• Неодамнешно
Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 3691.00
DEN 4012.32
-8 %
Достапно

Количина на стоки


Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 /GU10/B22/E14/ E27 /MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не. ние ќе ја испрати на основен модел на GU5.3(220 V) за вас, ви благодарам многу!
Нашите предности : Регистрирани трговски марки, Фабрика директни договор,Кина познатиот бренд; ние имаме богато искуство,зрели LED технологија,голем R&D тим,првиот-класа на оперативните работници, Нашите производи се добро опремени, заштеда на енергија и ниска употреба на јаглерод заштита на животната средина.
Внимание : Нашите производи се вистинска номинална моќност,овие LED светлото на рефлекторите светилки само имаат само 3 Вати 4 Вати 5 Вати, многу продавачи се користи вистински 3 Вати како false 9 Вати да го продаде , Вистински 9 W рефлектор ќе испрати голема количина на топлина,па тоа треба голем светилка тело радијатор,, оваа мала светилка тело cann да биде вистински 9 W.ако не веруваат во нас,може да се купи 9 W од другите продавница,исто така тест нив, кога ќе ја примите. Ве молиме погледнете го видеото.
3 W LED ≈ 8 W заштеда на Енергија светилка ≈ 25 W Блескаво светилка
Ние не се споредуваат цените се со другите, ние само го спореди квалитет. Ако не ни е потребна нашата пакување.Ве молиме контактирајте со нас,Ние може да ви обезбеди со универзална пакување, кутии.ако ви треба марк 9 W на мало кутии,можеме да го напишеме 9 W. Спецификација на производот :
LED количина : 3 парчиња
LED Извор : Висока моќност ПРЕДВОДЕНА Чипови Dimmable
Номинална Моќност : 3 X1 W=3 W
Вистинската Моќ : 2.5-3.5 W
Влезен напон : AC100-120 V / AC220-240 V / AC&DC12 V
База : GU5.3 (може да се избере E27 ,GU10 ,MR16(12 V),B22, E14)
Материјал на школка : Алуминиум Легура
Големина : 50mm x 65mm(W*H)
Тежина : Околу 50g
Температура на бојата : Топло бела 2700-3500 K
Чиста бела 3500-5500 K Ладно бела 5500-7000 K
Зрак агол : 30 Агол .45 Агол .60 Агол.90 Агол .120 Агол.
Lumens : 250-300 Lm (приближно)
Reflctor ефикасност : 90%
Извор на светлина : 3 еез 1 Watt Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Чипови
Температурата на телото : Применливо :
Пејзаж сцена/Место Осветлување
Архитектонски Осветлување
Екранот
Екранот сцена
Осветлување На Уметнички Дела
Расположение Осветлување/Општа намена
Забавен Парк сцена
Карактеристики :
Ниска Топлинска Да се Намали на Електрична енергија Потрошувачка на Климатизација
Заштеда на Пари на Електрична енергија Такса
Големо Намалување На Емисијата На Јаглерод
Минимизирање На Драстична Промена На Климата
Големо Намалување На Трошоците За Одржување
Долг животен век
Инстант почеток, без светкави
Цврста Состојба, shockproof
Се заштеди енергија повеќе од 95% од обичните светилки ,што е Еквивалентно на 30-40w Халоген Сијалица
Долго време работи, 24 часа/ден е добра, производство на ниска топлина
Без жива или други опасни материјали, спогодба со Ro Hs
Работна средина -20+40 целзиусови Степени, погоден за необичен клима
Без Мешање рф
Без УВ или IR Зрачење
Одобрување : CE, Ro HS,CCC,FCC сертификат.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Бренд Име:
Stareyes
Број на LED Чип:
3 еез
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
База Тип:
GU5.3
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
LED Чип Бренд:
Epistar
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
10%
Напон:
110-240V
Обликот:
Конус
Должина:
65mm
Материјал:
Алуминиум легура

Слични понуди

2018 Вистинска моќ Led E27 E14 LED СВЕТИЛКА 2835SMD ac 85-265V 5W 10W 15W 20W Led Пченка сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување
 • Неодамнешно

2018 Вистинска моќ Led E27 E14 LED СВЕТИЛКА 2835SMD ac 85-265V 5W 10W 15W 20W Led Пченка сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување

DEN 141.00 187.68

2017 Вистинска моќ Led E27 E14 LED СВЕТИЛКА 2835 SMD ac 85265 V 5 W 10 W 15 W 20 W Led Пченка сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Карактеристики : База тип : E27 / E14 Напон : AC 85265 V LED Бренд : Epistar LED type : SMD 2835 LED кол : 45leds 75 led диоди 120leds 138leds светла боја : Топло бела / бела Боја температура : 28003500(топло бела); 60006500 K(бела)

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу
 • Неодамнешно

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу

DEN 773.00 888.00

Г4 КОЧАН LED КУЛА ТИП СИЈАЛИЦА Dimmable 12 V 24 VГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V , 6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,320 LM Светлината Еквивалентно на 20 WHalogen ...

E27/B22 Led Светилка 110v/220v Светлина Алуминиум база свет внатрешното Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Ладно Топло Бела Замена Светилки
 • Неодамнешно

E27/B22 Led Светилка 110v/220v Светлина Алуминиум база свет внатрешното Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Ладно Топло Бела Замена Светилки

DEN 57.00 163.20

На E27 LED светилка е дизајниран за канцеларија, изложба или дома апликации.Лампи има стандарден E27 полнач кој овозможува едноставен иенергетски ефикасна замена на традиционалните светилки...

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло RGB 16 бои промена Безжична Литиум водоотпорен LED цевка модули
 • Неодамнешно

6PCS DHL Бесплатен Превозот Супер Светло RGB 16 бои промена Безжична Литиум водоотпорен LED цевка модули

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен
 • Неодамнешно

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен

DEN 33120.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Висок квалитет 6.3 v E10 led индикатор светла,E10 6v led сигнал LED светилка E10 led светилки 6.3 v e10 Пилот светилки бесплатен превозот 10pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 6.3 v E10 led индикатор светла,E10 6v led сигнал LED светилка E10 led светилки 6.3 v e10 Пилот светилки бесплатен превозот 10pcs/многу

DEN 230.00 288.00

1.Тип на производ : HCLE101 LED2.Влезен Напон : DC66.3 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 1012 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : LED НАТОПИ7.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / зелени,8.Зрак Агол : 60 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ12x25mm11.Тежина : 3.0 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу

DEN 1008.00 1344.00

1.Тип на производ : T109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 180230 LM5.LED количина : 9 LED6.LED спецификација : : 5050 SMD LED7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,топло бела,зелена.8.Зрак Агол : 360 степени9.Светилки носителот : T1010.Димензија : Φ10x33mm11.Тежина : 3.2 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло cordless батерија за LED боја се менува светлината батерија со далечински управувач
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло cordless батерија за LED боја се менува светлината батерија со далечински управувач

DEN 19104.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

3W RGB Lampada LED Сијалица 85-265V RGB LED Светилка 220V 110V центарот на Вниманието Lamparas LED Сијалица Место и луз Божиќ Lampadas
 • Неодамнешно

3W RGB Lampada LED Сијалица 85-265V RGB LED Светилка 220V 110V центарот на Вниманието Lamparas LED Сијалица Место и луз Божиќ Lampadas

DEN 479.52

Спецификации : Светлината тип : LEDСијалица, боја : СребренаСветла боја : 16 Боја, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова и така натамуТекст : AC 85265 VПотрошувачка : 3 WСијалица материјал : АлуминиумЖивотен век : >50.000 часаСијалица, големина : (Г) appx 8.5 X8.5 X (H)4.7 mmТопла сечење : 7085mmПакет : 1 x 3 W RGB LED Сијалица1 x Далечински Управувач (CR2025 батеријата не се вклучени)Производот Се Покаже16 БоиИспоракаНарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување
 • Неодамнешно

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување

DEN 114.00 162.72

Спецификации : База тип : GU10 / MR16Напон : AC напон 220 VМоќност : Вистинска моќ 4 WLed Сијалица : 1 PCSЛумен : 400 LM;LED количина : 1 PCSLED type : КОЧАНЗрак агол : 120°(Злато агол)Домување Материјал : СтаклоБоја & температура : Топло бела : 30003500 K , Кул Бело : 60006500kПакет Содржина : 1x Led Светилка

10X HRSODG4 ОД 1,5 W 24 SMD 3014 100-120 LM Топло Бела / Кул Бело LED Пченка Светилки DC 12 V
 • Неодамнешно

10X HRSODG4 ОД 1,5 W 24 SMD 3014 100-120 LM Топло Бела / Кул Бело LED Пченка Светилки DC 12 V

DEN 341.00 379.20

Спецификации Сијалица База на G4 , Крушка Форма Т , Тип LED Пченка Светла , светла Боја Топло Бела , Кул Бело , Wattage (W) 1.5 W , Wattage Опсег (W) 0.52.5 , ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 3014 , LED Кол 24 , Работна Температура # , Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 , Почетна Lumens (lm) 100120 , Температура на Бојата (К) 28003000 / 60006500 , Еквивалент Wattage (W) 25 , Карактеристики НЕ Dimmable , Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба , Ходникот / Stairwell , Спална соба , Дневна Соба / трпезарија , Дом / Канцеларија , цел Живот (h) >50000 , Сертификација CE , Ro HS , Производителот Гаранција (год) 2 , CRI 75 , Димензија(cm) 1.2x1.2x4.0 , Тежина (kg) 0.04 , КОЛИЧИНА 10 компјутери , Пакет Содржина LED Сијалица × 10 , да Научат Повеќе За Овој Производ 1...

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица
 • Неодамнешно

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица

DEN 367.00 432.00

Тип : LED поврзување жица, машки тип, тип женскиСпецификација : 2pin SMP 22awg,10cm должина / парче 20cm / пар.Изолатор Материјал : ПВЦФункција : 1...

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот

DEN 643.00 676.80

Опис На Производот1.Моќност : 10 W / 20 W / 25 W2.Напон : AC180260 V3.Lumio: 10 W : 9001000 LM 20 W : 16001800 LM 25 W : 25002700 LM4.Боја : Чиста Бела 60006500 KТопло Бела 30003200 K5.CRI : 7080 Ra6.ГОЛЕМИНА : 19*19mm7.LumioГолемина : φ17mm8.PC>0.99.Плоча Материјал : керамика10.Чип Големина : 18*32milПлаќање1...

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење
 • Неодамнешно

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење

DEN 316.00 479.52

LEDGLE 9 W E26 / E27 18 Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за ДвижењеИнформацииLEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Мали димензии, повеќе функција!Нашите трајни и интелигентни инфраред сензор сијалица со ефективни топлина дисипација и висока светлина ќе биде вашиот најдобар помошник во текот на ноќта или во темен...

20pcs/број 1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

20pcs/број 1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција DC 12V бела/топло бела

DEN 14529.00 15792.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 69 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 1200 lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 102 *2.2(theign)cmМала тежина : 0.3 KGПакет тежина : 1.5 килограмиПакет листата : 20 парче * 1 метар led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

1PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4W Diammable AC 220-240V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700K
 • Неодамнешно

1PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4W Diammable AC 220-240V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700K

DEN 430.00 671.52

1 PCS ST64 LED Гроздобер Светилка Led Светилки со Вжарено Пеперутка 4 W Diammable AC 220240 V Pendant Светилки за Осветлување Топло Бела 2700 KСпецификација : МоделST64 LED BullbБаза ТипE27Вати4 WЛумен18 0 24 0 LMГолемина(H*D)145 *64 mmDimmable или НеDimmableБоја На СветлинаТопло Бела 2700 KCRI>80НапонAC 220240 VSMD ТипФиламентСертификатиCE,ROHSГаранција3 Години

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v
 • Неодамнешно

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

DEN 103.00 172.32

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2 W 3 W 4 W 5 W 6 W 7 W 9 W 5730 / 2835 СМД / КОЧАН Светилка Светлина Natrual / Топло / Кул Бело Пченка Осветлување DC 12vСпецификација : База ТипГ4Wattage2 W4 W5 W6 W7 W9 WЛумен120 Lm220 Lm300 Lm340 Lm420 Lm540 LmSMD Тип57302835DimmableНе DimmableНапонDC12 VDC / AC12 VDC12 VDC12 V;AC220 VDC12 VDC12 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул Бело 60006500 K;Природните Бела 40004500 K;Топло Бела 27003300 KКул Бело;Топло БелаСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9Wattage2 W3 W5 W6 W7 WSMD Тип2835283557302835Лумен120 Lm180 Lm300 Lm340 Lm420 LmDimmableНе DimmableНапонAC220 VAC110 VAC220 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул White60006500 K;Природни White40004500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9 КОЧАНWattage4 W6 W9 WЛумен240 Lm350 Lm540 LmDimmableDimmableНапонAC220 VAC110 / 220 VОсветлување БојаКул Бело 60006500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 Години

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието

DEN 288.00 338.88

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа