• Неодамнешно
Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

DEN 353.00
DEN 441.60
-20 %
Достапно

Количина на стоки


1.Тип на производ : Г4-13 SMD
2.Влезен Напон : 12 VDC
3.Моќ Дисипација : 2.34 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 230-280 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : G4(p=4mm)
7.Led Боја : Црвена/Жолта/Сина боја/Бела/Топло бела/Зелена Одберете.
7.Димензија : Φ18x19.0mm
8.Тежина : 3.5 g
9.Оперативен Температура : -40~85 C
10.Сертификати : ROHS , CE

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
Other
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
Број на LED Чип:
13 парчиња
База Тип:
G4
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Напон:
DC12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R

Слични понуди

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 6 компјутери Dimmable 3W GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување светлина

DEN 584.00 634.56

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)
 • Неодамнешно

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

DEN 384.00 480.00

1.Тип на производ : Г417 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 300370 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4 pin=5mm7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ12x30.0mm8.Тежина : 5.0 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD
 • Неодамнешно

10 компјутери/многу G4 LED Осветлување Светилки 3W LED светлото на рефлекторите Крушка Светилка во кристал на Светлина светилка AC DC 12V 24 3014 SMD

DEN 340.00 358.08

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC / DC12 V W : 3 W LED Кол : 24 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.Спакувани Безбедно во Меур Торба.ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација

DEN 168.00 176.64

3 W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IRДалечински Контролер AC85265 V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација【Item Type】 : E27 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E27 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D48mm H64mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен
 • Неодамнешно

Toika 50pcs 20W 1200MM 4ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 240/288led/PC 270 степен

DEN 33120.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 7869.00 8552.64

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

led e27 24W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110V/220V Топло бела/Бела
 • Неодамнешно

led e27 24W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110V/220V Топло бела/Бела

DEN 1415.52

led e27 24 W E27 Пченка Светилки led буквар сијалица, 24w AC 110 V / 220 V Топло бела / Бела23002500 LM и 360 степениБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор
 • Неодамнешно

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5W 74LEDS 2835 SMD 220V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома Декор

DEN 192.00 319.20

Dimmable LED светлото на рефлекторите Светилки GU10 MR16 5 W 74 LEDS 2835 SMD 220 V Светлина Светилка Светла Пченка Место Осветлување За Дома ДекорКарактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable
 • Неодамнешно

добар квалитет,IP68, Висока моќност 15W RGB LED базен светлина,15X1W, RGB, 24V DC,од не ' рѓосувачки челик вклучите,DMX compitable

DEN 1804.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 15 W RGB LED базен светлина Функција1...

4X топла продажба висока лумен E27 предводена крушка светилка 7W висок квалитет 7W енергија led светилка сијалица бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4X топла продажба висока лумен E27 предводена крушка светилка 7W висок квалитет 7W енергија led светилка сијалица бесплатен превозот

DEN 1200.00

Спецификации : Вати : 7 W LED Светло извор : 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА LED чип бренд : Epistar Лумен : 90100 LM / W Влезен напон : AC85265 V / 5060 Hz Работна фреквенција : 50~60 Hz CRI>72 Ra Боја температура : Топло бела 27003000 K / Кул бело 60006500 K / Природна бела 40004500 K Грав агол : 120 степен животниот век : 50000 часа Материјал : алуминиум Светилки база : E27 Големина : L128mm*D58mm Квалитет на гаранција : 3 годиниОбјектот сликаНие прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе
 • Неодамнешно

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.3 ( kg )Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилкаOptically контролирани индукција светилка сензор за светлинаКарактеристики На Производот : Модерен печурки форма бојапромена ДОВЕДЕ ноќ светлинаФотоелектрически префрлатеСветла боја ќе се промениДвојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина...

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM
 • Неодамнешно

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM

DEN 208.00 253.92

сијалица 7w Кул / Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85265 V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810 LMКарактеристики : LED Сијалица за дома осветлување и декорација...

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v
 • Неодамнешно

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2W 3W 4W 5W 6W 7W 9W 5730/2835 СМД/КОЧАН Светилка Светлина Natrual/Топло/Кул Бело Пченка Осветлување DC 12v

DEN 103.00 172.32

Мини G4 G9 Dimmable LED Пченка Сијалица 2 W 3 W 4 W 5 W 6 W 7 W 9 W 5730 / 2835 СМД / КОЧАН Светилка Светлина Natrual / Топло / Кул Бело Пченка Осветлување DC 12vСпецификација : База ТипГ4Wattage2 W4 W5 W6 W7 W9 WЛумен120 Lm220 Lm300 Lm340 Lm420 Lm540 LmSMD Тип57302835DimmableНе DimmableНапонDC12 VDC / AC12 VDC12 VDC12 V;AC220 VDC12 VDC12 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул Бело 60006500 K;Природните Бела 40004500 K;Топло Бела 27003300 KКул Бело;Топло БелаСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9Wattage2 W3 W5 W6 W7 WSMD Тип2835283557302835Лумен120 Lm180 Lm300 Lm340 Lm420 LmDimmableНе DimmableНапонAC220 VAC110 VAC220 VОсветлување БојаКул Бело;Топло БелаКул White60006500 K;Природни White40004500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 ГодиниБаза ТипG9 КОЧАНWattage4 W6 W9 WЛумен240 Lm350 Lm540 LmDimmableDimmableНапонAC220 VAC110 / 220 VОсветлување БојаКул Бело 60006500 K;Топло Бела 27003300 KСертификацијаCE&ROHSГаранција3 Години

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот

DEN 863.52

Спецификации : Вати : 3 W LED Светло извор : 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА LED чип бренд : Epistar Лумен : 90100 LM / W Влезен напон : AC85265 V / 5060 Hz Работна фреквенција : 50~60 Hz CRI>72 Ra Боја температура : Топло бела 27003000 K / Кул бело 60006500 K / Природна бела 40004500 K Грав агол : 120 степен животниот век : 50000 часа Материјал : алуминиум Светилки база : E27 Големина : L96mm*D49mm Квалитет на гаранција : 3 годиниОбјектот слика : Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 24 компјутери Dimmable Висока Моќност 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 2539.00 2759.52

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 40 компјутери Dimmable 3W Висока Моќност GU5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица Осветлување

DEN 3691.00 4012.32

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

16SMD 5050 DC12V G4 led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)
 • Неодамнешно

16SMD 5050 DC12V G4 led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)

DEN 4454.00 5568.00

1.Тип на производ : Г416 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.88 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 280350 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(Pin=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ20x20.0mm8.Тежина : 5g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла
 • Неодамнешно

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла

DEN 8401.00 8937.60

Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашинадоказ светилка 18 W 26 W 36 W Таванот светилка и Прочистување на светлаСпецификација : Чип бренд : EpistarГолемина : 18 W 600*75*25 MM26 W 900*75*25 MM36 W 1200*75*25 MMLED : 2835 SMDWattage : 20 W 30 W 40 WВлезен Напон : AC85 V~265 VФактор На Моќ : >=0.9Прозрачна Флукс (LM) : 90100 LM / WБоја Рендерирање Индекс : >85 RaАгол на гледање : 210 степенЖивотниот Век : 50.000 HTube Материјал : алуминиум легура назад;Температура на бојата : Белата : 6000 K~6500 K,Топло whtie : 3000 K~3500 K,Природата белата : 4000 K~4500 KНе dimmableГаранција : 3 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10w/20w/25w КОЧАН LED Светло НЕМА Потреба LED ДРАЈВЕР AC220V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка Чиста Бела/топло бела Бесплатен Превозот

DEN 643.00 676.80

Опис На Производот1.Моќност : 10 W / 20 W / 25 W2.Напон : AC180260 V3.Lumio: 10 W : 9001000 LM 20 W : 16001800 LM 25 W : 25002700 LM4.Боја : Чиста Бела 60006500 KТопло Бела 30003200 K5.CRI : 7080 Ra6.ГОЛЕМИНА : 19*19mm7.LumioГолемина : φ17mm8.PC>0.99.Плоча Материјал : керамика10.Чип Големина : 18*32milПлаќање1...

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување
 • Неодамнешно

A19 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Мека Сијалица со Вжарено,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Осветлување

DEN 757.00 890.88

Модел : A19 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 60 *110mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27 БазаНапон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен
 • Неодамнешно

светилка пченка 30W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v/220v Топло бела/Бела CE/RoHS одобрен

DEN 1295.52

светилка пченка 30 W E27 SMD5050 LED Пченка Светилки led светлото на рефлекторите кочан led светилка e27 пченка 110v / 220v Топло бела / Бела CE / Ro HS одобренБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 30 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 3000 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу
 • Неодамнешно

5W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање Бело Топло Бела 5730 SMD LED Крушка Светилка Светла 85-265V 1pcs/многу

DEN 239.52

modname=ckeditor Опис : 5 W E27 Авто ПИР Инфраред Сензор за Движење Откривање ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 85265 V Тип : LED ПИР Свет Сијалица Конектор : E27 Wattage : 5 W Напон : AC85265 V Боја : Sliver светла Боја : Бело(60006500k) / Топло Бела(30003200k) Светлосен Извор : SMD 5730 LED Кол : 36 Lumens(Lm) : 3600 Lm Зрак Агол : 180 Степен Откривање Спектар : ≤ 5m Откривање Агол : околу 120 степен Димензија : 111mm x 58mm Сертификација : CE & Ro HS температурата на Телото : Функција : Авто ПИР движење откривање на светлината / исклучувањеВисока чувствителност, со голема светлина и ниска потрошувачкаПогоден за коридор, пат, скалило, градина, двор, итн

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица
 • Неодамнешно

1pcs 6W 9W G4 LED Светилка AC напон 220V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица

DEN 58.00 96.96

1pcs 6 W 9 W G4 LED Светилка AC напон 220 V Сијалица SMD 3014 Топло Бела Бела Светлина, 360 степени Агол LED светлото на рефлекторите Сијалица Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB
 • Неодамнешно

НОВИ 10PCS 6V/12V EPILEDS 3535 660nm Длабоко Црвена Висока Моќност 4Chips 4-10W LED Emitter Растение Расте поведе со 20MM Купер PCB

DEN 898.00 1056.00

Параметар Опис за 3535 660 NM 4 ЧИПОВИLED Type : 4pcs EPILEDS 3535 LED ЧиповиНапон : 6 V / 12 VАктуелни : 350m A1400m A(6 V) 350m A700m A(12 V)Emitter Боја : Длабоко Црвена БојаТемпература на бојата : 660nmЗрак Агол : 115 степениЛеќа боја : вода јаснаPCB одбор : Дијаметар 20mm Купер PCB базаСмола (Калап) : Силиконска СмолаСертификат : CE&ROSHЖивотниот век Време : > 50.000 часаВнимание на топлина,работна температура одржува во 50 целзиусови степени или помалку како е можноКарактеристики : Многу ниска топлина генерирање, заштеда на енергија, еколошки...

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо
 • Неодамнешно

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо

DEN 120096.00 133440.00

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85305 V 500pcs / многу фабрика цена на големо на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот !Карактеристики & Бенефиции4w супер висока светла SMD5050 g23 LED ПЛ светлина,светилка носителот ротира дизајн,со внатрешен изолирани led моќ возачот ,лесно&безбедно да се користи!Боја : ладна бела 60006500k, топло бела 27003200k , природни бела 40004500kПотрошувачка на енергија : 4wБаза : G23 ротира (GX23 / G24 / E27 исто така е достапен)Влезен напон : 85305v AC / 5060 HzLumens излез : 400450lmсветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led моќ возачотCRI > 80 RaЗрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 120gLED Извор : 20 компјутери супер светло SMD 5050 Epistar чипови LEDDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНапомена : 1.оваа 4w пл крушка светилка, исто така, има E27 / GX23 / G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина
 • Неодамнешно

1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина

DEN 864.00 959.52

Оваа Ултра Светла SMD LED Пченка Светлина, Крушка е опремен со своите 86 Led диоди SMD, која може да се обезбеди ултра осветленоста и целосно осветлување агол.26002800 LM и 360 степениБаза Тип : E27Материјал : PCДомување Боја : Кул БелоВлезен напон : 220 V AC (+10 V)Излезна моќност : 28 WЗрак агол : 360oЛумен излез : 2780 LmТелесна температура : Кул Бело )Извор живот : > 50.000 часаБезбедност уверување : CE & Ro HS и БЕЗ УВ&IRГолемина : прибл...

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу
 • Неодамнешно

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 3W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД BULBCAPSULE СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 5pcs/многу

DEN 773.00 888.00

Г4 КОЧАН LED КУЛА ТИП СИЈАЛИЦА Dimmable 12 V 24 VГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V , 6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен,320 LM Светлината Еквивалентно на 20 WHalogen ...