• Неодамнешно
JIGU 90-NQK1B1000Y A32-T12 A32-X51Original лаптоп со Батерија За Asus T12 T12C T12Er T12Jg T12Mg T12Ug X51H X51L X51R X51RL

JIGU 90-NQK1B1000Y A32-T12 A32-X51Original лаптоп со Батерија За Asus T12 T12C T12Er T12Jg T12Mg T12Ug X51H X51L X51R X51RL

DEN 1521.60
Достапно

Количина на стоки


Бесплатни shipping90-NQK1 B1000 Y A32-T12 A32-X51 Original лаптоп со Батерија За Asus T12 T12 C T12 Er T12 Jg T12 Mg T12 Ug X51 H X51 L X51 R X51 RL
100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. Лаптоп Компатибилни Модели : T12 T12 C T12 Er T12 Fg T12 Jg T12 Mg T12 Ug X51 H X51 L X51 R X51 RL Лаптоп Дел броеви : 90-NQK1 B1000 Y A32-T12 A32-X51
Шопинг совети.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Политика На Враќање 1. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
A32-X51
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Слични понуди

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b
 • Неодамнешно

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b

DEN 1081.00 1272.00

Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP Лаптоп Компатибилни Модели Pro Book Pro Book 6570b 6360t Мобилни Тенок Клиент Elite Book Pro Book 6360b Elite Book 8460p Pro Book 6460b Elite Book 8460w Pro Book 6465b Elite Book 8470p Pro Book 6470b Elite Book 8470w Pro Book 6475b Elite Book 8560p Pro Book 6560b Elite Book 8570p Pro Book 6565b За HP Лаптоп Дел броеви 628369421 CC06 XL 628664001 HSTNNF08 C 628666001 HSTNNI90 C 628668001 HSTNNLB2 F 628670001 HSTNNLB2 H 659083001 HSTNNW81 C CC06 QK642 AA CC06 XЗа Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса...

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3465U-1BRS Сателитски A85 A135-S4527 A135-S4487 A105-S2071 M55-S139,A135-S4437 11.1 V 12 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA PA3465U-1BRS Сателитски A85 A135-S4527 A135-S4487 A105-S2071 M55-S139,A135-S4437 11.1 V 12 ќелија

DEN 2255.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 8800m Ah (98 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002706За TOSHIBAPA3465 U1 BRSОдговара На Лаптопи : За TOSHIBADynabook СЕКИРА / 55 A, Equium A100549, Equium A110252, Equium M50192, Equium M70173, Equium M70339, Сателитска A100204, Сателитска A100259, Сателитска A100500, Сателитска A100507, Сателитска A100533, Сателитска A100LE1, Сателитска A100LE6, Сателитска A100S2211 TD, Сателитска A100S3211 TD, Сателитска A100ST1041, Сателитска A100ST3211, Сателитска A100TA1, Сателитска A105S1013, Сателитска A105S1711, Сателитски A105S171 X, Сателитска A105S2001, Сателитска A105S2031, Сателитска A105S2051, Сателитска A105S2071, Сателитска A105S2091, Сателитска A105S2111, Сателитска A105S2141, Сателитска A105S2194, Сателитска A105S2201, Сателитска A105S2204, Сателитска A105S2211, Сателитска A105S2236, Сателитска A105S2719, Сателитска A105S2xxx, Сателитска A105S361 X, Сателитска A110177, Сателитска A110203, Сателитска A110ST1111, Сателитска A130, Сателитски A130ST1312, Сателитска A135S2256, Сателитска A135S2276, Сателитска A135S2296, Сателитска A135S2326, Сателитска A135S2346, Сателитска A135S2376, Сателитска A135S2396, Сателитска A135S4417, Сателитска A135S4437, Сателитска A135S4457, Сателитска A135S4477, Сателитска A135S4487, Сателитска A135S4498, Сателитска A135S4499, Сателитска A135S4527, Сателитска A135S4666, Сателитска A135S4727, Сателитска A135S7403, Сателитска A135S7406, Сателитски A80144, Сателитска A80S178 TD, Сателитска A85, Сателитска A85S1071, Сателитска M105S1011, Сателитска M105S1031, Сателитска M105S10xx, Сателитска M115S1061, Сателитска M115S1071, Сателитска M115S1074, Сателитска M45S165 X, Сателитска M45S1691, Сателитска M45S169 X, Сателитска M50227, Сателитска M55S139, Сателитска M55S139 X, Сателитска M55S141, Сателитска M70122, Сателитска M70148, Сателитска M70152, Сателитски M70175, Сателитска M70183, Сателитска M70186, Сателитска M70189, Сателитска M70208, Сателитска M70226, Сателитска M70236, Сателитска M70239, Сателитска M70340, Сателитска M70354, Сателитска M70376, Сателитска M70395, Сателитска Про A100532, Сателитска Про M40301, Сателитска Про M70134Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002752За ACER934 T2053 F, АК.006 BT.069, BT.00603.105, LC32 SD128, UM09 F36Одговара На Лаптопи : За ACER1420 P232 G25n, 1420 P233 G25n, 1425 P232 G25n, 1425 P233 G32i, 1820 PT734 G25n, 1820 PT734 G32i, 1820 PT734 G50n, 1820 PTZ413 G16 N, 1820 PTZ414 G32n, 1825 PT733 G32i, 1825 PT733 G50i, 1825 PT734 G16i, 1825 PT734 G32i, 1825 PTZ412 G25n, 1825 PTZ412 G32n, 1825 PTZ413 G50 N, AS1420 P232 G16n, AS1820 PTZ734 G32 N, AS1825, AS1825 PTZ, се Стремат 1420 P232 G16n, 1425 P, 1820 PT, 1825 PT, 1825 PTZ413g25n, 1825 PTZ413 G32n, 1825 PTZ414 G32 N, Временска рамка 1825 PT, временска рамка 1825 PTZ413g25n, временска рамка 1825 PTZ414 G32 N, Пеперутка ДопирEV001 BE DC SU2300 409, Easy Note Пеперутка Допир ЕУ046, Easy Note Пеперутка Допир EV010 UK, Easy Note Пеперутка Допир REV015 UK, Easy Note Пеперутка ДопирEV006 BE, Easy Note Пеперутка ДопирEV060 ITВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51

DEN 896.00 942.72

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!НОВА 6 ЌЕЛИЈА Лаптоп со Батерија за Compaq 615 610 550 за HP 6720 6720s 6730 6735s 6820 6820s 6830 6830sОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за Compaq 451086122 451086362 451086421 HSTNNLB51 HSTNNOBS1 за HP 451085121 451085141 451086001 451086121 451086161 451086162 451086361 451086621 451568001 456864001 456865001 464119361 484787001 491278001 500764001 500765001 GJ655 AA GJ655 AA#ABH HSTNNFB51 HSTNNFB52 HSTNNI39 C HSTNNI40 C HSTNNI48 CА HSTNNI48 CБ HSTNNI49 C HSTNNI50 C HSTNNI50 CБ HSTNNI54 C HSTNNIB51 HSTNNIB52 HSTNNIB62 HSTNNOB62 HSTNNXB51 HSTNNXB52 HSTNNXB62 KU532 AA NBP6 A96 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за COMPAQ 510 511 610 615 за HP 550 Лаптоп КОМПЈУТЕР за HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 6720s Бизнис Лаптоп 6720s / CT Бизнис Лаптоп 6730s Бизнис Лаптоп 6730s / CT Бизнис Лаптоп 6735s Бизнис Лаптоп 6820s Бизнис Лаптоп 6830

