Slingshot Топки + СТП Кожа Slinghsot Торба за Снимање ИгриОпис На Производот : Предмет : 100% сосема нов и висок квалитетИме : Slingshot,slingshot торба,slingshot топкиБоја : Како на сликата прикажаниSlingshot материјали : ДрвоSlingshot висина : Околу 14 см / 5.5 инченSlingshot ширина : Прибл 8.7 cm / 3.4 инченSlingshot тежина : 65 gSlingshot торба должина : Околу 10.4 cm / 4.1 инченSlingshot торба ширина : Прибл 10.2 cm / 4 инченSlingshot торба тежина : 24 gSlingshot топки дијаметар : 8 mmSlingshot топки материјал : Нерѓосувачки челикПакетот Вклучува : 1x Slingshot1x Slingshot торба100x Slingshot топки

Лов, Стрелаштво Извивам Стрелка Остатокот Стрелаштво RH за Лов, Стрелаштво Соединение Лак Конкуренција Користење на Стрелци Прст Guard Окно
 • Неодамнешно

Лов, Стрелаштво Извивам Стрелка Остатокот Стрелаштво RH за Лов, Стрелаштво Соединение Лак Конкуренција Користење на Стрелци Прст Guard Окно

DEN 586.00 623.52

Лов, Стрелаштво Извивам Стрелка Остатокот Стрелаштво RH за Лов, Стрелаштво Соединение Лак Конкуренција Користење на Стрелци Прст Guard ОкноОпис : Сосема Нов, Висок КвалитетУникатен дизајн, adjusatable пролет напнатостПогоден за Извивам лак, Соединение лак, итнМатеријал : Алуминиум ЛегураГолемина : 80 x 76 x 48mm