• Неодамнешно
14 инчен Допир Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието IPS FHD NT140WHM-N44 2-во-1 Лаптоп За Леново Јога 520-14IKB 80X8

14 инчен Допир Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието IPS FHD NT140WHM-N44 2-во-1 Лаптоп За Леново Јога 520-14IKB 80X8

DEN 7445.76
Достапно

Количина на стоки

14 инчен Допир Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието IPS FHD NT140 WHM-N44 2-во-1 Лаптоп За Леново Јога 520-14 IKB 80 X8
Компатибилен Бренд За Леново Компатибилен Производ Линија За Леново Flex 5-14 или Јога 520-14 Апликација За Леново Flex 5-14 големина на Екранот од 14" Гаранција 90 дена Состојба Сосема нов Тестирани и пред превозот со оригиналното Лого Земјата на Производство Кина Max. Резолуција 1366*768 1920*1080( IPS ) Конектор : 30 иглички Екран Модел NT140 WHM-N44 NV140 FHM-N49 или целосно компатибилен модел
Испорака Детална :
1. Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи ред, и не заборавајте да го напишете вашето име и презиме на Ali Express која е важна за успехот на добивањето на пратката. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата.
2. Вашиот парцела ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови по испративме на вашата исплата, ако наредби се направени за време на викендите или на одмор,тоа ќе биде предаден, од понеделник или следниот работен ден.
3. За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена. И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
5. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите.
Превозот Време :
1. e Packet : Тоа обично трае 10-15 работни денови за да се добие парцела.
2. СФ e Parcel : Тоа обично трае 10-20 работни денови за да се добие парцела.
3. Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела.

Карактеристики на понудата

Големина На Екранот:
1920x1080 IPS, 1366x768
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
За Леново Flex 5 14
Компатибилен Бренд:
Леново
Компонента Тип:
LCD Екран Собрание
Компатибилен:
За Леново Flex 5 14
Големина На Екранот:
14
Компонента Тип:
LCD Екран Собрание
Екран Заврши :
Сјајни
Резолуции:
1920X1080 / 1366X768
Гаранција:
3 Месец

Слични понуди

LTN154AT07 одговара N154I2-L02 LTN154AT01 LTN154AT10 LP154WX4 LP154X3 LP154WX4 LP154WX5 B154EW08 B154EW02 LP154W01
 • Неодамнешно

LTN154AT07 одговара N154I2-L02 LTN154AT01 LTN154AT10 LP154WX4 LP154X3 LP154WX4 LP154WX5 B154EW08 B154EW02 LP154W01

DEN 1915.20

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Нова/Orig Lenovo Thinkpad L440 L540 T540P touchpad & три копчиња Кликнете на Копчето
 • Неодамнешно

Нова/Orig Lenovo Thinkpad L440 L540 T540P touchpad & три копчиња Кликнете на Копчето

DEN 1680.00

Состојба Нова состојба без оригиналната кутија превозот FRU : Ова touchpad може да ги собере сите на L440 L540 T540 P W540 стариот touchpad,можете да користите оригинални touchpad кабел на вашиот стар touchpad.Класичен назад,ова е најдобар начин за надградба на touchpad за вашиот лаптоп...

Gread А+ 15.6 inch IPS LCD LED LP156WHA СП А2 LP156WHA SPA2 LP156WHA-SPA2 1366*768 Лаптоп Екранот 30pins EDP
 • Неодамнешно

Gread А+ 15.6 inch IPS LCD LED LP156WHA СП А2 LP156WHA SPA2 LP156WHA-SPA2 1366*768 Лаптоп Екранот 30pins EDP

DEN 3120.00

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

LTN133HL04 301 LTN133HL04-301 13.3 Тенок 30PIN eDP лево+право 2 завртка дупки LED LCD ЕКРАН
 • Неодамнешно

LTN133HL04 301 LTN133HL04-301 13.3 Тенок 30PIN eDP лево+право 2 завртка дупки LED LCD ЕКРАН

DEN 3120.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Бесплатен превозот LP089WS1-TLA2 LP089WS1-TLA1 N089L6-L02 L04 L06 B089AW01 V1 B089AW01 V3 Лаптоп со lcd екран 1024*600 LVDS 40pins
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот LP089WS1-TLA2 LP089WS1-TLA1 N089L6-L02 L04 L06 B089AW01 V1 B089AW01 V3 Лаптоп со lcd екран 1024*600 LVDS 40pins

