• Неодамнешно
10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD

10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD

DEN 340.00
DEN 358.08
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC/DC12 V W : 3 W LED Кол : 24 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm - 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Ако се направи цел повеќе од $5 ,Ние ќе го испрати тоа со следење на број.Јас 2.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 3.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
24 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
LED Чип Бренд:
Кри
Напон:
AC/DC12V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
3014
Бренд Име:
MengJay
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
9.6*35.5MM

Слични понуди

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење
 • Неодамнешно

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење

DEN 316.00 479.52

LEDGLE 9 W E26 / E27 18 Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за ДвижењеИнформацииLEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Мали димензии, повеќе функција!Нашите трајни и интелигентни инфраред сензор сијалица со ефективни топлина дисипација и висока светлина ќе биде вашиот најдобар помошник во текот на ноќта или во темен...

1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела
 • Неодамнешно

1 метар ПИР Сензор за Движење светилки кујна предводена под Кабинет светлина Човечкото тело индукција за кабинетот DC 12V бела/топло бела

DEN 2645.00 2784.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.лесен за монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело.Елегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry,плакар и сл.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 3 метри (30 секунди по затворање на нивните сопствени)Влијание агол : 120 степениLED : SMD LED 5730LED количина : 69 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 1200 lmВлезна моќност : DC 12 VМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина : 102 *2.2(theign)cmМала тежина : 0.3 KGПакет тежина : 1.5 килограмиПакет листата : 2 парче * 1 метар led светлоШопинг водич линк : За Приклучок :

Висок квалитет 6V E10 led сигнал светла,E10 6.3 v led Пилот LED светилки E10 Индикатор Светлина,led сијалица E10 6.3 V бесплатен превозот 20pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 6V E10 led сигнал светла,E10 6.3 v led Пилот LED светилки E10 Индикатор Светлина,led сијалица E10 6.3 V бесплатен превозот 20pcs/многу

DEN 376.00 470.40

1.Тип на производ : HCLE101 LED2.Влезен Напон : DC66.3 V3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 810 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : LED НАТОПИ 8.5 mm7.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / зелени,8.Зрак Агол : 120 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ12x25mm11.Тежина : 3.0 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

5000Pcs Висока Моќност 1W 3W 5W LED Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Топлина Мијалник Супстрат 20mm Ѕвезда Комплет DIY Ладење Heatsink 20mm страна на курирската служба DHL
 • Неодамнешно

5000Pcs Висока Моќност 1W 3W 5W LED Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Топлина Мијалник Супстрат 20mm Ѕвезда Комплет DIY Ладење Heatsink 20mm страна на курирската служба DHL

DEN 6087.00 6087.36

Висока Моќност 1 W 3 W 5 W LED Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Топлина Мијалник Супстрат 20mm Ѕвезда Комплет DIY Ладење Heatsink 20mm за 1 3 5 Вати Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 1 W 3 W Висока Моќност 5 W LED Алуминиум основна Плоча Димензии : Дијаметар 20mm Функција : 2 Pin Бела / 2 Pin Црна / 4 Pin Бела / 6 Pin Бела / 8 Pin Црна Materail : На Одделение Алуминиум Бои : Бела / Црна Гаранција : >100,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло Батерија RGB бои менување на далечинскиот управувач Led трепка светлина
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло Батерија RGB бои менување на далечинскиот управувач Led трепка светлина

DEN 19104.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

3W RGB Lampada LED Сијалица 85-265V RGB LED Светилка 220V 110V центарот на Вниманието Lamparas LED Сијалица Место и луз Божиќ Lampadas
 • Неодамнешно

3W RGB Lampada LED Сијалица 85-265V RGB LED Светилка 220V 110V центарот на Вниманието Lamparas LED Сијалица Место и луз Божиќ Lampadas

DEN 479.52

Спецификации : Светлината тип : LEDСијалица, боја : СребренаСветла боја : 16 Боја, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова и така натамуТекст : AC 85265 VПотрошувачка : 3 WСијалица материјал : АлуминиумЖивотен век : >50.000 часаСијалица, големина : (Г) appx 8.5 X8.5 X (H)4.7 mmТопла сечење : 7085mmПакет : 1 x 3 W RGB LED Сијалица1 x Далечински Управувач (CR2025 батеријата не се вклучени)Производот Се Покаже16 БоиИспоракаНарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Висок квалитет 12V T10 w5w 194 168 доведоа автомобил инструмент светла,led сигнал светла,led царинење светла бесплатен превозот 5pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 12V T10 w5w 194 168 доведоа автомобил инструмент светла,led сигнал светла,led царинење светла бесплатен превозот 5pcs/многу

DEN 382.00 508.80

1.Тип на производ : T105 SMD2.Влезен Напон : DC12 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.LED количина : 5 LED6.LED спецификација : : 5050 SMD LED7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,топло бела,зелена.8.Зрак Агол : 360 degre9.Светилки носителот : T1010.Димензија : Φ10x27mm11.Тежина : 2.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло cordless батерија за LED боја се менува светлината батерија со далечински управувач
 • Неодамнешно

10PCS БРЗО Бесплатен Превозот Супер светло cordless батерија за LED боја се менува светлината батерија со далечински управувач

DEN 19104.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет
 • Неодамнешно

6 парчиња DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW мулти-боја далечински управувач водоотпорен LED цвет тенџере светлина комплет

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор
 • Неодамнешно

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор

DEN 192.00 319.20

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5 W 74 LEDS 2835 SMD 220 V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома ДекорКарактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори
 • Неодамнешно

Супер светло 20W КОЧАН LED Лента, Светлата за Крушка Светилка Топло Бела DC21-24V 2000-2200LM за DIY 200x55MM за DIY LED Осветлување рефлектори

DEN 606.00 766.56

20 W Висока Моќност КОЧАН LED Лента Светилка Светла Сијалица 2000 LM Топло Бела За DIY 200x55 MM 1224 V нови#LRT15693 Функција Сосема нов , КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Светлината чипови Ултра долготрајни дизајн Ниска потрошувачка на енергија, зачувување целата многу енергија Одговараат за назад осветлување и други Спецификација : Meterial : Алуминиум Легура плоча+КОЧАН Led Влезен Напон : DC2124 V Моќ : 20 W светла Боја : Топло Бела (30003500 K) Светлосен флукс : 2000 LM Големина : 200 MM*55ММ Пакет се Вклучени : 1 x 20 W КОЧАН LED светилка

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW безжично полнење водоотпорен батерија управувана LED светла

DEN 11904.00

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

Плоштадот /Круг Површината планината КОЧАН LED вградна светилка Dimmable 5W 7W 10W 15W затемнување LED Спот светлината LED таванот светилка AC110V-240V
 • Неодамнешно

Плоштадот /Круг Површината планината КОЧАН LED вградна светилка Dimmable 5W 7W 10W 15W затемнување LED Спот светлината LED таванот светилка AC110V-240V

DEN 9404.00 11904.00

Dimmable 15 W вградна светилка Ладно Бела / Топло Бела LED Вдлабнати Кабинет Тавански светилки AC85 V265 V За Дома ОсветлувањеВлезен Напон : AC85 V265 VFreqency Опсег : 50 Hz60 HzФактор На Моќ : >0.9Моќ Ефикасност : >85%Систем Потрошувачка : 15 WLED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИLED Количина : 1pcsЗрак Агол : 60°Прозрачна : 100lm / WГолемина : L110mm*W110mm*H120mm,Плоштад школкаГолемина : D : D 110mm*H120mm,Круг школкаТемпература На Бојата : ладно бела : 5500k6000k,топло бела : 2700k3200k,бела : 4000k4500k.CRI : Ра>85Работниот Животен век : 50000 часа2017 НОВ ТИПТопло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!Топло прашува : здраво, мојот драг пријател, ако ви треба виси жица стил на LEDсветла, може да се молам да ми кажете, ние ќе треба да ви даде нова цена, ви благодарам.Услови На Плаќање 1) методите на Плаќање што го прифатат, како што се ЗАЧУВАМ, T / T(трансфер на Пари), WESTERN UNION.

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет DC6.3V 6V T10 w5w 194 168 led Сигнал светлата на возилото претпазливост Индикатор за светло во светлина бесплатен превозот 20pcs/многу

DEN 1008.00 1344.00

1.Тип на производ : T109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 180230 LM5.LED количина : 9 LED6.LED спецификација : : 5050 SMD LED7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,топло бела,зелена.8.Зрак Агол : 360 степени9.Светилки носителот : T1010.Димензија : Φ10x33mm11.Тежина : 3.2 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица
 • Неодамнешно

50pairs/многу 10см/еез 20cm/пар 2pin LED поврзување жица, машки и женски конектор Терминали кабел, SMP 22awg се Прошири жичен жица

DEN 367.00 432.00

Тип : LED поврзување жица, машки тип, тип женскиСпецификација : 2pin SMP 22awg,10cm должина / парче 20cm / пар.Изолатор Материјал : ПВЦФункција : 1...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Батерија RGB Боја, Менување на Отворено LED Светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло
 • Неодамнешно

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW светлина модул батерија led фитинг батерија led светло

DEN 11904.00

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

1 Поставува/многу Небото Сино Светло Неонски String Цевка 5m ЕЛ Жица Сјајот Партија Автомобил LED Декорација&Controlle
 • Неодамнешно

1 Поставува/многу Небото Сино Светло Неонски String Цевка 5m ЕЛ Жица Сјајот Партија Автомобил LED Декорација&Controlle

DEN 287.00 311.52

Спецификации : Боја : Небото СиноЖица со дијаметар : 2.3 mmЖица должина : 5 M (1 инч=0.0254 М)Живот време : >12,000 часаРаботна температура : 30 ~ 80Карактеристики : Флексибилни и отпорен на вода, може да биде свиткана во било какви форми и отсечени во било која должина.Понуда за 360 степени на осветлување.Заштеда на енергија и животната срединапријателски.Долг живот време, повеќе од 12,000 часа.Одлично за автомобил декорација, ноќни клубови, партии, темни ходници, речиси секаде каде што може да се замисли.Можете исто така да го користите околу краци на вашиот велосипед гуми, вашиот зглобовите, дури и на вашето домашно милениче е јака за екстра заштита во вечерните часови.Пакетот вклучува : ЕЛ жица x 1 + 3 V контролер x 1 (батеријата не се вклучуваат ) Забелешка : Батеријата не ги вклучуваат само 3 V контролер има 3 лесни начини : стабилен на, бавно да трепка, брзо да трепка...

Бесплатен превозот 9W18W24W Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина Миење Светлина Floodlight Рекламирање светилка за Отворен Водоотпорен
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 9W18W24W Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина Миење Светлина Floodlight Рекламирање светилка за Отворен Водоотпорен

DEN 6528.00 7680.00

Бесплатен превозот 9 W18 W24 W Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина Миење Светлина Floodlight Рекламирање светилка за Отворен ВодоотпоренИме на производ : LED Ѕид за Миење СветилкаLED Emitter Моќност : 18 W (Другите 9w,12w,18w,24w,36w имаат во продавница)Прозрачна Флукс : 24002640 LMДимензија : L500mm*W46mm*H46mm (9w)L1000 MM*W46 MM*H46 MM (12w,18w,24w,36w)Производ Апликација : отворено местоФактор на моќ : 0.9Работа Напон : AC85265 VВодоотпорен : IP65Температура : 30 до 50°Живот : 3000050000 HБоја temp : топло бела : 28003200 K; чиста бела : 60006300 KЗрак агол : 60Материјал : Al,стаклоТопло прашува : нашата светилка, кабелот е 0.3 M, ако ви треба повеќе, молам контактирајте ме, ви благодарам.Плаќање и испорака : 1...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 3W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 3W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2496.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 3 W LED Количина : 1pcsДимензија : 50*90mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

YNL led свеќа светлина, крушка светилка E14 2835 SMD Топло/ Кул Бело Led светлото на рефлекторите Лустерот предводена од пластични школка За Домашна Декорација
 • Неодамнешно

YNL led свеќа светлина, крушка светилка E14 2835 SMD Топло/ Кул Бело Led светлото на рефлекторите Лустерот предводена од пластични школка За Домашна Декорација

DEN 47.00 71.52

Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, и заштеда на енергија.Стабилни перформанси и долг животен век.Лесно да се инсталира.Не UV и IR зрачење.Не содржи олово, жива и други загадување елементи.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки.Широка примена, вклучувајќи хотел, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, простории, магацини, канцеларии, изложба итн.Спецификации : LED количина : 8 парчиња(Smd2835)Материјал : PCБаза тип : E14Моќност : 3 WСветла боја : Ладна Бела (6000 ~ 6500 K) или топло бела(30003500k )Текст : AC напон 220 V

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

10pcs 3W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Dioded Blub Чип Светлина Светилка Дел со 20mm Ѕвезда За Foodlight на Вниманието

DEN 288.00 338.88

3 W LED Сијалица Чип Светилка Pin : 3w 4 pin; 6 pin; 8 pin3w 4 6 pin RGB / RGB Тип : 2016 година нови RGBW 3 W Светилка Дел3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Тип : GPILIED3w 4 6 pin RGB / RGB Чип Големина : 30mil3w 4 6 pin RGB / RGB Топлина Мијалник : Со 20mm Супстрат / Плоча 10pcs 3 W RGB RGBW Црвена Зелена Сина, Бела 4 6 8 pin LED Диоди Blub Чип Светлина Светилка Дел + 20mm Ѕвезда За Foodlight центарот на Вниманието Спецификации : LED Emitter : 3 W RGB (Red,Green,Blue) DC Напред Напон (VF) : Црвено : 2.42.6 V,Зелена : 3.43.6 V,Сина : 3.43.6 V, Бела 3.43.6 V DC Напред Currect (АКО) : 3501000m A Lumens : Црвено : 2535 LM,Зелена : 4050 LM,Сина : 2535 LM бранова Должина : Црвено : 620650 NM,Зелена : 520530 NM,Сина : 460475 NM; Бела 6000k6500k Зрак Агол : 120 степени животниот век Време : > 50.000 часа