• Неодамнешно
BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман

BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман

DEN 11760.00
DEN 16800.00
-30 %
Достапно

Количина на стоки


BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија опции за третман НИЕ, исто ТАКА, ИМААТ ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА на ПРОСТАТА ТРЕТМАН ИНСТРУМЕНТ , НО ЗА HOSIPITAL УПОТРЕБА САМО, И ПО ЕДЕН ЗА МАШКИ ДОМА ЗДРАВСТВЕНА заштита.
Пациентот група
Возрасни машки
Третман опсег :
1. Хронична не-бактериски postatitis предизвикани често мокрење, итно мокрење, dysuria, odynuria, итн. Distending болка на ткиво од тестис, перинеумот, препоните и epididymis и други слични симптоми.
2. BPH
ЗА ЕДЕН ПРЕДМЕТ НА ТРЕТМАН, ткиво од тестис БОЛКА , перинеумот БОЛКА во препоните ОТОК, БОЛКА и epididymis БОЛКА може да биде ослободен ; и честото мокрење, итно мокрење, dysuria, odynuria ,BPH ситуацијата може да се подобри.
СОВЕТИ : venereal болест или Gonococcal инфекција предизвикана проблеми со простатата, ве молиме да користите анти инфекции третман однапред, а потоа го користите простата третман инструмент.
На Contraindicatios
1 Физиолошки ефект, да се ракува со опремата, како прирачник книга водич , да не го користите овој инструмент кога висока фреквенција терапевтски инструмент работат во истата Соба
2 излезот не може да стабилност откако инструмент блиску до shortwave или микробранова третман опрема. Тоа може да се зголеми срцевиот fibrillation кога блиску до градите употреба.
3 Тешки срцеви заболувања и висок крвен притисок пациенти забрането.
4 Кожата алергија и кожата, чир на пациентите забрането.
5 Фиксна електроди плоча од еластична бенд , без разлика на тоа каков вид на третман, и да ги електроди плоча во близина на кожата.
6. За да се избегне микро електричен шок , ве молиме да ги тргнеме на електроди плоча кога го вклучите/исклучите овој инструмент.
7.За време на третманот, зголемување или намалување на силата , ве молиме притиснете ти поставување копчето " + " или "- " полека
Болести и времето на третманот :
Симптом
По 5 пати третман
По 10 пати третман
Ефективна случај односот
неефикасност
случајот за односот неефикасност
случај
дажба
Опструкција на мокрење
35
15
5
26
74.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Број На Модел На:
KOZING-QLX01
Материјал:
ABS & TPR
Примена:
HUIYIN ACUPOINT, QIHAI ACUPOINT И QUGU ACUPOINT
Објектот:
BPH третман уред е најдобар бенигна простатична хиперплазија treatmen
Материјал:
Пластични
Големина:
180mm*140mm*60mm
Функција:
физикална терапија , не-инвазивни, нема несакани ефекти, без трауми
Третман ефикасност :
клиничка патека покажа висока ефикасност
третман опсег :
BPH И ХРОНИЧНА НЕ-БАКТЕРИСКИ postatitis предизвикани

Слични понуди

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија
 • Неодамнешно

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња/Кутија Пушењето Престанок Подлога Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

DEN 142.00 787.20

KONGDY Бренд Анти Smoke Patch 30 Парчиња / Кутија Пушењето Престанок Подлога 100% Природни Хербални Престанат да Пушат Печ Здравје Терапија

година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина Машина
 • Неодамнешно

година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина Машина

DEN 2063.52

2016 година Нови Пристигнување Слабеење Уред 3in1 Ултразвучно Инфраред Светла Лицето Тело Слабеење Убавина МашинаОпис На Телото Слабеење Убавина Машина : 3 во еден слабеење уред носи уште подобар ефект.Тоа ви овозможува форма шармантна тело линија ит о се врати на еластичност на вашата кожа со краток период на време ...

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат - Троседот Турмалин Перница Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат - Троседот Турмалин Перница Бесплатен Превозот

DEN 14093.00 17616.00

Трговија На Големо&Најдобро Продаваните Турмалин Греење Мат Троседот Турмалин Перница Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

трговија на големо триаголник guasha одбор добар квалитет салон за убавина голема големина jade плоча
 • Неодамнешно

трговија на големо триаголник guasha одбор добар квалитет салон за убавина голема големина jade плоча

DEN 2784.00

===== 100% Природни Hsiuyen Jade =====Овој производ е природен jade производи, текстура обликот и бојата се малку разликите од еден на друг .големина : 105*63mmНАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро,кога се користи guasha масло во исто време.Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+2 парчиња риба / set Добар квалитет! Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка, Guasha Поставување 100% Вол Рог, плоштад+триаголник+убава чантата Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+риба+птица 3pcs / set Добар квалитет!Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guasha сет,Убавина & се Здрави птица+куче 2 парчиња / set Топла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Риба, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу12 парчиња / многуТопла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping, Плоштад многу12 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни прав кристал Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping 9.5x6x0.4 CM многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуМултифункционален Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад,Scrapping алатка

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Porous Традиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билка Гипс Здравствена Заштита Болка Печ
 • Неодамнешно

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Porous Традиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билка Гипс Здравствена Заштита Болка Печ

DEN 192.00 384.00

Нови Пристигнување 6 Парчиња / Кутија PoroТрадиционален Кинески Медицински Гипс 7*10 СМ на Грбот Билки Гипс Здравствена Заштита Болка ПечНашите Предности : 1.Вистинска Фабрика во Кина Копното2.100% Гаранција за Квалитет,100% ефикасно3.Добар по продажба на услуги4.Патент торба,лесен за носење и чување наГолемина : 7*10 cmПакет : 6 Парчиња / торбаФункции : Ефикасна во олеснување на болки во телото и болки како што се : *Ревматски артритис *Ишијас *Вцепенен екстремитети *Врат и рамена болка *ишијас *Мускулен замор *Arthralgia *Мускулна вирус *Долниот и горниот дел од грбот *фибромијалгија болка Како да се користи? 1.измијте ги рацете пред примена на далноводи...

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу T видот на лицето на кожата massager мажите мини рачни лице за Здравствена заштита убавина масажа Бесплатен Превозот

DEN 199.00 354.72

Полно Тело, втиснување ролери масажа Целулитот Контрола на Ролери Massager Бедрото Тело Слабеење Здравје Убавина рачен Тркала Домашна Употреба парчеМултифункција 360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четка за Здравствена Заштита , Бесплатен Превозот САД$ 7.95 / парчеЕлектрични Тело се Грижи Herapy Слабеење Massager Пулсот на Болка во Мускулите фитнес Олеснување Масти Гори Релаксација Рака на нога Половината Масажа Влошки Free парчеГрадите Масажа Лесна машки мажите тенок тело shaper појас како долна облека Здравствена нега на убавината Кул Секси Црна Бесплатен Превозот САД$ 9.65 / парчеСауна, Масажа Velform Професионални Слабеење Појас 110v / 220 V Тело Здравствена нега на убавината Massager Како На ТВ промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 18.88 / парчеЕлектронски Мускулите Тонер Фитнес Систем Тело Massager (Сребро) Бесплатен Превозот САД$ 11.88 / парчеКосата на Скалпот Перење Чешли Чешел Massager Четка за Здравствена заштита убавина масажа 8cmx4cm(3 1 / 8"x1 5 / 8") Бесплатен Превозот САД$ 4.95 / парчеDUAL ДЕСЕТИЦИ МАШИНА ДИГИТАЛНИ МАСАЖА ACCUPUNCTURE ПЕНКАЛО Ниска Фреквенција Терапевтски Електрични Stimulator Здравствена нега на убавината Massager парчеСостојба : новаГолемина : 13cm X 5cm X 2cmТежина : 0.04 КгМатеријал : ABSБоја : како на сликатаНапомена : Боја на сликите може да варира во зависност од различни следи поставување...

