• Неодамнешно
5W SMD5730 LED Светилка панел(плоча) Топло бела/бела 500-600LM светилки/рефлектори Бесплатен превозот

5W SMD5730 LED Светилка панел(плоча) Топло бела/бела 500-600LM светилки/рефлектори Бесплатен превозот

DEN 269.00
DEN 336.00
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Спецификации :
спецификациите на еден чипови : SMD5730,0.5 W,50-60 LM,3.2-3.5 V,150m A
Слики
Плаќање
1. Ние прифатени Зачувам плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
3. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот
1. Ние брод во Светот како Подарок.
2. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност.
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Испраќање и Наплата
1. DOA(Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3. Купувачот треба да се плати се врати превозот.
4. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите.
5. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа .Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да .

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
5w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
OUMURUI
Зрак Агол(°):
120°
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
other
LED Чип Модел:
5730
сертификација:
CCC
Број на LED Чип:
10 Компјутери
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
50mm
LED Чип Бренд:
SANAN
База Тип:
Други
Обликот:
Круг
Моќ Толеранција:
Други

Слични понуди

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 10560.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*110mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу
 • Неодамнешно

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

DEN 239.52

modname=ckeditor Опис : 5 W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 85265 V Тип : LED ПИР Свет Сијалица Конектор : E27 Wattage : 5 W Напон : AC85265 V Боја : Sliver светла Боја : Бело(60006500k) / Топло Бела(30003200k) Светлосен Извор : SMD 5730 LED Кол : 36 Lumens(Lm) : 3600 Lm Зрак Агол : 180 Степен Откривање Спектар : ≤ 5m Откривање Агол : околу 120 степен Димензија : 111mm x 58mm Сертификација : CE & Ro HS температурата на Телото : Функција : Авто ПИР движење откривање на светлината / исклучувањеВисока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачкаПогоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација

DEN 168.00 176.64

3 W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IRДалечински Контролер AC85265 V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација【Item Type】 : E27 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E27 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D48mm H64mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието
 • Неодамнешно

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието

DEN 213.00 332.64

69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието6969 КОЧАН LED Светло Лента Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Големина : 69*69mm Lingting област : 57*57mm Моќност : 30 W Напон : DC 3640 V Max Струја : 830m A Lignt температура : 3000 K (топло бела), 6500 K (ладно бел) светла Боја : Ладна Бела (60006500 K), Природна, Бела(4000 K4500 K), Топло Бела (2700 K3200 K) Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : LED поплави светла, Downlights, Панел светла, DIY LED СветлаЗа повеќе други КОЧАН LED Светла, ве молиме кликнете на сликата подолу : 69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на ВниманиетоОна што е КОЧАН LED?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина
 • Неодамнешно

Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина

DEN 124.00 191.52

Внимание ве молам : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем, ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка...

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85-265V 3W Место светло dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IR-Далечински Управувач 16 бои
 • Неодамнешно

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85-265V 3W Место светло dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IR-Далечински Управувач 16 бои

DEN 168.00 176.64

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85265 V 3 W Место светло dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IRДалечински Управувач 16 бои【Item Type】 : E14 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E14 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D : D 50mm H76mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот

DEN 863.52

Спецификации : Вати : 3 W LED Светло извор : 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА LED чип бренд : Epistar Лумен : 90100 LM / W Влезен напон : AC85265 V / 5060 Hz Работна фреквенција : 50~60 Hz CRI>72 Ra Боја температура : Топло бела 27003000 K / Кул бело 60006500 K / Природна бела 40004500 K Грав агол : 120 степен животниот век : 50000 часа Материјал : алуминиум Светилки база : E27 Големина : L96mm*D49mm Квалитет на гаранција : 3 годиниОбјектот слика : Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5W 7W AC85-265V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински Контролер
 • Неодамнешно

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5W 7W AC85-265V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински Контролер

DEN 148.00 185.28

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5 W 7 W AC85265 V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински КонтролерСпецификации : Начини : RGB далечинска контрола на светлаСветла Боја : RGBСветилка носителот модел : E27W : 5 W / 7 WНапон : AC85265 VОперативен Температура : 20 до 40 СтепенТело Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаНапон : 85265 VДалечинска контрола : Копчињата 24Далечински батеријата на владата : CR2032 / CR2025(не се вклучуваат)Судењето опсег : Дома декорацијаХотели, клубови, трговски центри и декорацијаАрхитектонски декоративни осветлувањеБутик атмосфера осветлувањеОсветлување на emporiums, сала за состаноци, фабрика, светлина кутијаBacklighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеПратката, вклучувајќи : 1 * 5w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или1 * 7w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или2 * 5w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или2 * 7w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на Вниманието
 • Неодамнешно

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на Вниманието

DEN 292.80

20 MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на ВниманиетоДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Јасно ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)
 • Неодамнешно

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

DEN 384.00 480.00

1.Тип на производ : Г417 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 300370 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4 pin=5mm7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ12x30.0mm8.Тежина : 5.0 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Бесплатен превозот 60 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 B22 MR16 Висока Моќност LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Светло
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 60 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 B22 MR16 Висока Моќност LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Светло

DEN 4995.00 5429.28

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

GU10 RGB Led Крушка Светилка AC 85-265V, ПРЕДВОДЕНА Место светло Партија Декорација RGB Осветлување IR-Далечински Управувач 16 Бои за Насловна Страна Деко
 • Неодамнешно

GU10 RGB Led Крушка Светилка AC 85-265V, ПРЕДВОДЕНА Место светло Партија Декорација RGB Осветлување IR-Далечински Управувач 16 Бои за Насловна Страна Деко

DEN 168.00 176.64

GU10 RGB Led Крушка Светилка AC 85265 V, ПРЕДВОДЕНА Место светло Партија Декорација RGB Осветлување IRДалечински Управувач 16 Бои за Насловна Страна Деко【Item Type】 : GU10 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : GU10 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 120° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D50mm H60mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

16SMD 5050 DC12V G4 led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)
 • Неодамнешно

16SMD 5050 DC12V G4 led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)

DEN 4454.00 5568.00

1.Тип на производ : Г416 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.88 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 280350 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(Pin=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ20x20.0mm8.Тежина : 5g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

DEN 353.00 441.60

1.Тип на производ : Г413 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.34 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 230280 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(p=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ18x19.0mm8.Тежина : 3.5 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа
 • Неодамнешно

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа

DEN 1344.00

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,13001400lm бели со транспарентни PC,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часот!Карактеристики : Оваа LED Цевка е направен за да се исполнат CE стандард и TUV барања, Усвојување на суперсветли Led Чипови SMD3528 и 6063 алуминиум што се станови, совршен топлина дисипација,карактеристики како што е подолу : 1.Возачот е направен од страна на изолирани моќ,повеќе побезбеден од неизолирани моќ2.Нашите возачот дизајниран од страна на нашите напредни моќ инженери и помина EMC тест3.SMD3528 за 0,06 w / еез,Супер LED чипови со над 7lm / LED,и 6.06.5 lm / ЛЕР е на располагање4.Со користење на познати Тефлон за влез жица,се спротивстави на висока температура од 200 C o5.Полагање деструктивни тестирање ,hiтенџере( 3750 V)6.Фактор на моќ : 0.940.99; Хармонично : 4.1%Спецификации : 900mm 14w T8 лер цевка светлина1.Моќ : 14w (Еквивалентно на 35 W Традиционалните Flurescent Цевка)2.База : G133.Цевка Димензија : L895* D a 26mm4...

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 732.00 963.84

4 X led сијалица E27 4 W топло бела природна бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB

DEN 239.52

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, "Неутрални Бело"= "White" "Сини"="Кралските Сини" "Променливи" ="2 W+2 RB" Ако имате било подобро DIY Идеја,pls падна слободно да ме контактирате.ние може да прилагодено производи за вас. Driveable до tp 1500m A СМД технологија Reflow solderable Најдобрите селекции Ниски оперативни напони Интегрирана спои кварц lense ESD 2000 VПараметар Опис за Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска СинаLED Type : 4pcs XTE LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A3А(6 V) 350m A1.5 A(12 V)Emitter Боја : Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска Сина Боја температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K / 450452nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде
 • Неодамнешно

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде

DEN 501.00 563.04

GU10 LED Сијалица 4 W AC 195240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде во СветотСпецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : GU10 Чип Количина : 29 LEDs Напон : AC 195240 V Моќност : 4w Лумен : 420 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Чип Модел : SMD 5050 Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 48 * 58mm Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

4PCS / многу 4W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4PCS / многу 4W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување бесплатен превозот

DEN 652.00 858.24

4 PCS / многу 4 W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување Бесплатен ПревозотLED Сијалица Карактеристики : База Тип : GU10 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 60mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен заменаПакет Се Вклучени : 4 X GU10 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 3W 5W 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 3W 5W 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 8832.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar LED Количина : 1pcs3 W Димензија : 50*90mm5 W Димензија : 60*110mm9 W Димензија : 60*130mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу
 • Неодамнешно

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу

DEN 1428.00 1641.60

Предмет : КАБИНЕТ СВЕТЛИНААпликацииИзвонредно тенок LED светло дава од високо, па дури и светлината со ниско ниво на топлина .Тоа е идеален за мебел, декоративни осветлување, се прикаже и да се покаже случај .Спецификации : Модел : RBLD9 RЦевка Светилка на : smd 5050Led Количина : 9pcsспецификации : Кол 60mm* H7mmСветла Боја : Топло бела(3200k4200k) , Чиста бела(5600k6000k)Сместување : Акрил и АлуминиумМодел : RBLD9 RLED type : 5050 SMDLED 9 PCSОсветлување : 120lmWattage : 1.8 WАко ви треба било кој додаток за led кабинет светлина (делница кутија и моќ возачот) ,pls кликнете тука : http : / / www.aliexpress.com / store / group / LedCabinetLight / 315970_211299896 / 1.htmlrbelectronicсуперсветли led

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки
 • Неодамнешно

Бесплатни Shippng DHL Epistar 12V G5.3 AR111 Висока Моќност 12W(6*2W) LED светлото на рефлекторите Светилки

DEN 13310.00 14160.00

Бесплатен превозот Еднаков на 100 W ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка Кри XPE XPG AR111 12 W Висока моќност ПРЕДВОДЕНА AR111 GU5.3 led светлото на рефлекторите светилкиНие би сакале да се најдете OEM / ODM проект за соработка со вашата компанија, ако е можно.Добредојдовте да биде нашиот следен Ексклузивен Агент ...