• Неодамнешно
Американската индустрија абажур ѕид светилки Ретро Гроздобер светилка-оџак Lumiled Сијалица Тела Кафез

Американската индустрија абажур ѕид светилки Ретро Гроздобер светилка-оџак Lumiled Сијалица Тела Кафез

DEN 1607.52
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Абажур Боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
qiseyuncai
Карактеристики:
Гроздобер светилка-оџак
Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Примена:
Foyer
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Техника:
Рачно Плетени
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
1 години
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
Е dimmable:
No
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
D

Слични понуди

40cm долги 7W 220V Led огледало светлина модерниот краток бања огледало кабинет светилка водоотпорен ѕид светилка шминка огледало светлина сликарство
 • Неодамнешно

40cm долги 7W 220V Led огледало светлина модерниот краток бања огледало кабинет светилка водоотпорен ѕид светилка шминка огледало светлина сликарство

DEN 2408.00 2534.40

40cm долги 7 W 220 V Led огледало светлина модерниот краток бања огледало кабинет светилка водоотпорен ѕид светилка шминка огледало светлина сликарство Опис име на Производ : 7 W 40cm долги led топло бела / ладно бела огледало пред светлина Димензија : долго : 400mm , ширина : 54mm Боја температура : топло бела(27003200k) / студено бело(60006500k) .Ве молиме наведете кој температура на бојата не ви треба ,ако не и ние ќе го испрати по случаен избор.Ви благодариме...

IWHD Селски Модерната LED Ѕид Светилка Мода Прилагодливи Агол Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување Железо Ѕид Sconce Luminaire Светла
 • Неодамнешно

IWHD Селски Модерната LED Ѕид Светилка Мода Прилагодливи Агол Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување Железо Ѕид Sconce Luminaire Светла

DEN 3840.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 17cm вкупна Ширина (СМ) 26cm Целокупната Длабочина (CM) 15cm Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База E27 Wattage по Сијалица (W) MAX60w Сијалица Вклучени Материјалните Тела МатеријалМетал Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Дувачкиот Прилагодливи Долго Рака Ѕид Светилка Гроздобер Wandlamp Lumiled Лофт Стил Индустриски Ѕид Sconce Apliques LED Luminaire Arandela
 • Неодамнешно

Дувачкиот Прилагодливи Долго Рака Ѕид Светилка Гроздобер Wandlamp Lumiled Лофт Стил Индустриски Ѕид Sconce Apliques LED Luminaire Arandela

DEN 2333.00 2810.88

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База e27 Wattage по Сијалица Max6 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 2kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Ѕидот led светло дома светилка butteryfly Sconce 3W алуминиум Вдлабнати во светилка за спалната соба дневна соба позадина декорација VR
 • Неодамнешно

Ѕидот led светло дома светилка butteryfly Sconce 3W алуминиум Вдлабнати во светилка за спалната соба дневна соба позадина декорација VR

DEN 357.00 549.60

Точка Бр : Led светилка ѕидLed Чип : Epistar чип висока моќност ledМоќност : 3 WБоја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / розова / Виолетова / Бела / Топло бела(=Беж)Volatge : AC85265 VМатеријал : АлуминиумТелото Боја : СребренаГолемина на : 75*60*60 ммСоберат начин : монтира на ЅидГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 парче ѕид led светилкаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

IWHD Бања Led Огледало на Ѕидот Светлината LED Кристал Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Модерна Ѕид Светлина Дома Осветлување Козметички Arandela
 • Неодамнешно

IWHD Бања Led Огледало на Ѕидот Светлината LED Кристал Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Модерна Ѕид Светлина Дома Осветлување Козметички Arandela

DEN 3792.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 2 / 3 / 4 / 5 Сијалица База оптоварување Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(kg) 2.5 / 3.5 / 4kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Стакло, Месинг Прилагодливи Долго Рака Ѕид Светлина Гроздобер Lumiled Лофт Стил Индустриски Ѕид Светилка Sconces Aplique LED Luminaire Arandela
 • Неодамнешно

Стакло, Месинг Прилагодливи Долго Рака Ѕид Светлина Гроздобер Lumiled Лофт Стил Индустриски Ѕид Светилка Sconces Aplique LED Luminaire Arandela

DEN 2771.00 3338.88

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База e27 Wattage по Сијалица Max6 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Тежина Нето Тежина(kg) 2kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нови LED Затворен осветлување ѕид светилка топло бела светлина магла светилка коридор ѕид светилка moistureproof светилка водоотпорен светлина
 • Неодамнешно

Нови LED Затворен осветлување ѕид светилка топло бела светлина магла светилка коридор ѕид светилка moistureproof светилка водоотпорен светлина

DEN 844.80

Нови LED Затворен осветлување ѕид светилка топло бела светлина магла светилка коридор ѕид светилка moistureproof светилка водоотпорен светлинаОпис : .100% сосема нов и висок квалитет .Водоотпорен функција ви овозможува да го користите во секое време .АБС материјал, безбеден и сигурен .Тело Материјал : ABS .Тоа е Светилки Вклучени .LED Светилки извор на светлина ...

Гроздобер ѕид светилка дневна соба и кревет во спалната соба уметност ѕид светлина aisle кафе коридор хотел ресторан градник еленов дизајн ѕид sconce
 • Неодамнешно

Гроздобер ѕид светилка дневна соба и кревет во спалната соба уметност ѕид светлина aisle кафе коридор хотел ресторан градник еленов дизајн ѕид sconce

DEN 1412.00 2435.04

Ве молиме плаќаат подолу детали : 1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави...

Американската гроздобер кафез 1/2 главата железо креативни ѕид светла за спалната соба aisle бар оркестарот E27 ѕид светилки A99
 • Неодамнешно

Американската гроздобер кафез 1/2 главата железо креативни ѕид светла за спалната соба aisle бар оркестарот E27 ѕид светилки A99

DEN 2054.00 2054.40

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцелауспешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најнискацена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

IWHD Водоотпорен Бања Ѕид Светлината LED Кристал Модерната Led Огледало на Ѕидот Светилка не ' Рѓосувачки Челик Hanglampen Дома Осветлување Тела
 • Неодамнешно

IWHD Водоотпорен Бања Ѕид Светлината LED Кристал Модерната Led Огледало на Ѕидот Светилка не ' Рѓосувачки Челик Hanglampen Дома Осветлување Тела

DEN 7344.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База оптоварување Wattage по Сијалица (W) max9w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(kg) 2.5 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Златна Пеперутка Сенка Ѕид Светилка Промоција Креативна Уметност Сјај Луксузен Модерен Дизајн Осветлување Бесплатен превозот WL10
 • Неодамнешно

Златна Пеперутка Сенка Ѕид Светилка Промоција Креативна Уметност Сјај Луксузен Модерен Дизајн Осветлување Бесплатен превозот WL10

DEN 6513.00 7573.44

led led светилка светло лустерот led лента led светло светилка сјај соларна led e27 led сијалица, led светилка, табела светилка тактички lanterna lustres фенер headlamp светлина luminaria ноќ lightled лентаАко имате било какви проблеми или прашања ,контактирајте не преку еМејл или Trade Manager или ни Остави порака во вашата нарачка, ве молиме...

2W ЅИД МОНТИРАНИ LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА КРЕВЕТ
 • Неодамнешно

2W ЅИД МОНТИРАНИ LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА КРЕВЕТ

DEN 379.00 379.20

ѕидот монтирани светилки за спалната соба читање, ѕид монтирани ноќни ламби,ѕид монтирани led ноќни лампи,ѕид монтирани флексибилни читање светлина,ѕид монтирани led светлата за читање за спалната соба,ѕид монтирани led читање светлина,ѕид монтирани led светлата за читање,ѕид монтирани led светлата за читање спалната соба,ѕид монтирани led читање светлина кревет,ѕид монтирани ноќни led читање светлина,флексибилни led ѕид монтирани читање светлина, ѕид монтирани лер рефлектори,ѕид монтирани читање светилка,gooseneck читање светлина ѕид монтирани, СПЕЦИФИКАЦИИ : ОБЈЕКТ : 2 W ЅИД МОНТИРАНИ LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА КРЕВЕТ МОДЕЛ : RGVT3165102 ТЕКСТ : AC85~265 V,50 / 60 HZ МОЌ : 1*2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 5,10,20,30,45,60 степен ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D31*L65 MM) GOOSENECK ДОЛЖИНА : 20100 CM светла БОЈА ОПЦИИ : SWITCH : прекинувач или копче на светилка глава, копче може да биде во црна или бела боја РАЗЛИЧНИ ЛЕЌИ на камерата ОПЦИЈА : РАЗЛИЧНИ МЕСТА PLUG ОПЦИИ : ДРУГИ ВИДОВИ на ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ се СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : ФУНКЦИЈА : 1.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI / РА2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,5...

Злато VIP куќа Led Ѕид sconce модерната Led затворен осветлување дома балкон G9 Led светилка Матирано Стакло сенка ѕид тела Aplik Lamba
 • Неодамнешно

Злато VIP куќа Led Ѕид sconce модерната Led затворен осветлување дома балкон G9 Led светилка Матирано Стакло сенка ѕид тела Aplik Lamba

DEN 4320.00

[xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantВнимание : купувачот од 110120 V напон земји треба купи G9 Led светилки од вашата земја, на нашите G9 Led светилки само одговараат на 220240 V volage...

Креативни Дрво, Железо Ѕид Sconces Едноставна Модерната LED Ѕид Светлина Тела За Спалната соба Ѕид Светилка Дома Затворен Осветлување Lamparas
 • Неодамнешно

Креативни Дрво, Железо Ѕид Sconces Едноставна Модерната LED Ѕид Светлина Тела За Спалната соба Ѕид Светилка Дома Затворен Осветлување Lamparas

DEN 4560.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Напон (V) AC 100240 V Wattage (W) MAX 60 W Димензии вкупна Висина 15 СМ вкупна Ширина 15 CM Целокупната Длабочина 23 СМ Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Железо Декорација Материјал Дрвени Боја Тела Боја жолта Нијанса на Боја Бела Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 КГПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Нордиските Едноставна LED Ѕид Светилка Ѕид Монтирани Скалите Ѕид Светлина Модерна Ѕид Sconce Сјај Правоаголник Спалната соба Ноќни Светлина Црно Бело
 • Неодамнешно

Нордиските Едноставна LED Ѕид Светилка Ѕид Монтирани Скалите Ѕид Светлина Модерна Ѕид Sconce Сјај Правоаголник Спалната соба Ноќни Светлина Црно Бело

DEN 2250.00 3000.00

Prduct СпецификацијаИме : LED Светилка ЅидМатеријал : ЖелезоТелото Боја : Бела,ЦрнаГолемина на : 120mm*90mm*230mmМоќност : 6 W10 WНапон : AC 90260 VИзвор на светлина : LED СијалицатаСијалица База : E27Монтирани Метод : Монтира На ЅидТехника : Печење БојаСветла Боја : Топло Бела,Кул БелоПримена : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Aisle,Балкон,Скалите,итн

IWHD Бања Огледало Светлина Модерна Ѕид LED Светилка Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Ѕид Sconce За Дома Осветлување Тела Wandlamp
 • Неодамнешно

IWHD Бања Огледало Светлина Модерна Ѕид LED Светилка Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Ѕид Sconce За Дома Осветлување Тела Wandlamp

DEN 4320.00

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 2 / 3 / 4 / 5 Сијалица База оптоварување Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(kg) 2.5 / 3.5 / 4kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...