• Неодамнешно
Стожерот Кочница Спојки Показател За KTM 250 300 350 400 450 EXC EXC-F XC SX SX-F XC-F XC-W XCF-W SMR Мотоцикл Dirt Bike Off-road CNC

Стожерот Кочница Спојки Показател За KTM 250 300 350 400 450 EXC EXC-F XC SX SX-F XC-F XC-W XCF-W SMR Мотоцикл Dirt Bike Off-road CNC

DEN 929.00
DEN 1055.52
-12 %
Достапно

Количина на стоки


Мотоцикл Dirt Bike CNC Стожерот Кочница Спојки Држела
-Состојба : Резервни Сосема Нов, висок квалитет
-Материјал : CNC Палка 6061 Алуминиум
-Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа.
-Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата.
-Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
-Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.
-Директна замена за акции се држела. Нема промена!
-Многу Непречено Движење
-Тешко елоксирани финиш
-Лесна Инсталација
-Држела : 3 прсти
-Количина : 1 пар (Кочница & Спојки)
-Боја : Портокалова
Ftiment : KTM 250 XC-W/XC/SX/XCF-W/EXC 2006-2013 KTM 250 XC-F/SX-F 2007-2013 KTM 300 XC-W/EXC/XC 2006-2013 KTM 350 XC-F/SX-F 2011-2013 KTM 350 EXC-F 2013 KTM 350 XCF-W 2012-2013 KTM 400 XC-W 2009-2010 KTM 400 EXC/EXC-R/XC-W 2008-2013 KTM 400 EXC 2010-2011 KTM 450 XC-W/XC/SX 2009-2013 KTM 450 EXC/EXC-Р 2007-2013 KTM 450 XC-F/SX-F/SMR 2013
( Ве молиме да Обезбеди модел и година на вашиот велосипед во оваа fitment Пред цел )

Карактеристики на понудата

Објектот Висина:
0inch
Година:
KTM
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
S60LS1764528
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Стожерот на менувачот
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
CNC 6061 Палка Алуминиум

Слични понуди

Сребро Опрема Shift Менувачот Shifter Педалата За Јамаха 2004-2008 YZFR1 YZF R1
 • Неодамнешно

Сребро Опрема Shift Менувачот Shifter Педалата За Јамаха 2004-2008 YZFR1 YZF R1

DEN 713.00 767.04

Сребро Опрема Shift Менувачот Shifter Педалата За Јамаха 20042008 YZFR1 YZF R1Објектот Специфични : Conditon : 100% Сосема НовВисока класа на квалитет и многу издржливиЛесно Да Се ИнсталираМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаFITMENT : за Yamaha YZF R1 20042008 ГодиниПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1x Gear Смена на ВозилотоПовеќе детали : Sku : XF2454За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Бренд нови Задна Кочница Педалата за Хонда CBR929 2000-2001 2000-2001 CBR 929
 • Неодамнешно

Бренд нови Задна Кочница Педалата за Хонда CBR929 2000-2001 2000-2001 CBR 929

DEN 906.00 974.40

Бренд нови Задна Кочница Педалата за Хонда CBR929 20002001 20002001 CBR 929Објектот Специфични : 2Детали за производот Резервни 100% Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи боја : како на сликата пакет се вклучуваат : 1 задна кочница педалатаFITMENT За Хонда CBR929 20002001Повеќе детали : Sku : XF2413За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

CNC 7/8 За Хонда XR250 MOTARD 1995-2007 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 1996 1997 1998
 • Неодамнешно

CNC 7/8 За Хонда XR250 MOTARD 1995-2007 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 1996 1997 1998

DEN 2000.00 2666.40

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc...

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За KTM RC8/R RC8R РК 8R јамаха Fazer 250 mt09 мт-09 мт-07
 • Неодамнешно

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За KTM RC8/R RC8R РК 8R јамаха Fazer 250 mt09 мт-09 мт-07

DEN 383.52

НИ 8.99 / парче НАС 35.99 / парче НАС 7.2 / парче НАС 6.98 / set НИ 33.99 / пар НИ 12.99 / парче НАС 12.49 / set НИ 16.09 / парспецификација за производ : 100% сосема нов кол : 1 парче материјал тип : CNC алуминиум бои : црвена / сино / зелено / црна / портокал / златниот / сребрена / сива лесно да се инсталира свитлива

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум За Јамаха YFM700 Raptor 700R YFM 700 2000 - 2006
 • Неодамнешно

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум За Јамаха YFM700 Raptor 700R YFM 700 2000 - 2006

DEN 1613.28

Fitment:За Јамаха YFM700 Raptor 700 R 2000 2006Опис : 1.Состојба : 100 % Нови2.Материјал : Алуминиум3.Боја : Шоу АД Слика4.Стил : Ножот5.Големина : 17cm(во 6.7)6.Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи7.Прилагодувач Боја : Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена8.Други : Не инсталирајте инструкции вклучуваат,Лесно да се Качи.Внимание Забелешка 1 : Постојат 8 Бои за Прилагодувач .АКО сакате да ја смените бојата .ве молиме оставете порака по плаќање .Инаку ,ние ќе испрати Црна прилагодувач за вас .Ви благодарам за вниманиетоВнимание Забелешка 2 : ние ќе ја испрати на рачката одговара на Насловот мото модел .АКО твое е друг модел .ве молиме контактирајте со нас пред да купите .и ние ќе ви помогнат да проверите дали имаме лост одговара или не .Ви благодаримеФото детали :1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

CNC Палецот Тркала Ролери Мотоцикли Кочница Спојки Лост Прилагодливи Алуминиум За KTM 1290 Супер Војводата R GT 2014 - 2015 2018
 • Неодамнешно

CNC Палецот Тркала Ролери Мотоцикли Кочница Спојки Лост Прилагодливи Алуминиум За KTM 1290 Супер Војводата R GT 2014 - 2015 2018

DEN 1613.28

Fitment:За KTM 1290 Супер Војводата R GT 2014 2018Опис : Материјал : АлуминиумСостојба : 100% НовиДолжина : 15.8 cm(6.2)Пакет Тежина : Околу 400 GЛост Тип : Палецот Тркала РолериКоличина : 2 ПАРЧИЊА (Кочница & Спојки)Инсталација : Не се вклучуваат настава.Слика детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

бесплатна испорака Прилагодливи Мотор Кочница Спојки Држела За Ducati HYPERMOTARD 796 2010 2011 2012 Краток само w/акции handguards
 • Неодамнешно

бесплатна испорака Прилагодливи Мотор Кочница Спојки Држела За Ducati HYPERMOTARD 796 2010 2011 2012 Краток само w/акции handguards

DEN 1259.00 1535.52

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум...

За Suzuki GSXS1000 GSXS1000F ABS 2015 - 2018 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 10 Бои GSX-S 1000 2017
 • Неодамнешно

За Suzuki GSXS1000 GSXS1000F ABS 2015 - 2018 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 10 Бои GSX-S 1000 2017

DEN 1114.00 1114.08

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За SuzukiGSXS1000 / F / ABS 20152018Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

CNC 7/8 За KTM 125 150 200 XC-W EXC SX XC 2009-2013 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 2010
 • Неодамнешно

CNC 7/8 За KTM 125 150 200 XC-W EXC SX XC 2009-2013 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 2010

DEN 2000.00 2666.40

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc...

Мото додатоци Дел CNC Кочница Спојки Држела За Хонда VFR1200 F VFR 1200 2010- Прилагодливи Количка за Проширување Рачката
 • Неодамнешно

Мото додатоци Дел CNC Кочница Спојки Држела За Хонда VFR1200 F VFR 1200 2010- Прилагодливи Количка за Проширување Рачката

DEN 1689.00 1919.52

Мотор Кочница Мотоцикл Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Поставите Специфични : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер Нема Промена е потребно со можност да биде продолжен должина : 17cm 19cm Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) Боја : Титаниум / Портокал / Gold / Зелена / Блу / Red / Црвена / Црна Fitment : Хонда МОДЕЛ YAER За Хонда VFR 1200 / С 20102016Ако не може да не го видите вашиот мотоцикл модел или година,ве молиме контактирајте со нас .

Ласерски Ново Лого Зелена+Титаниум За Kawasaki Z125/ Z125 Про година CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела
 • Неодамнешно

Ласерски Ново Лого Зелена+Титаниум За Kawasaki Z125/ Z125 Про година CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела

DEN 1399.00 1626.72

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !"Количка "главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед...

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за DUCATI СПОРТ 1000 Biposto 992 ST3 S 2003 2004 2005 2006 2007 03 04 05 06 07
 • Неодамнешно

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за DUCATI СПОРТ 1000 Biposto 992 ST3 S 2003 2004 2005 2006 2007 03 04 05 06 07

DEN 2963.00 3405.60

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

Хром Кочница Пред Течност Покрие Капа фитинг За Хонда Сенка 600 750 Дух 1100 VTX 1300
 • Неодамнешно

Хром Кочница Пред Течност Покрие Капа фитинг За Хонда Сенка 600 750 Дух 1100 VTX 1300

DEN 480.00 533.76

Хром Кочница Пред Течност Покрие Капа За Хонда Сенка 600 750 Дух 1100 VTX 1300Fitment : Хонда19912012 Хонда Сенка 60019962004 Хонда Магна 75019982012 Хонда Сенка 75019982012 Хонда Сенка 100020032012 Хонда VTX130020102013 Хонда VT1300100% Сосема НовБоја : ХромМатеријал : Висок квалитет палка алуминиумКоличина : 1 Парчетаа дојде со заврткиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За Suzuki GSXR1000 2009 - 2018 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 10 Бои 2010 2011 2012 2013 20014 2015 2017
 • Неодамнешно

За Suzuki GSXR1000 2009 - 2018 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 10 Бои 2010 2011 2012 2013 20014 2015 2017

DEN 902.00 1114.08

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За SuzukiGSXR1000 20092018Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

CNC 7/8 За Јамаха WR250R X 2007-2015 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 2008 2009 2010 2011
 • Неодамнешно

CNC 7/8 За Јамаха WR250R X 2007-2015 Мотокрос Off Road Кочница Господар Цилиндар Спојки Држела Нечистотија Јама Велосипед 2008 2009 2010 2011

DEN 2666.40

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc...

Краток&Долго За Buell XB12R XB12Ss XB12Scg 2009 М2 Циклон 1997 1998 1999 2000 2001 2002 Мотоцикл CNC Кочница Спојки Држела
 • Неодамнешно

Краток&Долго За Buell XB12R XB12Ss XB12Scg 2009 М2 Циклон 1997 1998 1999 2000 2001 2002 Мотоцикл CNC Кочница Спојки Држела

DEN 982.00 1128.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Fitment За Buell XB12 R 2009 (F14 / Б55)За Buell XB12 Ss 2009 (F14 / Б55)За Buell XB12 Scg 2009 (F14 / Б55)За Buell X1 Молња 19982002 (F14 / Б55)За Buell S1 Молња 19971998 (F14 / Б55)За Buell М2 Циклон 19972002 (F14 / Б55)Функција : Висок квалитет 100 % сосема новМатеријал : Алуминиум легураБоја : Покаже како СликаПрилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливиДруги : Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваатМногу бои за вашиот избор (сива, сребрена, црвена, златна, црна,зелена, сина,портокалова) Пакувани Вклучувајќи : 1 пар (кочница & спојки на менувачот )Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 72 часа по приемот на вашата потврдена исплатата...

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за DUCATI ST4 S Multistrada DS Sport Класичен 1100 2007 2008 2009 07 08 09
 • Неодамнешно

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за DUCATI ST4 S Multistrada DS Sport Класичен 1100 2007 2008 2009 07 08 09

DEN 2963.00 3405.60

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи Кочница Показател За Јамаха Blaster YFS200 YFS 200 2004 - 2006 2005
 • Неодамнешно

CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи Кочница Показател За Јамаха Blaster YFS200 YFS 200 2004 - 2006 2005

DEN 1099.00 1373.28

Fitment : За Јамаха Blaster YFS200 2004 2006 годинаОпис : Материјал : АлуминиумСостојба : 100% НовиТехнологија : 3 D ДизајнКратка Должина : 14.7 cm(5.8 во)Долго Должина : 17.7 cm (6.9 во)Количина : 2 ПАРЧИЊА (Кочница & Спојки)Пакет Тежина : Околу 400 GИнсталација : Не се вклучуваат настава.Слика детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Задна Кочница Педалата За Kawasaki Ninja ZX10R ZX6R 2005-2008 ГОДИНА 06 07 ZX636 2005-2006
 • Неодамнешно

Задна Кочница Педалата За Kawasaki Ninja ZX10R ZX6R 2005-2008 ГОДИНА 06 07 ZX636 2005-2006

DEN 758.00 815.04

Задна Кочница Педалата За Kawasaki Ninja ZX10 R ZX6 R 20052008 ГОДИНА 06 07 ZX636 20052006Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Задна Кочница ПедалатаКАРАКТЕРИСТИКИ : Conditon : 100% Сосема НовВисока класа на квалитет и многу издржливиЗадна Кочница Педалата Нога РачкатаВисока Затегнувачка Цврстина Алуминиумска КонструкцијаЛесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребниМатеријал : Алуминиум легураБоја : ЦрнаFITMENT : За Kawasaki Ninja ZX10 R 20042010За Kawasaki Ninja ZX6 R 20052008 годинаЗа Kawasaki ZX636 20052006ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1x Задна Кочница ПедалатаAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нова Задна Кочница Рачката на Педалата За Хонда CBR600RR CBR 600 RR 2003-2006
 • Неодамнешно

Нова Задна Кочница Рачката на Педалата За Хонда CBR600RR CBR 600 RR 2003-2006

DEN 1062.00 1142.40

Нова Задна Кочница Рачката на Педалата За Хонда CBR600 RR CBR 600 RR 20032006 2004 2005Објектот Специфични : 2Conditon : 100% Сосема НовВисока класа на квалитет и многу издржливиВисока Затегнувачка Цврстина Алуминиумска КонструкцијаЛесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребниМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаFITMENT : Хонда CBR600 RR 20032006ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 X Задна Кочница ПедалатаПовеќе детали : Sku : XF2409За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

CNC Алуминиум Виткање Опрема Shift Менувачот За KAYO БФБ Аполон Xmotos РБС CRF KLX 50 70 90 110 125 140 150 160 cc Нечистотија Јама Велосипед
 • Неодамнешно

CNC Алуминиум Виткање Опрема Shift Менувачот За KAYO БФБ Аполон Xmotos РБС CRF KLX 50 70 90 110 125 140 150 160 cc Нечистотија Јама Велосипед

DEN 444.00 468.00

CNC Алуминиум Виткање Опрема Shift Менувачот Одговара : KAYO БФБ Аполон Xmotos YCF IRBIS GPX РБС SDG PITSTERPRO ОРИОН ATOMIK CRZ.XR CRF KLX TTR BBR 50 70 90 110 125 138 140 150 160 cc Нечистотија Јама Велосипед ЦПУ машински Т6061 Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 BUC

Опрема Shift Менувачот на Возилото За Хонда CB400 SF VTEC 1999-2010 Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Опрема Shift Менувачот на Возилото За Хонда CB400 SF VTEC 1999-2010 Бесплатен Превозот

DEN 1269.00 1364.16

Опрема Shift Менувачот на Возилото За Хонда CB400 SF VTEC 19992010 Бесплатен ПревозотОбјектот Специфични : Висока класа на квалитет и многу издржливиВисока Затегнувачка Цврстина Алуминиумска КонструкцијаЛесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребниМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаFITMENT : за Хонда CB400 SF VTEC 19992010 ГодинаПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 X Shift Менувачот На ВозилотоПовеќе детали : Sku : XF2464За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум Пар За Yamaha FJR 1300 2004 - 2017 2005 2006 2007 08 09 10
 • Неодамнешно

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум Пар За Yamaha FJR 1300 2004 - 2017 2005 2006 2007 08 09 10

DEN 1613.28

Fitment:За Yamaha FJR 1300 2004 2017Опис : 1.Состојба : 100 % Нови2.Материјал : Алуминиум3.Боја : Шоу АД Слика4.Стил : Ножот5.Големина : 17cm(во 6.7)6.Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи7.Прилагодувач Боја : Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена8.Други : Не инсталирајте инструкции вклучуваат,Лесно да се Качи.Внимание Забелешка 1 : Постојат 8 Бои за Прилагодувач .АКО сакате да ја смените бојата .ве молиме оставете порака по плаќање .Инаку ,ние ќе испрати Црна прилагодувач за вас .Ви благодарам за вниманиетоВнимание Забелешка 2 : ние ќе ја испрати на рачката одговара на Насловот мото модел .АКО твое е друг модел .ве молиме контактирајте со нас пред да купите .и ние ќе ви помогнат да проверите дали имаме лост одговара или не .Ви благодаримеФото детали :1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за BUELL XB9 XB9R Firebolt XB 9 9R 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
 • Неодамнешно

Прилагодливи Краток директно Спојки Кочница Држела за BUELL XB9 XB9R Firebolt XB 9 9R 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

DEN 2963.00 3405.60

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.XB9 XB1 1000 cm3 20032009 XB9 R Firebolt XB1 1000 cm3 20032009Состојба : Нова, никогаш не се монтирани.Материјал : Алуминиум легура 6061, ЦПУ бланширан .Нашите кочница спојки лост предност : 1 Двеначин прилагодливи2 6 postion за да ја прилагодите3 Додадете ознака, користете adjustor да се движи глатко4 Висока температура оксидација, не е лесно да исчезнат 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transationАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум Кочница Спојки Пар За Јамаха XT660 XT660R XT660S 2004 - година
 • Неодамнешно

CNC Ножот Мотоцикл Кочница Спојки Држела Прилагодливи Алуминиум Кочница Спојки Пар За Јамаха XT660 XT660R XT660S 2004 - година

DEN 1613.28

Fitment:За Јамаха XT660 Р XT660 S 2004 2016 годинаОпис : 1.Состојба : 100 % Нови2.Материјал : Алуминиум3.Боја : Шоу АД Слика4.Стил : Ножот5.Големина : 17cm(во 6.7)6.Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи7.Прилагодувач Боја : Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена8.Други : Не инсталирајте инструкции вклучуваат,Лесно да се Качи.Внимание Забелешка 1 : Постојат 8 Бои за Прилагодувач .АКО сакате да ја смените бојата .ве молиме оставете порака по плаќање .Инаку ,ние ќе испрати Црна прилагодувач за вас .Ви благодарам за вниманиетоВнимание Забелешка 2 : ние ќе ја испрати на рачката одговара на Насловот мото модел .АКО твое е друг модел .ве молиме контактирајте со нас пред да купите .и ние ќе ви помогнат да проверите дали имаме лост одговара или не .Ви благодаримеФото детали :1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

ЗА Enduro Р Мотоцикл лост CNC Прилагодливи Количка за Издолжување алуминиум кочница спојки држела за KTM 690 Enduro Р 2014-
 • Неодамнешно

ЗА Enduro Р Мотоцикл лост CNC Прилагодливи Количка за Издолжување алуминиум кочница спојки држела за KTM 690 Enduro Р 2014-

DEN 1578.00 1878.24

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојката Машински CNC Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер