• Неодамнешно
НОВИОТ дизајн Комбинација pleat меур chiffon Навремено shawls hijab drape крои муслимански шамии/шамија 22 боја 10pcs/многу

НОВИОТ дизајн Комбинација pleat меур chiffon Навремено shawls hijab drape крои муслимански шамии/шамија 22 боја 10pcs/многу

DEN 2065.00
DEN 2294.40
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Препорачаните Производи :
НОВИОТ дизајн Комбинација меур chiffon Навремено shawls hijab лето drape крои муслимански Пригушувач 20 боја марами/шамија 180*70cm Должина : 180cm Ширина : 70cm Материјал : меур chiffon еден компјутери : 140g изберете боја цел ЗАБЕЛЕШКА : Pls потврди нас боја пред испорака на вашата нарачка. добредојдовте да контактирате со нас.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Peacesky
Број На Модел На:
MSL018
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
меур chiffon
1 многу:
10 Компјутери

Слични понуди

[RUNMEIFA] 2017 нов моден бренд plaid sjaals мажите и жените шамија зима и Топло Tartan shawl шамија Foulard црна боја
 • Неодамнешно

[RUNMEIFA] 2017 нов моден бренд plaid sjaals мажите и жените шамија зима и Топло Tartan shawl шамија Foulard црна боја

DEN 274.00 297.60

2017 нов моден бренд plaid sjaals мажите и жените шамија Топло зимаTartan shawl шамија Foulard црна боја Бренд : RUNMEIFA Точка БР : GZ4 Големина : 30*180

трговија на големо Црвено Афион црна Лето Шамија / Пролет Шамија / Подарок За Неа 10pcs/многу бесплатен превозот
 • Неодамнешно

трговија на големо Црвено Афион црна Лето Шамија / Пролет Шамија / Подарок За Неа 10pcs/многу бесплатен превозот

DEN 1428.00 1680.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

Дама мода Вратот Шамија Марами мешана боја 12PCS/МНОГУ 2508
 • Неодамнешно

Дама мода Вратот Шамија Марами мешана боја 12PCS/МНОГУ 2508

DEN 3072.00

Ние сме флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

KYQIAO Етничка дизајнер шамија 2017 жените есен зима Шпанија хипи стил оригинални долго печати шамија пригушувач кејп странските нарачки
 • Неодамнешно

KYQIAO Етничка дизајнер шамија 2017 жените есен зима Шпанија хипи стил оригинални долго печати шамија пригушувач кејп странските нарачки

DEN 426.00 575.52

KYQIAO Етничка дизајнер шамија 2017 жените есен зима Шпанија хипи стил оригинални долго печати шамија пригушувач кејп странските нарачкиВнимание : 1...

Продажба на Нови Зимски Војска Зелена Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Нови Дебели Топло Заврши 018
 • Неодамнешно

Продажба на Нови Зимски Војска Зелена Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Нови Дебели Топло Заврши 018

DEN 739.00 1056.00

Опис на објектот : Материјал : Кашмир Мешавина Големина : 78" x 27"(200*70cm) Боја : Црна, Црвена, Сина, Топла Розова, Темно Сива, Светло Сива, Беж, Крем, Caeml, Светло Жолта, Розева, Сина, Темно Црвено=Бургундија, Виолетова, 13 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема НовТрговија на големо и на МалоМоден Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Дебели Топло Заврши************************************************Фабриката куќа чувајте го продаде , може да дојде до вид за цел да се направи на Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност...

Коњ Превоз Сатен Свила Шамија Жените Shawl Пролет, Есен Свила Шамија Плоштадот Мазна Тенка Shawl Марами За Жените 130*130cm Stoles
 • Неодамнешно

Коњ Превоз Сатен Свила Шамија Жените Shawl Пролет, Есен Свила Шамија Плоштадот Мазна Тенка Shawl Марами За Жените 130*130cm Stoles

DEN 355.00 656.64

Коњ Превоз Сатен Свила Шамија Жените Shawl Пролет, Есен Свила Шамија Плоштадот Мазна Тенка Shawl Марами За Жените 130*130cm StolesПредмет Тип : МарамиОддел Име : ВозрасниМарами Тип : Сатен свила шамијаПол : ЖенитеМатеријал : Сатен,ChiffonМарами Должина : 130cmПопуларната елементи : ПечатењеСезона : Пролет Лето ЕсенШамија стилови : МодаСе применуваат за : Мода со облека патување МазниБоја Стил : РетроФункција : Додатоци,Мода натпреварГолемина на : Големи шамија1...

ПЛОШТАД женска марами Заврши Шамија Shawl Украл Neckerchief headband Жени 90*90cm 12 компјутери/многу 3182
 • Неодамнешно

ПЛОШТАД женска марами Заврши Шамија Shawl Украл Neckerchief headband Жени 90*90cm 12 компјутери/многу 3182

DEN 3792.00

ОВИЕ СЕ СУПЕР ВИСОК КВАЛИТЕТ,МОДАГолемина околу 90*90cm,само боја како што е прикажаноНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Трговија На Големо Бренд Зима Шамија Мажите Топло Мека Tassel Bufandas Cachecol Сива Plaid Ткаени Збрчкана Памук Мажите Марами
 • Неодамнешно

Трговија На Големо Бренд Зима Шамија Мажите Топло Мека Tassel Bufandas Cachecol Сива Plaid Ткаени Збрчкана Памук Мажите Марами

DEN 321.00 843.84

Трговија На Големо Бренд Зима Шамија Мажите Топло Мека Tassel Bufandas Cachecol Сива Plaid Ткаени Збрчкана Памук Мажите Марамиголемина 200*75см​

Жените Марами Мека Свила Конец Шамија Заврши Shawl Scarve Hijab Foulard Bufanda Украл Pashmina Божиќ Подарок Шарени Точка Shawls Bandana
 • Неодамнешно

Жените Марами Мека Свила Конец Шамија Заврши Shawl Scarve Hijab Foulard Bufanda Украл Pashmina Божиќ Подарок Шарени Точка Shawls Bandana

DEN 153.60

2016 Висок квалитет Секси Жени Шамија Shawl Сино Бели Порцелански Стил Тенка Свила Конец Шарени Печати Симпатична Точка Scarfs Заврши Shawls Scarve s Bandana Hijab Foulard Femme Cachecol Bufandas Amice Tippet Mantelet Голема за себе,вашите пријатели и вашата љубов оние...

Бесплатен Превозот 2018 Нов Дизајн Розова Бронзирање Злато Swallows Птица женски Шалови Долго Обвива Со Fringe
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2018 Нов Дизајн Розова Бронзирање Злато Swallows Птица женски Шалови Долго Обвива Со Fringe

DEN 302.00 335.52

Бесплатен Превозот 2017 Нов Дизајн Розова Бронзирање Злато Swallows Птица женски Шалови Обвива Со Fringe(1)Материјал : Памук, Полиестер(2)Големина : 80см*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,2.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина.3.MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .4.Примерок време : 10 дена5.Стоки Испорака време : 2030 денаИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКАФАБРИКАТА СЛИКАПлаќањеНие прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.Превозот И ПредавањеСите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле...

Долго Големи женска Заврши Шамија Shawl Украл Neckerchief Жените 180*100cm 10 компјутери/многу 3179
 • Неодамнешно

Долго Големи женска Заврши Шамија Shawl Украл Neckerchief Жените 180*100cm 10 компјутери/многу 3179

DEN 3600.00

ОВИЕ СЕ СУПЕР ВИСОК КВАЛИТЕТ,МОДАГолемина на околу 180*100cm,ние ќе се меша бојата имаме за васНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Дами Бисер Шамија Нови Корејски Кашмир Задебелување Топла Есен И Зима Долго Став Shawl Двојна Употреба Климатизација Shawl A112
 • Неодамнешно

Дами Бисер Шамија Нови Корејски Кашмир Задебелување Топла Есен И Зима Долго Став Shawl Двојна Употреба Климатизација Shawl A112

DEN 652.00 815.04

Големина : околу 195*60см Ткаенини / Плус материјал : Кашмир Големина / Големина на : ( ве Молиме внимателно да се провери големината, прирачник за грешка при мерење е 2 ~ 3cm е нормално) Забелешка : Ова е машина не може да перат! Не машина перат! Не машина за перење, сушење! Оваа сезона многу функционални еден производ Што се осмелуваат да биде прв пат боја плочи се наши раце И да сте во можност да допре излезе добар каде

Ladybro Топла Памук, Лен Жените Шамија Долги Топли Pashmina Мода Сина, Розова Hijab Шамија Женски Мека Дама Shawls И Шалови Го Украле
 • Неодамнешно

Ladybro Топла Памук, Лен Жените Шамија Долги Топли Pashmina Мода Сина, Розова Hijab Шамија Женски Мека Дама Shawls И Шалови Го Украле

DEN 172.00 191.52

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ( тарифа ) , купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

Продажба на Нови Зимски Сина Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Нови Дебели Топло Заврши 022
 • Неодамнешно

Продажба на Нови Зимски Сина Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Нови Дебели Топло Заврши 022

DEN 739.00 1056.00

Опис на објектот : Материјал : Кашмир Мешавина Големина : 78" x 27"(200*70cm) Боја : Црна, Црвена, Сина, Топла Розова, Темно Сива, Светло Сива, Беж, Крем, Caeml, Светло Жолта, Розева, Сина, Темно Црвено=Бургундија, Виолетова, 13 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема НовТрговија на големо и на МалоМоден Кинески Жените Кашмир Shawl Шамија Дебели Топло Заврши************************************************Фабриката куќа чувајте го продаде , може да дојде до вид за цел да се направи на Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност...

Корејски стил Голема Големина 100*190cm Геометриски Памук Полиестер Есен Bandana Шамија Жените Foulard Tassel Shawl&Заврши Hijab HY77
 • Неодамнешно

Корејски стил Голема Големина 100*190cm Геометриски Памук Полиестер Есен Bandana Шамија Жените Foulard Tassel Shawl&Заврши Hijab HY77

DEN 403.00 529.92

Геометриски Памук Полиестер Есен Bandana ШамијаМатеријал : Памук&ПолиестерГолемина : 100*190cm (1cm=0.39 in) Answer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Шамија моден стил дизајнер 2013,Viscose hijab,круг точки печати,мрежа за печатење,Муслимани hijab,Жените марами,раководител обвива,bandana,кејп
 • Неодамнешно

Шамија моден стил дизајнер 2013,Viscose hijab,круг точки печати,мрежа за печатење,Муслимани hijab,Жените марами,раководител обвива,bandana,кејп

DEN 1466.00 1560.00

2013 Нова Пристигнување Мода Шамија, Дама Шамија, Девојка Шамија,Круг точки букви,со Бесплатен ПревозотПредмет Бр...

Природно Крзно Фокс Ѓердан Шамија Зима Корејски Жени Вистинско Крзно Јака Новиот Fox Чувствува Топло Шамија Кејп Женска Scarfs Модерен Зимски
 • Неодамнешно

Природно Крзно Фокс Ѓердан Шамија Зима Корејски Жени Вистинско Крзно Јака Новиот Fox Чувствува Топло Шамија Кејп Женска Scarfs Модерен Зимски

DEN 1613.00 2688.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаШопинг Белешки : боја, lint offline, губење на косата, кадифен и должина не припаѓаат на проблеми со квалитетот, враќање поштарина купувачите треба да ги сноси врати сме долгорочно се фокусира на кожа и крзно производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи на индивидуални или тимски...

Свила Шамија Жените 110*110 Нови 2018 Големи Висока Мека Плоштади Декоративни Мулти-Функционални Глава Шамија Дами Марами F536
 • Неодамнешно

Свила Шамија Жените 110*110 Нови 2018 Големи Висока Мека Плоштади Декоративни Мулти-Функционални Глава Шамија Дами Марами F536

DEN 1393.00 1583.52

Свила Шамија Жените 110*110 Нови 2017 Големи Висока Мека Плоштади Декоративни МултиФункционални Глава Шамија Дами Марами F536

Триаголник Beaded Паун Свила сомот чувство nalon rayon Shawl Сомот Изгори Надвор Duster Опера Шамија Заврши 2499
 • Неодамнешно

Триаголник Beaded Паун Свила сомот чувство nalon rayon Shawl Сомот Изгори Надвор Duster Опера Шамија Заврши 2499

DEN 1920.00

Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,Супер висок квалитет со најниска цена,Обично ние ќе ви испратиме најдобрите во боја по ваша цел.МНОГУ БОЈА ,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешана боја по ред,големина околу 170 во должина,85cm на најширокиот местоНие сме флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Женска Памук Shawl Шамија Заврши Мека мешана боја 9pcs/многу 2505
 • Неодамнешно

Женска Памук Shawl Шамија Заврши Мека мешана боја 9pcs/многу 2505

DEN 4176.00

Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаОбично ние ќе ви испратиме најдобри мешана боја по ред,Ако некој од нив и надвор од акциите,pls дозволете ни да ви испрати слични бои, наместо.Ви благодаримеНие сме флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

2017 Луксузен Бренд Шамија Зима Stoles Флорални женски Шалови Shawls И Обвива Зима Шамија Lencos e Cachecol Feminino Bandana
 • Неодамнешно

2017 Луксузен Бренд Шамија Зима Stoles Флорални женски Шалови Shawls И Обвива Зима Шамија Lencos e Cachecol Feminino Bandana

DEN 601.00 1092.96

2017 Луксузен Бренд Шамија Зима Stoles Флорални женски Шалови Shawls И Обвива Зима Шамија Lencos e Cachecol Feminino BandanaПредмет Тип : топло флорални жените шамија; Ткаенини : 70% viscose, 30% најлон; Боја : 6 бои; Карактеристики : дебели зимски шамија; Предности : soft&топло;Превозот : бесплатен превозот.Купувачи Се Обрне Внимание Тука : 1...

Дама мода shawl Шамија заврши Марами mixedcolor 10PCS/МНОГУ 2506
 • Неодамнешно

Дама мода shawl Шамија заврши Марами mixedcolor 10PCS/МНОГУ 2506

DEN 3936.00

Ние сме флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...