• Неодамнешно
10pcs 2 малку 2bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.36 0.36 инчен Црвени LED Цифра 7 Сегмент

10pcs 2 малку 2bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.36 0.36 инчен Црвени LED Цифра 7 Сегмент

DEN 95.52
Достапно

Количина на стоки


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме. 2 малку 2bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.36" 0.36 инчен Црвени LED Цифра 7 Сегмент
0.36" Заеднички Annode(+) 2 малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден(-) 2 малку малку 3 4 малку 0.56" Заеднички Annode (+) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден (-) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Часовник Digital Цевка Заеднички Annode (+) Заеднички Катоден (-) Решетки Дигитални Цевка

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
дигитална цевка
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Пиксели:
0.36 0.36 инчен

Слични понуди

батерија led име ознака значка поддршка на германски и други мулти јазици
  • Неодамнешно

батерија led име ознака значка поддршка на германски и други мулти јазици

DEN 1085.00 1141.92

SMD LED Боја : Жолта Точка матрица : 11 x 44 Големината на Рамката : 93mm*30мм*6mm(3.67" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 84mm*20mm(3.3"x0.79") Нето тежина : 40 g Екранот поддршка англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) / Јапонски / шпански / германски / француски / корејски / Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки...

20pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент(Часовник)
  • Неодамнешно

20pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент(Часовник)

DEN 381.00 401.28

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме...

Бесплатен Превозот! 10pcs 6 дигитални статични цевка екранот модул Max7219 возачот SPI сериски 0.56
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот! 10pcs 6 дигитални статични цевка екранот модул Max7219 возачот SPI сериски 0.56

DEN 2024.00 2380.80

Бесплатен Превозот! 10pcs 6 дигитални статични цевка екранот модул Max7219 возачот SPI сериски 0.56Шест дигитални време дисплеј модул : 1,0.56 инчен истакна во црвено LED 2, посветен MAX7219 возачот чип 3, SPI сериски порт возачот, го спасува микроконтролерски иглички на располагање заедничка IO симулација SPI возачот 4, статични дисплеј, заштеда на CPU време, поедноставување на програмирање 5, switch прикажува контролира екранот цифри може да се постави...

3sets/многу Големо мини знак одбор предводени име значка екранот лизгање порака Поддршка арапски итн Мултинационалните јазик
  • Неодамнешно

3sets/многу Големо мини знак одбор предводени име значка екранот лизгање порака Поддршка арапски итн Мултинационалните јазик

DEN 2139.00 2251.20

SMD LED Боја : Црвено Жолта Blue Dot matrix : 11 x 44 Големината на Рамката : 93mm*30мм*6mm(3.67" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 84mm*20mm(3.3"x0.79") Нето тежина : 40 g Екранот поддршка англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) / Јапонски / шпански / германски / француски / корејски / Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки...