• Неодамнешно
Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

DEN 384.00
DEN 480.00
-20 %
Достапно

Количина на стоки


1.Тип на производ : Г4-17 SMD
2.Влезен Напон : 12 VDC
3.Моќ Дисипација : 3 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 300-370 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : G4 pin=5mm
7.Led Боја : Црвена/Жолта/Сина боја/Бела/Топло бела/Зелена Одберете.
7.Димензија : Φ12x30.0mm
8.Тежина : 5.0 g
9.Оперативен Температура : -40~85 C
10.Сертификати : ROHS , CE

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
G4
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Напон:
DC12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
17 компјутери
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R

Слични понуди

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 4W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/ Физичко/ Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 732.00 963.84

4 X led сијалица E27 4 W топло бела природна бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 400500lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 4 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа
 • Неодамнешно

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,1300-1400lm бели со транспарентни КОМПЈУТЕР,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часа

DEN 1344.00

14w t8 лер цевка светлина,900mm led флуоресцентни светлина,13001400lm бели со транспарентни PC,192pcs Epistar smd3528,животот>35,000 часот!Карактеристики : Оваа LED Цевка е направен за да се исполнат CE стандард и TUV барања, Усвојување на суперсветли Led Чипови SMD3528 и 6063 алуминиум што се станови, совршен топлина дисипација,карактеристики како што е подолу : 1.Возачот е направен од страна на изолирани моќ,повеќе побезбеден од неизолирани моќ2.Нашите возачот дизајниран од страна на нашите напредни моќ инженери и помина EMC тест3.SMD3528 за 0,06 w / еез,Супер LED чипови со над 7lm / LED,и 6.06.5 lm / ЛЕР е на располагање4.Со користење на познати Тефлон за влез жица,се спротивстави на висока температура од 200 C o5.Полагање деструктивни тестирање ,hiтенџере( 3750 V)6.Фактор на моќ : 0.940.99; Хармонично : 4.1%Спецификации : 900mm 14w T8 лер цевка светлина1.Моќ : 14w (Еквивалентно на 35 W Традиционалните Flurescent Цевка)2.База : G133.Цевка Димензија : L895* D a 26mm4...

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење
 • Неодамнешно

LEDGLE 9W E26/E27 18Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за Движење

DEN 316.00 479.52

LEDGLE 9 W E26 / E27 18 Leds Движење се Активира Сијалица ПИР Инфраред Движење Откривање на Светлината Затворен Осветлување Сијалица Со Сензор за ДвижењеИнформацииLEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Мали димензии, повеќе функција!Нашите трајни и интелигентни инфраред сензор сијалица со ефективни топлина дисипација и висока светлина ќе биде вашиот најдобар помошник во текот на ноќта или во темен...

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4X со висок квалитет led топката крушка светилка 3W E27 супер-светли led глобалната сијалица светлина бесплатен превозот

DEN 863.52

Спецификации : Вати : 3 W LED Светло извор : 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА LED чип бренд : Epistar Лумен : 90100 LM / W Влезен напон : AC85265 V / 5060 Hz Работна фреквенција : 50~60 Hz CRI>72 Ra Боја температура : Топло бела 27003000 K / Кул бело 60006500 K / Природна бела 40004500 K Грав агол : 120 степен животниот век : 50000 часа Материјал : алуминиум Светилки база : E27 Големина : L96mm*D49mm Квалитет на гаранција : 3 годиниОбјектот слика : Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо
 • Неодамнешно

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85-305V 500pcs/многу големо

DEN 120096.00 133440.00

2018 нови 4w g23 ротира led пл крушка светилка retrofit led пченка светлина со изолирани возачот безбедно дизајн AC85305 V 500pcs / многу фабрика цена на големо на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот !Карактеристики & Бенефиции4w супер висока светла SMD5050 g23 LED ПЛ светлина,светилка носителот ротира дизајн,со внатрешен изолирани led моќ возачот ,лесно&безбедно да се користи!Боја : ладна бела 60006500k, топло бела 27003200k , природни бела 40004500kПотрошувачка на енергија : 4wБаза : G23 ротира (GX23 / G24 / E27 исто така е достапен)Влезен напон : 85305v AC / 5060 HzLumens излез : 400450lmсветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led моќ возачотCRI > 80 RaЗрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 120gLED Извор : 20 компјутери супер светло SMD 5050 Epistar чипови LEDDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНапомена : 1.оваа 4w пл крушка светилка, исто така, има E27 / GX23 / G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла
 • Неодамнешно

12pcs Нови Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашина-доказ светилка 18W 26W 36W Таванот светилка и Прочистување на светла

DEN 8401.00 8937.60

Lampada Led Панел Светла LED Batten светлина Експлозија Доказ прашинадоказ светилка 18 W 26 W 36 W Таванот светилка и Прочистување на светлаСпецификација : Чип бренд : EpistarГолемина : 18 W 600*75*25 MM26 W 900*75*25 MM36 W 1200*75*25 MMLED : 2835 SMDWattage : 20 W 30 W 40 WВлезен Напон : AC85 V~265 VФактор На Моќ : >=0.9Прозрачна Флукс (LM) : 90100 LM / WБоја Рендерирање Индекс : >85 RaАгол на гледање : 210 степенЖивотниот Век : 50.000 HTube Материјал : алуминиум легура назад;Температура на бојата : Белата : 6000 K~6500 K,Топло whtie : 3000 K~3500 K,Природата белата : 4000 K~4500 KНе dimmableГаранција : 3 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нови 4x E27 led Сијалица 5W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/Кул Бело,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 4x E27 led Сијалица 5W спалната соба отворено кочан led светилка Led светлото на рефлекторите AC85-265V CE/RoHS Топло/Кул Бело,Бесплатен Превозот

DEN 806.00 1060.32

4 X led сијалица 5 W E27 топло бела ладно бела AC85265 V led Светло led светилка led светлото на рефлекторите сијалица БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТLED Сијалица Карактеристики : База Тип : E27 LED Чипови : EPISTAR (Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 3500 K) Природни Бела (40004500 K) Кул Бело (55006500 K) Влезен Напон : AC85265 V Светлосен Интензитет : 500600lm Димензии : Дијаметар од 48mm, Висина 63mm Зрак Агол : 4560 степени Моќ : 5 W Тежина : 70g Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност Вибрациидоказ дизајн Побрзо времето за одговор Ниска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушување Одобрен : CE / Ro HS 3 години бесплатен замена Пакет се Вклучени : 4 X E27 LED СијалицаСите предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти...

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу
 • Неодамнешно

2018 Висок Квалитет 4W G23 Штекер Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 4000-4500K Бела Боја 100pcs/многу

DEN 27994.00 31104.00

2018 Висок Квалитет 4 W G23 2пински Приклучок Ротира Замена на Цевка Сијалица Европската Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА ПЛ Светилка 40004500k Бела Боја 100pcs / многу фабрика цена на големо EMS / DHL / ФЕДЕКС бесплатен превозот!Карактеристики & Бенефиции4w супер светло SMD 5050 G23 LED ПЛ крушка светилка,светилка носителот 270 степен ротира дизајн,со внатрешен изолирани напојување ,лесно&безбедно да се користи!Боја : бела 40004500k (топло whtie 3000 K / чиста бела 6000 K / ладно бела 8000 K / се исто така достапни)Потрошувачка на енергија : 4wБаза : G23Влезен напон : AC 85305v / 5060 HzLumens излез : 400450lmСветилка тело materail : Алуминиум легураФактор на моќност>0.95 , со внатрешен изолирани led драјверCRI >80Зрак агол : 180 СтепенОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 6070%Долг животен век : >50, 000hrsБруто тежина : 85gLED Извор : 20 компјутери супер светло Epistar чипови 5050 СМД Led диодиDemension големина : Dia35 x H110 mmимаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлина>70% lumne одржување @50.000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE, CCCНапомена : 1.оваа 4w led пл крушка светилка, исто така, има E27&GX23 G24 база тип ,ве молиме контактирајте прво, ако сакате,ви благодариме.2...

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието
 • Неодамнешно

69x69MM 30W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC36-40V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието

DEN 213.00 332.64

69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на Вниманието6969 КОЧАН LED Светло Лента Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Големина : 69*69mm Lingting област : 57*57mm Моќност : 30 W Напон : DC 3640 V Max Струја : 830m A Lignt температура : 3000 K (топло бела), 6500 K (ладно бел) светла Боја : Ладна Бела (60006500 K), Природна, Бела(4000 K4500 K), Топло Бела (2700 K3200 K) Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : LED поплави светла, Downlights, Панел светла, DIY LED СветлаЗа повеќе други КОЧАН LED Светла, ве молиме кликнете на сликата подолу : 69x69 MM 30 W Плоштадот КОЧАН LED Светло DC3640 V Супер Светло и Топло, Чисто Бели LED Чип Осветлување Светилки за Panel Поплави Светла на ВниманиетоОна што е КОЧАН LED?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување
 • Неодамнешно

FedEX Бесплатен превозот 200 компјутери Dimmable 3W Gu5.3 E14 GU10 E27 MR16 B22 LED вградна светилка на Вниманието светилка droplight сијалица LED Осветлување

DEN 15062.00 16371.84

Напомена : Постојат 6 база за вашиот референца, GU5.3 / GU10 / B22 / E14 / E27 / MR16(12 V), ве Молиме да ни остават пораки за основата и напонот што треба, ако не...

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

3W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација

DEN 168.00 176.64

3 W E27 RGB LED Сијалица 16 Боја LED светлото на рефлекторите со IRДалечински Контролер AC85265 V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација【Item Type】 : E27 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E27 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D48mm H64mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе
 • Неодамнешно

Шарени LED Печурки Светлина Креативно Осветлување за Контрола на Приклучокот Ноќни Ламби Led Сензор Ноќ Светлина Бебе LED Ноќ Светлина Бебе

DEN 374.40

Име на производ : Евтини Печурки Led Боја Светла Најдобри LED Нема Led Боја Светла Точка Законик : 176366229 Категорија : Краток Опис : Нови Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилка Optically контролирани индукција светилка сензор за светло Количина : 1 Парче Пакет Големина : 15.0 * 15.0 * 15.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.3 ( kg )Нов Печурки светилка цвет бонсаи мали ноќ светлина ноќни табела светилкаOptically контролирани индукција светилка сензор за светлинаКарактеристики На Производот : Модерен печурки форма бојапромена ДОВЕДЕ ноќ светлинаФотоелектрически префрлатеСветла боја ќе се промениДвојна употреба : цвет тенџере и декоративни ноќ светлина...

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM
 • Неодамнешно

сијалица 7w Кул/ Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85-265V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810LM

DEN 208.00 253.92

сијалица 7w Кул / Топло Бела led сијалица e27 Светлина AC85265 V предводена Крушка Светилка за Осветлување за Дома 810 LMКарактеристики : LED Сијалица за дома осветлување и декорација...