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот

DEN 866.00 911.52

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / 10.8 V компатибиленКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со батерија за Acer се Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5650 5680 9800 9810ЗА ACER За да се Стремат 3100 Серија За да се Стремат 3103 За да се Стремат 3104 WLMi B120 За да се Стремат 3104 WLMi B80 За да се Стремат 3104 WLMi B80 F За да се Стремат 3690 Серија За да се Стремат 3692 WLCi За да се Стремат 3693 WLMI За да се Стремат 5100 Серија За да се Стремат 5101 За да се Стремат 5102 За да се Стремат 5102 AWLMi P120 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 F За да се Стремат 5102 WLCi За да се Стремат 5102 WLMi За да се Стремат 5103 WLMi P120 За да се Стремат 5103 WLMi P160 За да се Стремат 5110 Серија За да се Стремат 5112 WLMi За да се Стремат 5113 WLMi За да се Стремат 5114 WLMi За да се Стремат 5515 Серија За да се Стремат 55155187 За да се Стремат 55155831 За да се Стремат 55155879 За да се Стремат 5610 Серија За да се Стремат 5610 AWLMi За да се Стремат 5611 AWLMi За да се Стремат 5611 ZWLMi За да се Стремат 5612 AWLMi За да се Стремат 5612 WLMi За да се Стремат 5630 Серија За да се Стремат 5632 WLMi За да се Стремат 5633 WLMi За да се Стремат 5634 WLMi За да се Стремат 5650 Серија За да се Стремат 5680 Серија За да се Стремат 5683 WLMi За да се Стремат 5684 WLMi За да се Стремат 9110 Серија За да се Стремат 9120 Серија За Travel Mate 2490 Серија За Travel Mate 2492 NLMi За Travel Mate 2492 WLMi За Travel Mate 2493 NWLMi За Travel Mate 2493 WLMi За Travel Mate 3900 Серија За Travel Mate 4200 Серија За Travel Mate 4202 LMi За Travel Mate 4202 WLMi За Travel Mate 4230 Серија За Travel Mate 4233 WLMi За Travel Mate 4260 Серија За Travel Mate 4280 Серија За Travel Mate 4283 WLMiЗА ACER BATBL50 L4 BATBL50 L6

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002690За LENOVO121000791, 121000793, 42 T4577, 42 T4581, 42 T4584, 42 T4725, 42 T4729, 57 Y6266, 57 Y6528, FRU 42 T4585, FRU 42 T4727, L08 L6 C02, L08 L6 Y02, L08 N6 Y02, L08 N6 YO2, L08 O6 C02, L08 O6 CO2, LO8 L6 C02, LO8 L6 D02, LO8 O4 C02, LO8 S6 C02Одговара На Лаптопи : За LENOVO3000 G430, 3000 G430 4153, 3000 G430 L, 3000 G450 2949, 3000 G450 A, 3000 G455, 3000 G530, 3000 G530 4151, 3000 G530 M, 3000 G555, 3000 N500, 3000 N500, 3000 Y430, B460 AО, B460e APSE, B460e ATFO, Idea Pad G430 20003, Idea Pad V460, Idea Pad V460 AМФИ(H), Idea Pad V460 AISE, Idea Pad V460 AО(А), Idea Pad V460 APSI(H), Idea Pad Z360 091232 U, Idea Pad Z360 AОВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

LMDTK НОВИ 9CELLS Лаптоп со батерија За IBM Леново T61 T61p T61i R61 R61i T400 R400 42T5230 41U3197 Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

LMDTK НОВИ 9CELLS Лаптоп со батерија За IBM Леново T61 T61p T61i R61 R61i T400 R400 42T5230 41U3197 Бесплатен превозот

DEN 1122.00 1439.04

41 U3197 41 U3198 42 T4502 42 T4530 42 T4531 42 T4619 42 T5229 42t5230 42 T5262 42t5263 42 T5264 43 R2499 92 P1142 ASM 42 T5226 ASM 42 T5228 FRU 42 T4552 FRU 42 T5225 FRU 42 T5227ЗА LENOVOЗА Think Pad R400 ЗА Think Pad R400 (14инчен широк) ЗА Think Pad R400 7443 ЗА Think Pad R61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61 7732 ЗА Think Pad R61 7733 ЗА Think Pad R61 7734 ЗА Think Pad R61 7735 ЗА Think Pad R61 7736 ЗА Think Pad R61 7737 ЗА Think Pad R61 7738 ЗА Think Pad R61 7742 ЗА Think Pad R61 7743 ЗА Think Pad R61 7744 ЗА Think Pad R61 7751 ЗА Think Pad R61 7753 ЗА Think Pad R61 7754 ЗА Think Pad R61 7755 ЗА Think Pad R61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad R61e (14инчен широк) ЗА Think Pad R61i (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61i 7732 ЗА Think Pad R61i 7742 ЗА Think Pad R61i Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T400 ЗА Think Pad T400 (14инчен широк) ЗА Think Pad T400 2764 ЗА Think Pad T400 7417 ЗА Think Pad T61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61 1959 година ЗА Think Pad T61 6377 ЗА Think Pad T61 6378 ЗА Think Pad T61 6379 ЗА Think Pad T61 6480 ЗА Think Pad T61 6481 ЗА Think Pad T61 7658 ЗА Think Pad T61 7659 ЗА Think Pad T61 7660 ЗА Think Pad T61 7661 ЗА Think Pad T61 7662 ЗА Think Pad T61 7663 ЗА Think Pad T61 7664 ЗА Think Pad T61 7665 ЗА Think Pad T61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T61p (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61u(14.1" widescreen) ЗА Think Pad Z60m ЗА Think Pad Z60m 0660 ЗА Think Pad Z60m 0672 ЗА Think Pad Z60m 0673 ЗА Think Pad Z60m 0674 ЗА Think Pad Z60m 0675 ЗА Think Pad Z60m 2529 ЗА Think Pad Z60m 2530 ЗА Think Pad Z60m 2531 ЗА Think Pad Z60m 2532 ЗА Think Pad Z60m 9450 ЗА Think Pad Z60m 9451 ЗА Think Pad Z60m 9452 ЗА Think Pad Z60m 9453 ЗА Think Pad Z61e ЗА Think Pad Z61e 0660 ЗА Think Pad Z61e 0672 ЗА Think Pad Z61e 0673 ЗА Think Pad Z61e 0674 ЗА Think Pad Z61e 0675 ЗА Think Pad Z61e 2529 ЗА Think Pad Z61e 2530 ЗА Think Pad Z61e 2531 ЗА Think Pad Z61e 2532 ЗА Think Pad Z61e 9450 ЗА Think Pad Z61e 9451 ЗА Think Pad Z61e 9452 ЗА Think Pad Z61e 9453 ЗА Think Pad Z61m 0672 ЗА Think Pad Z61m 0673 ЗА Think Pad Z61m 0674 ЗА Think Pad Z61m 0675 ЗА Think Pad Z61m 2529 ЗА Think Pad Z61m 2530 ЗА Think Pad Z61m 2531 ЗА Think Pad Z61m 2532 ЗА Think Pad Z61m 9450 ЗА Think Pad Z61m 9451 ЗА Think Pad Z61m 9452 ЗА Think Pad Z61m 9453 ЗА Think Pad Z61m ЗА Think Pad Z61m 0660 ЗА Think Pad Z61p ЗА Think Pad Z61p 0660 ЗА Think Pad Z61p 0672 ЗА Think Pad Z61p 0673 ЗА Think Pad Z61p 0674 ЗА Think Pad Z61p 0675 ЗА Think Pad Z61p 2529 ЗА Think Pad Z61p 2530 ЗА Think Pad Z61p 2531 ЗА Think Pad Z61p 2532 ЗА Think Pad Z61p 9450 ЗА Think Pad Z61p 9451 ЗА Think Pad Z61p 9452 ЗА Think Pad Z61p 9453

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија

DEN 1871.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 7800m Ah (80 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002715За DELL04 D3 C, 04 GN0 G, 0 TXWRR, 0 TY3 P4, 3120997, 3120998, 4 JK6 R, 7 FJ92, CYDWV, Y5 XF9Одговара На Лаптопи : За DELLVostro 3400, Vostro 3460, Vostro 3500, Vostro 3700Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

LMDTK НОВИ 6CELLS ЛАПТОП со батерија За IBM 42T4531 42T5264 42t5263 42T4530 42T5262 T61 14.1 Инчен widescreen Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

LMDTK НОВИ 6CELLS ЛАПТОП со батерија За IBM 42T4531 42T5264 42t5263 42T4530 42T5262 T61 14.1 Инчен widescreen Бесплатен превозот

DEN 777.00 863.04

41 U3197 41 U3198 42 T4502 42 T4530 42 T4531 42 T4619 42 T5229 42t5230 42 T5262 42t5263 42 T5264 43 R2499 92 P1142 ASM 42 T5226 ASM 42 T5228 FRU 42 T4552 FRU 42 T5225 FRU 42 T5227ЗА LENOVOЗА Think Pad R400 ЗА Think Pad R400 (14инчен широк) ЗА Think Pad R400 7443 ЗА Think Pad R61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61 7732 ЗА Think Pad R61 7733 ЗА Think Pad R61 7734 ЗА Think Pad R61 7735 ЗА Think Pad R61 7736 ЗА Think Pad R61 7737 ЗА Think Pad R61 7738 ЗА Think Pad R61 7742 ЗА Think Pad R61 7743 ЗА Think Pad R61 7744 ЗА Think Pad R61 7751 ЗА Think Pad R61 7753 ЗА Think Pad R61 7754 ЗА Think Pad R61 7755 ЗА Think Pad R61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad R61e (14инчен широк) ЗА Think Pad R61i (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61i 7732 ЗА Think Pad R61i 7742 ЗА Think Pad R61i Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T400 ЗА Think Pad T400 (14инчен широк) ЗА Think Pad T400 2764 ЗА Think Pad T400 7417 ЗА Think Pad T61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61 1959 година ЗА Think Pad T61 6377 ЗА Think Pad T61 6378 ЗА Think Pad T61 6379 ЗА Think Pad T61 6480 ЗА Think Pad T61 6481 ЗА Think Pad T61 7658 ЗА Think Pad T61 7659 ЗА Think Pad T61 7660 ЗА Think Pad T61 7661 ЗА Think Pad T61 7662 ЗА Think Pad T61 7663 ЗА Think Pad T61 7664 ЗА Think Pad T61 7665 ЗА Think Pad T61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T61p (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61u(14.1" widescreen) ЗА Think Pad Z60m ЗА Think Pad Z60m 0660 ЗА Think Pad Z60m 0672 ЗА Think Pad Z60m 0673 ЗА Think Pad Z60m 0674 ЗА Think Pad Z60m 0675 ЗА Think Pad Z60m 2529 ЗА Think Pad Z60m 2530 ЗА Think Pad Z60m 2531 ЗА Think Pad Z60m 2532 ЗА Think Pad Z60m 9450 ЗА Think Pad Z60m 9451 ЗА Think Pad Z60m 9452 ЗА Think Pad Z60m 9453 ЗА Think Pad Z61e ЗА Think Pad Z61e 0660 ЗА Think Pad Z61e 0672 ЗА Think Pad Z61e 0673 ЗА Think Pad Z61e 0674 ЗА Think Pad Z61e 0675 ЗА Think Pad Z61e 2529 ЗА Think Pad Z61e 2530 ЗА Think Pad Z61e 2531 ЗА Think Pad Z61e 2532 ЗА Think Pad Z61e 9450 ЗА Think Pad Z61e 9451 ЗА Think Pad Z61e 9452 ЗА Think Pad Z61e 9453 ЗА Think Pad Z61m 0672 ЗА Think Pad Z61m 0673 ЗА Think Pad Z61m 0674 ЗА Think Pad Z61m 0675 ЗА Think Pad Z61m 2529 ЗА Think Pad Z61m 2530 ЗА Think Pad Z61m 2531 ЗА Think Pad Z61m 2532 ЗА Think Pad Z61m 9450 ЗА Think Pad Z61m 9451 ЗА Think Pad Z61m 9452 ЗА Think Pad Z61m 9453 ЗА Think Pad Z61m ЗА Think Pad Z61m 0660 ЗА Think Pad Z61p ЗА Think Pad Z61p 0660 ЗА Think Pad Z61p 0672 ЗА Think Pad Z61p 0673 ЗА Think Pad Z61p 0674 ЗА Think Pad Z61p 0675 ЗА Think Pad Z61p 2529 ЗА Think Pad Z61p 2530 ЗА Think Pad Z61p 2531 ЗА Think Pad Z61p 2532 ЗА Think Pad Z61p 9450 ЗА Think Pad Z61p 9451 ЗА Think Pad Z61p 9452 ЗА Think Pad Z61p 9453

Лаптоп батерии за TOSHIBA PABAS235 САТЕЛИТСКИ R845 PA3833U-1BRS PORTEGE R935 R840 R940 PABAS250 R705-P25 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA PABAS235 САТЕЛИТСКИ R845 PA3833U-1BRS PORTEGE R935 R840 R940 PABAS250 R705-P25 10.8 V 6 ќелија

