• Неодамнешно
Тактички Низок Профил Плоча Превозникот Ферро Slickster Woodland Hypalon Размавта+Бесплатен превозот(STG051005)

Тактички Низок Профил Плоча Превозникот Ферро Slickster Woodland Hypalon Размавта+Бесплатен превозот(STG051005)

DEN 4416.00
Достапно

Количина на стоки


Опис Информации :
Тактички Низок Профил Плоча Превозникот Ферро Slickster Woodland Hypalon Размавта+Бесплатен превозот(STG051005)
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
500 D Cordura, Hypalon
Бесплатен превозот
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.
Совети :
-1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
-2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
-3. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
-4. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
-1. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
По Курир : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Совети :
Стандард курирска служба е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална курир.
-2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
-3. Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
-4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Политика На Враќање :
-1. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
-2. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.

Карактеристики на понудата

Големина:
One Size
Бренд Име:
ЖИЛО ОПРЕМА
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Име:
Низок Профил Плоча Превозникот Ферро Slickster
Материјал:
500D Cordura Woodland, Hypalon
Други:
САД Med големина

Слични понуди

Полицијата K9 Тактичка Обука Куче Подигнат Воена Molle Велкро Вест Пакети Грб 4 Боја XS-XL
 • Неодамнешно

Полицијата K9 Тактичка Обука Куче Подигнат Воена Molle Велкро Вест Пакети Грб 4 Боја XS-XL

DEN 767.00 1504.32

Полицијата K9 Тактичка Обука Куче Подигнат Воена Molle Велкро Вест Пакети Грб 4 Боја XSXL КАРАКТЕРИСТИКИ : Направен од висок квалитет на Cordura Ткаенина...

DUTOLE Тактички Куче Molle Вест Подигнат Лов Обука Куче Вест со Монтажни Пошта Црна / Зелена / Песок / CP
 • Неодамнешно

DUTOLE Тактички Куче Molle Вест Подигнат Лов Обука Куче Вест со Монтажни Пошта Црна / Зелена / Песок / CP

DEN 672.00 1344.00

На вест доаѓа со три монтажни пошта за да го носат различни секојдневни предмети, не само што може да се додаде на вест, туку и од други тактички брзини Molle на двете страни за прикачување на други додатоци како што се списание пошта, шишиња со вода, храна, закуски, и сл Прилагодливи webbing за носење стабилност Кука и јамка панел за уникатно парче мебел; мрежа дизајн во внатрешноста за подобра удобност и вентилација Три големина за да се избере, се вклопуваат куче назад должина околу 41cm до 54cm, ве молиме проверете ја големината пред целЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики...

Airsoft Отворено Макбаскет Воена Тактичка Вест Назад Одбивни Заштитна Подлога Шок Отпорни ЕВА Атарот Балистички Плоча
 • Неодамнешно

Airsoft Отворено Макбаскет Воена Тактичка Вест Назад Одбивни Заштитна Подлога Шок Отпорни ЕВА Атарот Балистички Плоча

DEN 477.00 935.04

Airsoft Отворено Макбаскет Воена Тактичка Вест Назад Одбивни Заштитна Подлога Шок Отпорни ЕВА Атарот Балистички ПлочаКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитетСовршен за Тактички е потребно, на Отворено, Дневен одморМатеријал : Тајван еколошки ЕВАГолемина на : 30.5*23.9*2 cmБоја : ЦрнаКомпоненти : сет од одбивни ( 2 парчиња )ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

2017 Полицијата Тактички Вест Отворено Маскирна Воена Панцири Спортски Носат Лов Вест Армија Сват Molle Вест Црна
 • Неодамнешно

2017 Полицијата Тактички Вест Отворено Маскирна Воена Панцири Спортски Носат Лов Вест Армија Сват Molle Вест Црна

DEN 2016.00 2520.00

2017 Полицијата Тактички Вест Отворено Маскирна Воена Панцири Спортски Носат Лов Вест Армија Сват Molle Вест Црнапакет содржи : 1 вестјас пар Лепенка (бесплатен дар)

Тактички Molle Плоча Превозникот Amphibious Вест & 4 Списание Торбичка & Мапата торбичка со Медицински Торбичка
 • Неодамнешно

Тактички Molle Плоча Превозникот Amphibious Вест & 4 Списание Торбичка & Мапата торбичка со Медицински Торбичка

DEN 2122.00 2496.00

Тактички Molle Плоча Превозникот AmphibioВест & 4 Списание Торбичка & Мапата торбичка со Медицински Торбичка Напојува со висока густина 500 D најлон материјал...

EMERSONGEAR D3CR Тактички Градите Екипаж Airsoft Лов Вест Molle Торбичка Едноставна Тактички Вест Multicam Црна WG EM7442
 • Неодамнешно

EMERSONGEAR D3CR Тактички Градите Екипаж Airsoft Лов Вест Molle Торбичка Едноставна Тактички Вест Multicam Црна WG EM7442

DEN 3055.00 3818.40

1)Материјал : Висок квалитет на Најлон2)Рамо ремени се прилагодливи и пренослив1)Прилагодливи рамо ремени за да одговара на вашето тело.

Tourbon Лов Отворено Кучиња Вест Decoy Пиштол Куче Waistcoat w/ Рефлексивни Бенд за Градите Заштитник Јакна Облека
 • Неодамнешно

Tourbon Лов Отворено Кучиња Вест Decoy Пиштол Куче Waistcoat w/ Рефлексивни Бенд за Градите Заштитник Јакна Облека

DEN 571.00 671.52

Направен од високо квалитетни ПВЦ Земете безбедност првиот пристап,направи вашето куче видливи кога надвор во областа Направен да издржи на високо ниво на активност на ловечки кучиња Брзо прилагодување на Лепенка и r eflective бенд за должина Трајни и удобноЗа Превозот : 1...

Мажите Лов Molle Airsoft Ловец Воена Тактичка Вест Отворено Полиестер Airsoft Војна Игра Маскирна Вест за Кампување Пешачење
 • Неодамнешно

Мажите Лов Molle Airsoft Ловец Воена Тактичка Вест Отворено Полиестер Airsoft Војна Игра Маскирна Вест за Кампување Пешачење

DEN 2298.24

Мажите Лов Molle Airsoft Ловец Воена Тактичка Вест Отворено Полиестер Airsoft Војна Игра Маскирна Вест за Кампување ПешачењеСпецификација : Име : Тактички Елеци Боја : црна,војска зелена,ACU,каки Материјал : Висока густина најлон материјал Тежина : околу 1500g Карактеристики : Страна прилагодување ремени овозможи разноврсна fitment Отстранлив тројно пиштол списание торбичка Отстранлив holster 4 AR списание пошта 2 отстранлив комунални пошта прилог на појас 1 документ торбичка 1 радио Торбичка Прилагодливи комунални појас Велкро пушка школка носителот на Задните MOLLE интегрирани една системот Задните Велкро систем за дамки 3 Внатрешни работи пошта Мултиstitched повлечете се справи со1...

Тактички Вест КС Wargame Airsoft Макбаскет MOLLE CIRAS Борба против Вест CIRAS Тактички Вест Со Тројно Списание Торбичка ACU/WOODLAND
 • Неодамнешно

Тактички Вест КС Wargame Airsoft Макбаскет MOLLE CIRAS Борба против Вест CIRAS Тактички Вест Со Тројно Списание Торбичка ACU/WOODLAND

DEN 2783.00 5455.68

Тактички Вест КС Wargame Airsoft Макбаскет MOLLE CIRAS Борба против Вест CIRAS Тактички Вест Со Тројно Списание Торбичка ACU / WOODLAND КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на 1000 D висока густина најлон материјал...

Воена Маскирна Тактички Вест Airsoft Муниција Градите Екипаж АК 47 Списание Превозникот Борба против Вест
 • Неодамнешно

Воена Маскирна Тактички Вест Airsoft Муниција Градите Екипаж АК 47 Списание Превозникот Борба против Вест

DEN 1448.00 1765.92

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^ Воена Маскирна Тактички Вест Airsoft Муниција Градите Екипаж АК 47 Списание Превозникот Борба против Вест1...

Прилагодливи Тактички Вест Molle Вест Отворено Лов Airsoft Макбаскет Molle Вест Со Градите Заштитна Плоча Превозникот Вест
 • Неодамнешно

Прилагодливи Тактички Вест Molle Вест Отворено Лов Airsoft Макбаскет Molle Вест Со Градите Заштитна Плоча Превозникот Вест

DEN 1487.00 2186.88

Прилагодливи Тактички Вест Molle Вест Отворено Лов Airsoft Макбаскет Molle Вест Со Градите Заштитна Плоча Превозникот ВестВоена Тактичка ВестИзградена од Страна 1000 D Висок Квалитет Најлон Материјал , погоден за носене И Издржливи , Одлична За Макбаскет , Wargame Или Други Активности на ОтвореноНалепници За Дизајн На Предната Страна , Лесно За Ставање На Лепенка На ТоаMolle На Двете Предната И Задната За Прикачување На Повеќе Пошта Или Други Производи3 x М4 Пошта На Предната Поместена Рамо Ремени Се Прилагодливи Поедноставена Верзија за Лесна За носењеБоја Црна , Зелена , Тен И КП Избор .ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

EMERSON Напад Плоча Превозникот Тактички вест airsoft painball molle борба опрема Coyote Браун
 • Неодамнешно

EMERSON Напад Плоча Превозникот Тактички вест airsoft painball molle борба опрема Coyote Браун

DEN 2544.00 2678.40

EMERSON Напад Плоча Превозникот Тактички вест airsoft painball molle борба опрема Coyote БраунEMERSON Напад Плоча Превозникот Висок квалитет Најлон материјал, погоден за носене и издржливи Боја : Coyote Браун Рамо ремени се прилагодливи Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големинаСреќен шопинг и среќен расположение!