• Неодамнешно
Пети Одвоите 3 Пара Гел Ортопедски Опашка Пети Rectifier Сепаратори Носилки Bursyth Голема Нога Пенкалата На Massager D0927

Пети Одвоите 3 Пара Гел Ортопедски Опашка Пети Rectifier Сепаратори Носилки Bursyth Голема Нога Пенкалата На Massager D0927

DEN 139.00
DEN 214.08
-35 %
Достапно

Количина на стоки


Напомена :
Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.
Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.
Пакување :
6 предмети / 3 пар × chinesesilicone ( 2 предмети / 1 пар , 3 пар / 1 многу)
Карактеристики :
Нови гел Сепаратори на прстите на носила
врати здравјето на нозе со испирање на прстите во водата и носи ги за 10 минути.
Редовна употреба може да помогне за решавање на заеднички нога проблеми, како hallux varus и чекан нозе.
перат D еднократно, дијабетична чисти
Функција :
го намалува нога и непријатност
ублажува напнатоста
се протега и лежи на нозе да
се зголеми циркулацијата за да
исправете свиткани прста за да
обнова на заеднички
за да се подобри рамнотежата
за да се подобри нога сила
Bunion на палецот пети олеснување
Материјал : силикон

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Sumifun
Примена:
Нога
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Гел
Typev:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Силикони,гел
Големина:
Normal
Функција:
Пети Сепаратор, Голема Коска Нога Нега алатка,Силикони Пети
Пол:
Жените, Маж, Унисекс, Млади, Стари Луѓе
Придобивки:
нога масажа на нозете грижа алатка
Сцени:
Повик, затворена просторија, на отворено

Слични понуди

Телото massager blackwater рог scrapping плоча 4 пати плоштадот риба масажа конус scrapping арече таанктура и масажа да се опуштите
 • Неодамнешно

Телото massager blackwater рог scrapping плоча 4 пати плоштадот риба масажа конус scrapping арече таанктура и масажа да се опуштите

DEN 480.00 528.00

Опис на производот : Име на производ : рог scrapping плоча одговараат наОблик : плоштадот / риба / точка барСпецификација : плоштадот : 9.8 * 5.8 CMРиби : 11.5 * 3.2 CMТочка бар : 11.8 * 3.2 CMМатеријал : чиста природна blackwater рог 80% + 20% специјален медицински поликарбонатФункција : преку стимулирање на човечкото тело поврзани со меридијани, акупунктура поени, со што се промовира циркулацијата на крвта за да ја отстрани крвта стаза, dredge меридијанска, чи и болка, топлинарасчистување и detoxicating, invigorating слезината и стомакот, хармонично Јин и Јанг, на ладно и топло, invigorate на циркулацијата на чи и зајакнување на пропустливост на кожата, подобрување на функцијата на zangфу органи, подобрување на имунитетот функција.Колокација : се етерични масла се scrapping

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија
 • Неодамнешно

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија

DEN 1997.00 2102.40

Производот Категорија Масажа Сосема Неутрална Точка Бр 308 BПотеклото на Кина обработка прилагодување е материјалот пластични моќ режим на електриченНапојување режим DC автоматско исклучување функција ДаОбјектот спецификитеБренд Име : DISIYINGApplication : Body Material : Памук, ABSModel Број : 308 BSize : Medium Item Тип : Масажа & Relaxation Product Категорија : Електронски пулсот massager Origin : Shenzhen Output Режим : Dual Output Function 1 : Болка relief Function 2 : Масажа се Опуштите308 B двојна излез електронски пулс, масажа терапија инструмент терапија инструмент со масажа влечки + СТП пакет пакувањеDualканален излез, може да се користи во исто време.Физиотерапија апаратиМодел : 308 BCСпецификацииНајновите двоен систем терапијата масажатерапија машинаПулс, масажасо масажа пантофлиЗа две peple употребаКарактеристики : 1...

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager
 • Неодамнешно

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager

DEN 476.00 595.20

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Главните Карактеристики : Телото грижа со тркалање масажа, ролери може да се ротира во 360 степени, пријатно чувство...

Менито што се РЕЛАКСИРААТ ПР-P05 Jade богатство ретко 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уред
 • Неодамнешно

Менито што се РЕЛАКСИРААТ ПР-P05 Jade богатство ретко 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уред

DEN 3312.00

Здравствена заштита 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач менито што се РЕЛАКСИРААТ ПРP05 Jade Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уредJade handhold ПроектотДалеку инфрацрвен печкаТочка Бр : PRP05 JadeБоја : БелаОпремени со 5pcs на природни jade топки.Therasage Исцелување Подлога карактеристики далеку инфрацрвена топлина, негативни јони и природни jade...

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија
 • Неодамнешно

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

DEN 142.00 787.20

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња / Кутија Пушењето Престанок Подлога 100% Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитување
 • Неодамнешно

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитување

DEN 8640.00 14400.00

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитувањеЈас .Она што е Функции на инфраред градите аналитичар / градите инфраред скенер ?· Женските Градите самоиспитување : испитајте ја градите со себе дома· Ракот на самотерапија : третман на ракот на болести како што се ракот на болка, mastitis со инфраред црвено светло.II ...

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот

DEN 199.00 354.72

Полно Тело, втиснување ролери масажа Целулитот Контрола на Ролери Massager Бедрото Тело Слабеење Здравје Убавина рачен Тркала Домашна Употреба парчеМултифункција 360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четка за Здравствена Заштита , Бесплатен Превозот САД$ 7.95 / парчеЕлектрични Тело се Грижи Herapy Слабеење Massager Пулсот на Болка во Мускулите фитнес Олеснување Масти Гори Релаксација Рака на нога Половината Масажа Влошки Free парчеГрадите Масажа Лесна машки мажите тенок тело shaper појас како долна облека Здравствена нега на убавината Кул Секси Црна Бесплатен Превозот САД$ 9.65 / парчеСауна, Масажа Velform Професионални Слабеење Појас 110v / 220 V Тело Здравствена нега на убавината Massager Како На ТВ промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 18.88 / парчеЕлектронски Мускулите Тонер Фитнес Систем Тело Massager (Сребро) Бесплатен Превозот САД$ 11.88 / парчеКосата на Скалпот Перење Чешли Чешел Massager Четка за Здравствена заштита убавина масажа 8cmx4cm(3 1 / 8"x1 5 / 8") Бесплатен Превозот САД$ 4.95 / парчеDUAL ДЕСЕТИЦИ МАШИНА ДИГИТАЛНИ МАСАЖА ACCUPUNCTURE ПЕНКАЛО Ниска Фреквенција Терапевтски Електрични Stimulator Здравствена нега на убавината Massager парчеСостојба : новаГолемина : 13cm X 5cm X 2cmТежина : 0.04 КгМатеријал : ABSБоја : како на сликатаНапомена : Боја на сликите може да варира во зависност од различни следи поставување...

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201
 • Неодамнешно

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201

DEN 122.00 156.48

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли На Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка За Ортопедски Massager Z38201Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Супер Меки Гел Нога ПодлогаПерници и поддржува чекан, ноктот, mallet, артритични и свитканапод прсти.Помага во олеснување на топката на подножјето болка често се поврзува со чекан прсти.Ублажува петисовет corns, притисок.Да се подобри рамнотежата.Подобрување на нога сила.Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valg=2 парчиња Силиконски Прсти Сепаратор На големите Пети Bunion Пенкалата,Секојдневна Употреба Нога Нега Алатка за Ортопедски подлогаПредмет Тип : Силикони Нога Нега АлаткаОбјектот Големина : 9cm*8см*6.5 смОбјектот Боја : БелаТочка Содржина : 2 buc / парЧистење Метод : Мијат со чиста вода, воздухсува, спречување на инсолацијаСекој корисник треба да очекуваме добра услуга.Имате било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager
 • Неодамнешно

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager

DEN 1152.00 1238.40

4 во 1 Раководител electrode жици / кабел за дигитални терапија машина ,десетици машина ,слабеење massagerДолжина : околу 1.21.5 Мпакет вклучувајќи : 20pcs 4 во 1 Раководител electrode жици( не вклучува десетици massager или влошки)ANSWER : ___________________________ NOTE : DC2.5 MM,не 3.5 ММ...

Телото Massager Четка Прирачник Се Справи Со Четка Етерични Масла Масажа На Телото Релаксација Меридијанска Phisical Релаксација B119
 • Неодамнешно

Телото Massager Четка Прирачник Се Справи Со Четка Етерични Масла Масажа На Телото Релаксација Меридијанска Phisical Релаксација B119

DEN 431.52

Телото Massager Четка Прирачник Се Справи Со Четка Етерични Масла Масажа На Телото Релаксација Меридијанска Phisical Релаксација B119Секојдневна масажа за 10 минути, може да се ублажат замор,масажа со essencial масло,им помогне на спиење добро,сите тело за релаксација.1...

висока фреквенција третман за губење на косата ниско ниво ласерска терапија уред за домашна употреба
 • Неодамнешно

висока фреквенција третман за губење на косата ниско ниво ласерска терапија уред за домашна употреба

DEN 14664.00 28752.00

висока фреквенција третман за губење на косата ниско ниво ласерска терапија уред за домашна употребаШто е третман ефикасност : 1...

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување Клип
 • Неодамнешно

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување Клип

DEN 192.00 384.00

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување КлипКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Удобен и лесен за употреба 3.Лесно алатка за да се изостри и да се постигне високи носот мост 4.Очигледно носот лифтинг ефект, не штети на кожата Спецификации : Боја : Розова Нето тежина : 40g Пакување Содржина : 2 x Носот До Клип

Терапевтски Апарати за болка за управување со
 • Неодамнешно

Терапевтски Апарати за болка за управување со

DEN 47040.00 67200.00

y 10 денаПримена Опсег : главоболка, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести ,меките ткива на рани, траума, кожата и mucosal чиреви, болка, артритис, воспаление ,фрактура исцелување, ринитис, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести, hyperviscosity, хиперлипидемија, дисфункција, ревматизам и dermatosis.Терапевтски Принцип : Нашите Phlx Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathy
 • Неодамнешно

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathy

DEN 835.20

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathyАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

1pcs 45*35MM Undrilled Природен Камен Кварц Јајце За Жените Кегел Вежби Yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекување
 • Неодамнешно

1pcs 45*35MM Undrilled Природен Камен Кварц Јајце За Жените Кегел Вежби Yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекување

DEN 637.92

1 buc 45*35mm Undrilled Природен Камен Кварц Јајце за Жените Кегел Вежби Вагинален Затегнување yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекувањеиме : рок кварц Јајцематеријал : naturial рок кварцголемина : 45*35mmтежина : 60gAnswer : ___________________________ Note : 1 : ако сакате drilled или сакате тоа со штанд,ве молиме контактирајте со нас.поради тоа што е направена од природен камен,производот боја може да биде малку различен од сликата,ви благодариме за вашето разбирање.2 : Ако ти треба некоја голема цел,ме контактира или оставете порака.Пакување од кутијата ќе се заштити вашата приватност...

Домашна употреба Батерија Преносни Тело Болка Ладно ласерска терапија опрема за артритис, болка физиотерапија опрема
 • Неодамнешно

Домашна употреба Батерија Преносни Тело Болка Ладно ласерска терапија опрема за артритис, болка физиотерапија опрема

DEN 10080.00

Пратката ќе бидат испратени од страна на DHL во повеќето земји, Па ве молиме да ни остават детали адреса, не P...

Дигитални Електронски Тело Слабеење Пулс, Масажа На Мускулите Се Релаксираат Stimulator Акупунктура Терапија Машина Физиотерапија Нови Апарати
 • Неодамнешно

Дигитални Електронски Тело Слабеење Пулс, Масажа На Мускулите Се Релаксираат Stimulator Акупунктура Терапија Машина Физиотерапија Нови Апарати

DEN 1281.12

Карактеристики : Тоа се базира на физиката , bionics, биолошки електрични, традиционалната Кинеска медицина наука на канали и обезбедувањето принцип.Мултифункционален за тоа може да се користи за акупунктура, thump, масажа, cupping, масажа, scrapping, тенок вашето тело и повеќе.Мулти користат за половината, рамењата, нозете, нога масажа,физичката терапија и многу други делови од вашето тело.Електронски пулсот ви помогне да ја промовирате вашата циркулацијата на крвта, ја олеснува вашата болка и промовира вашиот метаболизам.Има 4 терапевтски режими ,на пример вибрира thump, Shiatsu, Масажа, Туп и Scrape терапија.Опис : Ергономски дизајн за удобно ракување.6 препрограмирани вежба програми,10 масажа енергетски нивоа.Тоа е совршен за здравствена заштита и лесно да се користи.Дигитален дисплеј за јасно да ја прочитате.Тенок вашето тело и да ви помогне да се задржи се вклопуваат и здрав.Таа е ефективен во ублажување на симптомите на вашата грлото на артритис, и lumbar мускулите вирус.Совршен за мускулите се релаксираат и болка.Спецификации : Објектот Големина на : 15*10*4.5 cmПакет Големина : 27*10.5*10.5 cmБоја : белаНапон : DC 3 VНоминална работата време : 30 минутиАктуелни : 500m AФреквенција : 150 HzПулсот интензитет : 10 нивоаПакетот вклучува : 1 X Акупунктура Терапија Машина2 X Поврзување на Кабел1 X Electrode Влошки Подлога1 X Адаптер1 X Упатство

Здравствена Заштита Десетици Акупунктура Електрични Терапија Massageador Машина Ринитис Лек Пулсот Тело Slimmming Скулптор Massager Апарати
 • Неодамнешно

Здравствена Заштита Десетици Акупунктура Електрични Терапија Massageador Машина Ринитис Лек Пулсот Тело Slimmming Скулптор Massager Апарати

DEN 1483.00 2471.52

Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот...

Трговија на големо & Мало Чад авто-стап moxa се тркалаат Taiji топло moxibustion цевка 7(кол.) x8mm(L) 225pieces/пакет
 • Неодамнешно

Трговија на големо & Мало Чад авто-стап moxa се тркалаат Taiji топло moxibustion цевка 7(кол.) x8mm(L) 225pieces/пакет

DEN 863.52

Добар квалитет Taiji чад автостап moxa се тркалаатматеријал : mugwortголемина : 7(кол.) х 8мм(l)количина : 225pieces / пакет + 1piece меридијанска табелата