DEN 1152.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

B154PW04 V. 2 V2 LCD ЕКРАН LED Екран НОВИ 50 PIN 1440x900
 • Неодамнешно

B154PW04 V. 2 V2 LCD ЕКРАН LED Екран НОВИ 50 PIN 1440x900

DEN 2784.00

Внимание : 50 PINЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

LTN154X3-L02 одговара CLAA154WA01 LTN154AT09 LTN154X4 LTN154X5 N154I1-L0B L0A LTN154AT10 LTN154AT01 LTN154X3-L03
 • Неодамнешно

LTN154X3-L02 одговара CLAA154WA01 LTN154AT09 LTN154X4 LTN154X5 N154I1-L0B L0A LTN154AT10 LTN154AT01 LTN154X3-L03

DEN 1920.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

B156XTN03.3 одговара N156BGE-EB1 N156BGE-E31 LP156WHU TPA1 B156XTN03.1 LTN156AT31 ТЕНОК LED ЕКРАН EDP 30pin LCD Екран
 • Неодамнешно

B156XTN03.3 одговара N156BGE-EB1 N156BGE-E31 LP156WHU TPA1 B156XTN03.1 LTN156AT31 ТЕНОК LED ЕКРАН EDP 30pin LCD Екран

DEN 2232.00

Внимание : Ова е 30 pin LCD со EDP конекција Тоа не е вообичаено 40 pin LCDЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Оригиналниот А+13.3 Инчен TP300L Екран на Допир Панел За ASUS Трансформатор Книга TP300L TP300LA TP300LD Digitizer Стакло Replecement
 • Неодамнешно

Оригиналниот А+13.3 Инчен TP300L Екран на Допир Панел За ASUS Трансформатор Книга TP300L TP300LA TP300LD Digitizer Стакло Replecement

DEN 1584.00

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

Бесплатен превозот само 11,6 Лаптоп со LCD Екран LED N116B6-L02 LTN116AT01 B116XW02 LP116WH1 TLN1 За Acer Стремат 1410 1551 1810T 1810TZ
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот само 11,6 Лаптоп со LCD Екран LED N116B6-L02 LTN116AT01 B116XW02 LP116WH1 TLN1 За Acer Стремат 1410 1551 1810T 1810TZ

DEN 2052.00 2160.00

Бесплатен превозот само 11,6" Лаптоп со LCD Екран LED N116 B6L02 LTN116 AT01 B116 XW02 LP116 WH1 TLN1 За Acer Стремат 1410 1551 1810 T 1810 TZСлики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Отклучен Gobi3000 MC8355 3G GPS WWAN Wirless Мрежна Картичка 60Y3257 Мини PCI-e HSPA EVDO за Thinkpad T430 T430i T430S T430U
 • Неодамнешно

Отклучен Gobi3000 MC8355 3G GPS WWAN Wirless Мрежна Картичка 60Y3257 Мини PCI-e HSPA EVDO за Thinkpad T430 T430i T430S T430U

DEN 546.72

Отклучен Gobi3000 MC8355 3 G GPS WWAN Wirless Мрежна Картичка 60 Y3257 Мини PCIe HSPA EVDO за Thinkpad T430 T430i T430 S T430 UP / N : 60 Y3257Модел Бр : MC8355Воздушен Интерфејс : HSPA+ ПАТНЕ се менува бројот на вртежи НАФреквенција : HSPA 850 / 900 / 1900 / 2100 MHzCDMA 800 / 1900 MHzEDGE / GPRS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzОдговара за под модели на ThinkpadE430 E530 S430 W520 W530L420 L421 L430 L520 L530T420 T420i T420 S T430 T430i T430 S T430 UT520 T520i T530 T530iX1 X121 E X130 E X131 E X1ХибридX220 X220i X220 Таблета X230 X230i X230 таблетаПакетСиера 3 G Картичка MC83551pcЗавртка2 парчињаПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

ТВ PC HDMI CVBS RF, USB АУДИО LCD возачот Одбор VST29.03B12.1inch HSD121PHW1A 1366x768 lcd панел
 • Неодамнешно

ТВ PC HDMI CVBS RF, USB АУДИО LCD возачот Одбор VST29.03B12.1inch HSD121PHW1A 1366x768 lcd панел

DEN 4332.00 4560.00

1× ТВ Контролер Одбор Т VST29.03 1× 12.1 инчен 1366x768 HSD121 PHW1НА lcd панелот 1× LVDS Кабел 1× Тастатура со Жица 1× Далечински Управувач (Не е вклучен Батеријата) сликата е само за референца само, самите како стандард

висок квалитет на нови 10.1 собранието за Павилјон x2 10-n 10-J 10-K 10 n 01hd-l101wx03-07 допир + lcd дисплеј tv101wxm-np0 assem
 • Неодамнешно

висок квалитет на нови 10.1 собранието за Павилјон x2 10-n 10-J 10-K 10 n 01hd-l101wx03-07 допир + lcd дисплеј tv101wxm-np0 assem

DEN 3557.00 3744.00

висок квалитет на нови 10.1 собранието за Павилјон x2 10n 10J 10K 10 n 01hdl101wx0307 допир + lcd дисплеј tv101wxmnp0 assem сликата е за повикување само, самите како стандард

НОВИ Оригинал, за ThinkPad X220 X230 LCD Пред Школка Рамки Покрие LED Индикатор за Светло на Камерата Плоча Завртка Опфаќа 04W2186 04Y1854
 • Неодамнешно

НОВИ Оригинал, за ThinkPad X220 X230 LCD Пред Школка Рамки Покрие LED Индикатор за Светло на Камерата Плоча Завртка Опфаќа 04W2186 04Y1854

DEN 863.52

НОВИ Оригинал, за Think Pad X220 X230 LCD Пред Школка Рамки Покрие LED Индикатор за Светло на Камерата Плоча Завртка Опфаќа 04 W2186 04 Y1854Состојба : Оригинални и НовиFRU : 04 W2186ПодFRU : 04 Y1854Одговара за Lenovo Think Pad X220 X230Te sted befo повторно пратката и 100% работиГаранција : 3 месециПакет : LCD рамки*1pc индикатор за светло*1pc Камера плоча*1pcЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

LP156WF1 TLF3 TLB2 TLF4 одговара LP156WF2 TLA1 TLB1 LTN156HT01 B156HW01 V. 5 B156HW01 V. 0 15.6 LED 1920X1080 40 PIN
 • Неодамнешно

LP156WF1 TLF3 TLB2 TLF4 одговара LP156WF2 TLA1 TLB1 LTN156HT01 B156HW01 V. 5 B156HW01 V. 0 15.6 LED 1920X1080 40 PIN

DEN 3744.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Само 11,6 За Леново Flex 3 11 80LX001FUS 80LX0008US 80LX0026US Лаптоп со LCD Екран на Допир Панел Екран Стакло Digitizer Собранието Рамки
 • Неодамнешно

Само 11,6 За Леново Flex 3 11 80LX001FUS 80LX0008US 80LX0026US Лаптоп со LCD Екран на Допир Панел Екран Стакло Digitizer Собранието Рамки

DEN 5184.00

Само 11,6" За Леново Flex 3 11 80 LX001 F LX0008 LX0026 Лаптоп со LCD Екран на Допир Панел Екран Стакло Digitizer Собранието РамкиПримена : Екран На Допир За ЛаптопГолемина На Екранот : Само 11,6"Компатибилен Линија : за Lenovo Idea Pad Flex 311 Тип на Производ : Допрете Стакло Digitizer + LCD Дисплеј Собранието + РамкиКвалитет : А+ Состојба : Сосема Нов,тест и пред испорака рок на Гаранција : 3 месециОвој објект е компатибилен За Леново Flex 3 80 LX.Испорака Детална : 1...

13.3 Замена на LED Екранот Панел за ASUS Chromebook C300
 • Неодамнешно

13.3 Замена на LED Екранот Панел за ASUS Chromebook C300

DEN 2832.00

13.3" Замена на LED Екранот Панел за ASChromebook C300 Големина : 13.3 " Недопир Резолуција : 1366 X768 Конектор Тип 30 pin e DP екран осетлив на допир БЕЗ Осветлување Тип LED Светлото Заврши Мат или Сјајна,во зависност од нашиот вистински акции Гаранција 3 Месеци Состојба Сосема Нов.Тестирани парична казна befoe превозот! Одговара лаптоп модели : B133 XTN01.3, B133 XTN01.2, LTN133 AT29401, CLAA133 WB03, M133 NWN1 Р3 Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

LP125WF2 SPB3 одговара LP125WF2 SPB4 eDP 30 Pin LCD LED ЕКРАН IPS Панел LED 1920*1080 Full HD
 • Неодамнешно

LP125WF2 SPB3 одговара LP125WF2 SPB4 eDP 30 Pin LCD LED ЕКРАН IPS Панел LED 1920*1080 Full HD

DEN 3600.00

Внимание : Ова е 30 pin LCD со EDP конекција Тоа не е вообичаено 40 pin LCDЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

SANITER се Применуваат за Леново E30 E31 U350 U360 SONy PCG-51111t LCD Екран 13.3 LED Ултра-тенок
 • Неодамнешно

SANITER се Применуваат за Леново E30 E31 U350 U360 SONy PCG-51111t LCD Екран 13.3 LED Ултра-тенок

DEN 2784.00

ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

(Со Рамки) За Лаптоп Допир Lcd Екран Digitizer Собранието Екранот За Леново Јога 700 14
 • Неодамнешно

(Со Рамки) За Лаптоп Допир Lcd Екран Digitizer Собранието Екранот За Леново Јога 700 14

DEN 6192.00

Големина на екранот : 14.0" Примена : За Леново Јога 700 14" тип на Производ : lcd дисплеј+екран на допир digitizer собранието Дисплеј Технологија : LED LCD Резолуција : 1920*1080 Гаранција : 3 МесециОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

15.6 инчен LED за acer 5745G 5741G 5738PZG 5739G E1-531 5740DG екран LP156WH4 LTN156AT02 B156XW02 B156XTN02
 • Неодамнешно

15.6 инчен LED за acer 5745G 5741G 5738PZG 5739G E1-531 5740DG екран LP156WH4 LTN156AT02 B156XW02 B156XTN02

DEN 1968.00

LP156 WH4 Лаптоп, ЛЦД панел, сите новиГолемина : 15.6 инчиРезолуција : 1366*768Aspect Ratio : WidescreenЕкран Тип : TFT Активна Матрица СјајниСветлото Тип : LEDМодел : LP156 WH4Пакување : Antistatic торба и кутијаCondtion : 100% Сосема новГаранција : 180 деновиКомпатибилен модел : LP156 WH4 LP156 WH2 B156 XW02 CLAA156 WA11 ACLAA156 WB11 A LTN156 AT15 HT156 WXB100Начин На Плаќање : T / TWestern UnionMoney GramЗАЧУВАМ ,и така натаму..Испорака опции : DHL, EMS, UPSот , хонг конг пост ,кина пост и така натаму..инструкции : системот default кина пост ,ако сакате да ги промените тоа , можете да контактирате со нас, или да ми даде email,Вие ќе добиете одговор на прво местоПакување Детална : кутии,т тој меур и така натаму....

Нови оригинални за Lenovo ThinkPad K26 K42 K43 K46 K47 K49 K49A SATA 2 HDD Куќиште Хард Диск Caddy
 • Неодамнешно

Нови оригинални за Lenovo ThinkPad K26 K42 K43 K46 K47 K49 K49A SATA 2 HDD Куќиште Хард Диск Caddy

DEN 527.52

Применливи модели : Y:Y430 Y450 Y460 Y460 A Y460 C Y460 N Y460 P Y470 Y470 N Y470 P Y471 Y471 A Y480 Y480 N Y480 P Y485 Y550 Y560 Y570 Y580 Y650 Y730 V:V450 V460 V470 V480 V550 V560 V570 V580 G:Леново 3000 G230 G400 G430 G450 G455 G460 G465 G470 G475 G480 G485 G490 G500 G510 G530 G550 G560 G565 G570 G575 G580 G770 Б:B450 B460 B465 B470 B475 B490 B550 B560 B565 B570 B575 N480 Z:Z360 Z370 Z380 Z380 A Z460 Z465 Z470 Z475 Z480 Z560 Z565 Z570 Z575 Z580 M490 E:E46 E46 A E46 G E46 L E43 G E43 A E43 L E47 E47 L E49 E49 A E49 G К:K23 K26 K42 K42 A K43 K43 A K43 G K46 K46 A K47 K47 A K47 G K49 K49 A сите машини