• Неодамнешно
добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable

добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable

DEN 1804.80
Достапно

Количина на стоки


Драги Пријатели,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.
За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.
Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.
DARSHAN LIGHTNG ГРУПА
Висока моќност 15 W RGB LED базен светлина Функција
1. Добар квалитет RGB LED чип,LUMILED,
2. Совршена боја мешавина ефект.
3. Нема светлина празнини кога има боја мешавина.
4. Не ' рѓосувачки челик вклучите и калено стакло
5. IP68 за подводни апликација
6. Работи во 24 V DC безбедно напон,константен напон,DMX compitable со LED RGB контролер, dimmable.
7. На располагање, исто така, во една боја
Висока моќност 15 W RGB LED базен светлина Спецификација
1. Предмет БР. : ДС-10-61-15 W-RGB
2. LED количина : 15 X1 W
3. LED светла боја : RGB ( Red=5, Зелена-5,Сини=5 )
4. Работен напон : 24 V DC
5. Зрак Агол : 15,30,45,60 Степен
6. IP Рејтинг : IP68
7. Примена : Фонтана,базен
8. Светилка Димензии : Дијаметар 180 X W70 X H115mm
9. Работен Додаток : 24 V RGB LED контролер + 24 V LED напојување
10. Кабелот Тип : 4-PIN Отворена жица,околу 30cm/pc, Црна жица-24 V V+, Црвена жица-Црвена боја,Сина жицаСина боја, на Зелена/Жолта жицаЗелена боја
11.Единствена боја е да работи со 24 V LED напојување, константен напон
12. Други достапни боја : Warmwhite 2700-3200 K, Чиста бела 4000-4500 K, Кул бело 6500-7000 K, Црвена,сина, зелена, жолто
Апликацијата Потсетам :
1. приклучен кабел : постои една open-жица излезе од светлината на дното, ве молиме запомнете дека е ЕДЕН кабел, па секоја светлина е во ПАРАЛЕЛНА врска.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
15w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
30°
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Annular
Напон:
24V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
15 компјутери
Температура На Боја:
Повод:
Градина
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
D185mm
База Тип:
LED Рамен база

Слични понуди

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу
 • Неодамнешно

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу

DEN 773.00 888.00

Г4 КОЧАН LED КУЛА ТИП СИЈАЛИЦА Dimmable 12 V 24 VГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V , 6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,320 LM Светлината Еквивалентно на 20 WHalogen ...

Бесплатен превозот 60 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 B22 MR16 Висока Моќност LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Светло
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 60 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 B22 MR16 Висока Моќност LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Светло

DEN 4995.00 5429.28

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење
 • Неодамнешно

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење

DEN 316.00 479.52

LEDGLE 9 W E26 / E27 18 Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за ДвижењеИнформацииLEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Мали димензии, повеќе функција!Нашите трајни и интелигентни инфраред сензор сијалица со ефективни топлина дисипација и висока светлина ќе биде вашиот најдобар помошник во текот на ноќта или во темен...

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB

DEN 239.52

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, "Неутрални Бело"= "White" "Сини"="Кралските Сини" "Променливи" ="2 W+2 RB" Ако имате било подобро DIY Идеја,pls падна слободно да ме контактирате.ние може да прилагодено производи за вас. Driveable до tp 1500m A СМД технологија Reflow solderable Најдобрите селекции Ниски оперативни напони Интегрирана спои кварц lense ESD 2000 VПараметар Опис за Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска СинаLED Type : 4pcs XTE LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A3А(6 V) 350m A1.5 A(12 V)Emitter Боја : Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска Сина Боја температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K / 450452nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори
 • Неодамнешно

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори

DEN 606.00 766.56

20 W Висока Моќност КОЧАН LED Лента Светилка Светла Сијалица 2000 LM Топло Бела За DIY 200x55 MM 1224 V нови#LRT15693 Функција Сосема нов , КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Светлината чипови Ултра долготрајни дизајн Ниска потрошувачка на енергија, зачувување целата многу енергија Одговараат за назад осветлување и други Спецификација : Meterial : Алуминиум Легура плоча+КОЧАН Led Влезен Напон : DC2124 V Моќ : 20 W светла Боја : Топло Бела (30003500 K) Светлосен флукс : 2000 LM Големина : 200 MM*55ММ Пакет се Вклучени : 1 x 20 W КОЧАН LED светилка

