• Неодамнешно
Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

DEN 103.00
DEN 172.32
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2 W 3 W 4 W 5 W 6 W 7 W 9 W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v
Спецификација :
База Тип
Г4
Wattage
2 W
4 W
5 W
6 W
7 W
9 W
Лумен
120 Lm
220 Lm
300 Lm
340 Lm
420 Lm
540 Lm
SMD Тип
5730
2835
Dimmable
Не Dimmable
Напон
DC12 V
DC/AC12 V
DC12 V
DC12 V;
AC220 V
DC12 V
DC12 V
Осветлување Боја
Кул Бело;
Топло Бела
Кул Бело 6000-6500 K;
Природните Бела 4000-4500 K;
Топло Бела 2700-3300 K
Кул Бело;
Топло Бела
Сертификација
CE&ROHS
Гаранција
3 Години
База Тип
G9
Wattage
2 W
3 W
5 W
6 W
7 W
SMD Тип
2835
2835
5730
2835
Лумен
120 Lm
180 Lm
300 Lm
340 Lm
420 Lm
Dimmable
Не Dimmable
Напон
AC220 V
AC110 V
AC220 V
Осветлување Боја
Кул Бело;
Топло Бела
Кул White6000-6500 K;
Природни White4000-4500 K;
Топло Бела 2700-3300 K
Сертификација
CE&ROHS
Гаранција
3 Години
База Тип
G9 КОЧАН
Wattage
4 W
6 W
9 W
Лумен
240 Lm
350 Lm
540 Lm
Dimmable
Dimmable
Напон
AC220 V
AC110/220 V
Осветлување Боја
Кул Бело 6000-6500 K;
Топло Бела 2700-3300 K
Сертификација
CE&ROHS
Гаранција
3 Години

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
G4 5W DC 12V, G4 2W 5730 DC12V, G4 6W DC 12V, G4 7W DC Or AC12V, G4 9W 220V, G9 3W 2835 220V, G9 5W 5730 110V, G9 6W 2835 220V, G9 7W 2835 220V, G9 COB 4W Dimmable, G9 COB 6W Dimmable, G9 COB 9W Dimmable
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Напон:
220V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Просечен Живот (часот):
50000H
База Тип:
G9.Г4
Должина:
Other

Слични понуди

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието

DEN 288.00 338.88

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло Батерија RGB бои менување на далечинскиот управувач Led трепка светлина
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло Батерија RGB бои менување на далечинскиот управувач Led трепка светлина

DEN 19104.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција E27 GU10 MR16 5W LED Сијалица RGB Далечински центарот на Вниманието Промена на Бојата Светла Точка
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција E27 GU10 MR16 5W LED Сијалица RGB Далечински центарот на Вниманието Промена на Бојата Светла Точка

DEN 3792.00

RGB LED Сијалица центарот на Вниманието Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 50*100mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Висок квалитет 6V E10 led сигнал светла,E10 6.3 v led Пилот LED светилки E10 Индикатор Светлина,led сијалица E10 6.3 V бесплатен превозот 20pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 6V E10 led сигнал светла,E10 6.3 v led Пилот LED светилки E10 Индикатор Светлина,led сијалица E10 6.3 V бесплатен превозот 20pcs/многу

DEN 376.00 470.40

1.Тип на производ : HCLE101 LED2.Влезен Напон : DC66.3 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 810 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : LED НАТОПИ 8.5 mm7.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / зелени,8.Зрак Агол : 120 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ12x25mm11.Тежина : 3.0 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу

DEN 1008.00 1344.00

1.Тип на производ : T109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 180230 LM5.LED количина : 9 LED6.LED спецификација : : 5050 SMD LED7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,топло бела,зелена.8.Зрак Агол : 360 степени9.Светилки носителот : T1010.Димензија : Φ10x33mm11.Тежина : 3.2 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

1x E27 LED Сијалица со Вжарено Светилки 230V 220V 4W 6W 8W 360 степени Ретро Свеќа Светилка Осветлување Lumiled A60 Бела/ Топло бела
 • Неодамнешно

1x E27 LED Сијалица со Вжарено Светилки 230V 220V 4W 6W 8W 360 степени Ретро Свеќа Светилка Осветлување Lumiled A60 Бела/ Топло бела

DEN 134.00 141.12

Карактеристики : Нови Led диоди, тоа им дава на излез светла и удобно светло боја.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба, итн.Инстант почеток, без да трепка...

Висок квалитет 6.3 v E10 led индикатор светла,E10 6v led сигнал LED светилка E10 led светилки 6.3 v e10 Пилот светилки бесплатен превозот 10pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 6.3 v E10 led индикатор светла,E10 6v led сигнал LED светилка E10 led светилки 6.3 v e10 Пилот светилки бесплатен превозот 10pcs/многу

DEN 230.00 288.00

1.Тип на производ : HCLE101 LED2.Влезен Напон : DC66.3 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 1012 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : LED НАТОПИ7.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / зелени,8.Зрак Агол : 60 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ12x25mm11.Тежина : 3.0 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер Светло cordless rgb 16 бои промена далечински управувач батерија за led светилка
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер Светло cordless rgb 16 бои промена далечински управувач батерија за led светилка

DEN 19104.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет
 • Неодамнешно

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

50cm ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Ноќ Светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

50cm ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Ноќ Светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела

DEN 9318.00 10128.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 33 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 600lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 54*2.2(theign)cmМала тежина : 0.24 KGПакет тежина : 0.3 kgПакет листата : 20 парче * led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела

DEN 2645.00 2784.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 69 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 1200 lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 102 *2.2(theign)cmМала тежина : 0.3 KGПакет тежина : 1.5 килограмиПакет листата : 2 парче * 1 метар led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 10560.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер Светло IP68 Водоотпорен Боја се Менува LED Батеријата Светилка со Далечински Управувач
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер Светло IP68 Водоотпорен Боја се Менува LED Батеријата Светилка со Далечински Управувач

DEN 19104.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 3W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 3W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2496.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 3 W LED Количина : 1pcsДимензија : 50*90mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

10x E27 LED Сијалица со Вжарено Светилки 230V 220V 4W 8W Лустерот Свеќа Светилка Осветлување Lumiled Кул Бела/ Топло бела
 • Неодамнешно

10x E27 LED Сијалица со Вжарено Светилки 230V 220V 4W 8W Лустерот Свеќа Светилка Осветлување Lumiled Кул Бела/ Топло бела

DEN 1331.00 1401.12

Карактеристики : Нови Led диоди, тоа им дава на излез светла и удобно светло боја.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба, итн.Инстант почеток, без да трепка...

50cm ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Ноќ Светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

50cm ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Ноќ Светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела

DEN 9622.00 10128.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 33 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 600lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 54*2.2(theign)cmМала тежина : 0.24 KGПакет тежина : 0.3 kgПакет листата : 20 парче * led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

E27/B22 Led Светилка 110v/220v Светлина Алуминиум база свет внатрешното Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Ладно Топло Бела Замена Светилки
 • Неодамнешно

E27/B22 Led Светилка 110v/220v Светлина Алуминиум база свет внатрешното Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Ладно Топло Бела Замена Светилки

DEN 57.00 163.20

На E27 LED светилка е дизајниран за канцеларија, изложба или дома апликации.Лампи има стандарден E27 полнач кој овозможува едноставен иенергетски ефикасна замена на традиционалните светилки...

20pcs/број 1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

20pcs/број 1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција DC 12V бела/топло бела

DEN 14529.00 15792.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 69 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 1200 lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 102 *2.2(theign)cmМала тежина : 0.3 KGПакет тежина : 1.5 килограмиПакет листата : 20 парче * 1 метар led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

(50PCS/Многу) Гаранција 3 Години 5W RGB LED Сијалица E27 GU10 MR16 Далечински центарот на Вниманието Промена на Бојата Светилка Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Гаранција 3 Години 5W RGB LED Сијалица E27 GU10 MR16 Далечински центарот на Вниманието Промена на Бојата Светилка Место Светло

DEN 15456.00

RGB LED Сијалица центарот на Вниманието Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 50*100mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 757.00 890.88

Модел : A19 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 60 *110mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

2 парчиња Мвр.Светлината 2.4 G 5W GU10 УПТ LED Сијалица Боја Температура Прилагодливи Двојна Бела WiiFi Компатибилен +1xWireless RF 4-Зона Далечинскиот
 • Неодамнешно

2 парчиња Мвр.Светлината 2.4 G 5W GU10 УПТ LED Сијалица Боја Температура Прилагодливи Двојна Бела WiiFi Компатибилен +1xWireless RF 4-Зона Далечинскиот

DEN 1704.00

2 парчиња Мвр.Светлината 2.4 G 5 W GU10 УПТ LED Сијалица Боја Температура Прилагодливи Двојна Бела Wii Fi Компатибилен +1x Wireless RF 4Зона ДалечинскиотНа сијалицата можат да работат со Топла / Кул Бело далечински управувач, или од страна на i OS или Android Апликација преку Wi Fi адаптерот...