• Неодамнешно
Нано Прстен 2.5*1.6*1.8 ММ 1000Pcs/Шише #1 Нано Бакар Микро Прстени Нано Монистра Црна Коса Екстензија Додатоци

Нано Прстен 2.5*1.6*1.8 ММ 1000Pcs/Шише 1 Нано Бакар Микро Прстени Нано Монистра Црна Коса Екстензија Додатоци

DEN 321.00
DEN 345.12
-7 %
Достапно

Количина на стоки


Нано Прстен 2.5*1.6*1.8 ММ 1000 Pcs/Шише #1 Нано Бакар Микро Прстени Нано Монистра Црна Коса Екстензија Додатоци

Карактеристики на понудата

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs
Бренд Име:
MS РОСА
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нано Микро Прстени
Големина:
2.5*1.6*1.8MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Нано Микро Прстени За Коса Екстензија
одделение:
5A Бакар Нано Микро Линк
Достапни големина:
2.5*1.6*1.8 ММ
Достапни Боја:
Црна/Кафеава/Беж
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа

Слични понуди

100Pcs Круг Монистра 5.0x3.0x3.0mm Силикони Микро Прстени/Цевки Додаток За Шапка Одлуки за Вистински Пердув Коса Екстензија Упатство
  • Неодамнешно

100Pcs Круг Монистра 5.0x3.0x3.0mm Силикони Микро Прстени/Цевки Додаток За Шапка Одлуки за Вистински Пердув Коса Екстензија Упатство

DEN 49.92

1 Русија за да се добие целосното име, ве молиме потврдете го името на примачот 2 бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 13 см грешка...

1000pcs/многу dreadlock монистра за плетенка кутија плетенки пресврт плетенки dreadlock коса 7mm дупка жолта зелена златна мешани бои
  • Неодамнешно

1000pcs/многу dreadlock монистра за плетенка кутија плетенки пресврт плетенки dreadlock коса 7mm дупка жолта зелена златна мешани бои

DEN 2105.28

1000pcs / многу dreadlock монистра за плетенка кутија плетенки пресврт плетенки dreadlock коса 7mm дупка жолта зелена златна мешани боиДетал на Сликата на dreadlocks монистра : Превозот Detailes : Плаќање : 1...

1000pcs/4 многу.0x3.6x6.0mm Кафеава Боја Бакарни Цевки Микро Прстен Евра Брави за Пред-врзани човечка коса екстензии 8 бои Опција
  • Неодамнешно

1000pcs/4 многу.0x3.6x6.0mm Кафеава Боја Бакарни Цевки Микро Прстен Евра Брави за Пред-врзани човечка коса екстензии 8 бои Опција

DEN 513.12

1000pcs / 4 многу.0x3.6x6.0 Црна, Кафеава Боја Бакарни Цевки Микро Прстен Евра Брави за Предврзани човечка коса екстензии 8 бои ОпцијаДетали на Сликата се Покаже на Разгореа Бакарни Цевки Микро Прстен : Превозот Detailes : Плаќање : 1...