DEN 1727.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002694За TOSHIBAPA3833 U1 BRS, PABAS235, PABAS250, PT320 E0 F700 SGR, PT321 E00 P00 YEN, PT321 E01 F01 FIT, PT324 T03 H00 UОдговара На Лаптопи : За TOSHIBADYNABOOK R730 / 38 A, Dynabook R730 / Б, DYNABOOK R731 / 16 DB, DYNABOOK R731 / 37 B, Dynabook R731 / 37 C, DYNABOOK R731 / C, DYNABOOK R731 / W2 MD, DYNABOOK R731 / W2 TD, DYNABOOK R732, DYNABOOK R732 / W3 TF, DYNABOOK R73437 K, Dynabook R741, Dynabook R741 / Б, DYNABOOK R742 / F, Dynabook RX3 SN240 Y / 3 HD, Dynabook RX3 TM240 E / 3 HD, Dynabook RX3 / T6 M, Dynabook RX3 / T9 M, Dynabook RX3 W / 9 MWMA, Portege R700 S1331, Portege R70011 E, Portege R70015 Q, Portege R70015 U, Portege R70015 X, Portege R700173, Portege R70017 X, Portege R700182, Portege R700185, Portege R7001 C2, Portege R7001 CF, Portege R7001 CQ, Portege R7001 DC, Portege R7001 DF, Portege R7001 DJ, Portege R7001 F1, Portege R7001 F4, Portege R7001 F7, Portege R700K03, Portege R700S1312, Portege R700S1320, Portege R700S1331, Portege R700ST1303, Portege R705P25, Portege R705P41, Portege R705ST2 N04, Portege R830 PT321 A01 K002, Portege R830, PORTEGE R830003, Portege R83000 R, Portege R83001 H, PORTEGE R830030, PORTEGE R8300 GE, Portege R83010 Q, Portege R83010 V, Portege R830118, Portege R830138, PORTEGE R830195, PORTEGE R8301 G2, PORTEGE R8301 JX, Portege R830S8310, PORTEGE R830S8312, Portege R830ST8300, Portege R835P55 X, PORTEGE R835P70, PORTEGE R835P83, PORTEGE R930115, PORTEGE R93012 Q, PORTEGE R935, PORTEGE R935P332, Сателитска R630102, Сателитска R630138, Сателитска R63013 R, Сателитска R630141, Сателитска R63014 J, Сателитска R630155, Сателитска R830, САТЕЛИТСКА R83010 C, Сателитска R83011 C, Сателитска R830138, САТЕЛИТСКА R8301 E2, САТЕЛИТСКИ R8301 GZ, Сателитска R830S8330, САТЕЛИТСКА R835P83, САТЕЛИТСКА R840, Сателитска R840139, САТЕЛИТСКА R845, САТЕЛИТСКА R845ST5 N01, САТЕЛИТСКА R940, Tecra R70000 C, Tecra R70000 G, Tecra R70000, Tecra R70000 L, TECRA R70001 B, TECRA R70003 B, TECRA R700—K03, TECRA R830K01 B, TECRA R830K06 B, TECRA R830K08 B, Tecra R840 PT429 A00 L004, TECRA R840008, Tecra R84000 L, Tecra R840012, TECRA R840020, TECRA R84004 H, Tecra R84010 Q, Tecra R84012Ф, TECRA R84015 J, TECRA R840198, TECRA R840S8411, Tecra R840S8430, TECRA R840S8450, TECRA R940 PT439 A00 R003, TECRA R9401 D6Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Лаптоп батерии за HP Завист 14 593548-001 HSTNN-I80C 14-1000 HSTNN-XB1K 14-1200 HSTNN-IB1S 14.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за HP Завист 14 593548-001 HSTNN-I80C 14-1000 HSTNN-XB1K 14-1200 HSTNN-IB1S 14.8 V 6 ќелија

DEN 2447.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 3600m Ah (53 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002719За HP593548001, HSTNNI80 C, HSTNNIB1 S, HSTNNXB1 K, LF246 AAОдговара На Лаптопи : За HPЗависта, 14, Завист 14, Завист 141000, ЗАВИСТ 141000 XX, Завист 141003tx, Завист 141006tx, ЗАВИСТ 141007 TX, ЗАВИСТ 141010 EF, ЗАВИСТ 141010 NR, Завист 141011tx, Завист 141014tx, ЗАВИСТ 141016 TX, ЗАВИСТ 141030 ED, ЗАВИСТ 141050 CA, Завист 141050ea, ЗАВИСТ 141050 ES, Завист 141070ez, ЗАВИСТ 141085 EO, Завист 141090eo, ЗАВИСТ 141095 LA, Завист 141100, Зависта 141100el Победи Издание, ЗАВИСТ 141100 ER, Завист 141101tx Победи Издание, ЗАВИСТ 141103 TX, ЗАВИСТ 141104 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141105tx Победи Издание, Завист 141108tx Победи Издание, ЗАВИСТ 141109 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141110 NR, ЗАВИСТ 141111 EE, ЗАВИСТ 141111 EE ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141111nr, Завист 141113tx Победи Издание, Завист 141116tx Победи Издание, ЗАВИСТ 141120 ES, Завист 141150ca, ЗАВИСТА 141150 ED, ЗАВИСТ 141150 ES, Завист 141155ca Победи Издание, Завист 141163 SE, ЗАВИСТ 141188 EE, Завист 141190ea, ЗАВИСТ 141191 EO, ЗАВИСТ 141193 EO, ЗАВИСТ 141195 BR, Завист 141195ea Победи Издание, ЗАВИСТ 141195 EO ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 141195 LA, ЗАВИСТ 141196 LA ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141200, Завист 141200ea, ЗАВИСТ 141200 EN, ЗАВИСТ 141200 ER, ЗАВИСТ 141200 EX, Зависта 141201ea, ЗАВИСТ 141201 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 141206 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141208tx, ЗАВИСТ 141208 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 141210 EB, ЗАВИСТ 141210 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 141211nr, Завист 141214tx Ритам, ЗАВИСТ 141214 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 141260 EO, ЗАВИСТ 141290 EO, Завист 142000, Завист 142000eg, ЗАВИСТ 142001 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 142002ea Победи Издание, ЗАВИСТ 142004 TX ПОБЕДИ EDITION, Зависта 142005tx Победи Издание, ЗАВИСТ 142007 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142009 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142012 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142014 EE ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142014 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142015 TX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142020 EW ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 142020nr, ЗАВИСТ 142050 ED ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, ЗАВИСТ 142050 EX ПОБЕДИ ИЗДАНИЕ, Завист 142054se Победи Издание, Завист 142090ca Победи Издание, ЗАВИСТ 142099 EZ ПОБЕДИ EDITION, Зависта 142099sf, ЗАВИСТ 142101tx Победи Издание, ЗАВИСТ 142105tx Победи Издание, ЗАВИСТ 142136nr, ЗАВИСТ 142160ca Победи Издание, ЗАВИСТ 142161se Победи Издание, ЗАВИСТ 142195la, ЗАВИСТ 143000eg СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143001tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143003tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143005tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143007tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143009tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143010tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143012tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143014tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТА 143017nr СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143018tu СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143090ca СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100eb СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100ee СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100eg СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100en СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100er СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100et СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 143100ex СПЕКТАРОТ, ЗАВИСТ 14 T1000 CTO, Завист 14t1100 CTOm, Завист 14t1200 CTO Победи Издание, ЗАВИСТ 14t3000 СПЕКТАРОТ CTO, ЗАВИСТ 14t3100 СПЕКТАРОТ CTO, Envy142000eaВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH
 • Неодамнешно

JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH

DEN 1437.60

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Моделиза да се Стремат Еден за да се Стремат Еден 10.1" (Црна) за да се Стремат Еден 8.9" (Црна)за да се Стремат Еден 571 за да се Стремат Еден 571за да се Стремат Еден A110 за да се Стремат Еден A1101691 за да се Стремат Еден A1101698 за да се Стремат Еден A1101722 за да се Стремат Еден A1101812 за да се Стремат Еден A1101948 година за да се Стремат Еден A110Ab за да се Стремат Еден A110Ac за да се Стремат Еден A110Термини за да се Стремат Еден A110AGc за да се Стремат Еден A110Bb за да се Стремат Еден A110Срд за да се Стремат Еден A110BGb за да се Стремат еден A110 L blau за да се Стремат еден A110 X Црна Изданиеза да се Стремат Еден A150 за да се Стремат Еден A1501049 за да се Стремат Еден A1501249 за да се Стремат Еден A1501382 за да се Стремат Еден A1501447 за да се Стремат Еден A1501493 за да се Стремат Еден A1501532 за да се Стремат Еден A1501570 за да се Стремат Еден A1501983 година за да се Стремат Еден A150Ab за да се Стремат Еден A150Ac за да се Стремат Еден A150 Bb за да се Стремат Еден A150Bb1 за да се Стремат Еден A150Bbdom за да се Стремат Еден A150Срд за да се Стремат Еден A150Bc1 за да се Стремат Еден A150Bcdom за да се Стремат Еден A150BGb за да се Стремат Еден A150BGc за да се Стремат Еден A150Б.к за да се Стремат Еден A150Bk1 за да се Стремат Еден A150Bkdom за да се Стремат Еден A150Bp1 за да се Стремат Еден A150Bpdom за да се Стремат Еден A150Bwdom за да се Стремат еден A150 L blau за да се Стремат еден A150 X blauза да се Стремат Еден D150 за да се Стремат Еден D1501044 за да се Стремат Еден D1501125 за да се Стремат Еден D1501165 за да се Стремат Еден D1501197 за да се Стремат Еден D1501322 за да се Стремат Еден D1501462 за да се Стремат Еден D1501577 година за да се Стремат Еден D1501587 за да се Стремат Еден D1501606 за да се Стремат Еден D1501647 за да се Стремат Еден D1501860 за да се Стремат Еден D1501920 за да се Стремат Еден D1501 B за да се Стремат Еден D1501 Bk за да се Стремат Еден D1501 Br за да се Стремат Еден D150Bb73 за да се Стремат Еден D150Bbdom за да се Стремат Еден D150Bk73 за да се Стремат Еден D150Bkdom за да се Стремат Еден D150Br73 за да се Стремат Еден D150Brdom за да се Стремат Еден D150Bw73 за да се Стремат Еден D150Bwdomза да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D2500 Bk за да се Стремат Еден D2501026 за да се Стремат Еден D2501042 за да се Стремат Еден D2501116 за да се Стремат Еден D2501151 за да се Стремат Еден D2501165 за да се Стремат Еден D2501185 за да се Стремат Еден D2501610 за да се Стремат Еден D2501924 година за да се Стремат Еден D250 на 1990тите за да се Стремат Еден D2501 Bb за да се Стремат Еден D2501 Br за да се Стремат Еден D250Bb18 за да се Стремат Еден D250Bb83 за да се Стремат Еден D250Bb83 F за да се Стремат Еден D250Bk18 за да се Стремат Еден D250Bk83 за да се Стремат Еден D250Bk83 F за да се Стремат Еден D250Bp83 за да се Стремат Еден D250Br18 за да се Стремат Еден D250Br83 за да се Стремат Еден D250Br83 F за да се Стремат Еден D250Bw18 за да се Стремат Еден D250Bw83 за да се Стремат Еден D250Bw83 Fза да се Стремат Еден P531 за да се Стремат Еден P531h за да се Стремат Еден P531h1766 за да се Стремат Еден P531h1791 година за да се Стремат Еден P531h1 Bkза да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531f2 G64 Bk за да се Стремат Еден Про 531h за да се Стремат Еден Про 531h06k за да се Стремат Еден Про 531h0 Bk за да се Стремат Еден Про 531h1 G16 Bk за да се Стремат Еден Про 531h1 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h2 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531hHD11 за да се Стремат Еден Про 531hHD11 DOM за да се Стремат Еден Про 531hSS11 за да се Стремат Еден Про 531hSS11 DOMЛаптоп Дел броеви UM08 A31 UM08 A32 UM08 A51 UM08 A52 UM08 A71 UM08 A72 UM08 A73 UM08 A74 UM08 B31 UM08 B32 UM08 B52 UM08 B71 UM08 B72 UM08 B73 UM08 B74Шопинг совети.

JIGU UM09H71 UM09H73 UM09H75 UM09H31 UM09H36 UM09H41 Оригинални лаптоп со Батерија За ACER Стремат еден 532h 533 AO532H
 • Неодамнешно

JIGU UM09H71 UM09H73 UM09H75 UM09H31 UM09H36 UM09H41 Оригинални лаптоп со Батерија За ACER Стремат еден 532h 533 AO532H

