• Неодамнешно
Црвени/Зелени Ласерски Поглед w/LED Силна Тактички Светло копче за Притисни Копче и Притисок Опашка Отворено Воена Лов Снимање Airsoft

Црвени/Зелени Ласерски Поглед w/LED Силна Тактички Светло копче за Притисни Копче и Притисок Опашка Отворено Воена Лов Снимање Airsoft

DEN 1566.00
DEN 2899.20
-46 %
Достапно

Количина на стоки


Црвени/Зелени Ласерски Поглед w/LED Силна Тактички Светло копче за Притисни Копче и Притисок Опашка Отворено Воена Лов Снимање Airsoft
Моќност : 3 W
Боја : Црна
Ласерски моќ : 5 mw
Ласерска бранова должина : 530-540 nm
Бајонет : 20 mm широк железнички
Батерија : Еден CR123 A батеријата или 16340 батерија(не се вклучени)
Извор на светлина : Црвени и зелени ласерски + LED светла
Прекинувач : Push копчето switch + опашка
Големина на : 92 * 42 * 50.5 мм
Нето тежина : 95 g
Црвениот ласерски поглед : 630-640 nm
Зелени ласерски поглед : 530-540 nm
Место Цел
Пред ставањето на вашите нарачки, ве молиме comfirm детали со нас ако имате барање на предмети и вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако треба пониска цел вредноста на вашата цел да се избегне увоз доход, ве молиме дозволете ни да знам колку.
Се враќа
Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти и дека можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
SINAIRSOFT
Излезна Моќност:
1-5mW
Тип:
Ласерски Поглед
Број На Модел На:
Црвени/Зелени Ласерски Поглед
Ласерски Моќ:
5 mw
моќност:
3W
боја:
Црна
бајонет:
20 mm широк железнички
Нето тежина:
95 g
Батеријата:
Еден CR123A батеријата или 16340 батерија
Префрлете:
Притисни копче switch + опашка
Ласерска Бранова Должина:
530-540 nm
Извор На Светлина:
Црвени и зелени ласерски + LED светла
Големина:
92 x 50.5 42 mm

Слични понуди

Вектор Оптика Starscream Тактички Зелени Ласерски Поглед Покажувач со Планината , АК М4 Прилагодливи Пиштол Lazer Designator Sighter
  • Неодамнешно

Вектор Оптика Starscream Тактички Зелени Ласерски Поглед Покажувач со Планината , АК М4 Прилагодливи Пиштол Lazer Designator Sighter

DEN 2640.00

Вектор Оптика Starscream Висока Моќност Зелено Ласерски Поглед (SCGL01)Пакет Продажба! (Вклучувајќи Тактички Ласерски Барел Планината, Глувчетоопашка / Наисклучување на Прекинувачи и парична Казна box, итн.)Модел : SCGL01 Starscream моќи : Јаки Висока Моќност 5m W (може да се види ја гредата во собата бел ден) бранова Должина : 532n M Тежина (нето, само со глувчетоопашка switch) : 143g зрак, Минимален опсег надминува 1 КМ (според твоите очи способност, подобро и подолго) Со 25.4 mm (еден инч) Тактички Ласерски / Светло копче за Weaver Планината...

Тактички Мини Црвена Точка Ласерски Поглед Со Опашката се Префрлите Обемот Пиштол Со Продолжување Стаорец Опашка Лов Оптика 20mm Weaver Железнички
  • Неодамнешно

Тактички Мини Црвена Точка Ласерски Поглед Со Опашката се Префрлите Обемот Пиштол Со Продолжување Стаорец Опашка Лов Оптика 20mm Weaver Железнички

DEN 455.00 479.04

Долга Низа Црвени Ласерски Поглед достигнува до околу 110yards Метал домување е компактен, лесен, и издржливи...

Висока Моќност Лов 450nm 100000mw 100W СОС Lazer Светло Focusable Сина Ласерски Покажувач Горење Хартија топ Светлина Гори Пури
  • Неодамнешно

Висока Моќност Лов 450nm 100000mw 100W СОС Lazer Светло Focusable Сина Ласерски Покажувач Горење Хартија топ Светлина Гори Пури

DEN 1944.00 2160.00

Вистински фотографијата е прикажано,Едноставен и лесен за употреба.Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.Низ небото,што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа.Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите.Тактички глава може да ви помогне да се скрши очила или да се победи непријателите во итни околности.известување : Никогаш не момент тоа да очи!!!Чувајте ја подалеку од деца!!!Пакетот вклучува : 1 x Сина Ласерски Покажувач5*ѕвезда капи (не се вклучуваат на батеријата)Напомена : оваа ставка не се вклучуваат на батеријата,бидејќи царинската не прифаќаме батеријата.овој ласерски покажувач е да се користи 2 парче 16340 батерија,ве молиме да ги купите на батеријата од вашата земја,ви благодариме

532nm Моќен Зелена Црвена Точка Ласерски Поглед Оптички Опсегот за Тактички Лов Airsoft 11mm 20mm Железнички Планината RL3-0006G+R
  • Неодамнешно

532nm Моќен Зелена Црвена Точка Ласерски Поглед Оптички Опсегот за Тактички Лов Airsoft 11mm 20mm Железнички Планината RL3-0006G+R

DEN 714.00 1019.52

532nm Моќен Тактички Зелена Црвена Точка Ласерски Поглед Оптички Ласерски Поглед на Опфатот за Лов 11mm 20mm Опис Прозрачна делови : 20 MW Бакар Модул Материјал : Авијација магнезиум легура Осветленост : зрачењето 1.5 КМ Емитуваат начини : Секогаш вклучете режим + опашка копчето префрлете го режимот Површина : II Класа Тешко елоксирани Прекинувач : Тактички switch опашка светла Водоотпорен : IPX2 Тежина : околу 100 грама Димензии : должина 100mm, 20mm дијаметар Боја : црна Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Тежина : 180g Ласерска бранова Должина : 532nm Излезна Моќност : Должина : Околу 105mm Ласерски Опсег : Околу 300 метри Метал Домување Цевка Големина : 92mm x 19mm Цевка со Дијаметар : Прибл 19mm Планината Големина : одговара 11mm picatinny / weaver планината Моќ од еден CR2 Литиум Батерија (Не се вклучуваат) Две Ален клучеви и Сл "8" mount вклучени Вклучени во Пакетот : 1 x Ласерски поглед на опфатот со Планината 1 x Опашка Адаптер 1 x Фигура "8" mount 2 x Клуч 1 x Упатство

Висока Моќност Ласерски Покажувач Пен Зелена 100000mw 532nm Воена Zoomable Зрак Локус Горење се Совпаѓа Со 5 Капи Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Висока Моќност Ласерски Покажувач Пен Зелена 100000mw 532nm Воена Zoomable Зрак Локус Горење се Совпаѓа Со 5 Капи Бесплатен Превозот

DEN 1944.00 2160.00

Опис На Производотзелени ласерски покажувач факел, тоа е дизајниран со focusable леќа, метално тело...

Тактички Црвени Ласерски Поглед Црвени Ласерски Покажувач Aimer За Лов на Снимање HS20-0039
  • Неодамнешно

Тактички Црвени Ласерски Поглед Црвени Ласерски Покажувач Aimer За Лов на Снимање HS20-0039

DEN 671.00 818.40

Тактички Црвени Ласерски Поглед Црвени Ласерски Покажувач Aimer За Лов на Снимање HS200039Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

Воено Зелена Црвени Ласерски Покажувач 100w 100000mw 532nm Висока Моќност Ласерско Светло Горат Натпревар свеќа запали цигара Злите+5 капи
  • Неодамнешно

Воено Зелена Црвени Ласерски Покажувач 100w 100000mw 532nm Висока Моќност Ласерско Светло Горат Натпревар свеќа запали цигара Злите+5 капи

DEN 2304.00

зелени ласерски покажувач факел , тоа е дизајниран со focusable леќа, метално тело и околу 12 компјутери колони супер кул и убав! тоа се чувствува навистина добро да се справи со ова во вашите раце! ОВОЈ МОДЕЛ САМО ШТО СЕ ПРОДАВА, ПА СЕ КУПИ СЕГА И ДА БИДЕ ПРВОТО ЛИЦЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОВОЈ КУЛ GADGETГолемина : 11cm 4cm МНОГУ МАЛИ ДИМЕНЗИИ , ЛЕСНО ДА се НОСАТБранова должина : 532nmМакс излез : горење ласерскаОпсег во темнината : 10,000 метриНапојување : 3.7 V 3800m Ah 18650 Liion Батерија со мултифункција на полначот наFocusable (можете да ја промените големината на точката)Пакет : 1 зелени Ласерски Покажувач1 18650(cr123a) Батерија (не батеријата)5 капиБатериите се забранува на воздухопловната, па батеријата не се вклучени! се надевам дека ќе може да се разбере

СОС Воено Зелена Црвена Ласерски Совети 5w 5000mw 532nm Висока Моќност Ласерско Светло Горат Натпревар свеќа запали цигара Злите+5 капи
  • Неодамнешно

СОС Воено Зелена Црвена Ласерски Совети 5w 5000mw 532nm Висока Моќност Ласерско Светло Горат Натпревар свеќа запали цигара Злите+5 капи

DEN 2304.00

зелени ласерски покажувач факел , тоа е дизајниран со focusable леќа, метално тело и околу 12 компјутери колони...

Тактички Батерија Целосен Метал Зелени Ласерски Поглед Ranger 50-100 за 20mm Железнички Месеци во Лов
  • Неодамнешно

Тактички Батерија Целосен Метал Зелени Ласерски Поглед Ranger 50-100 за 20mm Железнички Месеци во Лов

DEN 1871.52

Тактички Батерија Целосен Метал Зелени Ласерски Поглед Ranger 50100 за 20mm Железнички Месеци во Лов Опис : Материјал:Метални Ласерски опсег : 50100 Ласерски бран : 532nm Ласерски место : [email protected] Работно време : 70min Полнење votage : 4.1 V5.1 V Планината : 20mm Димензии : 42*34*23mm (производ) Големина : 136*81*45mm (пакет) Тежина : 27g Вкупната тежина : 100g Пакет Содржина : 1 x Зелени ласерски 2 x Клуч 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Полнач