• Неодамнешно
Бесплатен Превозот! Природни Турмалин Перница Jade Мат AC220 физикална Терапија Здравствена Заштита Мат Јога Подлога AC220

Бесплатен Превозот! Природни Турмалин Перница Jade Мат AC220 физикална Терапија Здравствена Заштита Мат Јога Подлога AC220

DEN 16315.00
DEN 29664.00
-45 %
Достапно

Количина на стоки


Бесплатен Превозот! Природни Турмалин Перница Jade Мат AC220 физикална Терапија Здравствена Заштита Мат Јога Подлога AC220
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 70cm X160cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 7kgs Производ прикажани : Далечински Контролер : Пакет : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1 .Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер.

Карактеристики на понудата

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-57
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm

Слични понуди

Бесплатен превозот! WholesaleTraditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина стап Природен Камен 2 парчиња/set (пен+лажица форма)
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот! WholesaleTraditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина стап Природен Камен 2 парчиња/set (пен+лажица форма)

DEN 600.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА100% ЧИСТО ПРИРОДНИ2 парчиња / set + 1 парче Guasha Табелата + 1 парче убава чантатаНАПОМЕНА : 1...

Нови Hanyi Стерилни Акупунктура цевка Игли 100pcs/кутија расположливиот Акупунктура игла massager за тело gua ша се релаксираат moxibustion
 • Неодамнешно

Нови Hanyi Стерилни Акупунктура цевка Игли 100pcs/кутија расположливиот Акупунктура игла massager за тело gua ша се релаксираат moxibustion

DEN 1434.72

10boxes Нови Hanyi Стерилни Акупунктура цевка Игли 100pcs / кутија расположливиот Акупунктура игла massager за телото, се релаксира и moxibustionповеќе големината......................................................................................................................Плаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас,сакате да уживате во животот !Превозот : Ние препорачуваме употреба Aliexpress стандард превозот, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како и Сингапур пост воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail,Шведска Пост, Холандија,Eпакет, Малезија Пост...и така натаму.Превозот Време : 1)e Packet во САД : 715 дена2)Кина / Хонгконг / Singapore / Швајцарската / Шведска / Netherlans / Естонија Пост Воздух Mail : Околу 1545 работни Дена.Девојче земјата треба девојче време.3)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 2060 Работни дена4)Превозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.5) Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна...

Пети Одвоите 3 Пара Гел Ортопедски Опашка Пети Rectifier Сепаратори Носилки Bursyth Голема Нога Пенкалата На Massager D0927
 • Неодамнешно

Пети Одвоите 3 Пара Гел Ортопедски Опашка Пети Rectifier Сепаратори Носилки Bursyth Голема Нога Пенкалата На Massager D0927

DEN 139.00 214.08

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.Пакување : 6 предмети / 3 пар × chinesesilicone ( 2 предмети / 1 пар , 3 пар / 1 многу)Карактеристики : Нови гел Сепаратори на прстите на носилаврати здравјето на нозе со испирање на прстите во водата и носи ги за 10 минути.Редовна употреба може да помогне за решавање на заеднички нога проблеми, како hallux varи чекан нозе.перат D еднократно, дијабетична чистиФункција : го намалува нога и непријатностублажува напнатостасе протега и лежи на нозе дасе зголеми циркулацијата за даисправете свиткани прста за даобнова на заедничкиза да се подобри рамнотежатаза да се подобри нога силаBunion на палецот пети олеснувањеМатеријал : силикон

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња/Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад/Вратот Болка Печ
 • Неодамнешно

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња/Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад/Вратот Болка Печ

DEN 893.00 1440.00

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња / Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад / Вратот Болка ПечСекогаш постојат неколку дена за секој месец, жените не можат да се фокусираат на својата работа, бидејќи dysmenorrhea .Благодарение на менструалниот cramp олеснување печ, нека жените живеат поудобно и здрави!Карактеристики на Ај Тсао Менструални Грчеви Олеснување Печ : 1.Чисто Железо во Прав,долго време греење2.Додадете Ај Тсао етерични масла,добра пропустливост3.Медицинскиодделение Лепило,бензен слободни6.Увоз дише мембрана,стабилна tempurature5.Висок квалитет неплетени,топлина рамномерно 6.Затворен пакет,избегне oxidizationСпоред женски матката облик дизајн, повеќе интимни, повеќе хуманизирано Додадете Ај Тсао етерични масла,направи луѓето да се чувствуваат лесно и да се промовира ќелија на микроциркулацијатаРаботни Теорија и примена луѓе : Кога греење материјал контакт на кислород во воздухот, тоа се започне oxygenation, овој процес ќе continuely даде топлина за 10 до 12 часа, барем...

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија
 • Неодамнешно

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија

DEN 1997.00 2102.40

Производот Категорија Масажа Сосема Неутрална Точка Бр 308 BПотеклото на Кина обработка прилагодување е материјалот пластични моќ режим на електриченНапојување режим DC автоматско исклучување функција ДаОбјектот спецификитеБренд Име : DISIYINGApplication : Body Material : Памук, ABSModel Број : 308 BSize : Medium Item Тип : Масажа & Relaxation Product Категорија : Електронски пулсот massager Origin : Shenzhen Output Режим : Dual Output Function 1 : Болка relief Function 2 : Масажа се Опуштите308 B двојна излез електронски пулс, масажа терапија инструмент терапија инструмент со масажа влечки + СТП пакет пакувањеDualканален излез, може да се користи во исто време.Физиотерапија апаратиМодел : 308 BCСпецификацииНајновите двоен систем терапијата масажатерапија машинаПулс, масажасо масажа пантофлиЗа две peple употребаКарактеристики : 1...

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager
 • Неодамнешно

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager

DEN 476.00 595.20

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Главните Карактеристики : Телото грижа со тркалање масажа, ролери може да се ротира во 360 степени, пријатно чувство...

Терапевтски Апарати за болка за управување со
 • Неодамнешно

Терапевтски Апарати за болка за управување со

DEN 47040.00 67200.00

y 10 денаПримена Опсег : главоболка, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести ,меките ткива на рани, траума, кожата и mucosal чиреви, болка, артритис, воспаление ,фрактура исцелување, ринитис, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести, hyperviscosity, хиперлипидемија, дисфункција, ревматизам и dermatosis.Терапевтски Принцип : Нашите Phlx Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager
 • Неодамнешно

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager

DEN 1152.00 1238.40

4 во 1 Раководител electrode жици / кабел за дигитални терапија машина ,десетици машина ,слабеење massagerДолжина : околу 1.21.5 Мпакет вклучувајќи : 20pcs 4 во 1 Раководител electrode жици( не вклучува десетици massager или влошки)ANSWER : ___________________________ NOTE : DC2.5 MM,не 3.5 ММ...

Телото massager blackwater рог scrapping плоча 4 пати плоштадот риба масажа конус scrapping арече таанктура и масажа да се опуштите
 • Неодамнешно

Телото massager blackwater рог scrapping плоча 4 пати плоштадот риба масажа конус scrapping арече таанктура и масажа да се опуштите

DEN 480.00 528.00

Опис на производот : Име на производ : рог scrapping плоча одговараат наОблик : плоштадот / риба / точка барСпецификација : плоштадот : 9.8 * 5.8 CMРиби : 11.5 * 3.2 CMТочка бар : 11.8 * 3.2 CMМатеријал : чиста природна blackwater рог 80% + 20% специјален медицински поликарбонатФункција : преку стимулирање на човечкото тело поврзани со меридијани, акупунктура поени, со што се промовира циркулацијата на крвта за да ја отстрани крвта стаза, dredge меридијанска, чи и болка, топлинарасчистување и detoxicating, invigorating слезината и стомакот, хармонично Јин и Јанг, на ладно и топло, invigorate на циркулацијата на чи и зајакнување на пропустливост на кожата, подобрување на функцијата на zangфу органи, подобрување на имунитетот функција.Колокација : се етерични масла се scrapping

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат - Троседот Турмалин Перница Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат - Троседот Турмалин Перница Бесплатен Превозот

DEN 14093.00 17616.00

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат Троседот Турмалин Перница Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

трговија на големо триаголник guasha одбор добар квалитет салон за убавина голема големина jade плоча
 • Неодамнешно

трговија на големо триаголник guasha одбор добар квалитет салон за убавина голема големина jade плоча

DEN 2784.00

===== 100% Природни Hsiuyen Jade =====Овој производ е природен jade производи, текстура обликот и бојата се малку разликите од еден на друг .големина : 105*63mmНАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро,кога се користи guasha масло во исто време.Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+2 парчиња риба / set Добар квалитет! Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка, Guasha Поставување 100% Вол Рог, плоштад+триаголник+убава чантата Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+риба+птица 3pcs / set Добар квалитет!Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guasha сет,Убавина & се Здрави птица+куче 2 парчиња / set Топла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Риба, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу12 парчиња / многуТопла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping, Плоштад многу12 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни прав кристал Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping 9.5x6x0.4 CM многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуМултифункционален Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад,Scrapping алатка

Lastest Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката Massager Згрижување Болка Во Грлото Spondylopathy Нега
 • Неодамнешно

Lastest Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката Massager Згрижување Болка Во Грлото Spondylopathy Нега

DEN 462.00 650.88

Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката MassagerКарактеристики : Овој едноставен, ефикасен и економичен уред ќе благо истегнување на мускулите на вратот, со обезбедување на помош од ефектите на компјутерот користите или премногу возење...

1pcs 45*35MM Undrilled Природен Камен Кварц Јајце За Жените Кегел Вежби Yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекување
 • Неодамнешно

1pcs 45*35MM Undrilled Природен Камен Кварц Јајце За Жените Кегел Вежби Yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекување

DEN 637.92

1 buc 45*35mm Undrilled Природен Камен Кварц Јајце за Жените Кегел Вежби Вагинален Затегнување yoni јајце Jade Јајце Здравствена Заштита Кристал Лекувањеиме : рок кварц Јајцематеријал : naturial рок кварцголемина : 45*35mmтежина : 60gAnswer : ___________________________ Note : 1 : ако сакате drilled или сакате тоа со штанд,ве молиме контактирајте со нас.поради тоа што е направена од природен камен,производот боја може да биде малку различен од сликата,ви благодариме за вашето разбирање.2 : Ако ти треба некоја голема цел,ме контактира или оставете порака.Пакување од кутијата ќе се заштити вашата приватност...

глава massager опуштено се справи со мозокот релаксирачка масажа на главата acupoint stimulationmassage & релаксација
 • Неодамнешно

глава massager опуштено се справи со мозокот релаксирачка масажа на главата acupoint stimulationmassage & релаксација

DEN 434.00 668.16

Состојба : новаГолемина : X 20cm 22cm X 3cmТежина : 0.26 KgМатеријал : ABSБоја : како на сликатаНапомена : Боја на сликите може да варира во зависност од различни следи поставување...

Масажа Опуштање 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач менито што се РЕЛАКСИРААТ ПР-P05 Jade Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уред
 • Неодамнешно

Масажа Опуштање 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач менито што се РЕЛАКСИРААТ ПР-P05 Jade Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уред

DEN 2484.00 3312.00

Здравствена заштита 5balls Природни Jade handhold Проектот грејач менито што се РЕЛАКСИРААТ ПРP05 Jade Далеку инфрацрвена Греење Терапијата Масажа уредJade handhold ПроектотДалеку инфрацрвен печкаТочка Бр : PRP05 JadeБоја : БелаОпремени со 5pcs на природни jade топки.Therasage Исцелување Подлога карактеристики далеку инфрацрвена топлина, негативни јони и природни jade...

5 парчиња Медицински латекс ракав тип на расположливиот урина торба Машки Дренажа торба 1000ML Урина колектор со урина
 • Неодамнешно

5 парчиња Медицински латекс ракав тип на расположливиот урина торба Машки Дренажа торба 1000ML Урина колектор со урина

DEN 238.56

Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот...

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитување
 • Неодамнешно

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитување

DEN 8640.00 14400.00

Ракот на дојката свеста уред за жените дома самоиспитувањеЈас .Она што е Функции на инфраред градите аналитичар / градите инфраред скенер ?· Женските Градите самоиспитување : испитајте ја градите со себе дома· Ракот на самотерапија : третман на ракот на болести како што се ракот на болка, mastitis со инфраред црвено светло.II ...

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201
 • Неодамнешно

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201

DEN 122.00 156.48

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли На Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка За Ортопедски Massager Z38201Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Супер Меки Гел Нога ПодлогаПерници и поддржува чекан, ноктот, mallet, артритични и свитканапод прсти.Помага во олеснување на топката на подножјето болка често се поврзува со чекан прсти.Ублажува петисовет corns, притисок.Да се подобри рамнотежата.Подобрување на нога сила.Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valg=2 парчиња Силиконски Прсти Сепаратор На големите Пети Bunion Пенкалата,Секојдневна Употреба Нога Нега Алатка за Ортопедски подлогаПредмет Тип : Силикони Нога Нега АлаткаОбјектот Големина : 9cm*8см*6.5 смОбјектот Боја : БелаТочка Содржина : 2 buc / парЧистење Метод : Мијат со чиста вода, воздухсува, спречување на инсолацијаСекој корисник треба да очекуваме добра услуга.Имате било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина Машина
 • Неодамнешно

година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина Машина

DEN 2063.52

2016 година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина МашинаОпис На Телото Слабеење Убавина Машина : 3 во еден слабеење уред носи уште подобар ефект.Тоа ви овозможува форма шармантна тело линија ит о се врати на еластичност на вашата кожа со краток период на време ...

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија
 • Неодамнешно

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

DEN 142.00 787.20

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња / Кутија Пушењето Престанок Подлога 100% Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

16 дигитални меридијанска физиотерапија инструмент / грлото на физиотерапијата инструмент фреквенција третман инструмент печ massager
 • Неодамнешно

16 дигитални меридијанска физиотерапија инструмент / грлото на физиотерапијата инструмент фреквенција третман инструмент печ massager

DEN 771.00 811.20

Производот Категорија Electrode SMD Бренд Влакна Количество 8 паровиМесто на потекло Кинески материјал неплетени Применливи сцена Фитнес и боди билдинг, фитнес опрема, здравствени масажаОбликот 5 * 5cm, 4 * 4cm дали увоз еНИ 39.6 / торба НИ 71 / торба НИ 43.8 / торба НИ 41 / торба НИ 80.9 / торбаДигитални меридијанска физиотерапија инструмент / грлото на физиотерапијата инструмент фреквенција терапија инструмент печПлоштад 5 * 5cm, со опашка линија!Овој производ е погоден за нашата продавница различни тераписки уред печ електроди, леплива, може да биде прикачена на разни делови од телото за употреба, долгорок повторна употреба...

BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман
 • Неодамнешно

BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман

DEN 11760.00 16800.00

BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман НИЕ, исто ТАКА, ИМААТ ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА на ПРОСТАТА ТРЕТМАН ИНСТРУМЕНТ , НО ЗА HOSIPITAL УПОТРЕБА САМО, И ПО ЕДЕН ЗА МАШКИ ДОМА ЗДРАВСТВЕНА заштита.Пациентот групаВозрасни машкиТретман опсег : 1...

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Porous Традиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билка Гипс Здравствена Заштита Болка Печ
 • Неодамнешно

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Porous Традиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билка Гипс Здравствена Заштита Болка Печ

DEN 192.00 384.00

Нови Пристигнување 6 Парчиња / Кутија PoroТрадиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билки Гипс Здравствена Заштита Болка ПечНашите Предности : 1.Вистинска Фабрика во Кина Копното2.100% Гаранција за Квалитет,100% ефикасно3.Добар по продажба на услуги4.Патент торба,лесен за носење и чување наГолемина : 7*10 cmПакет : 6 Парчиња / торбаФункции : Ефикасна во олеснување на болки во телото и болки како што се : *Ревматски артритис *Ишијас *Вцепенен екстремитети *Врат и рамена болка *ишијас *Мускулен замор *Arthralgia *Мускулна вирус *Долниот и горниот дел од грбот *фибромијалгија болка Како да се користи? 1.измијте ги рацете пред примена на далноводи...

Т тип на Жени & мажите мини рачни лицето кожата Масти слабеење massager Тело Скулптор Апарати Уред
 • Неодамнешно

Т тип на Жени & мажите мини рачни лицето кожата Масти слабеење massager Тело Скулптор Апарати Уред

DEN 219.00 413.28

мини рачни лицето кожата Масти Слабеење Massager Тело Скулптор Апарати УредСостојба : новаГолемина : 13cm X 5cm X 2cmТежина : 0.04 КгМатеријал : ABSБоја : како на сликатаНапомена : Боја на сликите може да варира во зависност од различни следи поставување.Сите слики се вистински акции фотографии.Кои се придобивките на масажа на нашето здравје ?Преку масажа , го намалите стресот, да го промовира циркулацијата на крвта , ублажување на половината, грбот , нога болка и замор , чувство на удобност масажа , на тој начин постигнување на здравјето и да го намалите стресот , особено за оние на кои им е живеат под висок притисок работна состојба го намалува заморот .Massager може да се подобри целокупната функција на телотоУживате во физичката науката и технологијата , така што нема решение може да се воспостават здрави ,7 синхрони решавање на големите проблеми1...

CE 650nm ласерски зглоб види за дијабетес, хипертензија Носот Третман на Ринитис Синузитис Носот Лек Физиотерапија Масажа Уред
 • Неодамнешно

CE 650nm ласерски зглоб види за дијабетес, хипертензија Носот Третман на Ринитис Синузитис Носот Лек Физиотерапија Масажа Уред

DEN 2690.00 2832.00

CE 650nm ласерската светлина за дијабетес, хипертензија Bio Nase Носот Третман на Ринитис Синузитис Носот Лек Физиотерапија Масажа Уред Ласерски Терапевтски : Phlx Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување Клип
 • Неодамнешно

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување Клип

DEN 192.00 384.00

KONGDY Бренд Носот До Клип Кревање 2 Парчиња Силиконски Носот Shaper Клип Мода Носот Пенкалата Мост Зацврстување КлипКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Удобен и лесен за употреба 3.Лесно алатка за да се изостри и да се постигне високи носот мост 4.Очигледно носот лифтинг ефект, не штети на кожата Спецификации : Боја : Розова Нето тежина : 40g Пакување Содржина : 2 x Носот До Клип

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот

DEN 199.00 354.72

Полно Тело, втиснување ролери масажа Целулитот Контрола на Ролери Massager Бедрото Тело Слабеење Здравје Убавина рачен Тркала Домашна Употреба парчеМултифункција 360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четка за Здравствена Заштита , Бесплатен Превозот САД$ 7.95 / парчеЕлектрични Тело се Грижи Herapy Слабеење Massager Пулсот на Болка во Мускулите фитнес Олеснување Масти Гори Релаксација Рака на нога Половината Масажа Влошки Free парчеГрадите Масажа Лесна машки мажите тенок тело shaper појас како долна облека Здравствена нега на убавината Кул Секси Црна Бесплатен Превозот САД$ 9.65 / парчеСауна, Масажа Velform Професионални Слабеење Појас 110v / 220 V Тело Здравствена нега на убавината Massager Како На ТВ промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 18.88 / парчеЕлектронски Мускулите Тонер Фитнес Систем Тело Massager (Сребро) Бесплатен Превозот САД$ 11.88 / парчеКосата на Скалпот Перење Чешли Чешел Massager Четка за Здравствена заштита убавина масажа 8cmx4cm(3 1 / 8"x1 5 / 8") Бесплатен Превозот САД$ 4.95 / парчеDUAL ДЕСЕТИЦИ МАШИНА ДИГИТАЛНИ МАСАЖА ACCUPUNCTURE ПЕНКАЛО Ниска Фреквенција Терапевтски Електрични Stimulator Здравствена нега на убавината Massager парчеСостојба : новаГолемина : 13cm X 5cm X 2cmТежина : 0.04 КгМатеријал : ABSБоја : како на сликатаНапомена : Боја на сликите може да варира во зависност од различни следи поставување...