1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина
 • Неодамнешно

1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина

DEN 864.00 959.52

Оваа Ултра Светла SMD LED Пченка Светлина, Крушка е опремен со своите 86 Led диоди SMD, која може да се обезбеди ултра осветленоста и целосно осветлување агол.26002800 LM и 360 степениБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 28 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 2780 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

1PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4W Diammable AC 220-240V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700K
 • Неодамнешно

1PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4W Diammable AC 220-240V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700K

DEN 430.00 671.52

1 PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4 W Diammable AC 220240 V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700 KСпецификација : МоделST64 LED BullbБаза ТипE27Вати4 WЛумен18 0 24 0 LMГолемина(H*D)145 *64 mmDimmable или НеDimmableБоја На СветлинаТопло Бела 2700 KCRI>80НапонAC 220240 VSMD ТипФиламентСертификатиCE,ROHSГаранција3 Години

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 3691.00 4012.32

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина

DEN 584.00 634.56

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 2539.00 2759.52

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 7869.00 8552.64

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD
 • Неодамнешно

10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD

DEN 340.00 358.08

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC / DC12 V W : 3 W LED Кол : 24 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.Спакувани Безбедно во Меур Торба.ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 726.00 954.72

4* led сијалица MR16 5 W топло бела ладно бела 12 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица Бесплатен ПревозотLED Сијалица Карактеристики : База Тип : MR16 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : DC12 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 62mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X MR16 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу
 • Неодамнешно

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

DEN 239.52

modname=ckeditor Опис : 5 W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 85265 V Тип : LED ПИР Свет Сијалица Конектор : E27 Wattage : 5 W Напон : AC85265 V Боја : Sliver светла Боја : Бело(60006500k) / Топло Бела(30003200k) Светлосен Извор : SMD 5730 LED Кол : 36 Lumens(Lm) : 3600 Lm Зрак Агол : 180 Степен Откривање Спектар : ≤ 5m Откривање Агол : околу 120 степен Димензија : 111mm x 58mm Сертификација : CE & Ro HS температурата на Телото : Функција : Авто ПИР движење откривање на светлината / исклучувањеВисока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачкаПогоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе
 • Неодамнешно

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.3 ( kg )Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилкаOptically контролирани индукција светилка сензор за светлинаКарактеристики На Производот : Модерен печурки форма бојапромена ДОВЕДЕ ноќ светлинаФотоелектрически префрлатеСветла боја ќе се промениДвојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина...

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 1346.00 1583.52

Модел : ST64 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 64 *140mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

led e27 24W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110V/220V Топло бела/Бела
 • Неодамнешно

led e27 24W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110V/220V Топло бела/Бела

DEN 1415.52

led e27 24 W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110 V / 220 V Топло бела / Бела23002500 LM и 360 степениБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу
 • Неодамнешно

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу

DEN 27994.00 31104.00

2018 Висок Квалитет 4 W G23 2пински Приклучок Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 40004500k Бела Боја 100pcs / многу фабрика цена на големо EMS / DHL / ФЕДЕКС бесплатен превозот!Карактеристики & Бенефиции4w супер светло SMD 5050 G23 LED ПЛ крушка светилка,светилка носителот 270 степен ротира дизајн,со внатрешен изолирани напојување ,лесно&безбедно да се користи!Боја : бела 40004500k (топло whtie 3000 K / чиста бела 6000 K / ладно бела 8000 K / се исто така достапни)Потрошувачка на енергија : 4wБаза : G23Влезен напон : AC 85305v / 5060 HzLumens излез : 400450lmСветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led драјверCRI >80Зрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 85gLED Извор : 20 компјутери супер светло Epistar чипови 5050 СМД Led диодиDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE, CCCНапомена : 1.оваа 4w led пл крушка светилка, исто така, има E27&GX23 G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието

DEN 288.00 338.88

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа