• Неодамнешно
JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH

JIGU UM08B71 Оригинални Лаптоп со Батерија За ACER За да се СТРЕМАТ ЕДЕН 10.1' 8.9' 571 A110 A150 D150 D250 P531 P531h ZG5 46WH

DEN 1437.60
Достапно

Количина на стоки


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели
за да се Стремат Еден за да се Стремат Еден 10.1" (Црна) за да се Стремат Еден 8.9" (Црна)
за да се Стремат Еден 571 за да се Стремат Еден 571
за да се Стремат Еден A110 за да се Стремат Еден A110-1691 за да се Стремат Еден A110-1698 за да се Стремат Еден A110-1722 за да се Стремат Еден A110-1812 за да се Стремат Еден A110-1948 година за да се Стремат Еден A110-Ab за да се Стремат Еден A110-Ac за да се Стремат Еден A110-Термини за да се Стремат Еден A110-AGc за да се Стремат Еден A110-Bb за да се Стремат Еден A110-Срд за да се Стремат Еден A110-BGb за да се Стремат еден A110 L blau за да се Стремат еден A110 X Црна Издание
за да се Стремат Еден A150 за да се Стремат Еден A150-1049 за да се Стремат Еден A150-1249 за да се Стремат Еден A150-1382 за да се Стремат Еден A150-1447 за да се Стремат Еден A150-1493 за да се Стремат Еден A150-1532 за да се Стремат Еден A150-1570 за да се Стремат Еден A150-1983 година за да се Стремат Еден A150-Ab за да се Стремат Еден A150-Ac за да се Стремат Еден A150 Bb за да се Стремат Еден A150-Bb1 за да се Стремат Еден A150-Bbdom за да се Стремат Еден A150-Срд за да се Стремат Еден A150-Bc1 за да се Стремат Еден A150-Bcdom за да се Стремат Еден A150-BGb за да се Стремат Еден A150-BGc за да се Стремат Еден A150-Б.к за да се Стремат Еден A150-Bk1 за да се Стремат Еден A150-Bkdom за да се Стремат Еден A150-Bp1 за да се Стремат Еден A150-Bpdom за да се Стремат Еден A150-Bwdom за да се Стремат еден A150 L blau за да се Стремат еден A150 X blau
за да се Стремат Еден D150 за да се Стремат Еден D150-1044 за да се Стремат Еден D150-1125 за да се Стремат Еден D150-1165 за да се Стремат Еден D150-1197 за да се Стремат Еден D150-1322 за да се Стремат Еден D150-1462 за да се Стремат Еден D150-1577 година за да се Стремат Еден D150-1587 за да се Стремат Еден D150-1606 за да се Стремат Еден D150-1647 за да се Стремат Еден D150-1860 за да се Стремат Еден D150-1920 за да се Стремат Еден D150-1 B за да се Стремат Еден D150-1 Bk за да се Стремат Еден D150-1 Br за да се Стремат Еден D150-Bb73 за да се Стремат Еден D150-Bbdom за да се Стремат Еден D150-Bk73 за да се Стремат Еден D150-Bkdom за да се Стремат Еден D150-Br73 за да се Стремат Еден D150-Brdom за да се Стремат Еден D150-Bw73 за да се Стремат Еден D150-Bwdom
за да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D250 за да се Стремат Еден D250-0 Bk за да се Стремат Еден D250-1026 за да се Стремат Еден D250-1042 за да се Стремат Еден D250-1116 за да се Стремат Еден D250-1151 за да се Стремат Еден D250-1165 за да се Стремат Еден D250-1185 за да се Стремат Еден D250-1610 за да се Стремат Еден D250-1924 година за да се Стремат Еден D250 на 1990-тите за да се Стремат Еден D250-1 Bb за да се Стремат Еден D250-1 Br за да се Стремат Еден D250-Bb18 за да се Стремат Еден D250-Bb83 за да се Стремат Еден D250-Bb83 F за да се Стремат Еден D250-Bk18 за да се Стремат Еден D250-Bk83 за да се Стремат Еден D250-Bk83 F за да се Стремат Еден D250-Bp83 за да се Стремат Еден D250-Br18 за да се Стремат Еден D250-Br83 за да се Стремат Еден D250-Br83 F за да се Стремат Еден D250-Bw18 за да се Стремат Еден D250-Bw83 за да се Стремат Еден D250-Bw83 F
за да се Стремат Еден P531 за да се Стремат Еден P531h за да се Стремат Еден P531h-1766 за да се Стремат Еден P531h-1791 година за да се Стремат Еден P531h-1 Bk
за да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531 за да се Стремат Еден Про 531f-2 G64 Bk за да се Стремат Еден Про 531h за да се Стремат Еден Про 531h-06k за да се Стремат Еден Про 531h-0 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-1 G16 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-1 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-2 G25 Bk за да се Стремат Еден Про 531h-HD11 за да се Стремат Еден Про 531h-HD11 DOM за да се Стремат Еден Про 531h-SS11 за да се Стремат Еден Про 531h-SS11 DOM
Лаптоп Дел броеви UM08 A31 UM08 A32 UM08 A51 UM08 A52 UM08 A71 UM08 A72 UM08 A73 UM08 A74 UM08 B31 UM08 B32 UM08 B52 UM08 B71 UM08 B72 UM08 B73 UM08 B74
Шопинг совети.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
zg5
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Слични понуди

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (52 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002688За LENOVO121001091, 57 Y6454, L09 M6 Y02, L09 S6 Y02, L10 P6 F21, LO9 S6 Y02Одговара На Лаптопи : За LENOVOB470 ABNI, B470e ABEI, B470 GBNI, B470 GО, B475 G, E47 A, E47l, G460, G460 06779 XU, G46006772 WU, G460 AМФИ, G560, G560 M278 ZUK, G770 A, Idea Pad B470 A, Idea Pad B475, Idea Pad B570 A, Idea Pad G460 A, Idea Pad G460 L, Idea Pad G470, Idea Pad G470 ABNI, Idea Pad G470 AHТОА, Idea Pad G470 G, Idea Pad G470 GBEI, Idea Pad G475 E, Idea Pad G560, Idea Pad G560 G, Idea Pad G565 A, Idea Pad G570, Idea Pad G570 AH, Idea Pad G575 A Серија, Idea Pad G575 L, Idea Pad G770, Idea Pad G770 L, Idea Pad V360 A, Idea Pad V370 A, Idea Pad V470, Idea Pad V470 AМФИ, Idea Pad V470 P, Idea Pad V570 G, Idea Pad Z370 A Серија, Idea Pad Z370 ABNI, Idea Pad Z370 GО, Idea Pad Z460 A, Idea Pad Z465, Idea Pad Z465 ANEI, Idea Pad Z465 APTH, Idea Pad Z470, Idea Pad Z470 AМФИ, Idea Pad Z470 G, Idea Pad Z560 G Серија, Idea Pad Z565 A, Idea Pad Z570 A, Idea Pad Z570 AО, K47, V470 C, Z460Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51

DEN 896.00 942.72

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!НОВА 6 ЌЕЛИЈА Лаптоп со Батерија за Compaq 615 610 550 за HP 6720 6720s 6730 6735s 6820 6820s 6830 6830sОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за Compaq 451086122 451086362 451086421 HSTNNLB51 HSTNNOBS1 за HP 451085121 451085141 451086001 451086121 451086161 451086162 451086361 451086621 451568001 456864001 456865001 464119361 484787001 491278001 500764001 500765001 GJ655 AA GJ655 AA#ABH HSTNNFB51 HSTNNFB52 HSTNNI39 C HSTNNI40 C HSTNNI48 CА HSTNNI48 CБ HSTNNI49 C HSTNNI50 C HSTNNI50 CБ HSTNNI54 C HSTNNIB51 HSTNNIB52 HSTNNIB62 HSTNNOB62 HSTNNXB51 HSTNNXB52 HSTNNXB62 KU532 AA NBP6 A96 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за COMPAQ 510 511 610 615 за HP 550 Лаптоп КОМПЈУТЕР за HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 6720s Бизнис Лаптоп 6720s / CT Бизнис Лаптоп 6730s Бизнис Лаптоп 6730s / CT Бизнис Лаптоп 6735s Бизнис Лаптоп 6820s Бизнис Лаптоп 6830

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија

DEN 1967.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4200m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002716За APPLEMB467 D / A, MB771, MB771 J / A, MB771 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book 13" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book 13" MB466 CH / A, Mac Book 13" MB466 LL / A, Mac Book 13" MB467 / A, Mac Book 13" MB467 J / A, Mac Book 13" MB467 X / A, Mac Book Pro(MD102 ZP / A)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL Vostro 3400 3500 3700 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR 04D3C CYDWV 04GN0G 11.1 V 9 ќелија

DEN 1871.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 7800m Ah (80 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002715За DELL04 D3 C, 04 GN0 G, 0 TXWRR, 0 TY3 P4, 3120997, 3120998, 4 JK6 R, 7 FJ92, CYDWV, Y5 XF9Одговара На Лаптопи : За DELLVostro 3400, Vostro 3460, Vostro 3500, Vostro 3700Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за DELL 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR Vostro 3400 3500 3700 3460
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR Vostro 3400 3500 3700 3460

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (53 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002714За DELL04 D3 C, 04 GN0 G, 0 TXWRR, 0 TY3 P4, 3120997, 3120998, 4 JK6 R, 7 FJ92, CYDWV, Y5 XF9Одговара На Лаптопи : За DELLVostro 3400, Vostro 3460, Vostro 3500, Vostro 3700Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] Батеријата за HP DV4 DV4T DV4Z DV5 DV5T DV5Z DV6 DV6T HSTNN-XB73 HSTNN-IB73 HSTNN-LB72 HSTNN-CB72 HSTNN-W48C
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Батеријата за HP DV4 DV4T DV4Z DV5 DV5T DV5Z DV6 DV6T HSTNN-XB73 HSTNN-IB73 HSTNN-LB72 HSTNN-CB72 HSTNN-W48C

DEN 891.00 938.40

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија

DEN 1631.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 5200m Ah (58 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002693За LENOVOL0806 D02, L08 O6 D01, L08 S6 D01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIDEAPAD V430 A, IDEAPAD V450 A, IDEAPAD Y430 2005 година, idea Pad Y430, Idea Pad Y4302781, IDEAPAD Y430278182 U, IDEAPAD Y430278183 U, IDEAPAD Y430278184 U, IDEAPAD Y430278186 U, IDEAPAD Y430278187 U, IDEAPAD Y430278189 U, ideapad y4303231u, ideapad y4305232, Ideapad y4305232u, ideapad y4305242u, idea Pad Y430 A, idea Pad Y430 GВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU VGP-BPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14A 15A SVF14N SVF15N серија 15V 3170MAH
 • Неодамнешно

JIGU VGP-BPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14A 15A SVF14N SVF15N серија 15V 3170MAH

DEN 2496.00

Бесплатен превозот VGPBPS40 Оригинални лаптоп со Батерија За SONY VAIO Одговара 14 A 15 A SVF14 N SVF15 N серија 15 V 3170 MAH100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни МоделиSVF14 N16 CW SVF14 N26 CW SVF15 N13 CW SVF15 N18 PW за VAIO Одговара 14 A за VAIO Одговара 15 AЛаптоп Дел броеви VGPBPS40Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

LMDTK НОВИ 6CELLS ЛАПТОП со батерија За IBM 42T4531 42T5264 42t5263 42T4530 42T5262 T61 14.1 Инчен widescreen Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

LMDTK НОВИ 6CELLS ЛАПТОП со батерија За IBM 42T4531 42T5264 42t5263 42T4530 42T5262 T61 14.1 Инчен widescreen Бесплатен превозот

