• Неодамнешно
JIGU VGP-BPS37 BPS37 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Про 11 SVP11 SVP11214CXB SVP11227SCB 7.5 V 4125MAH 31WH

JIGU VGP-BPS37 BPS37 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Про 11 SVP11 SVP11214CXB SVP11227SCB 7.5 V 4125MAH 31WH

DEN 2880.00
Достапно

Количина на стоки


Бесплатен превозот VGP-BPS37 BPS37 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Про 11 SVP11 SVP11214 CXB SVP11227 SCB 7.5 V 4125 MAH 31 WH
100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели
ЗА VAIO Про 11 ЗА VAIO SVP11 ЗА VAIO SVP11214 CXB ЗА VAIO SVP11227 SCB
Лаптоп Дел броеви
Шопинг совети.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Политика На Враќање 1. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
SONY
Батеријата Напон:
3.7 V
Број На Модел На:
SGPBP04
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Слични понуди

JIGU PA3399U-1BAS 1BRS 2BAS 2BRS PABAS057 PABAS076 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba CX/45A CX/47A CX/855LS CX/875LS
 • Неодамнешно

JIGU PA3399U-1BAS 1BRS 2BAS 2BRS PABAS057 PABAS076 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba CX/45A CX/47A CX/855LS CX/875LS

DEN 1440.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби...

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот

DEN 866.00 911.52

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / 10.8 V компатибиленКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со батерија за Acer се Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5650 5680 9800 9810ЗА ACER За да се Стремат 3100 Серија За да се Стремат 3103 За да се Стремат 3104 WLMi B120 За да се Стремат 3104 WLMi B80 За да се Стремат 3104 WLMi B80 F За да се Стремат 3690 Серија За да се Стремат 3692 WLCi За да се Стремат 3693 WLMI За да се Стремат 5100 Серија За да се Стремат 5101 За да се Стремат 5102 За да се Стремат 5102 AWLMi P120 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 F За да се Стремат 5102 WLCi За да се Стремат 5102 WLMi За да се Стремат 5103 WLMi P120 За да се Стремат 5103 WLMi P160 За да се Стремат 5110 Серија За да се Стремат 5112 WLMi За да се Стремат 5113 WLMi За да се Стремат 5114 WLMi За да се Стремат 5515 Серија За да се Стремат 55155187 За да се Стремат 55155831 За да се Стремат 55155879 За да се Стремат 5610 Серија За да се Стремат 5610 AWLMi За да се Стремат 5611 AWLMi За да се Стремат 5611 ZWLMi За да се Стремат 5612 AWLMi За да се Стремат 5612 WLMi За да се Стремат 5630 Серија За да се Стремат 5632 WLMi За да се Стремат 5633 WLMi За да се Стремат 5634 WLMi За да се Стремат 5650 Серија За да се Стремат 5680 Серија За да се Стремат 5683 WLMi За да се Стремат 5684 WLMi За да се Стремат 9110 Серија За да се Стремат 9120 Серија За Travel Mate 2490 Серија За Travel Mate 2492 NLMi За Travel Mate 2492 WLMi За Travel Mate 2493 NWLMi За Travel Mate 2493 WLMi За Travel Mate 3900 Серија За Travel Mate 4200 Серија За Travel Mate 4202 LMi За Travel Mate 4202 WLMi За Travel Mate 4230 Серија За Travel Mate 4233 WLMi За Travel Mate 4260 Серија За Travel Mate 4280 Серија За Travel Mate 4283 WLMiЗА ACER BATBL50 L4 BATBL50 L6

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија

DEN 1871.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 7800m Ah (80 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002715За DELL04 D3 C, 04 GN0 G, 0 TXWRR, 0 TY3 P4, 3120997, 3120998, 4 JK6 R, 7 FJ92, CYDWV, Y5 XF9Одговара На Лаптопи : За DELLVostro 3400, Vostro 3460, Vostro 3500, Vostro 3700Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија за acer Стремат 8951 8951G се Стремат Етос 5943G 8943G 8950
 • Неодамнешно

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија за acer Стремат 8951 8951G се Стремат Етос 5943G 8943G 8950

DEN 1680.00

Бесплатен превозот Оригинални лаптоп со Батерија за acer Стремат 8951 8951 G се Стремат Етос 5943 G 8943 G 8950100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : за да се Стремат 5943 G за да се Стремат 5951 за да се Стремат 5951 G за да се Стремат 8943 G за да се Стремат 8950 G за да се Стремат 8951 за да се Стремат 8951 G за да се Стремат Етос 5943 G за да се Стремат Етос 8943 G за да се Стремат Етос 8950Лаптоп Дел броеви : 934 T2086 F AS10 C5 E AS10 C7 EШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Бесплатен превозот оригинални 11.1 V 65Wh 9Cell W0Y6W Батеријата за 15-L521X Серија W0Y6W 9F233 3NPC0
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот оригинални 11.1 V 65Wh 9Cell W0Y6W Батеријата за 15-L521X Серија W0Y6W 9F233 3NPC0

DEN 3029.00 3256.80

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

JIGU VGP-BPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14A 15A SVF14N SVF15N серија 15V 3170MAH
 • Неодамнешно

JIGU VGP-BPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14A 15A SVF14N SVF15N серија 15V 3170MAH

DEN 2496.00

Бесплатен превозот VGPBPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14 A 15 A SVF14 N SVF15 N серија 15 V 3170 MAH100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни МоделиSVF14 N16 CW SVF14 N26 CW SVF15 N13 CW SVF15 N18 PW за VAIO Одговара 14 A за VAIO Одговара 15 AЛаптоп Дел броеви VGPBPS40Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија

DEN 1631.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 5200m Ah (58 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002693За LENOVOL0806 D02, L08 O6 D01, L08 S6 D01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIDEAPAD V430 A, IDEAPAD V450 A, IDEAPAD Y430 2005 година, idea Pad Y430, Idea Pad Y4302781, IDEAPAD Y430278182 U, IDEAPAD Y430278183 U, IDEAPAD Y430278184 U, IDEAPAD Y430278186 U, IDEAPAD Y430278187 U, IDEAPAD Y430278189 U, ideapad y4303231u, ideapad y4305232, Ideapad y4305232u, ideapad y4305242u, idea Pad Y430 A, idea Pad Y430 GВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite T115 T135-S1300 Portege T130 T135-S1310 T135-S1307 -S1105 T135-S1305RD 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite T115 T135-S1300 Portege T130 T135-S1310 T135-S1307 -S1105 T135-S1305RD 11.1 V 6 ќелија

DEN 1535.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002721За TOSHIBA9 Y1802354 APF, PA3780, PABAS21Одговара На Лаптопи : За TOSHIBAPortege T130, Сателитска Про T110EZ1110, Сателитска Про T110 D, Сателитска Про T13011 H, Сателитска Про T130130, Сателитска Про T13014 Q, Сателитска Про T130170, Сателитска Про T130 D, Сателитска T11000 D, Сателитска T11011 U, Сателитска T110 D Серија, Сателитска T115, Сателитска T115S1105, Сателитска T115S1110, Сателитска T130, Сателитска T13002 M, Сателитска T13011 G, Сателитска T13011 J, Сателитска T13012 Z, Сателитска T130132, Сателитски T13013 L, Сателитска T13013 N, Сателитска T130 D, Сателитска T135S1300, Сателитска T135S1300 WH, Сателитска T135S1305 RD, Сателитска T135S1307, Сателитска T135S1310, Сателитска T135S1310 WHВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002752За ACER934 T2053 F, АК.006 BT.069, BT.00603.105, LC32 SD128, UM09 F36Одговара На Лаптопи : За ACER1420 P232 G25n, 1420 P233 G25n, 1425 P232 G25n, 1425 P233 G32i, 1820 PT734 G25n, 1820 PT734 G32i, 1820 PT734 G50n, 1820 PTZ413 G16 N, 1820 PTZ414 G32n, 1825 PT733 G32i, 1825 PT733 G50i, 1825 PT734 G16i, 1825 PT734 G32i, 1825 PTZ412 G25n, 1825 PTZ412 G32n, 1825 PTZ413 G50 N, AS1420 P232 G16n, AS1820 PTZ734 G32 N, AS1825, AS1825 PTZ, се Стремат 1420 P232 G16n, 1425 P, 1820 PT, 1825 PT, 1825 PTZ413g25n, 1825 PTZ413 G32n, 1825 PTZ414 G32 N, Временска рамка 1825 PT, временска рамка 1825 PTZ413g25n, временска рамка 1825 PTZ414 G32 N, Пеперутка ДопирEV001 BE DC SU2300 409, Easy Note Пеперутка Допир ЕУ046, Easy Note Пеперутка Допир EV010 UK, Easy Note Пеперутка Допир REV015 UK, Easy Note Пеперутка ДопирEV006 BE, Easy Note Пеперутка ДопирEV060 ITВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

6 Ќелија Батеријата за ASUS A32-F5 F5,F5C F5M F5N F5R F5RL F5SL F5SR F5V F5VL F5VZ X50 X50C X50M X50N X50R X50SL X50V
 • Неодамнешно

6 Ќелија Батеријата за ASUS A32-F5 F5,F5C F5M F5N F5R F5RL F5SL F5SR F5V F5VL F5VZ X50 X50C X50M X50N X50R X50SL X50V

DEN 857.00 902.40

6 Ќелија Батеријата за ASA32F5 F5,F5 C F5 M F5 N F5 R F5 RL F5 SL F5 SR F5 V F5 VL F5 VZ X50 X50 C X50 M X50 N X50 R X50 SL X50 V Бесплатен ПревозотОдговара Лаптоп / Лаптоп Компјутер Модели : За AsF5 серија За AsX59 SL За AsX50 VL За AsX50 N За AsPro55 GL За AsF5 RL За AsF5 R За AsF5 SL За AsPRO50 G За AsX50 V За AsX50 RL За AsPro55 SAP415 C За AsX50 R За AsPRO52 RL За AsX59 SLAP317 C За AsPRO59 LEP015 C За AsX50 C За AsPRO50 RL За AsF5 Z За AsF5 V За AsF5 SR За AsF5 N За AsF50 Z За AsX59 SLAP253 C За AsX59 GL За AsX50 VLAP021 C За AsX50 SRАП05 CSN За AsX50 SLAP109 C За AsX50 SLAP083 C За AsX50 SL За AsX50 RLAP005 C За AsX50 RAP336 C За AsX50 RAP061 A За AsX50 NAP255 C За AsX50 NAP255 За AsX50 NAP223 C За AsX50 NAP148 C За AsX50 NAP085 A За AsX50 NAP026 C За AsX50 M За AsX50 GL За AsX50 CAP009 A За AsPRO55 GLAP235 E За AsPRO50 VL За AsPro50 SR За AsPro50 RLAP240 H За AsPRO50 MAP034 C За AsPRO50 M За AsF5 ZAP089 C За AsF5 ZAP025 C За AsF5 VLAP011 C За AsF5 VL За AsF5 VI За AsF5 SRAP144 C За AsF5 RLAP239 P За AsF5 RLAP075 A За AsF5 RI За AsF5 M За AsF5 GLAP222 C За AsF5 GL За AsF52 Q За AsF52 A За AsF50 SvА2 За AsF50 Sv За AsF50 Sf За AsF50 GX За AsF5000 R За AsF5000 MГо Замени Батеријата P / N :

LMDTK нов Лаптоп батеријата За ThinkPad T61 (14.1 widescreen) R400 T400 R61 R61i 42T4530 42T4531 42T4547 42T4652 42T5225
 • Неодамнешно

LMDTK нов Лаптоп батеријата За ThinkPad T61 (14.1 widescreen) R400 T400 R61 R61i 42T4530 42T4531 42T4547 42T4652 42T5225

DEN 777.00 863.04

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија

DEN 1775.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002740За HP519249171, 519250271, 538334001, 538335001, BD04, BS04, BS06, HSTNNDB0 A, HSTNNDBOA, HSTNNIB99, HSTNNq41c, HSTNNXB99Одговара На Лаптопи : За HPЗАВИСТА 13 Серија, Завист 131000, Завист 131001tx, Завист 131002tx, Завист 131003xx, Завист 131004tx, Завист 131005tx, Завист 131006tx, Завист 131007ev, Завист 131007la, Завист 131007tx, Завист 131008tx, Завист 131010er, Завист 131015er, Завист 131030ca, Завист 131030nr, Завист 131040ez, Завист 131050ea, Завист 131050ef, Завист 131050eg, Зависта 131050es, Завист 131099eo, Завист 131099xl, Завист 131100ea, Завист 131101tx, Завист 131102tx, Завист 131103tx, Завист 131104tx, ЗАВИСТ 131130 NR, Завист 131140ez, Завист 131150ef, Завист 131150es, Завист 131190eg, Завист 131190eo, Завист 131195eo, ЗАВИСТ 131940 EZ, Завист 13t, Завист 13t, Завист 13t1000, Завист 13t1100Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за DELL 50TKN GRNX5 7W5X09C 0XXDG0 NF52T Vostro 3300 3350 V3300 V3350
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 50TKN GRNX5 7W5X09C 0XXDG0 NF52T Vostro 3300 3350 V3300 V3350

DEN 1679.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2200m Ah (36 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002742За DELL07 W5 X0, 07 W5 X09 C, 0 GRNX5, 0 V9 TYF, 45111354, 45111544, 7 W5 X09 C, 93 G7 X, NF52 T, P09 S001Одговара На Лаптопи : За DELLV3300Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba A100-ST8211 A105-S4004 A80-169 M100-ST5111 M115-S3154 M40-103 M45-S269 M50-105
 • Неодамнешно

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba A100-ST8211 A105-S4004 A80-169 M100-ST5111 M115-S3154 M40-103 M45-S269 M50-105

DEN 1440.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби...

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b
 • Неодамнешно

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b

DEN 1081.00 1272.00

Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP Лаптоп Компатибилни Модели Pro Book Pro Book 6570b 6360t Мобилни Тенок Клиент Elite Book Pro Book 6360b Elite Book 8460p Pro Book 6460b Elite Book 8460w Pro Book 6465b Elite Book 8470p Pro Book 6470b Elite Book 8470w Pro Book 6475b Elite Book 8560p Pro Book 6560b Elite Book 8570p Pro Book 6565b За HP Лаптоп Дел броеви 628369421 CC06 XL 628664001 HSTNNF08 C 628666001 HSTNNI90 C 628668001 HSTNNLB2 F 628670001 HSTNNLB2 H 659083001 HSTNNW81 C CC06 QK642 AA CC06 XЗа Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса...

[Специјална Цена] KS527AA лаптоп батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 серија, бесплатен превозот
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] KS527AA лаптоп батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 серија, бесплатен превозот

DEN 891.00 938.40

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3465U-1BRS Сателитски A85 A135-S4527 A135-S4487 A105-S2071 M55-S139,A135-S4437 11.1 V 12 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3465U-1BRS Сателитски A85 A135-S4527 A135-S4487 A105-S2071 M55-S139,A135-S4437 11.1 V 12 ќелија

DEN 2255.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 8800m Ah (98 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002706За TOSHIBAPA3465 U1 BRSОдговара На Лаптопи : За TOSHIBADynabook СЕКИРА / 55 A, Equium A100549, Equium A110252, Equium M50192, Equium M70173, Equium M70339, Сателитска A100204, Сателитска A100259, Сателитска A100500, Сателитска A100507, Сателитска A100533, Сателитска A100LE1, Сателитска A100LE6, Сателитска A100S2211 TD, Сателитска A100S3211 TD, Сателитска A100ST1041, Сателитска A100ST3211, Сателитска A100TA1, Сателитска A105S1013, Сателитска A105S1711, Сателитски A105S171 X, Сателитска A105S2001, Сателитска A105S2031, Сателитска A105S2051, Сателитска A105S2071, Сателитска A105S2091, Сателитска A105S2111, Сателитска A105S2141, Сателитска A105S2194, Сателитска A105S2201, Сателитска A105S2204, Сателитска A105S2211, Сателитска A105S2236, Сателитска A105S2719, Сателитска A105S2xxx, Сателитска A105S361 X, Сателитска A110177, Сателитска A110203, Сателитска A110ST1111, Сателитска A130, Сателитски A130ST1312, Сателитска A135S2256, Сателитска A135S2276, Сателитска A135S2296, Сателитска A135S2326, Сателитска A135S2346, Сателитска A135S2376, Сателитска A135S2396, Сателитска A135S4417, Сателитска A135S4437, Сателитска A135S4457, Сателитска A135S4477, Сателитска A135S4487, Сателитска A135S4498, Сателитска A135S4499, Сателитска A135S4527, Сателитска A135S4666, Сателитска A135S4727, Сателитска A135S7403, Сателитска A135S7406, Сателитски A80144, Сателитска A80S178 TD, Сателитска A85, Сателитска A85S1071, Сателитска M105S1011, Сателитска M105S1031, Сателитска M105S10xx, Сателитска M115S1061, Сателитска M115S1071, Сателитска M115S1074, Сателитска M45S165 X, Сателитска M45S1691, Сателитска M45S169 X, Сателитска M50227, Сателитска M55S139, Сателитска M55S139 X, Сателитска M55S141, Сателитска M70122, Сателитска M70148, Сателитска M70152, Сателитски M70175, Сателитска M70183, Сателитска M70186, Сателитска M70189, Сателитска M70208, Сателитска M70226, Сателитска M70236, Сателитска M70239, Сателитска M70340, Сателитска M70354, Сателитска M70376, Сателитска M70395, Сателитска Про A100532, Сателитска Про M40301, Сателитска Про M70134Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

LMDTK Лаптоп со батерија За HP 540 541 HSTNN-DB51 451545-361 456623-001 500014-001 9CELLS Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

LMDTK Лаптоп со батерија За HP 540 541 HSTNN-DB51 451545-361 456623-001 500014-001 9CELLS Бесплатен превозот

DEN 1122.00 1439.04

HSTNNOB51 451545361 456623001 HSTNNDB51 KU530 AA 500014001 484785001За HPЗа Hp Compaq 6520 За Hp Compaq 6520s За Hp Compaq 6520p За HP 541 Бизнис Лаптоп 6530s Бизнис Лаптоп 6531s Бизнис Лаптоп 6535 S За COMPAQ 515 За COMPAQ 510 За COMPAQ511 За COMPAQ516 За HP 540

497694-001, 498482-001, EV06055, HSTNN-CB72 Батеријата за Compaq Presario CQ40 CQ41 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ70 CQ71 DV4 DV5 DV6
 • Неодамнешно

497694-001, 498482-001, EV06055, HSTNN-CB72 Батеријата за Compaq Presario CQ40 CQ41 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ70 CQ71 DV4 DV5 DV6

