• Неодамнешно
НОВИ 8X 50mm Мини Џеб Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа H15

НОВИ 8X 50mm Мини Џеб Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа H15

DEN 52.00
DEN 58.56
-11 %
Достапно

Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Виткање зголемувачот џеб стакло со торбичка
Мали дизајн, преносни и лесно да го носите и користите секаде
Идеален за читање помош во ниско-светлосни услови
Многу безбедно во faux кожа торбичка
Спецификации :
Материјал : Оптички слој леќи+Пластични+Faux кожа
Ефективна дијаметар : 50mm
Зголемување : 8 X
Димензии : стан.5.8cmx5.2cmx1cm/2.28"x2.05"x0.39"
Боја : Црна
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Џеб зголемувачот

Карактеристики на понудата

Стил:
Рачни
Големина:
app.5.8cmx5.2cmx1cm
Бренд Име:
OOTDTY
Извор На Светлина:
Никој
Број На Модел На:
9A30020
Со Светлина Или Не:
No
Материјал:
Оптички слој леќи+Пластични+Faux кожа

Слични понуди

Заварување лупа LED loupe Зголемувачот Алигатор Клип Носителот Менгеме Подадена Рака лемење железо Поправка алатка
 • Неодамнешно

Заварување лупа LED loupe Зголемувачот Алигатор Клип Носителот Менгеме Подадена Рака лемење железо Поправка алатка

DEN 647.52

За пад на превозотДобредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.За прогласи вредностЧесто,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа...

5X - 45X Џеб Зголемувачот со УВ Ламба Светла LED светилник Зголемувачот Алатка
 • Неодамнешно

5X - 45X Џеб Зголемувачот со УВ Ламба Светла LED светилник Зголемувачот Алатка

DEN 172.32

Моќност : 3 x LR1130 монета батерии (вклучени) Тежина : 62g Димензии : 2.0" x 3.5" x 0.5" (Длабочина) Основно леќа : 5 X (Време 30mmx30mm) Секундарни леќи на камерата : 45 X (Време 21mm)Моќ : 3 x LR1130 монета батерии (вклучени)Тежина : 62gДимензии : 2.0" x 3.5" x 0.5" (Длабочина)Основно леќа : 5 X (Време 30mmx30mm)Секундарни леќи на камерата : 45 X (Време 21mm)Боја : ЦрнаТежина : 62gМоќност : 3 x LR1130 монета батерии (вклучени)Пакет се вклучени : 1 x ЗголемувачотAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Висок Квалитет Ултра-Лесни 3.0 X Медицински лупа Хируршки loupes Стоматолошки Loupes медицински loupes со LED светло FD-501-G-1
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Ултра-Лесни 3.0 X Медицински лупа Хируршки loupes Стоматолошки Loupes медицински loupes со LED светло FD-501-G-1

DEN 12240.00

Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница Гранка за Микроскопа & Микроскоп компоненти, хируршки фарови & loupes.Ние снабдување со многу професионални микроскоп и компоненти за Микро светот ги користат, и најдобрите медицински светлата & loupes за Лекарите погодност за користење.Наддавање Забелешка : Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област.Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Група, Многу Познатиот Универзитет, Лабораторија Scientifics Единици , Полудиригент поле, итн.Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница! Топла продажба Одлична Професионален производ s!Наддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

STOEMI 6921 Cuttered Купола Зголемувачот Дијаметар 80mm Биплан Paperweight Визија Сида Зголемувачот за Читање Уметности & Занаети
 • Неодамнешно

STOEMI 6921 Cuttered Купола Зголемувачот Дијаметар 80mm Биплан Paperweight Визија Сида Зголемувачот за Читање Уметности & Занаети

DEN 671.52

STOEMI 6921 Φ80 Биплан Cuttered Купола Зголемувачот(Paperweight Визија Сида)На биплан купола зголемувачот(Paperweight визија сида) е направена на оптичкикласа ПММА смола...

2.1 X Очила Стакло Стил Читање Поправка Зголемувачот за Стариот Човек, Гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА Читање Весник Loupe лупа
 • Неодамнешно

2.1 X Очила Стакло Стил Читање Поправка Зголемувачот за Стариот Човек, Гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА Читање Весник Loupe лупа

DEN 1077.00 1224.00

2.1 X Очила Стакло Стил Читање Поправка Зголемувачот за Стариот Човек, Гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА Читање Весник Loupe лупа• Сосема Нов и Hight Квалитет• Зголемување : 2.1 X • Димензии : 170*140mm (L*W) • Тежина / pc : 49g • Материјал : PXM ultralight акрил, ABS, алуминиумски легури, • Pupillary Растојание : 6068mm • Диоптрија : 3 Dpt,цилиндар корекција независно од светлина / десно око леќата • Агол Поле на Гледање : 10 степен, 15 / 40cm • Работа на Далечина : 03 метри• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO / FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата потврда.• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно...

2017 НОВИ LED Двојно Око Jeweler Поправка Види Зголемувачот Loupe Очила 10X Објектив 15X 20X 25X APR06_17
 • Неодамнешно

2017 НОВИ LED Двојно Око Jeweler Поправка Види Зголемувачот Loupe Очила 10X Објектив 15X 20X 25X APR06_17

DEN 393.00 634.08

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Лево и право двојно око закрпи зголемувачот / loupe со прилагодливи LED 4 Пара на заменливи леќи со различна magnifications LED извор на светлина и батеријата се дизајнирани посебно...

Рачни лупа 2 боја Декоративни Сребро и Злато 5X лупа Pendant Ѓердан Зголемувачот за читање
 • Неодамнешно

Рачни лупа 2 боја Декоративни Сребро и Злато 5X лупа Pendant Ѓердан Зголемувачот за читање

DEN 316.32

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!Рачни лупа 2 боја Декоративни Сребро и Злато 5 X лупа Pendant Ѓердан Зголемувачот за читање Спецификации : Боја : Злато, Сребро Лен : 13 / 4" моќен стакло леќи изработени од оптичко стакло Зголемувачот : 6x моќ зголемување Синџир Должина : 36" долго злато позлатен синџир Користи за : хобисти, печат колектори, jewelers, мапата читатели, види поправка, студентите итн...

Продажбата 20X Зголемувачот Зголемена Eye Glasses Loupe Опфатот со 2X LED Светло за Електроника Види Поправка, Слободни Shippng
 • Неодамнешно

Продажбата 20X Зголемувачот Зголемена Eye Glasses Loupe Опфатот со 2X LED Светло за Електроника Види Поправка, Слободни Shippng

DEN 284.00 333.60

Очила Тип 20 X Зголемувачот со 2 X LED Светло Одговара за Електроника ПоправкаВо споредба со многу неповолно начин на традиционалните часовник magnifiers што треба да биде сериозна, со eyelid и може да влијае на квалитет на поправка на прецизни инструменти и часовници, овој вид на LED да се Види Поправка Зголемувачот е изградена со метал очила рамка и пластични зголемувачот обвивка, својата посебно дизајниран за Очила...

Метал 1.25 Инчен 3X Barlow Леќа / Камера M42 Т Адаптер Телескоп Окуларот
 • Неодамнешно

Метал 1.25 Инчен 3X Barlow Леќа / Камера M42 Т Адаптер Телескоп Окуларот

DEN 844.00 959.52

Метал 1.25 Инчен 3 X Barlow Леќа / Камера M42 Т Адаптер Телескоп ОкуларотНа barlow леќа има M42 Ттема на својата назад, што може да се користи за да закачите камера и други Ттема тип додатоци.• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO / FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата потврда.• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно...

Пластични Црна Вода Капка Форма Случај 60mm Кол Мапата Loupe 10X Зголемувачот
 • Неодамнешно

Пластични Црна Вода Капка Форма Случај 60mm Кол Мапата Loupe 10X Зголемувачот

DEN 59.52

Име на производ : Зголемувачот;Зголемена Моќност : 10 X Рамка & Рачка Материјал : Пластика;Леќа Дијаметар : 60mm / 2.4" се Справи со Димензии (Прибл.) : 85 x 65 x16mm / 3.3" x 2.6" x 0.6" (L*W*T);Школка во Боја : Црна Тежина : 62g Пакет Содржина : 1 x Magnifier Product Име : Зголемувачот;Зголемена Моќност : 10 XРамка & Рачка Материјал : Пластика;Леќа Дијаметар : 60mm / 2.4"Се Справи Со Димензии (Прибл.) : 85 x 65 x16mm / 3.3" x 2.6" x 0.6" (L*W*T);Школка во Боја : ЦрнаТежина : 62gСе користи за зголемена накит, мапи, книги, монети, поштенски марки, и сл.Погоден за секојдневна употреба.Пакет Содржина : 1 x ЗголемувачотAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Мини Џеб 5X 45mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа
 • Неодамнешно

Мини Џеб 5X 45mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа

DEN 55.00 81.12

Опис : Виткање зголемувачот џеб стакло со Мала торбичка дизајн, преносни и лесно да го носите и користите секаде Идеален за читање помош во нискосветлосни услови Многу безбедно во кожа торбичкаСпецификации : Укината Големина (L*W*T) : 7.1 x 5.5 x 1cm / 2.79"x2.16"x0.39"(приближно) Зголемувачот стакло (со дијаметар) : 45mm / 1.77" Вкупно дијаметар : 54mm / 2.12" Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...