• Неодамнешно
НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB

НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB

DEN 898.00
DEN 1056.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Параметар Опис за 3535 660 NM 4 ЧИПОВИ
LED Type : 4pcs EPILEDS 3535 LED Чипови
Напон : 6 V/12 V
Актуелни : 350m A-1400m A(6 V) 350m A-700m A(12 V)
Emitter Боја : Длабоко Црвена Боја
Температура на бојата : 660nm
Зрак Агол : 115 степени
Леќа боја : вода јасна
PCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB база
Смола (Калап) : Силиконска Смола
Сертификат : CE&ROSH
Животниот век Време : > 50.000 часа
Внимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можно
Карактеристики :
Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки. Долг животен век. Ниска потрошувачка, висока осветленост. Удобно светло извор, безопасни за кожата и очите. Одлична за правење на извори на светлина за риба резервоарот, декорација светлина, итн Направени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневно ни
Пакетот Вклучува :
10pcs 6 V/12 V 4 XEPILEDS 3535 660 NM чипови како што choosed.
ПРЕВОЗОТ До АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго. Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци. Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. -Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
660nm
Wattage:
6V, 12V
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Обликот:
Annular
LED Чип Модел:
SMD3535
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Напон:
2.8-3.6V
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
1 buc
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Бренд Име:
HotRed
База Тип:
2.8-3.6 V
Должина:
20mm

Слични понуди

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло безжична литиум батерија полнење на отворено rgb led Светилки
 • Неодамнешно

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло безжична литиум батерија полнење на отворено rgb led Светилки

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла
 • Неодамнешно

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла

DEN 8401.00 8937.60

Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашинадоказ светилка 18 W 26 W 36 W Таванот светилка и Прочистување на светлаСпецификација : Чип бренд : EpistarГолемина : 18 W 600*75*25 MM26 W 900*75*25 MM36 W 1200*75*25 MMLED : 2835 SMDWattage : 20 W 30 W 40 WВлезен Напон : AC85 V~265 VФактор На Моќ : >=0.9Прозрачна Флукс (LM) : 90100 LM / WБоја Рендерирање Индекс : >85 RaАгол на гледање : 210 степенЖивотниот Век : 50.000 HTube Материјал : алуминиум легура назад;Температура на бојата : Белата : 6000 K~6500 K,Топло whtie : 3000 K~3500 K,Природата белата : 4000 K~4500 KНе dimmableГаранција : 3 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен
 • Неодамнешно

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен

DEN 33120.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v
 • Неодамнешно

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

DEN 103.00 172.32

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2 W 3 W 4 W 5 W 6 W 7 W 9 W 5730 / 2835 СМД / КОЧАН Светилка Светлина Natrual / Топло / Кул Бело Пченка Осветлување DC 12vСпецификација : База ТипГ4Wattage2 W4 W5 W6 W7 W9 WЛумен120 Lm220 Lm300 Lm340 Lm420 Lm540 LmSMD Тип57302835DimmableНе DimmableНапонDC12 VDC / AC12 VDC12 VDC12 V;AC220 VDC12 VDC12 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул Бело 60006500 K;Природните Бела 40004500 K;Топло Бела 27003300 KКул Бело;Топло БелаСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9Wattage2 W3 W5 W6 W7 WSMD Тип2835283557302835Лумен120 Lm180 Lm300 Lm340 Lm420 LmDimmableНе DimmableНапонAC220 VAC110 VAC220 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул White60006500 K;Природни White40004500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9 КОЧАНWattage4 W6 W9 WЛумен240 Lm350 Lm540 LmDimmableDimmableНапонAC220 VAC110 / 220 VОсветлување БојаКул Бело 60006500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 Години

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу
 • Неодамнешно

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу

DEN 773.00 888.00

Г4 КОЧАН LED КУЛА ТИП СИЈАЛИЦА Dimmable 12 V 24 VГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V , 6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,320 LM Светлината Еквивалентно на 20 WHalogen ...

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло RGB 16 бои промена Безжична Литиум водоотпорен LED цевка модули
 • Неодамнешно

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло RGB 16 бои промена Безжична Литиум водоотпорен LED цевка модули

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 757.00 890.88

Модел : A19 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 60 *110mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу

DEN 261.00 326.40

1 Тип на производ : T5 1 LED2 Влезен Напон : DC24 V3 Моќ Дисипација : 0.06 W Max4 Прозрачна Флукс(lm) : 68 LM5...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување
 • Неодамнешно

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување

DEN 114.00 162.72

Спецификации : База тип : GU10 / MR16Напон : AC напон 220 VМоќност : Вистинска моќ 4 WLed Сијалица : 1 PCSЛумен : 400 LM;LED количина : 1 PCSLED type : КОЧАНЗрак агол : 120°(Злато агол)Домување Материјал : СтаклоБоја & температура : Топло бела : 30003500 K , Кул Бело : 60006500kПакет Содржина : 1x Led Светилка

YNL led свеќа светлина, крушка светилка E14 2835 SMD Топло/ Кул Бело Led светлото на рефлекторите Лустерот предводена од пластични школка За Домашна Декорација
 • Неодамнешно

YNL led свеќа светлина, крушка светилка E14 2835 SMD Топло/ Кул Бело Led светлото на рефлекторите Лустерот предводена од пластични школка За Домашна Декорација

DEN 47.00 71.52

Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, и заштеда на енергија.Стабилни перформанси и долг животен век.Лесно да се инсталира.Не UV и IR зрачење.Не содржи олово, жива и други загадување елементи.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки.Широка примена, вклучувајќи хотел, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, простории, магацини, канцеларии, изложба итн.Спецификации : LED количина : 8 парчиња(Smd2835)Материјал : PCБаза тип : E14Моќност : 3 WСветла боја : Ладна Бела (6000 ~ 6500 K) или топло бела(30003500k )Текст : AC напон 220 V

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM
 • Неодамнешно

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM

DEN 208.00 253.92

сијалица 7w Кул / Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85265 V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810 LMКарактеристики : LED Сијалица за дома осветлување и декорација...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу
 • Неодамнешно

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу

DEN 27994.00 31104.00

2018 Висок Квалитет 4 W G23 2пински Приклучок Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 40004500k Бела Боја 100pcs / многу фабрика цена на големо EMS / DHL / ФЕДЕКС бесплатен превозот!Карактеристики & Бенефиции4w супер светло SMD 5050 G23 LED ПЛ крушка светилка,светилка носителот 270 степен ротира дизајн,со внатрешен изолирани напојување ,лесно&безбедно да се користи!Боја : бела 40004500k (топло whtie 3000 K / чиста бела 6000 K / ладно бела 8000 K / се исто така достапни)Потрошувачка на енергија : 4wБаза : G23Влезен напон : AC 85305v / 5060 HzLumens излез : 400450lmСветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led драјверCRI >80Зрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 85gLED Извор : 20 компјутери супер светло Epistar чипови 5050 СМД Led диодиDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE, CCCНапомена : 1.оваа 4w led пл крушка светилка, исто така, има E27&GX23 G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 3691.00 4012.32

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 1346.00 1583.52

Модел : ST64 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 64 *140mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 2539.00 2759.52

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор
 • Неодамнешно

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор

DEN 192.00 319.20

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5 W 74 LEDS 2835 SMD 220 V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома ДекорКарактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет
 • Неодамнешно

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...