• Неодамнешно
НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon 6D Дигитална Камера Поправка Дел

НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon 6D Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 504.00
Достапно

Количина на стоки

Опис на производот Топло прашува : 1. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. ЛОГОТО . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.

Карактеристики на понудата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Canon 6D
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
за canon

Слични понуди

Нови и Оригинални За Нико AF-S Зум, Nikkor ЕД 17-55мм F/2.8 G АКО КОНТАКТ FPC 17-55 1B060-837 на камерата Леќи на Камерата Поправка Дел
 • Неодамнешно

Нови и Оригинални За Нико AF-S Зум, Nikkor ЕД 17-55мм F/2.8 G АКО КОНТАКТ FPC 17-55 1B060-837 на камерата Леќи на Камерата Поправка Дел

DEN 3264.00

Нови и Оригинални За Нико AFS Зум, Nikkor ЕД 1755мм F / 2.8 G АКО КОНТАКТ FPC 1755 1 B060837 на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

НОВИ Оригинал, За Nikon AF-S Nikkor 70-200 mm 70-200mm f/2.8 G ЕД VR Tripod Pod насловната Плоча Леќа Замена Единица Поправка Делови
 • Неодамнешно

НОВИ Оригинал, За Nikon AF-S Nikkor 70-200 mm 70-200mm f/2.8 G ЕД VR Tripod Pod насловната Плоча Леќа Замена Единица Поправка Делови

DEN 3072.00

НОВИ Оригинал, За Nikon AFS Nikkor 70200 mm 70200mm f / 2.8 G ЕД VR Tripod Pod насловната Плоча Леќа Замена Единица Поправка ДеловиПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

оригиналниот Камера Поправка Делови ЗА Samsung ST77 ST66 ST88 DV300F CCD сензор Забелешки Модел
 • Неодамнешно

оригиналниот Камера Поправка Делови ЗА Samsung ST77 ST66 ST88 DV300F CCD сензор Забелешки Модел

DEN 410.00 456.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Камерата Поправка и Замена на Делови D300 копче одбор кабел за Nikon
 • Неодамнешно

Камерата Поправка и Замена на Делови D300 копче одбор кабел за Nikon

DEN 1399.00 1521.12

Плаќање : · Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.· изберете најзгодно за вас.· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот И Пакет : · Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број.· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.· Купувачи се одговорни за било обичај / должност даноци направени во вашата земја.Враќање & Размена Политика : Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.Наплата или замена барања се применуваат само на тридневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.Ви благодариме·Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.ви благодаримеКонтакт : · Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 2448 часа,освен празник.Кои сме Ние : Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор...

Камерата Поправка делови За Sony ILCE-6000 A6000 Горниот капак единица прекинувач флеш одбор кабел
 • Неодамнешно

Камерата Поправка делови За Sony ILCE-6000 A6000 Горниот капак единица прекинувач флеш одбор кабел

DEN 2039.52

Ние сме ангажирани во Дигитална Камера SLR камера поправка индустрија за многу години, со широк спектар на поправка делови снабдување...

НОВИТЕ ЛЕЌИ на камерата се Фокусира на Зумирање Мотор за Nikon 18-200mm 18-200 mm Поправка Дел
 • Неодамнешно

НОВИТЕ ЛЕЌИ на камерата се Фокусира на Зумирање Мотор за Nikon 18-200mm 18-200 mm Поправка Дел

DEN 1218.24

Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Дигитална камера поправка и замена на делови M863 M763 M873 M893 леќа Забелешки Модел за Кодак
 • Неодамнешно

Дигитална камера поправка и замена на делови M863 M763 M873 M893 леќа Забелешки Модел за Кодак

DEN 311.00 345.12

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

S5100 Објектив за Зумирање Единица За NIKON S5100 Дигитална Камера НЕ CCD (Боја : Сребро)
 • Неодамнешно

S5100 Објектив за Зумирање Единица За NIKON S5100 Дигитална Камера НЕ CCD (Боја : Сребро)

DEN 1764.00 1959.84

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

НОВИОТ Објектив за Зумирање Брзини За Ricoh Caplio R6 R7 Опрема на камерата Леќи на Камерата Поправка на Моторни Дел
 • Неодамнешно

НОВИОТ Објектив за Зумирање Брзини За Ricoh Caplio R6 R7 Опрема на камерата Леќи на Камерата Поправка на Моторни Дел

DEN 384.00 426.24

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка Tamron F2.8 A16 17-50 mm 17-50mm Леќа Фокус Електрична Четка Пол Единица
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка Tamron F2.8 A16 17-50 mm 17-50mm Леќа Фокус Електрична Четка Пол Единица

DEN 345.60

Наслов БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка Tamron F2.8 A16 1750 mm 1750mm Леќа Фокус Електрична Четка Пол Единица[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Камерата Опрема брзини пар делови За Canon A510 A520 A530 A540 A550 A560
 • Неодамнешно

Камерата Опрема брзини пар делови За Canon A510 A520 A530 A540 A550 A560

DEN 194.00 216.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

НОВА Функција Dial Моделот на Копчето Етикета за Canon 70D Врвот Функција Дигитална Камера Поправка Дел
 • Неодамнешно

НОВА Функција Dial Моделот на Копчето Етикета за Canon 70D Врвот Функција Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 319.00 354.72

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

црна 95%НОВИ Делови оригиналниот објектив/Камера CGALAXY К Зум СМ-C1116 СМ-C1158 СМ-C115 C1116 C1158 Мобилен телефон црна
 • Неодамнешно

црна 95%НОВИ Делови оригиналниот објектив/Камера CGALAXY К Зум СМ-C1116 СМ-C1158 СМ-C115 C1116 C1158 Мобилен телефон црна

DEN 2687.52

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Новите Леќи Бајонет Планината Прстен За Fuji Fujifilm XC 16-50 мм 16-50mm f/3.5-5.6 OIS Поправка Дел
 • Неодамнешно

Новите Леќи Бајонет Планината Прстен За Fuji Fujifilm XC 16-50 мм 16-50mm f/3.5-5.6 OIS Поправка Дел

DEN 432.00 480.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Користи Внатрешна контрола Отворот група со кабел поправка делови За Canon EF 50mm f/1.8 II објективот
 • Неодамнешно

Користи Внатрешна контрола Отворот група со кабел поправка делови За Canon EF 50mm f/1.8 II објективот

DEN 623.52

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

Отворот Моторна Контрола Единица Поправка На Дел За Nikon D5100 D3100 Дигитална Камера Поправка Дел
 • Неодамнешно

Отворот Моторна Контрола Единица Поправка На Дел За Nikon D5100 D3100 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 432.00 479.52

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов заден Бајонет Планината со контакт кабел assy поправка делови За Sony FE 70-200mm F4 G СОК SEL70200G леќа
 • Неодамнешно

Нов заден Бајонет Планината со контакт кабел assy поправка делови За Sony FE 70-200mm F4 G СОК SEL70200G леќа

DEN 3359.52

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

ЗА Canon 7D 5D 5D2 5D3 600D 550D чевли покрие железо тапа топла чевли за поправка
 • Неодамнешно

ЗА Canon 7D 5D 5D2 5D3 600D 550D чевли покрие железо тапа топла чевли за поправка

DEN 346.00 384.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!