5 парчиња Медицински латекс ракав тип на расположливиот урина торба Машки Дренажа торба 1000ML Урина колектор со урина
 • Неодамнешно

5 парчиња Медицински латекс ракав тип на расположливиот урина торба Машки Дренажа торба 1000ML Урина колектор со урина

DEN 238.56

Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот...

lllt за заедничка болка
 • Неодамнешно

lllt за заедничка болка

DEN 47040.00 67200.00

y 10 денаПримена Опсег : главоболка, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести ,меките ткива на рани, траума, кожата и mucosal чиреви, болка, артритис, воспаление ,фрактура исцелување, ринитис, ветеринарна, регенерација на мускулните влакна, кардиоваскуларниот и cerebrovascular болести, hyperviscosity, хиперлипидемија, дисфункција, ревматизам и dermatosis.Терапевтски Принцип : Нашите Phlx Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

Бесплатен превозот! WholesaleTraditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина стап Природен Камен 2 парчиња/set (пен+лажица форма)
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот! WholesaleTraditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Убавина стап Природен Камен 2 парчиња/set (пен+лажица форма)

DEN 600.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА100% ЧИСТО ПРИРОДНИ2 парчиња / set + 1 парче Guasha Табелата + 1 парче убава чантатаНАПОМЕНА : 1...

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија
 • Неодамнешно

ДЕСЕТИЦИ ЕДИНИЦА/Dual channel излез ДЕСЕТИЦИ ЕМС болка/Електрична нервна мускулите stimulator/Дигитален терапија massager/Физиотерапија

DEN 1997.00 2102.40

Производот Категорија Масажа Сосема Неутрална Точка Бр 308 BПотеклото на Кина обработка прилагодување е материјалот пластични моќ режим на електриченНапојување режим DC автоматско исклучување функција ДаОбјектот спецификитеБренд Име : DISIYINGApplication : Body Material : Памук, ABSModel Број : 308 BSize : Medium Item Тип : Масажа & Relaxation Product Категорија : Електронски пулсот massager Origin : Shenzhen Output Режим : Dual Output Function 1 : Болка relief Function 2 : Масажа се Опуштите308 B двојна излез електронски пулс, масажа терапија инструмент терапија инструмент со масажа влечки + СТП пакет пакувањеDualканален излез, може да се користи во исто време.Физиотерапија апаратиМодел : 308 BCСпецификацииНајновите двоен систем терапијата масажатерапија машинаПулс, масажасо масажа пантофлиЗа две peple употребаКарактеристики : 1...

Трговија на големо & Мало Чад авто-стап moxa се тркалаат Taiji топло moxibustion цевка 7(кол.) x8mm(L) 225pieces/пакет
 • Неодамнешно

Трговија на големо & Мало Чад авто-стап moxa се тркалаат Taiji топло moxibustion цевка 7(кол.) x8mm(L) 225pieces/пакет

DEN 863.52

Добар квалитет Taiji чад автостап moxa се тркалаатматеријал : mugwortголемина : 7(кол.) х 8мм(l)количина : 225pieces / пакет + 1piece меридијанска табелата

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager
 • Неодамнешно

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Рака Дланка Ракавици Massager

DEN 476.00 595.20

360 степени се Вртат 9 Парче Челик Топката Системски Дланка се Тркалаат Тело Massager Четки Главните Карактеристики : Телото грижа со тркалање масажа, ролери може да се ротира во 360 степени, пријатно чувство...

Ергономски Дизајн око Маска Massager очила Електрични Massor Око Relax Масажа Отстрани Кеси Темно Круг Олеснување на Замор визија
 • Неодамнешно

Ергономски Дизајн око Маска Massager очила Електрични Massor Око Relax Масажа Отстрани Кеси Темно Круг Олеснување на Замор визија

DEN 413.00 810.24

Ергономски Дизајн око Маска Massager Електрични MassorКарактеристики : Висока фреквенција осцилација : 9 осцилација режими + 20~100 HZ осцилација...

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager
 • Неодамнешно

20pcs DC 2,5 mm 4 ВО 1 раководител electrode жици/cable /доведе на EMS massager,ДЕСЕТИЦИ машина,Пулсот massager,слабеење massager

DEN 1152.00 1238.40

4 во 1 Раководител electrode жици / кабел за дигитални терапија машина ,десетици машина ,слабеење massagerДолжина : околу 1.21.5 Мпакет вклучувајќи : 20pcs 4 во 1 Раководител electrode жици( не вклучува десетици massager или влошки)ANSWER : ___________________________ NOTE : DC2.5 MM,не 3.5 ММ...

Lastest Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката Massager Згрижување Болка Во Грлото Spondylopathy Нега
 • Неодамнешно

Lastest Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката Massager Згрижување Болка Во Грлото Spondylopathy Нега

DEN 462.00 650.88

Вратот И Грлото На Влечење Подготвуваат Уред Вратот И Јаката MassagerКарактеристики : Овој едноставен, ефикасен и економичен уред ќе благо истегнување на мускулите на вратот, со обезбедување на помош од ефектите на компјутерот користите или премногу возење...

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња/Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад/Вратот Болка Печ
 • Неодамнешно

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња/Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад/Вратот Болка Печ

DEN 893.00 1440.00

IFORY Жена Период Болка Знаците 5 Парчиња / Многу Менструалниот Топло Подлога 20*10 cm Тело Топло Печ за Назад / Вратот Болка ПечСекогаш постојат неколку дена за секој месец, жените не можат да се фокусираат на својата работа, бидејќи dysmenorrhea .Благодарение на менструалниот cramp олеснување печ, нека жените живеат поудобно и здрави!Карактеристики на Ај Тсао Менструални Грчеви Олеснување Печ : 1.Чисто Железо во Прав,долго време греење2.Додадете Ај Тсао етерични масла,добра пропустливост3.Медицинскиодделение Лепило,бензен слободни6.Увоз дише мембрана,стабилна tempurature5.Висок квалитет неплетени,топлина рамномерно 6.Затворен пакет,избегне oxidizationСпоред женски матката облик дизајн, повеќе интимни, повеќе хуманизирано Додадете Ај Тсао етерични масла,направи луѓето да се чувствуваат лесно и да се промовира ќелија на микроциркулацијатаРаботни Теорија и примена луѓе : Кога греење материјал контакт на кислород во воздухот, тоа се започне oxygenation, овој процес ќе continuely даде топлина за 10 до 12 часа, барем...

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathy
 • Неодамнешно

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathy

DEN 835.20

HIMABM Компјутери природни jade масажа на телото здравје релаксираат чакра reiking исцелување камен здравје акупунктура moxibustion naprapathyАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

Новина нога масажа ролери машина спа висок квалитет нога мат Здравствена нега на убавината massager
 • Неодамнешно

Новина нога масажа ролери машина спа висок квалитет нога мат Здравствена нега на убавината massager

DEN 461.00 640.80

Нови опуштено се справи со мозокот главата acupoint стимулација масажа Здравствена нега на убавината massager Бесплатен Превозот САД$ 11.68 / парче4 Бои 12 V Автомобил massager Вратот и половината перница грлото на ' рбетот trainborn домаќинство мултифункционален масажа уред Бесплатен Превозот САД$ 21.88 / парчеПолно Тело, втиснување ролери масажа Целулитот Контрола на Ролери Massager Бедрото Тело Слабеење Здравје Убавина рачен Тркала Домашна Употреба парчеЕлектрични Тело се Грижи Herapy Слабеење Massager Пулсот на Болка во Мускулите фитнес Олеснување Масти Гори Релаксација Рака на нога Половината Масажа Влошки Free парчеЧелик Пластични Флопи Диск 360 Степени Ротирачко Тело Лицето Вратот и Ногата, Рачни Massager Ракавица Ролери Здравствена нега на убавината масажа парчеЧиста Здравје Нога Магнетна Терапија Thener Масажа Табани Чевли Удобност Влошки, нога нега влошки за Здравствена заштита убавина massager парКосата на Скалпот Перење Чешли Чешел Massager Четка за Здравствена заштита убавина масажа 8cmx4cm(3 1 / 8"x1 5 / 8") Бесплатен Превозот САД$ 4.95 / парчеНов Пар Розова Тенок Пантофли Половина Единствена Нога Здравствена нега на убавината Масажа Чевли Губење на Тежината Диета Нозе Влечки Бесплатен Превозот САД$ 5.68 / парче

Електрични Око Massager очила маска USB Вибрации Олеснување на Замор, Стрес Олеснување Релаксираат Челото визија масажа Око Нега Алатки
 • Неодамнешно

Електрични Око Massager очила маска USB Вибрации Олеснување на Замор, Стрес Олеснување Релаксираат Челото визија масажа Око Нега Алатки

DEN 411.00 806.40

Карактеристики : Висока фреквенција осцилација : 9 осцилација режими + 20~100 HZ осцилација 22 neodymium магнет масажа точки, се надоврзува и магнетното поле на микро циркулацијата.Биолошка терапија : 600 висока фреквенција магнети поднесена може да се докаже на микро циркулацијата на окото.Acupoint стимулација : 9 важни точки за подобрување на метаболизмот на око...

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201
 • Неодамнешно

2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли на Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка Масажа за релаксација Z38201

DEN 122.00 156.48

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.2 Парчиња Силиконски Пети Ракав Нога Заштита Балет Чевли На Високи Потпетици Пети Влошки Гел Заштитна Грижа Алатка За Ортопедски Massager Z38201Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Супер Меки Гел Нога ПодлогаПерници и поддржува чекан, ноктот, mallet, артритични и свитканапод прсти.Помага во олеснување на топката на подножјето болка често се поврзува со чекан прсти.Ублажува петисовет corns, притисок.Да се подобри рамнотежата.Подобрување на нога сила.Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valg=2 парчиња Силиконски Прсти Сепаратор На големите Пети Bunion Пенкалата,Секојдневна Употреба Нога Нега Алатка за Ортопедски подлогаПредмет Тип : Силикони Нога Нега АлаткаОбјектот Големина : 9cm*8см*6.5 смОбјектот Боја : БелаТочка Содржина : 2 buc / парЧистење Метод : Мијат со чиста вода, воздухсува, спречување на инсолацијаСекој корисник треба да очекуваме добра услуга.Имате било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

природни триаголник guasha одбор салон за убавина голема големина jade масажа плоча добар квалитет
 • Неодамнешно

природни триаголник guasha одбор салон за убавина голема големина jade масажа плоча добар квалитет

DEN 4800.00

===== 100% Природни Hsiuyen Jade =====Овој производ е природен jade производи, текстура обликот и бојата се малку разликите од еден на друг .големина : 105*63mmНАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро,кога се користи guasha масло во исто време.Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+2 парчиња риба / set Добар квалитет! Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка, Guasha Поставување 100% Вол Рог, плоштад+триаголник+убава чантата Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guashaset,Убавина & се Здрави триаголник+риба+птица 3pcs / set Добар квалитет!Трговија на големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка,Восок Guasha сет,Убавина & се Здрави птица+куче 2 парчиња / set Топла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Риба, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу12 парчиња / многуТопла Добар квалитет! Wholesale Traditional Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад, Scrapping, Плоштад многу12 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни прав кристал Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping 9.5x6x0.4 CM многу10 парчиња / многуТрговија на големо и Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Sellaeform Природни Hsiuyen Жад, Scrapping многу10 парчиња / многуМултифункционален Добар квалитет на Големо Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Guasha Одбор, Природни Hsiuyen Жад,Scrapping алатка