• Неодамнешно
100X Led String Светлина 1M 2M 10led 20leds Сребро Бакарна Жица Мини Светилка За Празник Божиќ Свадба Партија 8 Бои Користите Батеријата P

100X Led String Светлина 1M 2M 10led 20leds Сребро Бакарна Жица Мини Светилка За Празник Божиќ Свадба Партија 8 Бои Користите Батеријата P

DEN 4560.00
DEN 4799.52
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-7working дена по уплатата примена
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите,. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex или Private_line.
Објектот испратени од Шенжен, Кина, со следење на број, да стигнете до повеќето земји во рамките на 3-7days од DHL/UPS/Федекс/ ТНТ
За Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена.
За Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Бела, Топло Бела, Виолетова
Стил:
1M 10leds, 2M 20leds
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Гаранција:
50000H
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,FCC,CCC
Број На Модел На:
A
Повод:
Спална соба
боја:
Бела
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Карактеристики:
NO
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No

Слични понуди

33FT 10M/20 МИЛИОНИ/30M/50M DC12V LED String Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба декорација
 • Неодамнешно

33FT 10M/20 МИЛИОНИ/30M/50M DC12V LED String Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба декорација

DEN 440.00 863.04

Топло Бела 10 M / 20 МИЛИОНИ / 30 M / 50 M LED Сребрена / Бакарна Жица 100 / 200 / 300 / 500 LED String Ѕвездена Светлина Светла со Адаптер+Контролер​Спецификации : 100% Сосема НовКабел боја : бакар (ние, исто така, имаат сребрена боја еден)Материјал : бакар жицаГолемина : 10 M 100 LED / 20 МИЛИОНИ 200 LED / 30 M 300 LED / 50 M 500 LEDАдаптер влезна моќност : 100 V240 VАдаптер тип : ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AUНиска потрошувачка на енергија LED : 15 WСветлината c olor : Топло бела, Бела, МултибојаDimmable / блиц : ДаКонците се водоотпорни, сепак приклучокот не е...

100 600 Led диоди 110V 220V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation
 • Неодамнешно

100 600 Led диоди 110V 220V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation

DEN 5837.00 6144.00

100 600 Led диоди 110 V 220 V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија DecotationШироко се користи во автомобили,мотоцикли, соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и festivallighting..Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долго lifefor внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиНизок напон, energyefficient, речиси без одржувањеPlug and play, едноставна tooperateСовршен за Божиќ windowdisplay и многу други празници и празнично осветлувањеIterm : 600 Led диоди водоотпорен LED string светлаМоќност : 45 WВлезен напон : AC110 V 220 V 50 / 60 HzБоја : Сина, боја се менува, чиста ,бела, топло белаДолжина : 100 метриНа владата : 8 режим на блицIP ранг : водоотпорен IP65Дијаметар на топката : 1.8 CMПлаќање : 1...

10M Соларна Енергија Бакарна Жица LED String Светлина Топло Бела Празник декорација Светлина За Градини Патио тревник Тремот Портата двор
 • Неодамнешно

10M Соларна Енергија Бакарна Жица LED String Светлина Топло Бела Празник декорација Светлина За Градини Патио тревник Тремот Портата двор

DEN 509.00 628.32

10 M Соларна Енергија Бакарна Жица LED String Светлина Топло Бела Празник декорација Светлина За Градини Патио тревник Тремот Портата дворФункција : Придвижуван од сонцето, без електрични жици е потребно , безбедно и погодност...

DHL 30M 300 Led диоди 220V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation
 • Неодамнешно

DHL 30M 300 Led диоди 220V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation

DEN 4058.00 4272.00

30 M 300 Led диоди 110 V 220 V водоотпорен IP65 Отворено Multicolor LED String Светла Божиќ Светла Празник Свадба Партија DecotationШироко се користи во автомобили,мотоцикли, соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и festivallighting..Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долго lifefor внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиНизок напон, energyefficient, речиси без одржувањеPlug and play, едноставна tooperateСовршен за Божиќ windowdisplay и многу други празници и празнично осветлувањеIterm : 300 Led диоди водоотпорен LED string светлаМоќност : 45 WВлезен напон : AC110 V 220 V 50 / 60 HzБоја : Сина, боја се менува, чиста ,бела, топло белаДолжина : 30 метриIP ранг : водоотпорен IP65Дијаметар на топката : 1.8 CMПлаќање : 1...

