• Неодамнешно
U7 Нерѓосувачки Челик Хривнија Мазна Бенд Широк Ткаенината Алка Прилагодливи Злато/Црна Боја Подарок За Жените/Мажите Накит Нараквици H1042

U7 Нерѓосувачки Челик Хривнија Мазна Бенд Широк Ткаенината Алка Прилагодливи Злато/Црна Боја Подарок За Жените/Мажите Накит Нараквици H1042

DEN 336.00
DEN 671.04
-50 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
U7
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
H1042
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Затворач Тип:
Не затворач
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
опции:
Злато/Челик/Црна Боја
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Слични понуди

Мажите Гроздобер Ткаенината Алка Оригинални Железничката Антички Сребрена Боја Солидна Нерѓосувачки Челик Хривнија Braslet за Машки Накит
 • Неодамнешно

Мажите Гроздобер Ткаенината Алка Оригинални Железничката Антички Сребрена Боја Солидна Нерѓосувачки Челик Хривнија Braslet за Машки Накит

DEN 295.00 536.16

Адвокатско Гроздобер Ткаенината Алка Оригинални Железничката Антички Сребрена Боја Солидна Нерѓосувачки челик Хривнија Мажите на Жените НакитAnswer : ___________________________ Note : Нараквица дијаметар : 56mm (ве Молиме мерка зглоб големина за купувањето)Оваа големина погодни за жени или мали луѓе на зглобот, се Сеќавам : ве Молиме внимателно да ги измери вашиот зглоб големина за да се купи,Ова е унисекс, се оксидира фунта сребрена алка / ткаенината хривнија направена од убави 6mm широк материјал...

Моден Дизајнер Миг Месечината Ѕвезда Нараквица,Во не ' Рѓосувачки Челик со Блескави Камења,Домот Месечината Шарм Ткаенината Хривнија За Жени
 • Неодамнешно

Моден Дизајнер Миг Месечината Ѕвезда Нараквица,Во не ' Рѓосувачки Челик со Блескави Камења,Домот Месечината Шарм Ткаенината Хривнија За Жени

DEN 474.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

Мажите е Стара Оксидира Сива Плетенка Ткаенината Хривнија за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Стил Braslet Алка Гроздобер Накит
 • Неодамнешно

Мажите е Стара Оксидира Сива Плетенка Ткаенината Хривнија за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Стил Braslet Алка Гроздобер Накит

DEN 259.00 431.52

Нерѓосувачки Челик, метални Плетенка е фалсификувани во оваа мажите unembellished метал ткаенината нараквица...

Топла трговија на Големо 15 Боја со Висок Квалитет Кожа Хривнија&Алки DIY Snap Накит одговара 18mm Snap Копчето SZ0370l
 • Неодамнешно

Топла трговија на Големо 15 Боја со Висок Квалитет Кожа Хривнија&Алки DIY Snap Накит одговара 18mm Snap Копчето SZ0370l

DEN 66.00 120.00

Топла трговија на Големо 15 Боја со Висок Квалитет Кожа Хривнија&Алки DIY Snap Накит одговара 18mm Snap КопчетоМодел : SZ0370lСамо нараквица , не б uttons вклучени.Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Anslow 2017 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Канцеларијата Дама Слатки Романтични Најдобро Пријателство Хривнија Ден на Мајката Подарок LOW0480LB
 • Неодамнешно

Anslow 2017 Сосема Нов Дизајн Симулирани Бисер Канцеларијата Дама Слатки Романтични Најдобро Пријателство Хривнија Ден на Мајката Подарок LOW0480LB

DEN 123.00 163.68

Добредојдовте На Нашата Продавницаве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,ние би сакале да се справи со сите наредби.Материјал : кожа / цинк легура / СимулиранибисерДолжина : 20 cm (1cm грешка)Тежина : 19gОригиналното Место : Кина

2017 Мода Бесконечност Шарм Хривнија Алка Класичен Тока Пријателство Вистинска Кожа Мажи Жени Нараквици
 • Неодамнешно

2017 Мода Бесконечност Шарм Хривнија Алка Класичен Тока Пријателство Вистинска Кожа Мажи Жени Нараквици

DEN 87.00 143.04

Квалитет : ААА+++Материјал : Алуминиум / КожаПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на сликатаДимензии : Должина : околу 21cmНашите Предности : 1...

2017 трговија на Големо Сребро Рамна Глава Shackle Кристал Ткаенината Хривнија Бар Завртка D-облик Нерѓосувачки Челик нараквици алки За Жени Мажи
 • Неодамнешно

2017 трговија на Големо Сребро Рамна Глава Shackle Кристал Ткаенината Хривнија Бар Завртка D-облик Нерѓосувачки Челик нараквици алки За Жени Мажи

DEN 228.00 239.52

2017 трговија на Големо Сребро Рамна Глава Shackle Кристал Ткаенината Хривнија Бар Завртка Dоблик Нерѓосувачки Челик нараквици алки За Жени МажиТочка Име : Отворена Челик ЗакачамПол : Мажи ,Жени ,Женски ,Машки ,УнисексМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаПретставуваат : Едноставен ,Личност ,Мода,Класичен,ГроздоберПовод : Секојдневниот Носат,Свадба,Забава,Ангажираност,Роденденски Подарок.За Сите КупувачиПревозот : Ние би можеле да го испрати пакетот рок од 2472 часа1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ;2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ИЛИ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail3.Цел > 200 Слободни DHL Испорака Услуга ;Повратни информации1.Ако задоволство со мојот Накит , ве молиме да ми нуди 5 ѕвезда повратни информациии воведе мојата продавница на вашиот пријател2.Ако пакетот пропушти некои стоки или испрати на погрешен накит, ве молимене се отвори спорот и контактирајте ме прв, јас ќе го препрати или враќање на Пари за вас.

Нова Мода Shambhala Монистра Хривнија 2 Кругови Нерѓосувачки Челик Ткаенината Хривнија За Жени Сребрена Боја Накит Девојки Накит За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Shambhala Монистра Хривнија 2 Кругови Нерѓосувачки Челик Ткаенината Хривнија За Жени Сребрена Боја Накит Девојки Накит За Подарок

DEN 109.00 168.00

Опис : Нерѓосувачки челик хривнија, shambhala нараквица, мода хривнијаМатеријал : Нерѓосувачки челикПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноemaleНова Мода Shambhala Монистра Хривнија 2 Кругови Нерѓосувачки Челик Ткаенината Хривнија За Жени Сребрена Боја Накит Девојки Накит За Подарок

Од чисто Злато на Ѕвонење Прилепува Накит Нараквици Одговара 18mm Метал Snap Копчето Променливи Нараквици&Алки Еластична Големина Жените Ткаенината Wristband
 • Неодамнешно

Од чисто Злато на Ѕвонење Прилепува Накит Нараквици Одговара 18mm Метал Snap Копчето Променливи Нараквици&Алки Еластична Големина Жените Ткаенината Wristband

DEN 81.00 85.92

Од чисто Злато на Ѕвонење Прилепува Накит Нараквици Одговара 18mm Метал Snap Копчето Променливи Нараквици&Алки Еластична Големина Жените Ткаенината WristbandСостојба : 100 % сосема новМатеријал : металБои : сребрена / злато позлатенОдговара брзо копче : 18mm snap копчетоПакет : 1 парчеКако да се diy snap копчиња како подолу го покажуваат :

Нема Логото 925 Sterling Silver Жилет Dangle Нараквица Со Јаже Синџир За Мажи Жени Прилагодливи Хривнија КУЦО ДЕ RASOIR Накит
 • Неодамнешно

Нема Логото 925 Sterling Silver Жилет Dangle Нараквица Со Јаже Синџир За Мажи Жени Прилагодливи Хривнија КУЦО ДЕ RASOIR Накит

DEN 886.00 1968.00

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2(под $4.99 на редот),само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.2...

Нова Европа Дизајн Кубни циркон накит За Жените Подароци Бренд Булчински Додаток Мода љубов Синџир алки неколку bijoux
 • Неодамнешно

Нова Европа Дизајн Кубни циркон накит За Жените Подароци Бренд Булчински Додаток Мода љубов Синџир алки неколку bijoux

DEN 1344.48

Топла Продажба ID : 6141 95% ПОПУСТ парче 45.00 100 95% ПОПУСТ парче 99.00 100 95% ПОПУСТ парче 34.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 42.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 55.00 100 95% ПОПУСТ парче 29.80 100 Опис на ПроизводотМожете Да Се Меша Бојата Еден МногуТопла Продажба ID : 5145 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Креативни Нови Модни Додатоци Диви 3 Бои Заврзана Отвори Срцето Хривнија Убави Девојки Хривнија Креативни Праска Срце Накит
 • Неодамнешно

Креативни Нови Модни Додатоци Диви 3 Бои Заврзана Отвори Срцето Хривнија Убави Девојки Хривнија Креативни Праска Срце Накит

DEN 55.00 60.96

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Hasion машка Кожа Черепот Нараквици Рок Панк Легура Скелет Шарм Ткаенината Хривнија Накит Обичниот Накит
 • Неодамнешно

Hasion машка Кожа Черепот Нараквици Рок Панк Легура Скелет Шарм Ткаенината Хривнија Накит Обичниот Накит

DEN 87.00 143.04

Квалитет : ААА+++Материјал : Алуминиум / КожаПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на сликатаДимензии : Должина : околу 21cmНашите Предности : 1...

ZG 2017 Висок Квалитет Бохемски нараквици за Жените Кожа Нараквица Со Антички Сребрен Лист Хривнија за Жени
 • Неодамнешно

ZG 2017 Висок Квалитет Бохемски нараквици за Жените Кожа Нараквица Со Антички Сребрен Лист Хривнија за Жени

DEN 168.00

ZG 2017 Мода Gery Боја дизајн со Висок Квалитет Жените Кожа Нараквица Со Златна Боја Кристал Бар Магнетни Хривнија за жени

Хип Хоп Вистински Кравја Кожа Љубители' Рака Заврши Нараквици Шупливи Геометриски Срцето Cowhide Алка За На Рака Хривнија Накит Додатоци
 • Неодамнешно

Хип Хоп Вистински Кравја Кожа Љубители' Рака Заврши Нараквици Шупливи Геометриски Срцето Cowhide Алка За На Рака Хривнија Накит Додатоци

DEN 974.00 1298.40

Точка Име : Хип Хоп Вистински Кравја Кожа Љубители' Рака Заврши Нараквици Шупливи Геометриски Срцето Cowhide Алка за на Рака Хривнија Накит Додатоци во Боја : Црна / Кафеава Материјал : Восок Јаже / Вистинска Кожа / Нерѓосувачки челик Големина : 17 30c м Периметар ; 2 цм ширина (1 cm = 0.39 Инчи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

Нерѓосувачки Челик 30мм Locket Етерично Масло Diffuser Хривнија Алка Ароматерапијата Хомеопатијата Природно Лекување
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик 30мм Locket Етерично Масло Diffuser Хривнија Алка Ароматерапијата Хомеопатијата Природно Лекување

DEN 2611.00 3264.00

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликLocket Дијаметар : 30ммЦена вклучувајќи 3 влошки (назад, бела и розева)Фабриката Се Покаже

Гроздобер Турски Алка Нараквици За Жените Мода Накит Антички Златна Боја, Отворајќи Кристално Црвена/Зелена Смола Големи Алки
 • Неодамнешно

Гроздобер Турски Алка Нараквици За Жените Мода Накит Антички Златна Боја, Отворајќи Кристално Црвена/Зелена Смола Големи Алки

DEN 172.00 215.52

1.Материјал : Цинк Легура+Rhinestones+Стакло+Смола2.Закачам Дијаметар : 6 CM3.Боја : Шарени4.Тежина : 59g5.Тип : Гроздобер

Vnox Ретро Извртени Дизајн на Ткаенината Алка Хривнија за Жени M bius Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Pulseiras Унисекс Накит
 • Неодамнешно

Vnox Ретро Извртени Дизајн на Ткаенината Алка Хривнија за Жени M bius Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Pulseiras Унисекс Накит

DEN 216.00 479.52

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се црни, Тоа не како бакар накит алергија склони, Тоа не како легура накит, бидејќи на олово...

Harajuku Изменуваат Од Страна Направена Од Две Слој Вистинска Кожа Хривнија Kawaii Преголеми Кожа Јака Панк Сребро О Круг Алки Мажи
 • Неодамнешно

Harajuku Изменуваат Од Страна Направена Од Две Слој Вистинска Кожа Хривнија Kawaii Преголеми Кожа Јака Панк Сребро О Круг Алки Мажи

DEN 443.00 623.52

Harajuku Изменуваат Од Страна Направена Од Две Слој Вистинска Кожа Хривнија Kawaii Преголеми Кожа Јака Панк Сребро О Круг Алки МажиОпис : Тема : Нови, со Висок квалитет, Бренд на Зглобот Нараквица, рачно изработени Преголеми Кожа Нараквица, Двојно Бенд Покрие Зглоб Алки,2 Слој Кожа со 25mm О Прстен Ткаенината, Pesonalized рачно изработени Хривнија, Вистинска Кожа S tyle : Fashion & Панк & Романтично...

Rainbery 2018 Лопез И Од Неодамна Кожа Хривнија Pulseras 2 Ред Сребро Позлатен Multicolor Кожа Ткаенината Хривнија За Деца Жени Мажи
 • Неодамнешно

Rainbery 2018 Лопез И Од Неодамна Кожа Хривнија Pulseras 2 Ред Сребро Позлатен Multicolor Кожа Ткаенината Хривнија За Деца Жени Мажи

DEN 91.00 113.28

2018 Топла Продажба На Лопез И Од Неодамна Кожа Ткаенината Хривнија Pulseras 2 Ред Сребро Позлатен Multicolor Кожа Хривнија За Деца Жени Мажидете од кожа : 18.5 cmжените кожа : 23cmПРЕВОЗОТ : 1Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.2Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPSот, Кина Пост или Хонг Конг Пост.3Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com4Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.ПОВРАТНИ информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

2018 Нов висок квалитет Зголеми Златна Нараквица Топла Продажба Креативни Модни парична казна Страна Патент Кристал Хривнија За Сите Жени-натпревар Рака
 • Неодамнешно

2018 Нов висок квалитет Зголеми Златна Нараквица Топла Продажба Креативни Модни парична казна Страна Патент Кристал Хривнија За Сите Жени-натпревар Рака

DEN 295.00 335.04

нараквица, закачам нараквици, широк сребро ткаенината нараквица, бразлетна злато, кинескиот жад, нараквици, нараквици за жените, емајл нараквица, злато позлатен нараквица, голема алка нараквици, нараквици pour les femmes, нараквици & алки, завртка нараквица, шарм нараквица, жените хривнија бренд луксуз, hipanema нараквица, љубов нараквица, jonc нараквица, бразлетна злато се зголеми, златни нараквици, сребрени алка нараквица, бразлетна manchette, нараквица femme manchette, нараквици indiens, бисер нараквица, алки бренд нараквици, нараквица femme, bracelete, златни нараквици за жени хривнија manchette argent, нараквица картер жена, нараквици, мажите хривнија познатиот бренд нараквица, локи нараквица, прстен со нараквица, картер љубов нараквица, гривни за жените злато, bracelete masculino, отворете нараквица, рака нараквици за жените, манжетната нараквици, multilayer нараквица, грос хривнија manchette, жад нараквица, бразлетна jonc femme, h нараквица, нараквици алки сребро, manchette нараквица, сребрена жица нараквица, златна алка хривнија Топло совети : ве Молиме пратете ни порака ако имате било какви прашања! Опис : мали, кратки, симпатична, сјајна, Pt позлатен! Најдобрите подароци за љубовници, freinds! На кристал искри како вистински дијаманти! Но, ве молам да прифати некои боја разлика и да се измери грешка...

ТОПЛА ПРОДАЖБА! 1PCS Ретро модата геометриски диви хривнија отворање прилагодлива големина хривнија
 • Неодамнешно

ТОПЛА ПРОДАЖБА! 1PCS Ретро модата геометриски диви хривнија отворање прилагодлива големина хривнија

DEN 82.00 95.52

Големи акцииКупи од овој магазин.Вкупно цел повеќе од 100.00 Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 дена3045 денаEпакет (САД)По 1520 денаDHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSОТ510 дена≥$100Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSот за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови ...