• Неодамнешно
симпатична децата цртан филм порцелан, чај, кафе, млеко, мед и јогурт ориз лажици сладолед топки супа ladle долго постапува кујнски алатки

симпатична децата цртан филм порцелан, чај, кафе, млеко, мед и јогурт ориз лажици сладолед топки супа ladle долго постапува кујнски алатки

DEN 479.52
Достапно

Количина на стоки

Материјал : керамички Големина : 11.5*2.5 cm

Карактеристики на понудата

боја:
Панда, мечка, волк, мачка, жаба
Flatware Тип:
Лажици
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
spoons1

Слични понуди

KCASA 1Pc Керамичка Рачка Флорални Кафе Мешајќи со Лажица Flatware Dinnerware Нерѓосувачки Челик Мала Лажица Млеко Чај Садови
 • Неодамнешно

KCASA 1Pc Керамичка Рачка Флорални Кафе Мешајќи со Лажица Flatware Dinnerware Нерѓосувачки Челик Мала Лажица Млеко Чај Садови

DEN 57.00 67.20

Опис : Керамичка Рачка Флорални Мала Кафе Млеко Од Не ' Рѓосувачки Челик Лажица СадовиСпецификација : Боја : Розова, Длабоко Сина, Светло Сина, Светло Зелена, Светло ЖолтаМатеријал : Керамички + Нерѓосувачки ЧеликДолжина : 15.5 cmЛажица Широк : 2.5 cmПакетот Вклучува : 1 X Лажичка Кафе

16cm Должина Природни Букови фах лажичка Мед Кафе Сос Лажица Кунг Фу чај додатоци Кујна Алатка Лажица
 • Неодамнешно

16cm Должина Природни Букови фах лажичка Мед Кафе Сос Лажица Кунг Фу чај додатоци Кујна Алатка Лажица

DEN 238.08

16cm Должина Природни Букови фах лажичка Мед Кафе Сос Лажица Кунг Фу чај додатоци Кујна АлаткаКарактеристики : 100% нов и висок квалитетБуковата материјал, здрава и еколошки, ракаполиран, јасно и природна текстура, се чувствуваат мазна и нежна, може да се користи за да се лопата кафе грав, исто така, може да се користат како зачини, лажички и така натаму.Големина : лажица должина 6cm, се справи со 10cm, ширина 3cmМатеријал : букаТежина : 20gПакување Се Вклучени : 1 x лажица (Не се вклучени чај)Здраво, драги пријателНие работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 15 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.И бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Совршен Сребро нерѓосувачки челик огледало полирање вечера лажица Деликатна се Зголеми во Облик на Садови Flatware
 • Неодамнешно

Совршен Сребро нерѓосувачки челик огледало полирање вечера лажица Деликатна се Зголеми во Облик на Садови Flatware

DEN 137.00 210.72

Сребрена не ' рѓосувачки челик огледало полирање вечера лажица Деликатна се Зголеми во Облик на Садови FlatwareКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрактична и издржлива дома користење на производотНаправен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик,живи и здрави да се користиКорозијаотпорни способност, животната средина и здравјетоДоволни количини на материјали, цврсти силна, не е лесно да се деформирани или носењеМоделирање следат ергономски удобно и повеќе лесно да се сфатиПрекрасен изглед, софистицирана технологија, со што се потенцира начин на ЖивотЧисто и модерен дизајнКарактеристики heft, тежина и рамнотежа во рака.Дизајниран да се молам на око и да се чувствувате добро во вашата ракаСовршен производ за подобар животСпецификации : Материјал : Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челикВкупна должина : Околу...

5pcs/set Метал Врежан Мини Кафе Гроздобер Супена Лажица Лажичка Чај Вечера Прибор за јадење со Лажица За сладолед Садови
 • Неодамнешно

5pcs/set Метал Врежан Мини Кафе Гроздобер Супена Лажица Лажичка Чај Вечера Прибор за јадење со Лажица За сладолед Садови

DEN 179.00 205.92

5pcs / set Метал Врежан Мини Кафе Гроздобер Супена Лажица Лажичка Чај Вечера Прибор за јадење со Лажица За сладолед СадовиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСет од 5 мини лажици во различни формиМини врежан лажица поставена во кралската стилови на ниво до крајот на својот живот квалитетНетоксични позлата и бојаЛесно да се чисти и да ги чуваЦелосната поставете ги исполнува сите ваши барања : чај лажица, лажичка кафе, сладолед или ужинка берач, плодот копач, мешајќи со лажица, итнСпецификација : Материјал : Цинк легураБоја : Сребрена | Црвена Бронза | БронзаДолжина : 108mm (прибл.)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мала 13cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставувањеПакетот Вклучува : 5 x лажици

100 Компјутери Креативни Посебни Моделирање Чај Кафе Лажици Кинески Нерѓосувачки Челик Suspensible Долго Постапува Лажици Кујна Алатка
 • Неодамнешно

100 Компјутери Креативни Посебни Моделирање Чај Кафе Лажици Кинески Нерѓосувачки Челик Suspensible Долго Постапува Лажици Кујна Алатка

DEN 2933.00 3120.00

100 Компјутери Креативни Посебни Моделирање Чај Кафени Лажички Од Не ' Рѓосувачки Челик Bendable Долга Рачка Лажици Flatware Подарок100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Местото На Потекло : Шангај,Кина Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Стил : Кинески Боја : Sliver Пакет вклучуваат : 1pc / set лажици Функција : 1...

5pcs/многу Голем 18cm Богатство Цвет Креативни Дебели Нерѓосувачки Челик Садови Лажица Деца Супена Лажица Сребрена Лажица КС 1409
 • Неодамнешно

5pcs/многу Голем 18cm Богатство Цвет Креативни Дебели Нерѓосувачки Челик Садови Лажица Деца Супена Лажица Сребрена Лажица КС 1409

DEN 239.52

Опис : Член име : Супена ЛажицаМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребренаДимензии : должина 18cmЕдиница тежина : околу 35g / PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нерѓосувачки Челик Животинско Лажици Сребро Симпатична Цртан Филм Жирафа Hippo Патка Кит Животинско Деца Лажици Кафе/Лажица Сладолед
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Животинско Лажици Сребро Симпатична Цртан Филм Жирафа Hippo Патка Кит Животинско Деца Лажици Кафе/Лажица Сладолед

DEN 48.00 59.52

Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Облик : Жирафа, нилски коњ, патка и кит Големини : 13.5*3.5 см Пакет се Вклучени : 1 x Симпатична Животно Лажица Карактеристики : Прекрасна животни лажица, симпатична и attactive Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал,издржлив и' рѓадоказ...

Дрвени Чај Лажица Креативни Садови Kusunoki Бебе Млеко Со Лажица Дрво Dinnerware Лажичка Кафе
 • Неодамнешно

Дрвени Чај Лажица Креативни Садови Kusunoki Бебе Млеко Со Лажица Дрво Dinnerware Лажичка Кафе

DEN 768.00 960.00

Дрвени Чај Лажица Креативни Садови Kusunoki Бебе Млеко Со Лажица Дрво Dinnerware Лажичка КафеГолемина : Приближно 8*3.5 смМатеријал : ДрвоВовед : направен од чисто природни дрво рафинирани, и се чува дневници на мирис, не е жешко, а не да му наштети на предностите на тенџере, е модерен дом давање живот резерви.Ве молиме имајте на ум не може да користите било која висока температура дезинфекција кабинет, микробранова печка, електричен апарат, не може да биде ставен во близина на греалка, не изложеност...

Практична Нерѓосувачки Челик Пиење Слама Лажица Коктел Млеко Кафе, Сок Мешајќи Партија Бар kitchencraft
 • Неодамнешно

Практична Нерѓосувачки Челик Пиење Слама Лажица Коктел Млеко Кафе, Сок Мешајќи Партија Бар kitchencraft

DEN 42.00 48.48

ОписНерѓосувачки челик пиење цевчиња.Слама лажица / мешање со лажица.Екопријателски и може да се Обновливи.Повторно употребливи цевчиња се направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Идеален за Децата и возрасните во секоја страни, или за пијалоци и коктели.Цел : Слама + лажица мешајќи , најдобрите алатки за вас да пијат млеко, или citron чајПогоден за : кафе, овошје или чај, и други пијалоциМатеријал : нерѓосувачки челикСлама Дијаметар : 5 MMДолжина : 19 CMЛажица глава дијаметар : 28 MMПакет се вклучени:1 x Нерѓосувачки челик пиење слама лажица

5000 компјутери за Еднократна употреба Мини Дрвена Лажица сладолед Лажици Свадба Партија Банкети Изработката Cultery Еко-пријателски Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

5000 компјутери за Еднократна употреба Мини Дрвена Лажица сладолед Лажици Свадба Партија Банкети Изработката Cultery Еко-пријателски Кујнски Прибор

DEN 9072.00 11340.00

Расположливиот Дрвени Дрвена Лажица Супена ЛажицаОпис : Сосема нов и висок квалитетОвие се за еднократна употреба дрвени лажици.Тие се направени за повик за помош.Голема алатки за вас да имаат овие објекти да ги користат, наместо на пластични оние.Материјал : ДрвоГолемина : 11 cm / 4.33 инченПакетот Вклучува : 5000 компјутериПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

2000 компјутери 15*2 см Дрвени Мед се Држи Медот Мечка Партија Снабдување Дрво Лажица Мед се Држиме за Тегла Мед Стап Добредојдовте прилагодите
 • Неодамнешно

2000 компјутери 15*2 см Дрвени Мед се Држи Медот Мечка Партија Снабдување Дрво Лажица Мед се Држиме за Тегла Мед Стап Добредојдовте прилагодите

DEN 25824.00 32280.00

Дрвени Мед И Сок Свадба ФаворизираНов & висок квалитет.Тоа е погодно да се добие мед со овој мед мечка.Биде направен од висок квалитет на дрвен материјал, безопасни и безбедно.Долга рачка, лесен за употреба.Најдобар начин да се земе мед.Материјал : дрвениГОЛЕМИНА : 15cm долгоПакет се вклучени : 2000 компјутериПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

7 Боја со Висок Квалитет Садови 18/10 Нерѓосувачки Челик Чај Лажица Гроздобер мали Лажици мини кафе лажица Постави За Партиски/Resturant
 • Неодамнешно

7 Боја со Висок Квалитет Садови 18/10 Нерѓосувачки Челик Чај Лажица Гроздобер мали Лажици мини кафе лажица Постави За Партиски/Resturant

DEN 363.00 672.00

Мали Чај Лажица Сет СадовиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 10Завршна површина : Огледало полски Материјал : 18 / 10 Нерѓосувачки Челик Големина : 14cm / 5.5" Тежина : 20.5 g / секој,вкупно 161g1 Set=7 компјутериДетални слики :

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Кинески Стил Супена Лажица Тркалезна Форма Големи Димензии Кафе Лажичка Полирање Прибор За Јадење Dinnerware Алатки
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Кинески Стил Супена Лажица Тркалезна Форма Големи Димензии Кафе Лажичка Полирање Прибор За Јадење Dinnerware Алатки

DEN 166.00 174.72

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Кинески Стил Супена Лажица Тркалезна Форма Големи Димензии Кафе Лажичка Полирање Прибор За Јадење Dinnerware Алатки* 100% бенд нов и висок квалитет* Име На Производот : Не ' Рѓосувачки Челик Лажица* Производ Во Боја : Сребрена* Производ Материјал : Нерѓосувачки Челик* Производ се Вклучени : 1x Нерѓосувачки Челик Лажица* Производ Големина : 16.5 cm*4.2 cmСовети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.* Нови пристигнување нерѓосувачки челик лажица со висок квалитет кои не е лесно да се добие, rusty.* Што е Направен од прва класа материјал кој, издржливи во употреба.* На лажица е peefect за Кафе чај мед, сок и др.* Тоа е најдобар прибор за на маса за вечера со вашето семејство.Нерѓосувачки Челик Лажица

Моден Топла Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици Чај Десерт Кафе Мешајќи Сладолед Лажица
 • Неодамнешно

Моден Топла Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици Чај Десерт Кафе Мешајќи Сладолед Лажица

DEN 19200.00 24000.00

Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици Чај Десерт Кафе Мешајќи Сладолед Лажица2 стилови за опција : тркалезна или остарДолжина : Круг 18.5 cm / Остри 19.5 cmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПроизвод Процес : полиранМоже да ласерски лого за цел над 2000 компјутери...