• Неодамнешно
Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина

Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина

DEN 124.00
DEN 191.52
-35 %
Достапно

Количина на стоки


Внимание ве молам : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем, ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка. 2.Исто така, прикачување на фотографии или можеби ни испрати видео на тест. Од два чекори, ние ќе го реши проблемот за вас. Ве молиме не го направи кога светилка беше оштетен од : 1.Отворен спор 2.Ни даде негативен фидбек. Lampada LED светилка R7 S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина
За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по плати цел, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За Испорака : 1. Многу од земјата Бесплатен Превозот (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки ќе се испрати во рок од 3 дена. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние ќе го Заштити вашиот Корист! За повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. 2.ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме ќе го реши тоа и да ви даде најдоброто решение.

Карактеристики на понудата

боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Бренд Име:
PARKSON
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
R7S
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Градина
Напон:
AC 220V-240V
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
LED Чип Модел:
2835
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
78mm 118mm 135mm
Модел:
R7S
Прозрачна Флукс:
450-1000Lm
led светилка:
Lampada Led Светилка
led сијалица:
Bombilla Led Сијалица
Производот:
led светилка
кодот:
led сијалица
watts:
6w 9w 12w
Температура На Боја:
Ладно Топло Бела
Модел Број Чип:
smd 2835

Слични понуди

добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable
 • Неодамнешно

добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable

DEN 1804.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 15 W RGB LED базен светлина Функција1...

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација

DEN 168.00 176.64

3 W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IRДалечински Контролер AC85265 V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација【Item Type】 : E27 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E27 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D48mm H64mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 10560.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*110mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

20MM сферични површината LED леќа+2Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub светла
 • Неодамнешно

20MM сферични површината LED леќа+2Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub светла

DEN 273.60

20 MM Монистра површината LED леќа+2 Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на ВниманиетоДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Монистра ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)
 • Неодамнешно

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

DEN 384.00 480.00

1.Тип на производ : Г417 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 300370 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4 pin=5mm7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ12x30.0mm8.Тежина : 5.0 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе
 • Неодамнешно

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.3 ( kg )Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилкаOptically контролирани индукција светилка сензор за светлинаКарактеристики На Производот : Модерен печурки форма бојапромена ДОВЕДЕ ноќ светлинаФотоелектрически префрлатеСветла боја ќе се промениДвојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина...

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица
 • Неодамнешно

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица

DEN 58.00 96.96

1pcs 6 W 9 W G4 LED Светилка AC напон 220 V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки
 • Неодамнешно

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки

DEN 13310.00 14160.00

Бесплатен превозот Еднаков на 100 W ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка Кри XPE XPG AR111 12 W Висока моќност ПРЕДВОДЕНА AR111 GU5.3 led светлото на рефлекторите светилкиНие би сакале да се најдете OEM / ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент ...

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка
 • Неодамнешно

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка

DEN 153.00 191.52

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието
 • Неодамнешно

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието

DEN 213.00 332.64

69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието6969 КОЧАН LED Светло Лента Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Големина : 69*69mm Lingting област : 57*57mm Моќност : 30 W Напон : DC 3640 V Max Струја : 830m A Lignt температура : 3000 K (топло бела), 6500 K (ладно бел) светла Боја : Ладна Бела (60006500 K), Природна, Бела(4000 K4500 K), Топло Бела (2700 K3200 K) Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : LED поплави светла, Downlights, Панел светла, DIY LED СветлаЗа повеќе други КОЧАН LED Светла, ве молиме кликнете на сликата подолу : 69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на ВниманиетоОна што е КОЧАН LED?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2976.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 9 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*130mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 732.00 963.84

4 X led сијалица E27 4 W топло бела природна бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде
 • Неодамнешно

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде

DEN 501.00 563.04

GU10 LED Сијалица 4 W AC 195240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде во СветотСпецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : GU10 Чип Количина : 29 LEDs Напон : AC 195240 V Моќност : 4w Лумен : 420 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Чип Модел : SMD 5050 Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 48 * 58mm Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2784.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу
 • Неодамнешно

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу

DEN 1428.00 1641.60

Предмет : КАБИНЕТ СВЕТЛИНААпликацииИзвонредно тенок LED светло дава од високо, па дури и светлината со ниско ниво на топлина .Тоа е идеален за мебел, декоративни осветлување, се прикаже и да се покаже случај .Спецификации : Модел : RBLD9 RЦевка Светилка на : smd 5050Led Количина : 9pcsспецификации : Кол 60mm* H7mmСветла Боја : Топло бела(3200k4200k) , Чиста бела(5600k6000k)Сместување : Акрил и АлуминиумМодел : RBLD9 RLED type : 5050 SMDLED 9 PCSОсветлување : 120lmWattage : 1.8 WАко ви треба било кој додаток за led кабинет светлина (делница кутија и моќ возачот) ,pls кликнете тука : http : / / www.aliexpress.com / store / group / LedCabinetLight / 315970_211299896 / 1.htmlrbelectronicсуперсветли led

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

Нови 4x E27 led Сијалица 5W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 5W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 806.00 1060.32

4 X led сијалица 5 W E27 топло бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 500600lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на Вниманието
 • Неодамнешно

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на Вниманието

DEN 292.80

20 MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на ВниманиетоДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Јасно ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB

DEN 239.52

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, "Неутрални Бело"= "White" "Сини"="Кралските Сини" "Променливи" ="2 W+2 RB" Ако имате било подобро DIY Идеја,pls падна слободно да ме контактирате.ние може да прилагодено производи за вас. Driveable до tp 1500m A СМД технологија Reflow solderable Најдобрите селекции Ниски оперативни напони Интегрирана спои кварц lense ESD 2000 VПараметар Опис за Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска СинаLED Type : 4pcs XTE LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A3А(6 V) 350m A1.5 A(12 V)Emitter Боја : Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска Сина Боја температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K / 450452nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM
 • Неодамнешно

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM

DEN 208.00 253.92

сијалица 7w Кул / Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85265 V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810 LMКарактеристики : LED Сијалица за дома осветлување и декорација...

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

DEN 353.00 441.60

1.Тип на производ : Г413 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.34 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 230280 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(p=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ18x19.0mm8.Тежина : 3.5 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

5XG9/GU10/E14/E27/B22 5730 72LED12W Светилка пченка led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени заштеда на Енергија светилки 220V
 • Неодамнешно

5XG9/GU10/E14/E27/B22 5730 72LED12W Светилка пченка led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени заштеда на Енергија светилки 220V

DEN 633.60

Спецификации Сијалица База / E14 / GU10 / E27 / B22 Сијалица Форма Тип светла Боја , Wattage (W), ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 5730 LED Кол 72 Леќа Боја Јасна Работна Температура(°C) 1 Напон (V) 220 V Почетна Lumens (lm) 9001000 Температура на Бојата (К) 28003200 / 60006500 Карактеристики , Основните Апликација Ходникот / Stairwell , Спална соба , Дневна Соба / трпезарија , Кујна , детска Соба , Дом / Канцеларија , Гаража / Carport , Простор за Складирање / Комунални Соба Живот (h) >30000 Сертификација CE , Ro HS Материјал Силика Гел КОЛИЧИНА 5 компјутериДознај Повеќе За Овој Производ 1...

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

4PCS/МНОГУ MR16 LED Сијалица 5W LED СВЕТИЛКА Г-дин 16 12V LED светлото на рефлекторите ТОПЛО БЕЛА ПРИРОДНА БЕЛА КУЛ БЕЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 726.00 954.72

4* led сијалица MR16 5 W топло бела ладно бела 12 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица Бесплатен ПревозотLED Сијалица Карактеристики : База Тип : MR16 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : DC12 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 62mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X MR16 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...