10m година Нова Година String Светлина Голема Златна Пеперутка Led Осветлување Божиќ Свадба Партија Декорација Светилки за Дома,ЕУ Plug H-39
 • Неодамнешно

10m година Нова Година String Светлина Голема Златна Пеперутка Led Осветлување Божиќ Свадба Партија Декорација Светилки за Дома,ЕУ Plug H-39

DEN 1924.00 2672.64

10m 2016 година Нова Година String Светлина Голема Златна Пеперутка Led Осветлување Божиќ Свадба Партија Декорација Светилки за Дома,ЕУ Plug H39Должина : 10 M LED Квалитет : 80 компјутери LED Светилки Материјал : Пластични,PVC,ПОЛИПРОПИЛЕН Приклучок : ЕУ Plug Напон : AC 110 V240 V (може да се користи во сите земји) Играње на Чекање : на сите на време / Флеш Функција : Еколошки,Модерна,Уметнички,Лесно да се носат Употреба : Совршена декорација за на партијата,Денот на Вљубените,Божиќ,Свадба Одговараат за : Може да се стави или се откажам од ѕидови,прозорци,врати,по скали,таванот,трева,дрвја Информации : Ве молиме имајте на вода подалеку од контролер Пакет вклучуваат : 1x10 M LED Светло

2M 20 LED Батеријата 3xAAA LED String Светла за Божиќ Гарланд Партија Свадба Декорација Божиќ Flasher Самовила Светла бесплатен превозот
 • Неодамнешно

2M 20 LED Батеријата 3xAAA LED String Светла за Божиќ Гарланд Партија Свадба Декорација Божиќ Flasher Самовила Светла бесплатен превозот

DEN 876.00 931.20

(Ве молиме проверете ја следат податоците пред да ги нарачате на стоки, ви Благодарам!!!) Модели : 2 Meter 200 LEDs LED батеријата string светлина ( Батерија не е вклучен ) Featrues : со две модел хируршка постапка со Должина : 2meter LED КОЛИЧИНА 20pcs Влезен напон : Батеријата 3x AAA ( не се вклучени ) Моќност : 13 W светла боја : Бела / топло бела / Red / Сино / Зелено / Жолта / Виолетова / Розова / Шарени Извор : led емитуваат Светлина диоди Живот (часови) >20000Светлината емитирачки агол : 360 степени5 компјутери 2 метар 20 Led диоди string светлаГолема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Романтични Бел Трендафил Цвеќе LED String Светлина Самовила Светла За Девојки Спални соби,Свадба, Затворен,Градина,Соба Дома Гарланд Декорација
 • Неодамнешно

Романтични Бел Трендафил Цвеќе LED String Светлина Самовила Светла За Девојки Спални соби,Свадба, Затворен,Градина,Соба Дома Гарланд Декорација

DEN 233.00 258.72

Прилично бели Рози LED светла кои ќе се погледне во прекрасна девојки спална соба.Ова е една прекрасна додаток за една спална соба и ќе изгледа убаво во девојки спална соба.Тоа е одличен подарок за секоја Принцеза и вистински функција во собата...

самовила светла!Сребрена жица Бела 5M 50 led диоди String Светлина Мини одмор 16.5 FT LED String 3AA Батерии Самовила
 • Неодамнешно

самовила светла!Сребрена жица Бела 5M 50 led диоди String Светлина Мини одмор 16.5 FT LED String 3AA Батерии Самовила

DEN 2059.20

самовила светла!Сребрена жица Бела 5 M 50 led диоди String Светлина Мини одмор 16.5 FT LED String 3 AA Батерии Самовила Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

5x 5M 50 led диоди батерија за led string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лента бесплатен превозот
 • Неодамнешно

5x 5M 50 led диоди батерија за led string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лента бесплатен превозот

DEN 1263.00 1344.00

(Ве молиме проверете ја следат податоците пред да ги нарачате на стоки, ви Благодарам!!!) Модели : 5 Meter 500 LEDs LED батеријата string светлина ( Батерија не е вклучен ) Featrues : со две модел хируршка постапка со Должина : 5meter LED КОЛИЧИНА 50pcs Влезен напон : Батеријата 3x AA ( не се вклучени ) Моќност : 13 W светла боја : Бела / топло бела / Red / Сино / Зелено / Жолта / Виолетова / Розова / Шарени Извор : led емитуваат Светлина диоди Живот (часови) >20000Светлината емитирачки агол : 360 степени5 компјутери 5 метри 50 Led диоди string светлаГолема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

2018 3М х 3М 300 LED Отворено Дома Топло Бела Божиќ Декоративни божиќ String Самовила Завеса Garlands Партија Светла За Свадба
 • Неодамнешно

2018 3М х 3М 300 LED Отворено Дома Топло Бела Божиќ Декоративни божиќ String Самовила Завеса Garlands Партија Светла За Свадба

DEN 747.84

2018 3М х 3М 300 LED Отворено Дома Топло Бела Божиќ Декоративни божиќ String Самовила Завеса Garlands Партија Светла За СвадбаПС : Кога светлината се користи на отворено под поројниот дожд, ве молиме sellotape на контролорот се нагоре за да го продолжи својот животен век.Спецификација На Производот : LED количина : 300 LEDLED string : 12pcs жици, 25 светилка светилки по stringБоја : Бела / Топло бела(Ако сакате други бои,ве молиме испратете ни порака!)Влезен напон : 110 V / 220 VВклучете контролор : 8 видови на начини ( Комбинација inwaves последователни slo glo брка / флеш бавно исчезнат трепкане стабилна on)приклучокот на контролор : 60cmГолемина : 3 M(10ft)* 3 M(10ft) 300 LEDCoppery жица+Пластичен капакОпис На Производот : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со светли led светло, изгледа многу убаво во ноќтаНиска потрошувачка на енергија, да се биде безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користиОкеаните на малку цвет трепкане, блиц и промена магичноТоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Забелешки : ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА или САД приклучок е за вашиот избор.Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме контактирајте со нас прво.Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

BEIAIDI 1.5mX1.5m 96 LED Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Прозорец Завеса Божиќ Самовила Светлина Свадба Партија Празник на Светлината
 • Неодамнешно

BEIAIDI 1.5mX1.5m 96 LED Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Прозорец Завеса Божиќ Самовила Светлина Свадба Партија Празник на Светлината

DEN 335.00 446.40

BEIAIDI 1.5m X1.5m 96 LED Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Прозорец Завеса Божиќ String Самовила Светлина Свадба Партија Празник на СветлинатаНапон : 110 V240 V Сијалица количина : 96 LED Светилки Кабел боја : Транспарентна Бела Големина : 1.5 MX1.5 M 96 Leds Супер светло и ниска потрошувачка на енергија Трајни и водоотпорен и за внатрешна и надворешна 8 различни начини : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, SloGlo, си поигруваше / Flash, Бавно исчезнат, Трепкане / flash и Стабилен наРаботна Околина : Внатрешна и НадворешнаБожиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations;Приказ или Прозорец прикажува;Ресторани или Бар Одликувања;Дома или Градина Декорација;Свадба, Роденден или партија Illuminations и др...

100pc string светлина 4M 40 led батерија за led string светлина 3XAA Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Flash LED лента со dhl
 • Неодамнешно

100pc string светлина 4M 40 led батерија за led string светлина 3XAA Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Flash LED лента со dhl

DEN 10671.00 11352.00

(Ве молиме проверете ја следат податоците пред да ги нарачате на стоки, ви Благодарам!!!) Модели : 4 Meter 400 LEDs LED батеријата string светлина ( Батерија не е вклучен ) Featrues : со две модел хируршка постапка со Должина : 4meter LED КОЛИЧИНА 40pcs Влезен напон : Батеријата 3x AA ( не се вклучени ) Моќност : 13 W светла боја : Бела / топло бела / Red / Сино / Зелено / Жолта / Виолетова / Розова / Шарени Извор : led емитуваат Светлина диоди Живот (часови) >20000Светлината емитирачки агол : 360 степени100 компјутери 4 метар 40 Led диоди string светлаГолема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

НИ ЕУ Plug 110V 220V LED Стрингови 80LED 10M Шарени Свадба Светлина Декорација String Светла денот на Благодарноста joulu лома valot Kaled
 • Неодамнешно

НИ ЕУ Plug 110V 220V LED Стрингови 80LED 10M Шарени Свадба Светлина Декорација String Светла денот на Благодарноста joulu лома valot Kaled

DEN 540.00 720.00

ЕУ Plug 110v 220 V RGB LED String 80 LED 10 M Шарени Свадба Светлина / Декорација String Светла со DC ЗаедничкиОвој производ е совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ партија, свадба, итн.ЕУ / САД приклучокот е достапна само за AU / велика БРИТАНИЈА приклучоци земји, ние ќе ја додадете 1 buc приклучок адаптер за да одговараат за вашата земја, ви благодариме.Карактеристики : 80 парчиња шарени LED светла.Plug and play, лесно за ракување.Ниска потрошувачка, убава светла боја.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.Обезбеди DC заеднички, можат да водат две string светла заедно.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.Спецификации : Светла боја : Шарени / розова / сино / зелено / белаБрој на Led диоди : 80 PCSВодоотпорен ниво : IP44Приклучокот стандард : ЕУ 220 V / НИ ПРИКЛУЧОК(ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете приклучок тип што треба, благодарение)Објектот должина : 10mТопка со Дијаметар : 1.7 см или такаОбјектот тежина : 193g / 6.8 озПакет тежина : 235g / 8.3 озПакет големина : 16*9*7cm / 6.3*3.5*2.7 воПакетот вклучува : 1 * LED String светлинаМулти БојаСолидна Единствена БојаПинкСветло ВиолетоваБелаЗеленаПовеќе Knowledges за ПРЕДВОДЕНА од Стрингови(Q&A) : Што е Напон?Постојат 3 вида, еден е AC110265 V кој може да се користи за вашиот дом напон директно.Уште еден е на батеријатауправувана предводена од стрингови кои се многу удобен и лесен за инсталација премногу...

AC220V 10M 50 LED Лотос Цвет светилки String Самовила светла за Внатрешна и Надворешна Свадба/Божиќ партија/Гарланд Патио Декорација
 • Неодамнешно

AC220V 10M 50 LED Лотос Цвет светилки String Самовила светла за Внатрешна и Надворешна Свадба/Божиќ партија/Гарланд Патио Декорација

DEN 423.00 470.40

Светла 10 M 50 LED Лотос Цвет светилки String Самовила светла за Внатрешна и Надворешна Свадба / Божиќ партија / Гарланд Патио ДекорацијаСпецификација : Должина : 10 Metes (33ft)LED количина : 50ledsМатеријал : Мека ПластикаБоја : бела / топло бела / RGBВлезен Напон : 220 V (ние немаме напон во 110 V,ве молиме да не цел ако сакате 110 V)Приклучок тип : plug ЕУ(ние сме НИ / велика БРИТАНИЈА / AU / ЕУ конверзија приклучокот,а ако треба,ние може да испраќа бесплатно до вашата локација.)Пакет Содржина : (1x10 M 50 LED String Светла)Функција : 1.100% Сосема Нов2.Заштеда на енергија,Животна средина,кул светла кои не е лесно да се стане топло.Широко се користи во автомобили,мотоцикли, Хотел,Деловна Зграда,Продавница Прозорец.Танц Сала,соба за осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и празник осветлување.Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисоко квалитетен и долг живот за внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиНизок напон, energyefficient, речиси никакво одржување .Answer : ___________________________ Note : 1...

5M 10m String Самовила Светла Ратан Топката Светла LED Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Led Гарланд Luces Decorativas
 • Неодамнешно

5M 10m String Самовила Светла Ратан Топката Светла LED Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Led Гарланд Luces Decorativas

DEN 591.00 788.16

Спецификации : Состојба : НОВИОТ Тип : LED ратан топката светлина string LED Кол : 20pcs / 38pcs / 100pcs(Според ваш избор) Топката Количина : 20pcs / 38pcs / 100pcs(Според ваш избор) Топката Големина : 5.0 cm Светлина Должина : 5.0 m / 10m (Според ваш избор) Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа светла Боја : Топло бела Светлина Режим : Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Slo Glo,си поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане / Flash,Стабилен на Напојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 V Plug Стил : НАС...

Снег Топката 4M 20 LED Самовила String Светлина AC110V 220V гарланд на светлата Дрво декорација светла Затворен надворешна Декорација светла
 • Неодамнешно

Снег Топката 4M 20 LED Самовила String Светлина AC110V 220V гарланд на светлата Дрво декорација светла Затворен надворешна Декорација светла

DEN 228.00 239.52

Снег Топката 4 M 20 LED Самовила String Светлина AC110 V 220 V Валентин Партија Божиќ Свадба Нова Година Затворен надворешна Декорација светлаОпис На Производот : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со светли led светло, изгледа многу убаво во ноќтаНиска потрошувачка на енергија, да се биде безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користиОкеаните на малку цвет трепкане, блиц и промена магичноТоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Спецификација На Производот : Точка Име : 4 M 20 Led диоди LED string светлинаВкупна Должина : 4 MКоличината на led светилки : 20Животниот век : 10000 часаВлезен Напон : AC 110 / 220 V, 50 / 60 Hz Жица Боја : транспарентнаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, жици,привезоци, контролер и приклучокот.Осветлување на Владата : 8 видови на начиниСлични производи :

Led String Празник на Светлината Божиќ Светла 110V/220V 10m/100leds Со 8 Начини за Одмор/Партија/Декорација,Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Led String Празник на Светлината Божиќ Светла 110V/220V 10m/100leds Со 8 Начини за Одмор/Партија/Декорација,Бесплатен превозот

DEN 232.00 331.20

Led String Празник на Светлината Божиќ Светла 110 V / 220 V 10m / 100leds Со 8 Начини за Одмор / Партија / Декорација,Бесплатен превозотФункција Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Нова Година 220V 6X3M Гарланд LED Божиќ Светла Надворешна Декорација Garlands Завеса String Светла Luces Де Navidad Cristmas LED
 • Неодамнешно

Нова Година 220V 6X3M Гарланд LED Божиќ Светла Надворешна Декорација Garlands Завеса String Светла Luces Де Navidad Cristmas LED

DEN 3130.00 3770.88

Спецификации Тип String Светла Напон (V) AC220 LED Кол 600 Светло Сина Боја, бела, топло Бела.rgb / црвена.зелена.жолта Должина (m) 6x3m(висина) Режим контролер Функција водоотпорен Пакет Содржина 1 String СветлинаПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

година Топла Самовила 10M led string светла со 80led топката AC220V празник декорација светилка Фестивал Божиќ светла отворено осветлување
 • Неодамнешно

година Топла Самовила 10M led string светла со 80led топката AC220V празник декорација светилка Фестивал Божиќ светла отворено осветлување

DEN 1236.00 1236.48

2016 година Топла Самовила 10 M led string светла со 80led топката AC220 V празник декорација светилка Фестивал Божиќ светла отворено осветлувањеОпис На Производот : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со светли led светло, изгледа многу убаво во ноќтаНиска потрошувачка на енергија, да се биде безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користиОкеаните на малку цвет трепкане, блиц и промена магичноТоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Спецификација На Производот : Точка Име : 10 M 80 Led диоди LED string светлинаВкупна Должина : 10 MКоличината на led светилки : 80Животниот век : 10000 часаВлезен Напон : AC 110 / 220 V, 50 / 60 Hz (Нашиот стандард е 220 V ЕУ приклучокот, ако сакате 110 V приклучокот, ве молиме да ни остават порака кога ќе цел, ви благодарам!)Жица Боја : транспарентнаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, жици,привезоци, контролер, power plug и машкиженски приклучокот.Осветлување на Владата : 8 видови на начиниСо машкоженски приклучокот, една светлина, може да се поврзани со некоја друга...

Dragonfly Соларни String Светла 20 LED Водоотпорен Самовила Осветлување за Внатрешна/Надворешна Градина Патио Свадба Партија Празник Декорација
 • Неодамнешно

Dragonfly Соларни String Светла 20 LED Водоотпорен Самовила Осветлување за Внатрешна/Надворешна Градина Патио Свадба Партија Празник Декорација

DEN 607.00 713.76

Dragonfly Соларни String Светла 20 LED Водоотпорен Самовила Осветлување за Внатрешна / Надворешна Градина Патио Свадба Партија Празник Декорација Спецификација : • Материјал : Пластика• Замени : / ИСКЛУЧУВАЊЕ, РЕЖИМОТ• Полнење / Работно Време : 68 / 812 часа• Батерија : 1.2 V 1800 MA• Соларен панел : 2 V на 300 MA• Животот Time : До 50.000 часа Производ Инструкции за Инсталација : 1...

Coversage Lucine Luces Led Navidad Самовила String Светла Свадба Завеса Guirlande Lumineuse Cortina Led String Светла Decorativas
 • Неодамнешно

Coversage Lucine Luces Led Navidad Самовила String Светла Свадба Завеса Guirlande Lumineuse Cortina Led String Светла Decorativas

DEN 548.00 830.40

Lucine Luces Led Navidad Самовила String Светла Свадба Завеса Icicle Guirlande Lumineuse Cortina Led String Светла Decorativas Ставка Опис : Materail : ПВЦ Приклучок : ЕУ Plug големина : 3 MX0.4 M0.6 M Број на Led диоди : 100 led +20 led диоди Информации : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

YIYANG 100 Топката Multicolor LED String Светла Затворен 10M Јаже Божиќ Garlands Празник на Светлината Свадба Фенер Осветлување 110V 220V
 • Неодамнешно

YIYANG 100 Топката Multicolor LED String Светла Затворен 10M Јаже Божиќ Garlands Празник на Светлината Свадба Фенер Осветлување 110V 220V

DEN 588.00 1200.00

YIYANG 10 M 100 Led диоди 110 V 220 V LED Јаже Светла водоотпорен IP65 отворено multicolor LED string светла Божиќ Светла празник свадба партија декорација Фенер Ленти Garlands со 8 Different Режими RGB / Бела / Топло Бела / Жолта / розова / виолетови / црвени / сино / зеленоПроизводи ОписШироко се користи во автомобили,мотоцикли, соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и на фестивалот, осветлување....

НОВИ топло бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led
 • Неодамнешно

НОВИ топло бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led

DEN 1252.00 1391.52

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Супер светло и ниска потрошувачка на енергијаString Светлина со 400 LED светилки малку.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Долг животен век : повеќе од 50000 часаТемпературата на работа : 25 C 45 CБезбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.Магични бои трепкане флеш и промена магично.Погоден за Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, и други прослава активности...

2M5M Бакарна Жица LED String светла Водоотпорен Празник LED Лента осветлување За Самовила Елка Свадба Партија Декорација Светлина
 • Неодамнешно

2M5M Бакарна Жица LED String светла Водоотпорен Празник LED Лента осветлување За Самовила Елка Свадба Партија Декорација Светлина

DEN 97.00 102.24

5 M Бакарна Жица LED String светла Водоотпорен Празник LED Лента осветлување За Самовила Елка Свадба Партија Декорација СветлинаФункција : Боја : Сребрена боја бакарна жицаКабел должина : 2m / 5mЦелосно преносливLED Боја : сина / coldwhite / виолетова / warmwhite / црвена / зелена / розова / шарениРаботи на АА batterie s ( не се вклучуваат )Два оперативни режими(Кои можете да ги изберете со прекинувач) : Стабилен Режим : сите светилки се на трајноТреперењето на Владата : сите светилки трепка во исто време (onФЛЕШoffonФЛЕШоф..), за два пати во една секунда.Предложи апликации : Декорација на себе за време на партија / концерт / свадбена / фестивалДекорација на вашиот продукти, на пример шатор / автомобил / велосипедПакет се вклучени : 1 x 2 M 20 LED / 5 M 50 LED сребрена жица батерија за LED string светла ( батерија, не се вклучени )ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

3M 10FT 30 LED диоди 5V string Сребро Бакарна Жица LED светло за голема спална соба украсување партија градина и сл.
 • Неодамнешно

3M 10FT 30 LED диоди 5V string Сребро Бакарна Жица LED светло за голема спална соба украсување партија градина и сл.

DEN 170.00 220.80

100% НОВ трговија на големо со Висок Квалитет 3 M 10 FT 30 LED диоди 5 V string Сребро Бакарна Жица LEDсветло за голема спална соба украсување партија градина и сл.НАПОМЕНА : * Сликата е за вашиот референца Само поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали* Состојба : 1 00% Сосема Нов и Висок квалитетФункција : 100% Сосема НовСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаБезбедност на напон.Заштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен век, до 20000 часаНаправен од висок квалитет на сребрена жица и LED материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративниНапојува со 3x AA Батерии (НЕ се вклучени),Преносни и лесен за користењеСветлината Количина : 30 LED диодиОбјектот Должина : 3 M 10 FTПакување : 1pcs x Сребрена Бакарна Жица LED светлоУвозни давачки, Даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...