• Неодамнешно
20pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент(Часовник)

20pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент(Часовник)

DEN 381.00
DEN 401.28
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме. 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56" 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент(Часовник)
0.36" Заеднички Annode(+) 2 малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден(-) 2 малку малку 3 4 малку 0.56" Заеднички Annode (+) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден (-) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Часовник Digital Цевка Заеднички Annode (+) Заеднички Катоден (-) Решетки Дигитални Цевка
Ве молиме Имајте на ум : Овој дигитален цевка е професионален дигитален часовник цевка, две светлината во средината може да светла, другите четири светлина conld не е светла.
Ве молиме Имајте на ум : Овој дигитален цевка е професионален дигитален часовник цевка, три светлина во средината може да светла, останатите три светлина conld не е светла.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
дигитална цевка
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Пиксели:
0.56 0.56 во.

Слични понуди

батерија led име ознака значка поддршка на германски и други мулти јазици
  • Неодамнешно

батерија led име ознака значка поддршка на германски и други мулти јазици

DEN 1085.00 1141.92

SMD LED Боја : Жолта Точка матрица : 11 x 44 Големината на Рамката : 93mm*30мм*6mm(3.67" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 84mm*20mm(3.3"x0.79") Нето тежина : 40 g Екранот поддршка англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) / Јапонски / шпански / германски / француски / корејски / Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки...

led лизгање порака значка поддршка шпански и други мулти јазици
  • Неодамнешно

led лизгање порака значка поддршка шпански и други мулти јазици

DEN 1085.00 1141.92

SMD LED Боја : Жолта Точка матрица : 11 x 44 Големината на Рамката : 93mm*30мм*6mm(3.67" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 84mm*20mm(3.3"x0.79") Нето тежина : 40 g Екранот поддршка англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) / Јапонски / шпански / германски / француски / корејски / Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки...

3sets/многу Големо мини знак одбор предводени име значка екранот лизгање порака Поддршка арапски итн Мултинационалните јазик
  • Неодамнешно

3sets/многу Големо мини знак одбор предводени име значка екранот лизгање порака Поддршка арапски итн Мултинационалните јазик

DEN 2139.00 2251.20

SMD LED Боја : Црвено Жолта Blue Dot matrix : 11 x 44 Големината на Рамката : 93mm*30мм*6mm(3.67" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 84mm*20mm(3.3"x0.79") Нето тежина : 40 g Екранот поддршка англиски / Кинески (Едноставен и Традиционален) / Јапонски / шпански / германски / француски / корејски / Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки...