• Неодамнешно
JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba A100-ST8211 A105-S4004 A80-169 M100-ST5111 M115-S3154 M40-103 M45-S269 M50-105

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba A100-ST8211 A105-S4004 A80-169 M100-ST5111 M115-S3154 M40-103 M45-S269 M50-105

DEN 1440.00
Достапно

Количина на стоки


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. Лаптоп Компатибилни Модели :
CX/45 A CX/47 A CX/855 LS CX/875 LS CX/955 LS CX/975 LS Сателитски AW3 TX/66 A TX/67 A TX/870 LSFIFA TX/880 LS TX/980 LS-апарат vx/4-апарат vx/5-апарат vx/780 LS за Equium A100-027 за Equium A100-147 за Equium A100-306 за Equium A100-337 за Equium A100-338 за Equium M50-164 за Equium M50-216 за Сателитска A100-151 за Сателитска A100-153 за Сателитска A100-163 за Сателитска A100-165 за Сателитска A100-169 за Сателитска A100-181 за Сателитска A100-188 за Сателитска A100-212 за Сателитска A100-225 за Сателитска A100-274 за Сателитска A100-287 за Сателитска A100-290 за Сателитска A100-522 за Сателитска A100-523 за Сателитска A100-551 за Сателитска A100-583 за Сателитска A100-590 за Сателитска A100-661 за Сателитска A100-662 за Сателитска A100-688 за Сателитска A100-691 за Сателитска A100-692 за Сателитска A100-694 за Сателитска A100-696 за Сателитска A100-717 за Сателитска A100-720 за Сателитска A100-756 за Сателитска A100-761 за Сателитска A100-773 за Сателитска A100-ST1042 за Сателитска A100-ST8211 за Сателитска A105-S4000 Серија за Сателитска A105-S4001 за Сателитска A105-S4004 за Сателитска A105-S4012 за Сателитска A105-S4024 за Сателитска A105-S4034 за Сателитска A105-S4054 за Сателитска A105-S4064 за Сателитска A105-S4074 за Сателитска A105-S4084 за Сателитска A105-S4092 за Сателитска A105-S4094 за Сателитска A105-S4102 за Сателитска A105-S4114 за Сателитска A105-S4132 за Сателитска A105-S4134 за Сателитска A105-S4184 за Сателитска A105-S4244 за Сателитска A105-S4254 за Сателитска A105-S4274 за Сателитска A105-S4284 за Сателитска A105-S4334 за Сателитска A105-S4364 за Сателитска A105-S4384 за Сателитска A105-S4397 за Сателитска A105-S4547 за Сателитска A80-116 за Сателитска A80-117 за Сателитска A80-121 за Сателитска A80-122 за Сателитска A80-129 за Сателитска A80-140 за Сателитска A80-142 за Сателитска A80-154 за Сателитска A80-168 за Сателитска A80-169 за Сателитска M100 Серија за Сателитска M100-ST5000 Серија за Сателитска M100-ST5111 за Сателитска M100-ST5211 за Сателитска M105 Серија за Сателитска M105-S3000 Серија за Сателитска M105-S3001 за Сателитска M105-S3002 за Сателитска M105-S3004 за Сателитска M105-S3011 за Сателитска M105-S3012 за Сателитска M105-S3021 за Сателитска M105-S3031 за Сателитска M105-S3041 за Сателитска M105-S3064 за Сателитска M105-S3084 за Сателитска M110-ST1161 за Сателитска M115-S3000 Серија за Сателитска M115-S3094 за Сателитска M115-S3104 за Сателитска M115-S3144 за Сателитска M115-S3154 за Сателитска M40 Серија(освен за Сателитска M40-S312 TD) за Сателитска M40-102 за Сателитска M40-103 за Сателитска M40-129 за Сателитска M40-135 за Сателитска M40-136 за Сателитска M40-140 за Сателитска M40-149 за Сателитска M40-152 за Сателитска M40-154 за Сателитска M40-183 за Сателитска M40-192 за Сателитска M40-197 за Сателитска M40-221 за Сателитска M40-225 за Сателитска M40-236 за Сателитска M40-241 за Сателитска M40-243 за Сателитска M40-244 за Сателитска M40-245 за Сателитска M40-264 за Сателитска M40-265 за Сателитска M40-300 за Сателитска M40-307 за Сателитска M40-313 за Сателитска M40-S331 за Сателитска M40-S351 за Сателитска M40-S3511 за Сателитска M40-S4111 TD за Сателитска M40-S4172 TD за Сателитска M40-S417 TD за Сателитска M45 Серија(освен M45-S165, M45-S165x, M45-S169 & M45-S169x) за Сателитска M45-S269 за Сателитска M45-S2691 за Сателитска M45-S359 за Сателитска M45-S3591 за Сателитска M50 Серија(освен Сателитски M50-MX2) за Сателитска M50-04 N01 N за Сателитска M50-0 TG01 D за Сателитска M50-0 TJ01 E за Сателитска M50-0 YU01 N за Сателитска M50-105 за Сателитска M50-109 за Сателитска M50-122 за Сателитска M50-130 за Сателитска M50-138 за Сателитска M50-141 за Сателитска M50-142 за Сателитска M50-143 Сателитски M50-156 за Сателитска M50-157 за Сателитска M50-159 за Сателитска M50-161 за Сателитска M50-181 за Сателитска M50-182 за Сателитска M50-198 за Сателитска M50-215 за Сателитска M50-226 за Сателитска M50-231 за Сателитска M50-S4182 TD за Сателитска M50-S418 TD за Сателитска M50-S5181 TD за Сателитска M50-S5181 TQ за Сателитска M55-S325 за Сателитска M55-S3251 за Сателитска M55-S329 за Сателитска M55-S3291 за Сателитска M55-S331 за Сателитска M55-S3311 за Сателитска Про A100 за Сателитска Про M50 за Tecra A3 Серија за Tecra A3-100 за Tecra A3-103 за Tecra A3-106 за Tecra A3-114 за Tecra A3-141 за Tecra A3-143 Tecra A3-180 за Tecra A3-143 Tecra A3-180 за Tecra A3-181 за Tecra A3-188 за Tecra A3-SP611 за Tecra A4 Серија за Tecra A4-108 Tecra A4-109 за Tecra A4-158 за Tecra A4-161 за Tecra A4-164 за Tecra A4-171 за Tecra A4-196 за Tecra A4-212 за Tecra A4-244 за Tecra A4-257 за Tecra A4-S312 TD за Tecra A4-S313 за Tecra A4-SP211 за Tecra A5 Серија за Tecra А5-122 за Tecra А5-138 за Tecra А5-155 за Tecra А5-S116 за Tecra А5-S416 за Tecra А5-S516 за Tecra А5-S6215 TD за Tecra A6 Серија за Tecra A6-104 за Tecra A6-EZ6311 за Tecra A6-EZ6312 за Tecra A6-S513 за Tecra A6-ST3112 за Tecra A6-ST3512 за Tecra A6-ST6315 за Tecra О7 Серија за Tecra A7-S612 за Tecra A7-S712 за Tecra A7-ST5112 за Tecra S2 Серија за Tecra S2-107 за Tecra S2-128 за Tecra S2-131 за Tecra S2-155 за Tecra S2-159 за Tecra S2-175-апарат vx/670 LS
Лаптоп Дел броеви : PA3399 U-1 BAS PA3399 U-1 BRS PA3399 U-2 BAS PA3399 U-2 BRS PABAS057 PABAS076
Шопинг совети.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
m45
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Слични понуди

Лаптоп батерии за DELL 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR Vostro 3400 3500 3700 3460
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 7FJ92 4JK6R Y5XF9 312-0997 0TXWRR Vostro 3400 3500 3700 3460

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (53 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002714За DELL04 D3 C, 04 GN0 G, 0 TXWRR, 0 TY3 P4, 3120997, 3120998, 4 JK6 R, 7 FJ92, CYDWV, Y5 XF9Одговара На Лаптопи : За DELLVostro 3400, Vostro 3460, Vostro 3500, Vostro 3700Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за MSI BTY-M42 MS1022 MS-1022 BMS06 S91-0300161-W38 MegaBook VR320X-005UA VR320-042TR 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за MSI BTY-M42 MS1022 MS-1022 BMS06 S91-0300161-W38 MegaBook VR320X-005UA VR320-042TR 10.8 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002674За MSIBMS06, BTYM42, S910300161W38Одговара На Лаптопи : За MSIMega Book S420 Core2Дуо, Mega Book S420003, Mega Book S420022 UA, Mega Book S420053, Mega Book S420084, Mega Book S420X3, Mega Book S420 X004, Mega Book S420 X004 UA, Mega Book S420 X022 K, Mega Book S420 X023 KR, Mega Book S420 X026 KR, Mega Book S420 X042, Mega Book S420 X059 UA, Mega Book S420 X085 UA, Mega Book S425, Mega Book S425G, Mega Book S425 X064, Mega Book S425 XP741120 SB, Mega Book S430022 TR, Mega Book S430073 CN, Mega Book S430S3658 BS, Mega Book S430 X, Mega Book S430 X007 SP, Mega Book S430 X021 TR, Mega Book S430 X025 TR, Mega Book S430 X032, Mega Book S430 X037 UA, Mega Book S430 X041 MY, Mega Book S430 X064 KR, Mega Book S430 X066 BG, Mega Book S430 X101 SP, Mega Book S430 XBT5512 C00, Mega Book S430 XK552120 S, Mega Book VR320037, Mega Book VR320042 TR, Mega Book VR320CM1, Mega Book VR320H4, Mega Book VR320К2, Mega Book VR320 X005 UA, Mega Book VR320 X020 IN, Mega Book VR320 X025, Mega Book VR330, Mega Book VR330016, Mega Book VR330022, Mega Book VR330S3558 VHB, Mega Book VR330 X009, Mega Book VR330 X010 TH, Mega Book VR330 X011 EU, Mega Book VR330 X026, Г1022, MS1022Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Замена на лаптоп ACER батерии за UM09F36 се Стремат 1825PT временска рамка БТ.00603.105 LC32SD128 АК.006BT.069 Z-413g25n 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002752За ACER934 T2053 F, АК.006 BT.069, BT.00603.105, LC32 SD128, UM09 F36Одговара На Лаптопи : За ACER1420 P232 G25n, 1420 P233 G25n, 1425 P232 G25n, 1425 P233 G32i, 1820 PT734 G25n, 1820 PT734 G32i, 1820 PT734 G50n, 1820 PTZ413 G16 N, 1820 PTZ414 G32n, 1825 PT733 G32i, 1825 PT733 G50i, 1825 PT734 G16i, 1825 PT734 G32i, 1825 PTZ412 G25n, 1825 PTZ412 G32n, 1825 PTZ413 G50 N, AS1420 P232 G16n, AS1820 PTZ734 G32 N, AS1825, AS1825 PTZ, се Стремат 1420 P232 G16n, 1425 P, 1820 PT, 1825 PT, 1825 PTZ413g25n, 1825 PTZ413 G32n, 1825 PTZ414 G32 N, Временска рамка 1825 PT, временска рамка 1825 PTZ413g25n, временска рамка 1825 PTZ414 G32 N, Пеперутка ДопирEV001 BE DC SU2300 409, Easy Note Пеперутка Допир ЕУ046, Easy Note Пеперутка Допир EV010 UK, Easy Note Пеперутка Допир REV015 UK, Easy Note Пеперутка ДопирEV006 BE, Easy Note Пеперутка ДопирEV060 ITВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB771 MacBook 13 MB467/A MB466 CH/A, MB467J/A MB467X/A 11.1 V 6 ќелија

DEN 1967.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4200m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002716За APPLEMB467 D / A, MB771, MB771 J / A, MB771 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book 13" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book 13" MB466 CH / A, Mac Book 13" MB466 LL / A, Mac Book 13" MB467 / A, Mac Book 13" MB467 J / A, Mac Book 13" MB467 X / A, Mac Book Pro(MD102 ZP / A)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 L09C4P01 57Y6265 2963 20028 57Y6352 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 4 ќелија

DEN 2063.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : LiПолимер Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002686За LENOVO57 Y6265, 57 Y6352, L09 C4 P01, L09 C4 P1, L09 N8 P01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad U350, Idea Pad U350 20028, Idea Pad U350 2963, Idea Pad U350 WВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО G460 G560 L09S6Y02 L09M6Y02 Z460 57Y6454 IdeaPad G770 LO9S6Y02 121001091 10.8 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (52 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002688За LENOVO121001091, 57 Y6454, L09 M6 Y02, L09 S6 Y02, L10 P6 F21, LO9 S6 Y02Одговара На Лаптопи : За LENOVOB470 ABNI, B470e ABEI, B470 GBNI, B470 GО, B475 G, E47 A, E47l, G460, G460 06779 XU, G46006772 WU, G460 AМФИ, G560, G560 M278 ZUK, G770 A, Idea Pad B470 A, Idea Pad B475, Idea Pad B570 A, Idea Pad G460 A, Idea Pad G460 L, Idea Pad G470, Idea Pad G470 ABNI, Idea Pad G470 AHТОА, Idea Pad G470 G, Idea Pad G470 GBEI, Idea Pad G475 E, Idea Pad G560, Idea Pad G560 G, Idea Pad G565 A, Idea Pad G570, Idea Pad G570 AH, Idea Pad G575 A Серија, Idea Pad G575 L, Idea Pad G770, Idea Pad G770 L, Idea Pad V360 A, Idea Pad V370 A, Idea Pad V470, Idea Pad V470 AМФИ, Idea Pad V470 P, Idea Pad V570 G, Idea Pad Z370 A Серија, Idea Pad Z370 ABNI, Idea Pad Z370 GО, Idea Pad Z460 A, Idea Pad Z465, Idea Pad Z465 ANEI, Idea Pad Z465 APTH, Idea Pad Z470, Idea Pad Z470 AМФИ, Idea Pad Z470 G, Idea Pad Z560 G Серија, Idea Pad Z565 A, Idea Pad Z570 A, Idea Pad Z570 AО, K47, V470 C, Z460Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Замена на Лаптоп со Батерија за HP Compaq Павилјон DV2000 DV6000 Presario V3000 HSTNN-W34 HSTNN-W20C Батеријата
 • Неодамнешно

Замена на Лаптоп со Батерија за HP Compaq Павилјон DV2000 DV6000 Presario V3000 HSTNN-W34 HSTNN-W20C Батеријата

DEN 865.00 911.04

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Причини за да ја Изберете нас? 1...

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO ideaPad Y430G Y430A L08O6D01 V450A V430A L08S6D01 Y430-2781 Y430 2005 -5232 11.1 V 6 ќелија

DEN 1631.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 5200m Ah (58 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002693За LENOVOL0806 D02, L08 O6 D01, L08 S6 D01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIDEAPAD V430 A, IDEAPAD V450 A, IDEAPAD Y430 2005 година, idea Pad Y430, Idea Pad Y4302781, IDEAPAD Y430278182 U, IDEAPAD Y430278183 U, IDEAPAD Y430278184 U, IDEAPAD Y430278186 U, IDEAPAD Y430278187 U, IDEAPAD Y430278189 U, ideapad y4303231u, ideapad y4305232, Ideapad y4305232u, ideapad y4305242u, idea Pad Y430 A, idea Pad Y430 GВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за DELL 50TKN GRNX5 7W5X09C 0XXDG0 NF52T Vostro 3300 3350 V3300 V3350
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 50TKN GRNX5 7W5X09C 0XXDG0 NF52T Vostro 3300 3350 V3300 V3350

DEN 1679.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2200m Ah (36 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002742За DELL07 W5 X0, 07 W5 X09 C, 0 GRNX5, 0 V9 TYF, 45111354, 45111544, 7 W5 X09 C, 93 G7 X, NF52 T, P09 S001Одговара На Лаптопи : За DELLV3300Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за APPLE MB772/A MB772LL/MacBook Pro 15 MB471/A Pro 15 MB470LL/A Pro 15 MB470CH/A 10.8 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за APPLE MB772/A MB772LL/MacBook Pro 15 MB471/A Pro 15 MB470LL/A Pro 15 MB470CH/A 10.8 V 6 ќелија

DEN 2447.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 10.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (45 W) Боја : БелаКомпатибилен Дел NO : 1002718За APPLEMB772 / A, MB772 LL / AОдговара На Лаптопи : За APPLEMac Book Pro 15" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија), Mac Book Pro 15" MB470 CH / A, Mac Book Pro 15" MB470 LL / A, Mac Book Pro 15" MB471 / A, Mac Book Pro 15" MB471 J / A, Mac Book Pro 15" MB471 X / AВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 20028 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 8 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за LENOVO IdeaPad U350 20028 L09N8P01 L09C4P1 14.8 V 8 ќелија

DEN 3023.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : LiПолимер Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (71 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002687За LENOVOL09 C4 P1, L09 N8 P01Одговара На Лаптопи : За LENOVOIdea Pad U350, Idea Pad U350 20028, Idea Pad U350 WВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

6CELL 5200mAh BATBL50L6 лаптоп батеријата компатибилен за ACER Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5680 бесплатен Превозот

DEN 866.00 911.52

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 V / 10.8 V компатибиленКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп со батерија за Acer се Стремат 3100 3690 5100 5110 5610 5630 5650 5680 9800 9810ЗА ACER За да се Стремат 3100 Серија За да се Стремат 3103 За да се Стремат 3104 WLMi B120 За да се Стремат 3104 WLMi B80 За да се Стремат 3104 WLMi B80 F За да се Стремат 3690 Серија За да се Стремат 3692 WLCi За да се Стремат 3693 WLMI За да се Стремат 5100 Серија За да се Стремат 5101 За да се Стремат 5102 За да се Стремат 5102 AWLMi P120 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 За да се Стремат 5102 AWLMi P80 F За да се Стремат 5102 WLCi За да се Стремат 5102 WLMi За да се Стремат 5103 WLMi P120 За да се Стремат 5103 WLMi P160 За да се Стремат 5110 Серија За да се Стремат 5112 WLMi За да се Стремат 5113 WLMi За да се Стремат 5114 WLMi За да се Стремат 5515 Серија За да се Стремат 55155187 За да се Стремат 55155831 За да се Стремат 55155879 За да се Стремат 5610 Серија За да се Стремат 5610 AWLMi За да се Стремат 5611 AWLMi За да се Стремат 5611 ZWLMi За да се Стремат 5612 AWLMi За да се Стремат 5612 WLMi За да се Стремат 5630 Серија За да се Стремат 5632 WLMi За да се Стремат 5633 WLMi За да се Стремат 5634 WLMi За да се Стремат 5650 Серија За да се Стремат 5680 Серија За да се Стремат 5683 WLMi За да се Стремат 5684 WLMi За да се Стремат 9110 Серија За да се Стремат 9120 Серија За Travel Mate 2490 Серија За Travel Mate 2492 NLMi За Travel Mate 2492 WLMi За Travel Mate 2493 NWLMi За Travel Mate 2493 WLMi За Travel Mate 3900 Серија За Travel Mate 4200 Серија За Travel Mate 4202 LMi За Travel Mate 4202 WLMi За Travel Mate 4230 Серија За Travel Mate 4233 WLMi За Travel Mate 4260 Серија За Travel Mate 4280 Серија За Travel Mate 4283 WLMiЗА ACER BATBL50 L4 BATBL50 L6

Лаптоп батерии за DELL 7W5X09C V3300 NF52T 451-11354 07W5X0 451-11544 0GRNX5 93G7X P09S001 0V9TYF 14.8 V 8 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за DELL 7W5X09C V3300 NF52T 451-11354 07W5X0 451-11544 0GRNX5 93G7X P09S001 0V9TYF 14.8 V 8 ќелија

DEN 1727.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 4800m Ah (71 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002743За DELL07 W5 X0, 07 W5 X09 C, 0 GRNX5, 0 V9 TYF, 45111354, 45111544, 7 W5 X09 C, 93 G7 X, NF52 T, P09 S001Одговара На Лаптопи : За DELLV3300Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51
 • Неодамнешно

[Специјална Цена] Нов лаптоп батеријата За Hp COMPAQ 550 610 615 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s, HSTNN-IB62 HSTNN-OB62 HSTNN-IB51

DEN 896.00 942.72

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!НОВА 6 ЌЕЛИЈА Лаптоп со Батерија за Compaq 615 610 550 за HP 6720 6720s 6730 6735s 6820 6820s 6830 6830sОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за Compaq 451086122 451086362 451086421 HSTNNLB51 HSTNNOBS1 за HP 451085121 451085141 451086001 451086121 451086161 451086162 451086361 451086621 451568001 456864001 456865001 464119361 484787001 491278001 500764001 500765001 GJ655 AA GJ655 AA#ABH HSTNNFB51 HSTNNFB52 HSTNNI39 C HSTNNI40 C HSTNNI48 CА HSTNNI48 CБ HSTNNI49 C HSTNNI50 C HSTNNI50 CБ HSTNNI54 C HSTNNIB51 HSTNNIB52 HSTNNIB62 HSTNNOB62 HSTNNXB51 HSTNNXB52 HSTNNXB62 KU532 AA NBP6 A96 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за COMPAQ 510 511 610 615 за HP 550 Лаптоп КОМПЈУТЕР за HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 6720s Бизнис Лаптоп 6720s / CT Бизнис Лаптоп 6730s Бизнис Лаптоп 6730s / CT Бизнис Лаптоп 6735s Бизнис Лаптоп 6820s Бизнис Лаптоп 6830

Лаптоп батерии за HP TOUCHSMART TM2T HSTNN-DB0Q WD547AA 582215-241 LU06 HSTNN-I77C TM2-1070 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за HP TOUCHSMART TM2T HSTNN-DB0Q WD547AA 582215-241 LU06 HSTNN-I77C TM2-1070 11.1 V 6 ќелија

DEN 1631.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002724За HP582215241, HSTNNDB0 Q, HSTNNI77 C, LU06, WD547 AAОдговара На Лаптопи : За HPTOUCHSMART TM21000 EE, TOUCHSMART TM21001, TOUCHSMART TM21001 XX, TOUCHSMART TM21004, TOUCHSMART TM21004 TX, TOUCHSMART TM21007, TOUCHSMART TM21007 TX, TOUCHSMART TM21009, TOUCHSMART TM21009 TX, TOUCHSMART TM21010 EE, TOUCHSMART TM21012, TOUCHSMART TM21012 TX, TOUCHSMART TM21014, TOUCHSMART TM21014 TX, TOUCHSMART TM21016 TX, TOUCHSMART TM21020 ГОДИНА, TOUCHSMART TM21020 EP, TOUCHSMART TM21020 ES, TOUCHSMART TM21030 EE, TOUCHSMART TM21050 EZ, TOUCHSMART TM21070, TOUCHSMART TM21070 TOUCHSMART TM21073 NR, TOUCHSMART TM21079, TOUCHSMART TM21079 CL, TOUCHSMART TM21080 ER, TOUCHSMART TM21090, TOUCHSMART TM21090 EG, TOUCHSMART TM22000 EL, TOUCHSMART TM22001 SF, TOUCHSMART TM22001 TX, TOUCHSMART TM22002 TU, TOUCHSMART TM22003 TX, TOUCHSMART TM22005, TOUCHSMART TM22005 TX, TOUCHSMART TM22008 TX, TOUCHSMART TM22010 TX, TOUCHSMART TM22012 TX, TOUCHSMART TM22015 TX, TOUCHSMART TM22050 EA, TOUCHSMART TM22050 ER, TOUCHSMART TM22052 NR, TOUCHSMART TM22060 EZ, TOUCHSMART TM22090 EE, TOUCHSMART TM22100, TOUCHSMART TM22100 EG, TOUCHSMART TM22101 SL, TOUCHSMART TM22102 TU, TOUCHSMART TM22103 TU, TOUCHSMART TM22105 TX, TOUCHSMART TM22107 TX, TOUCHSMART TM22110 EW, TOUCHSMART TM22130 ES, TOUCHSMART TM22150 CA, TOUCHSMART TM22150 EP, TOUCHSMART TM22150 ST, TOUCHSMART TM22160 EZ, TOUCHSMART TM22170 EF, TOUCHSMART TM22180 LA, TOUCHSMART TM22190 EO, TOUCHSMART TM22190 SF, TOUCHSMART TM2 T, TOUCHSMART TM2 T1000 CTO, TOUCHSMART TM2 T2100 CTOВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

JIGU UM09H71 UM09H73 UM09H75 UM09H31 UM09H36 UM09H41 Оригинални лаптоп со Батерија За ACER Стремат еден 532h 533 AO532H
 • Неодамнешно

JIGU UM09H71 UM09H73 UM09H75 UM09H31 UM09H36 UM09H41 Оригинални лаптоп со Батерија За ACER Стремат еден 532h 533 AO532H

DEN 1533.60

ве молиме оставете порака за да ни кажете, каква боја на што треба, црната или белата? Инаку, ние автоматски ќе испрати црна боја.100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни МоделиСе стремат еден 532h за да се Стремат Еден 532h2067 за да се Стремат Еден 532h2206 за да се Стремат Еден 532h2223 за да се Стремат Еден 532h2268 за да се Стремат Еден 532h2288 за да се Стремат Еден 532h2298 за да се Стремат Еден 532h2309 за да се Стремат Еден 532h2326 за да се Стремат Еден 532h2333 за да се Стремат Еден 532h2382 за да се Стремат Еден 532h2406 за да се Стремат Еден 532h2527 за да се Стремат Еден 532h2588 за да се Стремат Еден 532h2594 за да се Стремат Еден 532h2622 за да се Стремат Еден 532h2727 за да се Стремат Еден 532h2730 за да се Стремат Еден 532h2742 за да се Стремат Еден 532h2789 за да се Стремат Еден 532h2806 за да се Стремат Еден 532h2825 за да се Стремат Еден 532h2938 за да се Стремат Еден 532h2942 за да се Стремат Еден 532h2962 за да се Стремат Еден 532h2964 за да се Стремат Еден 532h2997 за да се Стремат Еден 532h2 Bb за да се Стремат Еден 532h2 Bs за да се Стремат Еден 532h2 Db за да се Стремат Еден 532h2 Dr за да се Стремат Еден 532h2 Ds за да се Стремат Еден 532hB123 F за да се Стремат Еден 532hCBW123 G за да се Стремат Еден 532hCPK11 за да се Стремат Еден 532hCPR11 за да се Стремат Еден 532hCPW11 за да се Стремат Еден 532hW123 за да се Стремат Еден 532hW123 F за да се Стремат One532hCBK123 GСе стремат Еден 533 за да се Стремат Еден 533 за да се Стремат Еден 53323571Други серија за да се Стремат Еден 532h за да се Стремат еден 532h21b за да се Стремат еден 532h21r за да се Стремат еден 532h21s за да се Стремат Еден 532h2242 за да се Стремат Еден 532h2575 за да се Стремат Еден 532h2630 за да се Стремат Еден 532h2676 за да се Стремат Еден 532h2807 за да се Стремат Еден 532h2 Bb_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Br_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Bs_XP316 за да се Стремат Еден 532h2 Db_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Db_W7625 за да се Стремат Еден 532h2 DGb_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 DGr_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 DGs_W7625 3 G за да се Стремат Еден 532h2 Dr_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Ds_W7616 за да се Стремат Еден 532h2 Ds_W7625 за да се Стремат Еден 532hB123 за да се Стремат Еден 532hR123 за да се Стремат Еден 53313083 за да се Стремат Еден 53313531 за да се Стремат Еден 53313827 за да се Стремат Еден 53313856 за да се Стремат Еден 53313870 за да се Стремат Еден 53313897 за да се Стремат Еден 53313 DGkk_W7625 3 G за да се Стремат Еден 53313 Dkk се Стремат Еден 53313 Dkk за да се Стремат Еден 53313 Dkk_W7325 за да се Стремат Еден 53313 Dkk_W7625 за да се Стремат Еден 53313 Drr за да се Стремат Еден 53313 Drr_W7325 за да се Стремат Еден 53313 Dww за да се Стремат Еден 53313 Dww_W7325 за да се Стремат Еден 53323096 за да се Стремат Еден 53323227 за да се Стремат Еден 53323923 за да се Стремат Еден 533N55 Dkk за да се Стремат Еден 533N55 Dkk_W7625 Ноар за да се Стремат Еден 533N55 Drr за да се Стремат Еден 533N55 Dww за да се Стремат Еден 533N55 Dww_W7625 Блан за да се Стремат еден AO533KK3 G за да се Стремат еден AO533WW3 GЛаптоп Дел броевиUM09 C31 UM09 G31 UM09 G41 UM09 G51 UM09 G75 UM09 H31 UM09 H36 UM09 H41 UM09 H56 UM09 H70 UM09 H71 UM09 H73 UM09 H75Шопинг совети.

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b
 • Неодамнешно

JIGU 5200MAH Батеријата За HP EliteBook 8460p,8460w,8470p,8470w,8560p,8570p,ЗА ProBook 6360b,6460b,6465b,6470b,6475b,6560b,6565b

DEN 1081.00 1272.00

Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP Лаптоп Компатибилни Модели Pro Book Pro Book 6570b 6360t Мобилни Тенок Клиент Elite Book Pro Book 6360b Elite Book 8460p Pro Book 6460b Elite Book 8460w Pro Book 6465b Elite Book 8470p Pro Book 6470b Elite Book 8470w Pro Book 6475b Elite Book 8560p Pro Book 6560b Elite Book 8570p Pro Book 6565b За HP Лаптоп Дел броеви 628369421 CC06 XL 628664001 HSTNNF08 C 628666001 HSTNNI90 C 628668001 HSTNNLB2 F 628670001 HSTNNLB2 H 659083001 HSTNNW81 C CC06 QK642 AA CC06 XЗа Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса...

JIGU PA3399U-1BAS 1BRS 2BAS 2BRS PABAS057 PABAS076 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba CX/45A CX/47A CX/855LS CX/875LS
 • Неодамнешно

JIGU PA3399U-1BAS 1BRS 2BAS 2BRS PABAS057 PABAS076 Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba CX/45A CX/47A CX/855LS CX/875LS

DEN 1440.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби...

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за ЛЕНОВО 3000 G430 G530 N500 IdeaPad V460 L08L6C02 L08O6C02 G455 G555 42T4729 L08N6Y02 11.1 V 6 ќелија

DEN 1487.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (48 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002690За LENOVO121000791, 121000793, 42 T4577, 42 T4581, 42 T4584, 42 T4725, 42 T4729, 57 Y6266, 57 Y6528, FRU 42 T4585, FRU 42 T4727, L08 L6 C02, L08 L6 Y02, L08 N6 Y02, L08 N6 YO2, L08 O6 C02, L08 O6 CO2, LO8 L6 C02, LO8 L6 D02, LO8 O4 C02, LO8 S6 C02Одговара На Лаптопи : За LENOVO3000 G430, 3000 G430 4153, 3000 G430 L, 3000 G450 2949, 3000 G450 A, 3000 G455, 3000 G530, 3000 G530 4151, 3000 G530 M, 3000 G555, 3000 N500, 3000 N500, 3000 Y430, B460 AО, B460e APSE, B460e ATFO, Idea Pad G430 20003, Idea Pad V460, Idea Pad V460 AМФИ(H), Idea Pad V460 AISE, Idea Pad V460 AО(А), Idea Pad V460 APSI(H), Idea Pad Z360 091232 U, Idea Pad Z360 AОВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија
 • Неодамнешно

Лаптоп батерии за HP HSTNN-IB99 519249-171 Завист 13t 538334-001 HSTNN-q41c HSTNN-XB99 13-1000 14.8 V 4 ќелија

DEN 1775.52

Батеријата Параметри : Батерија Тип : Liion Батерија Сопственост : замена на батеријата Батеријата Напон : 14.8 V Батерија Капацитет : 2800m Ah (41 W) Боја : ЦрнаКомпатибилен Дел NO : 1002740За HP519249171, 519250271, 538334001, 538335001, BD04, BS04, BS06, HSTNNDB0 A, HSTNNDBOA, HSTNNIB99, HSTNNq41c, HSTNNXB99Одговара На Лаптопи : За HPЗАВИСТА 13 Серија, Завист 131000, Завист 131001tx, Завист 131002tx, Завист 131003xx, Завист 131004tx, Завист 131005tx, Завист 131006tx, Завист 131007ev, Завист 131007la, Завист 131007tx, Завист 131008tx, Завист 131010er, Завист 131015er, Завист 131030ca, Завист 131030nr, Завист 131040ez, Завист 131050ea, Завист 131050ef, Завист 131050eg, Зависта 131050es, Завист 131099eo, Завист 131099xl, Завист 131100ea, Завист 131101tx, Завист 131102tx, Завист 131103tx, Завист 131104tx, ЗАВИСТ 131130 NR, Завист 131140ez, Завист 131150ef, Завист 131150es, Завист 131190eg, Завист 131190eo, Завист 131195eo, ЗАВИСТ 131940 EZ, Завист 13t, Завист 13t, Завист 13t1000, Завист 13t1100Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас...