• Неодамнешно
Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40
Достапно

Количина на стоки

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина/Пакет : 0.3 ( kg )
Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка
Optically контролирани индукција светилка сензор за светлина
Карактеристики На Производот :
Модерен печурки форма боја-промена ДОВЕДЕ ноќ светлина
Фотоелектрически префрлате
Светла боја ќе се промени
Двојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина. Во текот на денот времето, тоа е мешавина на зелена колонист, толку живописни и убави; во текот на ноќта,
тоа може да додадете шарм во вашиот дом со давање романтична мека светлина, и можете да уживате во текот на ноќта, како и во Аватар
Посебен изглед дизајн привлекува многу внимание од купувачи
Погоден за домашни, студио, изложба, итн
Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век

Карактеристики на понудата

Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Број на LED Чип:
3 еез
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
База Тип:
Оптоварување
Обликот:
U-облик
Моќ Толеранција:
1%
Зрак Агол(°):
90°
LED Чип Бренд:
Epistar
Температура На Боја:
>7000K
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Led Сијалица Тип:
Чадор Сијалица
Напон:
110-240V
Бренд Име:
HANGYUE
Должина:
130mm

Слични понуди

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет
 • Неодамнешно

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 7869.00 8552.64

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина

DEN 584.00 634.56

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување
 • Неодамнешно

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување

DEN 114.00 162.72

Спецификации : База тип : GU10 / MR16Напон : AC напон 220 VМоќност : Вистинска моќ 4 WLed Сијалица : 1 PCSЛумен : 400 LM;LED количина : 1 PCSLED type : КОЧАНЗрак агол : 120°(Злато агол)Домување Материјал : СтаклоБоја & температура : Топло бела : 30003500 K , Кул Бело : 60006500kПакет Содржина : 1x Led Светилка

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 726.00 954.72

4* led сијалица MR16 5 W топло бела ладно бела 12 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица Бесплатен ПревозотLED Сијалица Карактеристики : База Тип : MR16 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : DC12 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 62mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X MR16 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

4X топла продажба висока лумен E27 предводена крушка светилка 7W висок квалитет 7W енергија led светилка сијалица бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4X топла продажба висока лумен E27 предводена крушка светилка 7W висок квалитет 7W енергија led светилка сијалица бесплатен превозот

DEN 1200.00

Спецификации : Вати : 7 W LED Светло извор : 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА LED чип бренд : Epistar Лумен : 90100 LM / W Влезен напон : AC85265 V / 5060 Hz Работна фреквенција : 50~60 Hz CRI>72 Ra Боја температура : Топло бела 27003000 K / Кул бело 60006500 K / Природна бела 40004500 K Грав агол : 120 степен животниот век : 50000 часа Материјал : алуминиум Светилки база : E27 Големина : L128mm*D58mm Квалитет на гаранција : 3 годиниОбјектот сликаНие прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

Бесплатен превозот 30 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието сијалица droplight светилка Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 30 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието сијалица droplight светилка Осветлување

DEN 3016.00 3277.92

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица
 • Неодамнешно

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица

DEN 367.00 432.00

Тип : LED поврзување жица, машки тип, тип женскиСпецификација : 2pin SMP 22awg,10cm должина / парче 20cm / пар.Изолатор Материјал : ПВЦФункција : 1...

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB

DEN 239.52

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, "Неутрални Бело"= "White" "Сини"="Кралските Сини" "Променливи" ="2 W+2 RB" Ако имате било подобро DIY Идеја,pls падна слободно да ме контактирате.ние може да прилагодено производи за вас. Driveable до tp 1500m A СМД технологија Reflow solderable Најдобрите селекции Ниски оперативни напони Интегрирана спои кварц lense ESD 2000 VПараметар Опис за Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска СинаLED Type : 4pcs XTE LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A3А(6 V) 350m A1.5 A(12 V)Emitter Боја : Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска Сина Боја температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K / 450452nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот

DEN 643.00 676.80

Опис На Производот1.Моќност : 10 W / 20 W / 25 W2.Напон : AC180260 V3.Lumio: 10 W : 9001000 LM 20 W : 16001800 LM 25 W : 25002700 LM4.Боја : Чиста Бела 60006500 KТопло Бела 30003200 K5.CRI : 7080 Ra6.ГОЛЕМИНА : 19*19mm7.LumioГолемина : φ17mm8.PC>0.99.Плоча Материјал : керамика10.Чип Големина : 18*32milПлаќање1...

Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу

DEN 261.00 326.40

1 Тип на производ : T5 1 LED2 Влезен Напон : DC24 V3 Моќ Дисипација : 0.06 W Max4 Прозрачна Флукс(lm) : 68 LM5...

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење
 • Неодамнешно

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење

DEN 316.00 479.52

LEDGLE 9 W E26 / E27 18 Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за ДвижењеИнформацииLEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Мали димензии, повеќе функција!Нашите трајни и интелигентни инфраред сензор сијалица со ефективни топлина дисипација и висока светлина ќе биде вашиот најдобар помошник во текот на ноќта или во темен...

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори
 • Неодамнешно

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори

DEN 606.00 766.56

20 W Висока Моќност КОЧАН LED Лента Светилка Светла Сијалица 2000 LM Топло Бела За DIY 200x55 MM 1224 V нови#LRT15693 Функција Сосема нов , КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Светлината чипови Ултра долготрајни дизајн Ниска потрошувачка на енергија, зачувување целата многу енергија Одговараат за назад осветлување и други Спецификација : Meterial : Алуминиум Легура плоча+КОЧАН Led Влезен Напон : DC2124 V Моќ : 20 W светла Боја : Топло Бела (30003500 K) Светлосен флукс : 2000 LM Големина : 200 MM*55ММ Пакет се Вклучени : 1 x 20 W КОЧАН LED светилка

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v
 • Неодамнешно

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

DEN 103.00 172.32

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2 W 3 W 4 W 5 W 6 W 7 W 9 W 5730 / 2835 СМД / КОЧАН Светилка Светлина Natrual / Топло / Кул Бело Пченка Осветлување DC 12vСпецификација : База ТипГ4Wattage2 W4 W5 W6 W7 W9 WЛумен120 Lm220 Lm300 Lm340 Lm420 Lm540 LmSMD Тип57302835DimmableНе DimmableНапонDC12 VDC / AC12 VDC12 VDC12 V;AC220 VDC12 VDC12 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул Бело 60006500 K;Природните Бела 40004500 K;Топло Бела 27003300 KКул Бело;Топло БелаСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9Wattage2 W3 W5 W6 W7 WSMD Тип2835283557302835Лумен120 Lm180 Lm300 Lm340 Lm420 LmDimmableНе DimmableНапонAC220 VAC110 VAC220 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул White60006500 K;Природни White40004500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9 КОЧАНWattage4 W6 W9 WЛумен240 Lm350 Lm540 LmDimmableDimmableНапонAC220 VAC110 / 220 VОсветлување БојаКул Бело 60006500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 Години

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки
 • Неодамнешно

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки

DEN 13310.00 14160.00

Бесплатен превозот Еднаков на 100 W ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка Кри XPE XPG AR111 12 W Висока моќност ПРЕДВОДЕНА AR111 GU5.3 led светлото на рефлекторите светилкиНие би сакале да се најдете OEM / ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент ...

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо
 • Неодамнешно

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо

DEN 120096.00 133440.00

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85305 V 500pcs / многу фабрика цена на големо на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот !Карактеристики & Бенефиции4w супер висока светла SMD5050 g23 LED ПЛ светлина,светилка носителот ротира дизајн,со внатрешен изолирани led моќ возачот ,лесно&безбедно да се користи!Боја : ладна бела 60006500k, топло бела 27003200k , природни бела 40004500kПотрошувачка на енергија : 4wБаза : G23 ротира (GX23 / G24 / E27 исто така е достапен)Влезен напон : 85305v AC / 5060 HzLumens излез : 400450lmсветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led моќ возачотCRI > 80 RaЗрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 120gLED Извор : 20 компјутери супер светло SMD 5050 Epistar чипови LEDDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНапомена : 1.оваа 4w пл крушка светилка, исто така, има E27 / GX23 / G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието

DEN 288.00 338.88

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор
 • Неодамнешно

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор

DEN 192.00 319.20

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5 W 74 LEDS 2835 SMD 220 V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома ДекорКарактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...