• Неодамнешно
ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Достапно

Количина на стоки


ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние не сме одговорни за било обичај давачки, увоз даноци и релативни трошоци. Ако имате било какви прашања во врска со транспортот прашања, молам контактирајте ме!
Ве молиме да ја напуштат повратни информации 5 ѕвезди пофалби. Ве молиме не оставајте 1 ѕвезда, 2 ѕвезди, 3 ѕвезди. Ако има било какви прашања во врска Т и производ, ве молиме контактирајте со тоа.

Карактеристики на понудата

Wattage:
3W, 7W, 12W, 32W, 20W
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
Обликот:
U-облик
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
AC85-265V 50/60Hz
сертификација:
CCC,RoHS,CE,ОИК
LED Чип Модел:
2835
Повод:
дневна соба
Просечен Живот (часот):
80000H
Бренд Име:
ZJRIGHT
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
База Тип:
E27
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
LED Чип Бренд:
SMD283
Должина:
135MM
Точка име :
LED Енергија-Заштеда Осветлување
Светилка Изглед:
ПАРЧЕ Стакло занает
Осветлување боја:
Ладна Бела, Топло Бела
LED Процес:
Чип На одборот Светлина
Светилка Моќ:
3W 7W 12W 20W 32W
SMD Процес:
SMD2835
Зрак Агол:
360 степени
Изглед Занает:
Висок Transmittance Стакло
Тежина:
0.25kg
Употреба:
Дневна соба,спална соба,бар,хотел,кафе,библиотека,канцеларија, фабрика,затворен,соба

Слични понуди

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 2539.00 2759.52

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу
 • Неодамнешно

led пак светлина 12VDC Супер-Тенок И Светол Круг Кабинет Led Светилка Led Чекор Светло Назад Светлина За Bar 9*5050SMD 5pcs/многу

DEN 1428.00 1641.60

Предмет : КАБИНЕТ СВЕТЛИНААпликацииИзвонредно тенок LED светло дава од високо, па дури и светлината со ниско ниво на топлина .Тоа е идеален за мебел, декоративни осветлување, се прикаже и да се покаже случај .Спецификации : Модел : RBLD9 RЦевка Светилка на : smd 5050Led Количина : 9pcsспецификации : Кол 60mm* H7mmСветла Боја : Топло бела(3200k4200k) , Чиста бела(5600k6000k)Сместување : Акрил и АлуминиумМодел : RBLD9 RLED type : 5050 SMDLED 9 PCSОсветлување : 120lmWattage : 1.8 WАко ви треба било кој додаток за led кабинет светлина (делница кутија и моќ возачот) ,pls кликнете тука : http : / / www.aliexpress.com / store / group / LedCabinetLight / 315970_211299896 / 1.htmlrbelectronicсуперсветли led

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица
 • Неодамнешно

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица

DEN 58.00 96.96

1pcs 6 W 9 W G4 LED Светилка AC напон 220 V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

ST64 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 1346.00 1583.52

Модел : ST64 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 64 *140mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу
 • Неодамнешно

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу

DEN 27994.00 31104.00

2018 Висок Квалитет 4 W G23 2пински Приклучок Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 40004500k Бела Боја 100pcs / многу фабрика цена на големо EMS / DHL / ФЕДЕКС бесплатен превозот!Карактеристики & Бенефиции4w супер светло SMD 5050 G23 LED ПЛ крушка светилка,светилка носителот 270 степен ротира дизајн,со внатрешен изолирани напојување ,лесно&безбедно да се користи!Боја : бела 40004500k (топло whtie 3000 K / чиста бела 6000 K / ладно бела 8000 K / се исто така достапни)Потрошувачка на енергија : 4wБаза : G23Влезен напон : AC 85305v / 5060 HzLumens излез : 400450lmСветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led драјверCRI >80Зрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 85gLED Извор : 20 компјутери супер светло Epistar чипови 5050 СМД Led диодиDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE, CCCНапомена : 1.оваа 4w led пл крушка светилка, исто така, има E27&GX23 G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

4PCS / многу 4W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4PCS / многу 4W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување бесплатен превозот

DEN 652.00 858.24

4 PCS / многу 4 W GU10 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка на вниманието Топло / Физичко / Кул Бело За домашна градина осветлување Бесплатен ПревозотLED Сијалица Карактеристики : База Тип : GU10 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 60mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен заменаПакет Се Вклучени : 4 X GU10 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

1pcs 6V/12V Кри XTE LED XT-E 4Chips 4W-18W LED Emitter наместо MKR XHP50 Кул Бело Топло Бела LED со 20MM Купер PCB

DEN 239.52

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина, "Неутрални Бело"= "White" "Сини"="Кралските Сини" "Променливи" ="2 W+2 RB" Ако имате било подобро DIY Идеја,pls падна слободно да ме контактирате.ние може да прилагодено производи за вас. Driveable до tp 1500m A СМД технологија Reflow solderable Најдобрите селекции Ниски оперативни напони Интегрирана спои кварц lense ESD 2000 VПараметар Опис за Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска СинаLED Type : 4pcs XTE LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A3А(6 V) 350m A1.5 A(12 V)Emitter Боја : Бела / Кул Бело / Топло Бела / Кралска Сина Боја температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K / 450452nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

DEN 353.00 441.60

1.Тип на производ : Г413 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.34 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 230280 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(p=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ18x19.0mm8.Тежина : 3.5 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу
 • Неодамнешно

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу

DEN 773.00 888.00

Г4 КОЧАН LED КУЛА ТИП СИЈАЛИЦА Dimmable 12 V 24 VГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V , 6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,320 LM Светлината Еквивалентно на 20 WHalogen ...

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот

DEN 643.00 676.80

Опис На Производот1.Моќност : 10 W / 20 W / 25 W2.Напон : AC180260 V3.Lumio: 10 W : 9001000 LM 20 W : 16001800 LM 25 W : 25002700 LM4.Боја : Чиста Бела 60006500 KТопло Бела 30003200 K5.CRI : 7080 Ra6.ГОЛЕМИНА : 19*19mm7.LumioГолемина : φ17mm8.PC>0.99.Плоча Материјал : керамика10.Чип Големина : 18*32milПлаќање1...

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе
 • Неодамнешно

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.3 ( kg )Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилкаOptically контролирани индукција светилка сензор за светлинаКарактеристики На Производот : Модерен печурки форма бојапромена ДОВЕДЕ ноќ светлинаФотоелектрически префрлатеСветла боја ќе се промениДвојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина...

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување
 • Неодамнешно

Фабрика Цена НОВИ LED светлото на рефлекторите GU10 MR16 4W Led Светилка AC напон 220V КОЧАН Ладно Бела/Топло Бела LED Осветлување

DEN 114.00 162.72

Спецификации : База тип : GU10 / MR16Напон : AC напон 220 VМоќност : Вистинска моќ 4 WLed Сијалица : 1 PCSЛумен : 400 LM;LED количина : 1 PCSLED type : КОЧАНЗрак агол : 120°(Злато агол)Домување Материјал : СтаклоБоја & температура : Топло бела : 30003500 K , Кул Бело : 60006500kПакет Содржина : 1x Led Светилка

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 732.00 963.84

4 X led сијалица E27 4 W топло бела природна бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа
 • Неодамнешно

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа

DEN 1344.00

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,13001400lm бели со транспарентни PC,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часот!Карактеристики : Оваа LED Цевка е направен за да се исполнат CE стандард и TUV барања, Усвојување на суперсветли Led Чипови SMD3528 и 6063 алуминиум што се станови, совршен топлина дисипација,карактеристики како што е подолу : 1.Возачот е направен од страна на изолирани моќ,повеќе побезбеден од неизолирани моќ2.Нашите возачот дизајниран од страна на нашите напредни моќ инженери и помина EMC тест3.SMD3528 за 0,06 w / еез,Супер LED чипови со над 7lm / LED,и 6.06.5 lm / ЛЕР е на располагање4.Со користење на познати Тефлон за влез жица,се спротивстави на висока температура од 200 C o5.Полагање деструктивни тестирање ,hiтенџере( 3750 V)6.Фактор на моќ : 0.940.99; Хармонично : 4.1%Спецификации : 900mm 14w T8 лер цевка светлина1.Моќ : 14w (Еквивалентно на 35 W Традиционалните Flurescent Цевка)2.База : G133.Цевка Димензија : L895* D a 26mm4...

Висок квалитет G4 13SMD 5050 G4 led светилки ,12VDC led g4 светилки ,Г4 led осветлување (бесплатен превозот 50pcs/многу)
 • Неодамнешно

Висок квалитет G4 13SMD 5050 G4 led светилки ,12VDC led g4 светилки ,Г4 led осветлување (бесплатен превозот 50pcs/многу)

DEN 3840.00 4800.00

1.Тип на производ : Г413 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.3 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 230280 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4 (P=4 MM)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ18x19.0mm8.Тежина : 3.5 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB

DEN 898.00 1056.00

Параметар Опис за 3535 660 NM 4 ЧИПОВИLED Type : 4pcs EPILEDS 3535 LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A1400m A(6 V) 350m A700m A(12 V)Emitter Боја : Длабоко Црвена БојаТемпература на бојата : 660nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : > 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...