DEN 1533.60

ве молиме оставете порака за да ни кажете, каква боја на што треба, црната или белата? Инаку, ние автоматски ќе испрати црна боја.100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни МоделиСе стремат еден 532h за да се Стремат Еден 532h2067 за да се Стремат Еден 532h2206 за да се Стремат Еден 532h2223 за да се Стремат Еден 532h2268 за да се Стремат Еден 532h2288 за да се Стремат Еден 532h2298 за да се Стремат Еден 532h2309 за да се Стремат Еден 532h2326 за да се Стремат Еден 532h2333 за да се Стремат Еден 532h2382 за да се Стремат Еден 532h2406 за да се Стремат Еден 532h2527 за да се Стремат Еден 532h2588 за да се Стремат Еден 532h2594 за да се Стремат Еден 532h2622 за да се Стремат Еден 532h2727 за да се Стремат Еден 532h2730 за да се Стремат Еден 532h2742 за да се Стремат Еден 532h2789 за да се Стремат Еден 532h2806 за да се Стремат Еден 532h2825 за да се Стремат Еден 532h2938 за да се Стремат Еден 532h2942 за да се Стремат Еден 532h2962 за да се Стремат Еден 532h2964 за да се Стремат Еден 532h2997 за да се Стремат Еден 532h2 Bb за да се Стремат Еден 532h2 Bs за да се Стремат Еден 532h2 Db за да се Стремат Еден 532h2 Dr за да се Стремат Еден 532h2 Ds за да се Стремат Еден 532hB123 F за да се Стремат Еден 532hCBW123 G за да се Стремат Еден 532hCPK11 за да се Стремат Еден 532hCPR11 за да се Стремат Еден 532hCPW11 за да се Стремат Еден 532hW123 за да се Стремат Еден 532hW123 F за да се Стремат One532hCBK123 GСе стремат Еден 533 за да се Стремат Еден 533 за да се Стремат Еден 53323571Други серија за да се Стремат Еден 532h за да се Стремат еден 532h21b за да се Стремат еден 532h21r за да се Стремат еден 532h21s за да се Стремат Еден 532h2242 за да се Стремат Еден 532h2575 за да се Стремат Еден 532h2630 за да се Стремат Еден 532h2676 за да се Стремат Еден 532h2807 за да се Стремат Еден 532h2 Bb_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Br_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Bs_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Db_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Db_W7625 за да се Стремат Еден 532h2 DGb_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 DGr_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 DGs_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 Dr_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Ds_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Ds_W7625 за да се Стремат Еден 532hB123 за да се Стремат Еден 532hR123 за да се Стремат Еден 53313083 за да се Стремат Еден 53313531 за да се Стремат Еден 53313827 за да се Стремат Еден 53313856 за да се Стремат Еден 53313870 за да се Стремат Еден 53313897 за да се Стремат Еден 53313 DGkk_W7625 3 G за да се Стремат Еден 53313 Dkk се Стремат Еден 53313 Dkk за да се Стремат Еден 53313 Dkk_W7325 за да се Стремат Еден 53313 Dkk_W7625 за да се Стремат Еден 53313 Drr за да се Стремат Еден 53313 Drr_W7325 за да се Стремат Еден 53313 Dww за да се Стремат Еден 53313 Dww_W7325 за да се Стремат Еден 53323096 за да се Стремат Еден 53323227 за да се Стремат Еден 53323923 за да се Стремат Еден 533N55 Dkk за да се Стремат Еден 533N55 Dkk_W7625 Ноар за да се Стремат Еден 533N55 Drr за да се Стремат Еден 533N55 Dww за да се Стремат Еден 533N55 Dww_W7625 Блан за да се Стремат еден AO533KK3 G за да се Стремат еден AO533WW3 GЛаптоп Дел броевиUM09 C31 UM09 G31 UM09 G41 UM09 G51 UM09 G75 UM09 H31 UM09 H36 UM09 H41 UM09 H56 UM09 H70 UM09 H71 UM09 H73 UM09 H75Шопинг совети.

6 Ќелија Батеријата за ASUS A32-F5 F5,F5C F5M F5N F5R F5RL F5SL F5SR F5V F5VL F5VZ X50 X50C X50M X50N X50R X50SL X50V
 • Неодамнешно

6 Ќелија Батеријата за ASUS A32-F5 F5,F5C F5M F5N F5R F5RL F5SL F5SR F5V F5VL F5VZ X50 X50C X50M X50N X50R X50SL X50V

DEN 857.00 902.40

6 Ќелија Батеријата за ASA32F5 F5,F5 C F5 M F5 N F5 R F5 RL F5 SL F5 SR F5 V F5 VL F5 VZ X50 X50 C X50 M X50 N X50 R X50 SL X50 V Бесплатен ПревозотОдговара Лаптоп / Лаптоп Компјутер Модели : За AsF5 серија За AsX59 SL За AsX50 VL За AsX50 N За AsPro55 GL За AsF5 RL За AsF5 R За AsF5 SL За AsPRO50 G За AsX50 V За AsX50 RL За AsPro55 SAP415 C За AsX50 R За AsPRO52 RL За AsX59 SLAP317 C За AsPRO59 LEP015 C За AsX50 C За AsPRO50 RL За AsF5 Z За AsF5 V За AsF5 SR За AsF5 N За AsF50 Z За AsX59 SLAP253 C За AsX59 GL За AsX50 VLAP021 C За AsX50 SRАП05 CSN За AsX50 SLAP109 C За AsX50 SLAP083 C За AsX50 SL За AsX50 RLAP005 C За AsX50 RAP336 C За AsX50 RAP061 A За AsX50 NAP255 C За AsX50 NAP255 За AsX50 NAP223 C За AsX50 NAP148 C За AsX50 NAP085 A За AsX50 NAP026 C За AsX50 M За AsX50 GL За AsX50 CAP009 A За AsPRO55 GLAP235 E За AsPRO50 VL За AsPro50 SR За AsPro50 RLAP240 H За AsPRO50 MAP034 C За AsPRO50 M За AsF5 ZAP089 C За AsF5 ZAP025 C За AsF5 VLAP011 C За AsF5 VL За AsF5 VI За AsF5 SRAP144 C За AsF5 RLAP239 P За AsF5 RLAP075 A За AsF5 RI За AsF5 M За AsF5 GLAP222 C За AsF5 GL За AsF52 Q За AsF52 A За AsF50 SvА2 За AsF50 Sv За AsF50 Sf За AsF50 GX За AsF5000 R За AsF5000 MГо Замени Батеријата P / N :

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија

DEN 2063.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : LiПолимер Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002686За LENOVO57 Y6265, 57 Y6352, L09 C4 P01, L09 C4 P1, L09 N8 P01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad U350, Idea Pad U350 20028, Idea Pad U350 2963, Idea Pad U350 WВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија

DEN 1775.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002740За HP519249171, 519250271, 538334001, 538335001, BD04, BS04, BS06, HSTNNDB0 A, HSTNNDBOA, HSTNNIB99, HSTNNq41c, HSTNNXB99Одговара На Лаптопи : За HPЗАВИСТА 13 Серија, Завист 131000, Завист 131001tx, Завист 131002tx, Завист 131003xx, Завист 131004tx, Завист 131005tx, Завист 131006tx, Завист 131007ev, Завист 131007la, Завист 131007tx, Завист 131008tx, Завист 131010er, Завист 131015er, Завист 131030ca, Завист 131030nr, Завист 131040ez, Завист 131050ea, Завист 131050ef, Завист 131050eg, Зависта 131050es, Завист 131099eo, Завист 131099xl, Завист 131100ea, Завист 131101tx, Завист 131102tx, Завист 131103tx, Завист 131104tx, ЗАВИСТ 131130 NR, Завист 131140ez, Завист 131150ef, Завист 131150es, Завист 131190eg, Завист 131190eo, Завист 131195eo, ЗАВИСТ 131940 EZ, Завист 13t, Завист 13t, Завист 13t1000, Завист 13t1100Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735
 • Неодамнешно

JIGU PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735

DEN 1440.00

Бесплатен превозот PA3817 U1 BRS PA3818 U1 BRS PABAS227 PABAS228 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba Qosmio T551 T351 T451 L730 L735100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Модели : За Dynabook Qosmio T551 За Dynabook T351 За Dynabook T451 За Сателитска L730 За Сателитска L735 За Сателитска L735 D За Сателитска L750 За Сателитска L750 D За Сателитска L775 За Сателитска L775 DЛаптоп Дел броеви : PA3817 U1 BRS PA3818 U1 BRS PABAS227 PABAS228

497694-001, 498482-001, EV06055, HSTNN-CB72 Батеријата за Compaq Presario CQ40 CQ41 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ70 CQ71 DV4 DV5 DV6
 • Неодамнешно

497694-001, 498482-001, EV06055, HSTNN-CB72 Батеријата за Compaq Presario CQ40 CQ41 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ70 CQ71 DV4 DV5 DV6

DEN 848.00 892.80

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за APPLE MB772/A MB772LL/MacBook Pro 15 MB471/A Pro 15 MB470LL/A Pro 15 MB470CH/A 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB772/A MB772LL/MacBook Pro 15 MB471/A Pro 15 MB470LL/A Pro 15 MB470CH/A 10.8 V 6 ќелија

DEN 2447.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002718За APPLEMB772 / A, MB772 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book Pro 15" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book Pro 15" MB470 CH / A, Mac Book Pro 15" MB470 LL / A, Mac Book Pro 15" MB471 / A, Mac Book Pro 15" MB471 J / A, Mac Book Pro 15" MB471 X / AВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија

DEN 1631.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 5200m Ah (58 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002693За LENOVOL0806 D02, L08 O6 D01, L08 S6 D01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIDEAPAD V430 A, IDEAPAD V450 A, IDEAPAD Y430 2005 година, idea Pad Y430, Idea Pad Y4302781, IDEAPAD Y430278182 U, IDEAPAD Y430278183 U, IDEAPAD Y430278184 U, IDEAPAD Y430278186 U, IDEAPAD Y430278187 U, IDEAPAD Y430278189 U, ideapad y4303231u, ideapad y4305232, Ideapad y4305232u, ideapad y4305242u, idea Pad Y430 A, idea Pad Y430 GВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

5200mAh Лаптоп со батерија За Acer Стремат 5920 5920G 5315 5520G 6930 6935 7330 7520 7530 AS07B31 AS07B41 AS07B42 AS07B51 AS07B72
 • Неодамнешно

5200mAh Лаптоп со батерија За Acer Стремат 5920 5920G 5315 5520G 6930 6935 7330 7520 7530 AS07B31 AS07B41 AS07B42 AS07B51 AS07B72

DEN 850.00 894.72

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 V / 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со Батерија за acer Стремат AS07 B32 5520 5720 5920 G 5930 G 6920 G 6930 G 7520 G 7330 5930 G AS07 B51 8930 GОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За Acer АК.006 BT.019 AS07 B31 AS07 B32 AS07 B41 AS07 B42 AS07 B51 AS07 B52 AS07 B61 AS07 B71 AS07 B72 B053 R0129002 БТ.00603.033 БТ.00603.042 БТ.00604.018 БТ.00803.024 БТ.00804.020 БТ.00805.011 БТ.00807.014 БТ.00807.015 LC.BTP00.007 LC.BTP00.008 LC.BTP00.01 LC.BTP00.013 LC.BTP00.014 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За Acer Стремат 5230 Серија Стремат 5235 Серија Стремат 5310 Серија Стремат 5315 Серија Стремат 5330 Серија Стремат 5520 Серија Стремат 55205 A2 G16 се Стремат 55206 A2 G12 Mi се Стремат 55207 A1 G16 се Стремат 55207 A1 G16 F се Стремат 5520T38 P12 се Стремат 5520T38 P8 се Стремат 5520T38 P8 F се Стремат 5520TX58 P12 се Стремат 5520TX58 P16 се Стремат 5520 G Серија Стремат 5520 G402 G25 Mi се Стремат 5520 G602 G16 се Стремат 5520 G602 G16 F се Стремат 5530 Серија Стремат 5530U6 F се Стремат 5530 G Серија Стремат 5535 Серија Стремат 5535S6 се Стремат 5710 Серија Стремат 5710 G се Стремат 5710 Z се Стремат 5710 ZG се Стремат 5715 се Стремат 5715 Z Серија Стремат 5720 Серија Стремат 5720 G се Стремат 5730 се Стремат 5730 Z Серија Стремат 5730 ZG Серија Стремат 5739 се Стремат 5739 G6132 се Стремат 5739 G6959 се Стремат 5910 G се Стремат 5920 се Стремат 5920 Серија Стремат 59201 A2 G16 Mi се Стремат 5920302 G12 Mi се Стремат 5920302 G16 MN се Стремат 59203 A2 G16 Mi се Стремат 59206582 се Стремат 59206661 се Стремат 5920 G Серија Стремат 5920 G102 G16 се Стремат 5920 G302 G16 MN се Стремат 5920 G302 G20 H се Стремат 5920 G302 G20 N се Стремат 5920 G302 G25 се Стремат 5920 G302 G25 Hi се Стремат 5920 G302 G25 Hn се Стремат 5920 G302 G25 Mn се Стремат 5920 G3 A2 G25 Mn се Стремат 5920 G601 G16 се Стремат 5920 G601 G16 F се Стремат 5920 G602 G16 се Стремат 5920 G602 G16 F се Стремат 5920 G602 G16 Mn се Стремат 5920 G602 G20 HN се Стремат 5920 G602 G25 Mn се Стремат 5920 G702 G25 Hn се Стремат 5920 G932 G25 се Стремат 5920 G932 G25 F се Стремат 5930 Серија Стремат 5930 G Серија Стремат 5935 се Стремат 6530 Серија Стремат 6530 G Серија Стремат 6530 G802 G32 Mn се Стремат 6920 Серија Стремат 6920602 G16 се Стремат 6920602 G16 F се Стремат 69206422 се Стремат 69206428 се Стремат 69206610 се Стремат 69206621 се Стремат 69206731 се Стремат 69206864 се Стремат 6920812 G25 се Стремат 6920812 G25 F се Стремат 6920832 G32 се Стремат 6920 G Серија Стремат 6920 G6 A4 G25 Mn се Стремат 6920 G814 G32 Bn се Стремат 6920 G832 G25 Bn се Стремат 6920 G834 G32 Bn се Стремат 6920 G934 G32 Bn се Стремат 6930 Серија Стремат 69306067 се Стремат 69306073 се Стремат 69306082 се Стремат 69306154 се Стремат 69306262 се Стремат 69306455 се Стремат 69306560 се Стремат 69306586 се Стремат 69306723 се Стремат 69306771 се Стремат 69306809 се Стремат 69306940 се Стремат 69306941 се Стремат 69306942 се Стремат 6930 G се Стремат 6930 G Серија Стремат 6930 G583 G25 Bn се Стремат 6930 G583 G25 Mn се Стремат 6930 G643 G25 Mn се Стремат 6930 G733 G25 Mn се Стремат 6930 G944 G64 Mn се Стремат 6930 GB32 се Стремат 6930 GB32 F се Стремат 6930 GBC32 се Стремат 6930 GBC32 F се Стремат 6935 Серија Стремат 69356194 се Стремат 6935 G Серија Стремат 6935 G644 G25 Bn се Стремат 6935 G644 G32 Bn се Стремат 6935 G734 G32 Bn се Стремат 6935 G844 G32 Bn се Стремат 6935 G944 G32 Bn се Стремат 7220 Серија Стремат 7230 Серија Стремат 7330 Серија Стремат 7520 серија Стремат 75205115 се Стремат 75205618 се Стремат 75205823 се Стремат 7520 G502 G25 Mi се Стремат 7520 G502 G32 Mi се Стремат 7530 Серија Стремат 7530 G Серија Стремат 7535 се Стремат 7540 се Стремат 7720 се Стремат 7720 Серија Стремат 77201 A2 G16 Mi се Стремат 77203 A2 G12 Mi се Стремат 7720 G Серија Стремат 7720 G1 A2 G16 Mi се Стремат 7720 G1 A2 G24 Mi се Стремат 7720 G302 G25 Mi се Стремат 7720 G302 G25 Mn се Стремат 7720 G302 G32 Hi се Стремат 7720 G3 A2 G32 Mi се Стремат 7720 G5 A2 G16 Mi се Стремат 7720 G602 G50 Mn се Стремат 7720 G603 G50 Hn се Стремат 7720 G702 G50 Hn се Стремат 7720 Z Серија Стремат 7720 Z1 A2 G16 Mi се Стремат 7720 ZG3 A1 G16 Mi се Стремат 7730 Серија Стремат 7730 G Серија Стремат 7730 Z Серија Стремат 7730 ZG Серија Стремат 7735 се Стремат 7735 Z се Стремат 7738 се Стремат 8730 Серија Стремат 87306314 се Стремат 87306550 се Стремат 87306918 се Стремат 87306951 се Стремат 8730 G се Стремат 8730 G Серија Стремат 8730 G6042 се Стремат 8730 G6681 се Стремат 8730 Z Серија Стремат 8730 ZG Серија Стремат 8730 ZG344 G32 Mn се Стремат 8920 Серија Стремат 89206030 се Стремат 89206048 се Стремат 89206671 се Стремат 8920 G Серија Стремат 8920 G6 A4 G32 Bn се Стремат 8920 G834 G32 Bn се Стремат 8920 G932 G32 Bn се Стремат 8920 G934 G50 Bn се Стремат 8920 G934 G64 Bn се Стремат 8935 се Стремат 8940 G се Стремат 8940 GBR101 Extensa 7230 Extensa 7630 Extensa 7630 G Серија Travel Mate 7230 Серија Travel Mate 7330 Travel Mate 7530 Серија Travel Mate 7530 G Серија Travel Mate 7730 Серија Travel Mate 7730 G Серија за Портал MC7310u MC7321u MC7801u MC7803u MC7804h MC7805e MC7825u MC7833u MD7309u MD7311h MD7311u MD7312h MD7321u MD7327u MD7329u MD7330u MD7333u MD7334u MD7335u MD7801u MD7802h .

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (52 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002688За LENOVO121001091, 57 Y6454, L09 M6 Y02, L09 S6 Y02, L10 P6 F21, LO9 S6 Y02Одговара На Лаптопи : За LENOVOB470 ABNI, B470e ABEI, B470 GBNI, B470 GО, B475 G, E47 A, E47l, G460, G460 06779 XU, G46006772 WU, G460 AМФИ, G560, G560 M278 ZUK, G770 A, Idea Pad B470 A, Idea Pad B475, Idea Pad B570 A, Idea Pad G460 A, Idea Pad G460 L, Idea Pad G470, Idea Pad G470 ABNI, Idea Pad G470 AHТОА, Idea Pad G470 G, Idea Pad G470 GBEI, Idea Pad G475 E, Idea Pad G560, Idea Pad G560 G, Idea Pad G565 A, Idea Pad G570, Idea Pad G570 AH, Idea Pad G575 A Серија, Idea Pad G575 L, Idea Pad G770, Idea Pad G770 L, Idea Pad V360 A, Idea Pad V370 A, Idea Pad V470, Idea Pad V470 AМФИ, Idea Pad V470 P, Idea Pad V570 G, Idea Pad Z370 A Серија, Idea Pad Z370 ABNI, Idea Pad Z370 GО, Idea Pad Z460 A, Idea Pad Z465, Idea Pad Z465 ANEI, Idea Pad Z465 APTH, Idea Pad Z470, Idea Pad Z470 AМФИ, Idea Pad Z470 G, Idea Pad Z560 G Серија, Idea Pad Z565 A, Idea Pad Z570 A, Idea Pad Z570 AО, K47, V470 C, Z460Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] Замена на батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 G50 G60 G70 HDX16 Батеријата 10.8 V 5200mAh 6 клетки Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Замена на батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 G50 G60 G70 HDX16 Батеријата 10.8 V 5200mAh 6 клетки Бесплатен Превозот

DEN 848.00 892.80

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

[Специјална Цена] Батеријата за HP DV4 DV4T DV4Z DV5 DV5T DV5Z DV6 DV6T HSTNN-XB73 HSTNN-IB73 HSTNN-LB72 HSTNN-CB72 HSTNN-W48C
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Батеријата за HP DV4 DV4T DV4Z DV5 DV5T DV5Z DV6 DV6T HSTNN-XB73 HSTNN-IB73 HSTNN-LB72 HSTNN-CB72 HSTNN-W48C

DEN 891.00 938.40

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

LMDTK нов Лаптоп батеријата За ThinkPad T61 (14.1 widescreen) R400 T400 R61 R61i 42T4530 42T4531 42T4547 42T4652 42T5225
 • Неодамнешно

LMDTK нов Лаптоп батеријата За ThinkPad T61 (14.1 widescreen) R400 T400 R61 R61i 42T4530 42T4531 42T4547 42T4652 42T5225

DEN 777.00 863.04

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија

DEN 1967.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4200m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002716За APPLEMB467 D / A, MB771, MB771 J / A, MB771 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book 13" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book 13" MB466 CH / A, Mac Book 13" MB466 LL / A, Mac Book 13" MB467 / A, Mac Book 13" MB467 J / A, Mac Book 13" MB467 X / A, Mac Book Pro(MD102 ZP / A)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...