DEN 848.00 892.80

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH
 • Неодамнешно

JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH

DEN 1437.60

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Моделиза да се Стремат Еден за да се Стремат Еден 10.1" (Црна) за да се Стремат Еден 8.9" (Црна)за да се Стремат Еден 571 за да се Стремат Еден 571за да се Стремат Еден A110 за да се Стремат Еден A1101691 за да се Стремат Еден A1101698 за да се Стремат Еден A1101722 за да се Стремат Еден A1101812 за да се Стремат Еден A1101948 година за да се Стремат Еден A110Ab за да се Стремат Еден A110Ac за да се Стремат Еден A110Термини за да се Стремат Еден A110AGc за да се Стремат Еден A110Bb за да се Стремат Еден A110Срд за да се Стремат Еден A110BGb за да се Стремат еден A110 L blau за да се Стремат еден A110 X Црна Изданиеза да се Стремат Еден A150 за да се Стремат Еден A1501049 за да се Стремат Еден A1501249 за да се Стремат Еден A1501382 за да се Стремат Еден A1501447 за да се Стремат Еден A1501493 за да се Стремат Еден A1501532 за да се Стремат Еден A1501570 за да се Стремат Еден A1501983 година за да се Стремат Еден A150Ab за да се Стремат Еден A150Ac за да се Стремат Еден A150 Bb за да се Стремат Еден A150Bb1 за да се Стремат Еден A150Bbdom за да се Стремат Еден A150Срд за да се Стремат Еден A150Bc1 за да се Стремат Еден A150Bcdom за да се Стремат Еден A150BGb за да се Стремат Еден A150BGc за да се Стремат Еден A150Б.к за да се Стремат Еден A150Bk1 за да се Стремат Еден A150Bkdom за да се Стремат Еден A150Bp1 за да се Стремат Еден A150Bpdom за да се Стремат Еден A150Bwdom за да се Стремат еден A150 L blau за да се Стремат еден A150 X blauза да се Стремат Еден D150 за да се Стремат Еден D1501044 за да се Стремат Еден D1501125 за да се Стремат Еден D1501165 за да се Стремат Еден D1501197 за да се Стремат Еден D1501322 за да се Стремат Еден D1501462 за да се Стремат Еден D1501577 година за да се Стремат Еден D1501587 за да се Стремат Еден D1501606 за да се Стремат Еден D1501647 за да се Стремат Еден D1501860 за да се Стремат Еден D1501920 за да се Стремат Еден D1501 B за да се Стремат Еден D1501 Bk за да се Стремат Еден D1501 Br за да се Стремат Еден D150Bb73 за да се Стремат Еден D150Bbdom за да се Стремат Еден D150Bk73 за да се Стремат Еден D150Bkdom за да се Стремат Еден D150Br73 за да се Стремат Еден D150Brdom за да се Стремат Еден D150Bw73 за да се Стремат Еден D150Bwdomза да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D2500 Bk за да се Стремат Еден D2501026 за да се Стремат Еден D2501042 за да се Стремат Еден D2501116 за да се Стремат Еден D2501151 за да се Стремат Еден D2501165 за да се Стремат Еден D2501185 за да се Стремат Еден D2501610 за да се Стремат Еден D2501924 година за да се Стремат Еден D250 на 1990тите за да се Стремат Еден D2501 Bb за да се Стремат Еден D2501 Br за да се Стремат Еден D250Bb18 за да се Стремат Еден D250Bb83 за да се Стремат Еден D250Bb83 F за да се Стремат Еден D250Bk18 за да се Стремат Еден D250Bk83 за да се Стремат Еден D250Bk83 F за да се Стремат Еден D250Bp83 за да се Стремат Еден D250Br18 за да се Стремат Еден D250Br83 за да се Стремат Еден D250Br83 F за да се Стремат Еден D250Bw18 за да се Стремат Еден D250Bw83 за да се Стремат Еден D250Bw83 Fза да се Стремат Еден P531 за да се Стремат Еден P531h за да се Стремат Еден P531h1766 за да се Стремат Еден P531h1791 година за да се Стремат Еден P531h1 Bkза да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531f2 G64 Bk за да се Стремат Еден Про 531h за да се Стремат Еден Про 531h06k за да се Стремат Еден Про 531h0 Bk за да се Стремат Еден Про 531h1 G16 Bk за да се Стремат Еден Про 531h1 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h2 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531hHD11 за да се Стремат Еден Про 531hHD11 DOM за да се Стремат Еден Про 531hSS11 за да се Стремат Еден Про 531hSS11 DOMЛаптоп Дел броеви UM08 A31 UM08 A32 UM08 A51 UM08 A52 UM08 A71 UM08 A72 UM08 A73 UM08 A74 UM08 B31 UM08 B32 UM08 B52 UM08 B71 UM08 B72 UM08 B73 UM08 B74Шопинг совети.

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија

DEN 2063.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : LiПолимер Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002686За LENOVO57 Y6265, 57 Y6352, L09 C4 P01, L09 C4 P1, L09 N8 P01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad U350, Idea Pad U350 20028, Idea Pad U350 2963, Idea Pad U350 WВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија

DEN 1967.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4200m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002716За APPLEMB467 D / A, MB771, MB771 J / A, MB771 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book 13" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book 13" MB466 CH / A, Mac Book 13" MB466 LL / A, Mac Book 13" MB467 / A, Mac Book 13" MB467 J / A, Mac Book 13" MB467 X / A, Mac Book Pro(MD102 ZP / A)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y450 Y550 L08L6D13 L08O6D13 L08S6D13 55Y2054 4189 4186 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y450 Y550 L08L6D13 L08O6D13 L08S6D13 55Y2054 4189 4186 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002689За LENOVO55 Y2054, L08 L6 D13, L08 O6 D13, L08 S6 D13, LO8 L6 D13, LO8 O6 D13, LO8 S6 D13Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad Y450, Idea Pad Y450 20020, Idea Pad Y450 4189, Idea Pad Y450 A, Idea Pad Y450 G, Idea Pad Y550, Idea Pad Y550 4186, Idea Pad Y550 A, Idea Pad Y550 P, Idea Pad Y550 P 3241Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735
 • Неодамнешно

JIGU PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735

DEN 1440.00

Бесплатен превозот PA3817 U1 BRS PA3818 U1 BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За Dynabook Qosmio T551 За Dynabook T351 За Dynabook T451 За Сателитска L730 За Сателитска L735 За Сателитска L735 D За Сателитска L750 За Сателитска L750 D За Сателитска L775 За Сателитска L775 DЛаптоп Дел броеви : PA3817 U1 BRS PA3818 U1 BRS PABAS227 PABAS228

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3788U-1BRS PA3787U-1BRS PABAS221 DYNABOOK САТЕЛИТСКИ B550/Б Tecra M11 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3788U-1BRS PA3787U-1BRS PABAS221 DYNABOOK САТЕЛИТСКИ B550/Б Tecra M11 10.8 V 6 ќелија

DEN 1727.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (52 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002696За TOSHIBAPA3787 U1 BRS, PA3788 U1 BRS, PABAS221, PSSEOEOLM07 QITОдговара На Лаптопи : За TOSHIBADYNABOOK САТЕЛИТСКИ B550 / Б, DYNABOOK САТЕЛИТСКИ K40 226 Y / HD, DYNABOOK САТЕЛИТСКИ K45 240 E / HDX, Dynabook Сателитски K46 240 E / HDX, DYNABOOK САТЕЛИТСКИ L40 213 Y / HD, Dynabook Сателитски L41 240 Y / HD, DYNABOOK САТЕЛИТСКИ L45 240 E / HDX, Dynabook Сателитски PB551 CABN75 A51, Dynabook Сателитски PB551 CBPN75 A51, Dynabook Сателитски PB651 CAPNKEA51, dynabook Сателитски PXW Серија, САТЕЛИТСКА ПРО S50000 M, САТЕЛИТСКА ПРО S50011 E, САТЕЛИТСКА ПРО S500130, САТЕЛИТСКА ПРО S500139, САТЕЛИТСКА ПРО S500147, Сателитски Про S500156, САТЕЛИТСКА ПРО S50015 K, Сателитска Про S50015 W, Tecra A11, Tecra A11001, Tecra A1100 Q, TECRA A1107 H, Tecra A11110, Tecra A1111 E, Tecra A1111 J, Tecra A1111 Q, Tecra A11126, Tecra A1112 C, Tecra A1112 P, TECRA A1112 W, TECRA A1114 L, TECRA A1115 P, TECRA A1116 W, TECRA A1117 G, TECRA A1117 N, TECRA A11197, TECRA A1119 M, TECRA A111 D1, TECRA A111 ET, TECRA A111 FW, TECRA A111 JZ, TECRA A11S3512, Tecra A11S3520, Tecra A11S3521, TECRA A11ST3503, Tecra M11, TECRA M1101 J, TECRA M1101 P, TECRA M11037, TECRA M11107, TECRA M1111 K, TECRA M11120, TECRA M11130, TECRA M11148, TECRA M1115 МИЛИОНИ, TECRA M1115 X, TECRA M1117 M, TECRA M11S3412, Tecra M11S3420, TECRA M11S3440, Tecra M11ST3501, TECRA S1100 Y, TECRA S11013, TECRA S110 CQ, TECRA S11113, TECRA S1111 H, TECRA S1113 M, TECRA S1115ЧВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...