DEN 777.00 863.04

41 U3197 41 U3198 42 T4502 42 T4530 42 T4531 42 T4619 42 T5229 42t5230 42 T5262 42t5263 42 T5264 43 R2499 92 P1142 ASM 42 T5226 ASM 42 T5228 FRU 42 T4552 FRU 42 T5225 FRU 42 T5227ЗА LENOVOЗА Think Pad R400 ЗА Think Pad R400 (14инчен широк) ЗА Think Pad R400 7443 ЗА Think Pad R61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61 7732 ЗА Think Pad R61 7733 ЗА Think Pad R61 7734 ЗА Think Pad R61 7735 ЗА Think Pad R61 7736 ЗА Think Pad R61 7737 ЗА Think Pad R61 7738 ЗА Think Pad R61 7742 ЗА Think Pad R61 7743 ЗА Think Pad R61 7744 ЗА Think Pad R61 7751 ЗА Think Pad R61 7753 ЗА Think Pad R61 7754 ЗА Think Pad R61 7755 ЗА Think Pad R61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad R61e (14инчен широк) ЗА Think Pad R61i (14.1" widescreen) ЗА Think Pad R61i 7732 ЗА Think Pad R61i 7742 ЗА Think Pad R61i Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T400 ЗА Think Pad T400 (14инчен широк) ЗА Think Pad T400 2764 ЗА Think Pad T400 7417 ЗА Think Pad T61 (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61 1959 година ЗА Think Pad T61 6377 ЗА Think Pad T61 6378 ЗА Think Pad T61 6379 ЗА Think Pad T61 6480 ЗА Think Pad T61 6481 ЗА Think Pad T61 7658 ЗА Think Pad T61 7659 ЗА Think Pad T61 7660 ЗА Think Pad T61 7661 ЗА Think Pad T61 7662 ЗА Think Pad T61 7663 ЗА Think Pad T61 7664 ЗА Think Pad T61 7665 ЗА Think Pad T61 Серија(14инчен широк) ЗА Think Pad T61p (14.1" widescreen) ЗА Think Pad T61u(14.1" widescreen) ЗА Think Pad Z60m ЗА Think Pad Z60m 0660 ЗА Think Pad Z60m 0672 ЗА Think Pad Z60m 0673 ЗА Think Pad Z60m 0674 ЗА Think Pad Z60m 0675 ЗА Think Pad Z60m 2529 ЗА Think Pad Z60m 2530 ЗА Think Pad Z60m 2531 ЗА Think Pad Z60m 2532 ЗА Think Pad Z60m 9450 ЗА Think Pad Z60m 9451 ЗА Think Pad Z60m 9452 ЗА Think Pad Z60m 9453 ЗА Think Pad Z61e ЗА Think Pad Z61e 0660 ЗА Think Pad Z61e 0672 ЗА Think Pad Z61e 0673 ЗА Think Pad Z61e 0674 ЗА Think Pad Z61e 0675 ЗА Think Pad Z61e 2529 ЗА Think Pad Z61e 2530 ЗА Think Pad Z61e 2531 ЗА Think Pad Z61e 2532 ЗА Think Pad Z61e 9450 ЗА Think Pad Z61e 9451 ЗА Think Pad Z61e 9452 ЗА Think Pad Z61e 9453 ЗА Think Pad Z61m 0672 ЗА Think Pad Z61m 0673 ЗА Think Pad Z61m 0674 ЗА Think Pad Z61m 0675 ЗА Think Pad Z61m 2529 ЗА Think Pad Z61m 2530 ЗА Think Pad Z61m 2531 ЗА Think Pad Z61m 2532 ЗА Think Pad Z61m 9450 ЗА Think Pad Z61m 9451 ЗА Think Pad Z61m 9452 ЗА Think Pad Z61m 9453 ЗА Think Pad Z61m ЗА Think Pad Z61m 0660 ЗА Think Pad Z61p ЗА Think Pad Z61p 0660 ЗА Think Pad Z61p 0672 ЗА Think Pad Z61p 0673 ЗА Think Pad Z61p 0674 ЗА Think Pad Z61p 0675 ЗА Think Pad Z61p 2529 ЗА Think Pad Z61p 2530 ЗА Think Pad Z61p 2531 ЗА Think Pad Z61p 2532 ЗА Think Pad Z61p 9450 ЗА Think Pad Z61p 9451 ЗА Think Pad Z61p 9452 ЗА Think Pad Z61p 9453

Лаптоп батерии за DELL 7W5X09C V3300 NF52T 451-11354 07W5X0 451-11544 0GRNX5 93G7X P09S001 0V9TYF 14.8 V 8 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 7W5X09C V3300 NF52T 451-11354 07W5X0 451-11544 0GRNX5 93G7X P09S001 0V9TYF 14.8 V 8 ќелија

DEN 1727.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (71 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002743За DELL07 W5 X0, 07 W5 X09 C, 0 GRNX5, 0 V9 TYF, 45111354, 45111544, 7 W5 X09 C, 93 G7 X, NF52 T, P09 S001Одговара На Лаптопи : За DELLV3300Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за TOSHIBA PABAS235 САТЕЛИТСКИ R845 PA3833U-1BRS PORTEGE R935 R840 R940 PABAS250 R705-P25 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA PABAS235 САТЕЛИТСКИ R845 PA3833U-1BRS PORTEGE R935 R840 R940 PABAS250 R705-P25 10.8 V 6 ќелија

DEN 1727.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002694За TOSHIBAPA3833 U1 BRS, PABAS235, PABAS250, PT320 E0 F700 SGR, PT321 E00 P00 YEN, PT321 E01 F01 FIT, PT324 T03 H00 UОдговара На Лаптопи : За TOSHIBADYNABOOK R730 / 38 A, Dynabook R730 / Б, DYNABOOK R731 / 16 DB, DYNABOOK R731 / 37 B, Dynabook R731 / 37 C, DYNABOOK R731 / C, DYNABOOK R731 / W2 MD, DYNABOOK R731 / W2 TD, DYNABOOK R732, DYNABOOK R732 / W3 TF, DYNABOOK R73437 K, Dynabook R741, Dynabook R741 / Б, DYNABOOK R742 / F, Dynabook RX3 SN240 Y / 3 HD, Dynabook RX3 TM240 E / 3 HD, Dynabook RX3 / T6 M, Dynabook RX3 / T9 M, Dynabook RX3 W / 9 MWMA, Portege R700 S1331, Portege R70011 E, Portege R70015 Q, Portege R70015 U, Portege R70015 X, Portege R700173, Portege R70017 X, Portege R700182, Portege R700185, Portege R7001 C2, Portege R7001 CF, Portege R7001 CQ, Portege R7001 DC, Portege R7001 DF, Portege R7001 DJ, Portege R7001 F1, Portege R7001 F4, Portege R7001 F7, Portege R700K03, Portege R700S1312, Portege R700S1320, Portege R700S1331, Portege R700ST1303, Portege R705P25, Portege R705P41, Portege R705ST2 N04, Portege R830 PT321 A01 K002, Portege R830, PORTEGE R830003, Portege R83000 R, Portege R83001 H, PORTEGE R830030, PORTEGE R8300 GE, Portege R83010 Q, Portege R83010 V, Portege R830118, Portege R830138, PORTEGE R830195, PORTEGE R8301 G2, PORTEGE R8301 JX, Portege R830S8310, PORTEGE R830S8312, Portege R830ST8300, Portege R835P55 X, PORTEGE R835P70, PORTEGE R835P83, PORTEGE R930115, PORTEGE R93012 Q, PORTEGE R935, PORTEGE R935P332, Сателитска R630102, Сателитска R630138, Сателитска R63013 R, Сателитска R630141, Сателитска R63014 J, Сателитска R630155, Сателитска R830, САТЕЛИТСКА R83010 C, Сателитска R83011 C, Сателитска R830138, САТЕЛИТСКА R8301 E2, САТЕЛИТСКИ R8301 GZ, Сателитска R830S8330, САТЕЛИТСКА R835P83, САТЕЛИТСКА R840, Сателитска R840139, САТЕЛИТСКА R845, САТЕЛИТСКА R845ST5 N01, САТЕЛИТСКА R940, Tecra R70000 C, Tecra R70000 G, Tecra R70000, Tecra R70000 L, TECRA R70001 B, TECRA R70003 B, TECRA R700—K03, TECRA R830K01 B, TECRA R830K06 B, TECRA R830K08 B, Tecra R840 PT429 A00 L004, TECRA R840008, Tecra R84000 L, Tecra R840012, TECRA R840020, TECRA R84004 H, Tecra R84010 Q, Tecra R84012Ф, TECRA R84015 J, TECRA R840198, TECRA R840S8411, Tecra R840S8430, TECRA R840S8450, TECRA R940 PT439 A00 R003, TECRA R9401 D6Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Замена на Лаптоп со Батерија за HP Compaq Павилјон DV2000 DV6000 Presario V3000 HSTNN-W34 HSTNN-W20C Батеријата
 • Неодамнешно

Замена на Лаптоп со Батерија за HP Compaq Павилјон DV2000 DV6000 Presario V3000 HSTNN-W34 HSTNN-W20C Батеријата

DEN 865.00 911.04

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y450 Y550 L08L6D13 L08O6D13 L08S6D13 55Y2054 4189 4186 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y450 Y550 L08L6D13 L08O6D13 L08S6D13 55Y2054 4189 4186 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002689За LENOVO55 Y2054, L08 L6 D13, L08 O6 D13, L08 S6 D13, LO8 L6 D13, LO8 O6 D13, LO8 S6 D13Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad Y450, Idea Pad Y450 20020, Idea Pad Y450 4189, Idea Pad Y450 A, Idea Pad Y450 G, Idea Pad Y550, Idea Pad Y550 4186, Idea Pad Y550 A, Idea Pad Y550 P, Idea Pad Y550 P 3241Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y650 L08S6T13 4185 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad Y650 L08S6T13 4185 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 3600m Ah (40 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002692За LENOVOL08 S6 T13Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad Y650, Idea Pad Y650 4185, Idea Pad Y650 AВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] KS527AA лаптоп батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 серија, бесплатен превозот
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] KS527AA лаптоп батеријата за HP Павилјон DV4 DV5 DV6 серија, бесплатен превозот

DEN 891.00 938.40

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite T115 T135-S1300 Portege T130 T135-S1310 T135-S1307 -S1105 T135-S1305RD 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за TOSHIBA Satellite T115 T135-S1300 Portege T130 T135-S1310 T135-S1307 -S1105 T135-S1305RD 11.1 V 6 ќелија

DEN 1535.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002721За TOSHIBA9 Y1802354 APF, PA3780, PABAS21Одговара На Лаптопи : За TOSHIBAPortege T130, Сателитска Про T110EZ1110, Сателитска Про T110 D, Сателитска Про T13011 H, Сателитска Про T130130, Сателитска Про T13014 Q, Сателитска Про T130170, Сателитска Про T130 D, Сателитска T11000 D, Сателитска T11011 U, Сателитска T110 D Серија, Сателитска T115, Сателитска T115S1105, Сателитска T115S1110, Сателитска T130, Сателитска T13002 M, Сателитска T13011 G, Сателитска T13011 J, Сателитска T13012 Z, Сателитска T130132, Сателитски T13013 L, Сателитска T13013 N, Сателитска T130 D, Сателитска T135S1300, Сателитска T135S1300 WH, Сателитска T135S1305 RD, Сателитска T135S1307, Сателитска T135S1310, Сателитска T135S1310 WHВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Бесплатен превозот оригинални 11.1 V 65Wh 9Cell W0Y6W Батеријата за 15-L521X Серија W0Y6W 9F233 3NPC0
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот оригинални 11.1 V 65Wh 9Cell W0Y6W Батеријата за 15-L521X Серија W0Y6W 9F233 3NPC0

DEN 3029.00 3256.80

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија

DEN 2063.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : LiПолимер Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002686За LENOVO57 Y6265, 57 Y6352, L09 C4 P01, L09 C4 P1, L09 N8 P01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad U350, Idea Pad U350 20028, Idea Pad U350 2963, Idea Pad U350 WВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002690За LENOVO121000791, 121000793, 42 T4577, 42 T4581, 42 T4584, 42 T4725, 42 T4729, 57 Y6266, 57 Y6528, FRU 42 T4585, FRU 42 T4727, L08 L6 C02, L08 L6 Y02, L08 N6 Y02, L08 N6 YO2, L08 O6 C02, L08 O6 CO2, LO8 L6 C02, LO8 L6 D02, LO8 O4 C02, LO8 S6 C02Одговара На Лаптопи : За LENOVO3000 G430, 3000 G430 4153, 3000 G430 L, 3000 G450 2949, 3000 G450 A, 3000 G455, 3000 G530, 3000 G530 4151, 3000 G530 M, 3000 G555, 3000 N500, 3000 N500, 3000 Y430, B460 AО, B460e APSE, B460e ATFO, Idea Pad G430 20003, Idea Pad V460, Idea Pad V460 AМФИ(H), Idea Pad V460 AISE, Idea Pad V460 AО(А), Idea Pad V460 APSI(H), Idea Pad Z360 091232 U, Idea Pad Z360 AОВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...