• Неодамнешно
NOKOTION плоча NPVAA LA-5841P РЕВ 1.0 K000091070 За toshiba satellite NB300 NB305 Плоча DDR2 1.6 Ghz

NOKOTION плоча NPVAA LA-5841P РЕВ 1.0 K000091070 За toshiba satellite NB300 NB305 Плоча DDR2 1.6 Ghz

DEN 2006.00
DEN 2112.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки

бренд нови NPVAA LA-5841 P РЕВ 1.0 K000091070 За toshiba satellite NB300 NB305 Плоча DDR2 1.6 Ghz АОР ЗА APPLE A1342 P8600 MCP89 MZ-A3 DDR3
Модел : За toshiba satellite NB300
Дел број : LA-5841 P
Објектот состојба : Бренд! Вистински! Оригиналот! Обновена! Речиси ново!
Гаранција : 45 дена ( Започне кога стоката да пристигне)
1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање. 2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка.

Карактеристики на понудата

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
Intel X99
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
FSB / ХТ:
MHZ
Почетен Датум:
2011
Меморија Тип:
DDR2
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
NOKOTION
Број На Модел На:
NB300
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Слични понуди

Се користи, ASUS PBL60 LA-7322P одговара за X53B K53B K53BY K53BR X53BY X53BR плоча со AMD CPU DDR3 , тестирани добра
 • Неодамнешно

Се користи, ASUS PBL60 LA-7322P одговара за X53B K53B K53BY K53BR X53BY X53BR плоча со AMD CPU DDR3 , тестирани добра

DEN 1952.00 2054.40

Answer : ___________________________ NOTE : Ова е расклопување плоча,не се целосно нови(се користи),но сите функција 100% нема проблем,ние ќе се тестирани во ред и да ги преземат видео пред испрати!Бидејќи пост воздух mail одбие стоки со батерија,Со цел успешно да се помине за безбедност,стоката ние брод надвор не се вклучуваат CMOS батеријата,се надевам u може да се разбере...

461068-001 447982-001 ОДГОВАРА ЗА HP Павилјон dv9000 DV9500 DV9700 Лаптоп Плоча 965 ЧАСОТ +бесплатно процесорот
 • Неодамнешно

461068-001 447982-001 ОДГОВАРА ЗА HP Павилјон dv9000 DV9500 DV9700 Лаптоп Плоча 965 ЧАСОТ +бесплатно процесорот

DEN 1835.00 2352.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

SHELI оригинални X556UJ лаптоп плоча За X556U X556UV ASUS X556UV X556UB X556UR X556UF X556UJ Плоча I7-6500U тестирани
 • Неодамнешно

SHELI оригинални X556UJ лаптоп плоча За X556U X556UV ASUS X556UV X556UB X556UR X556UF X556UJ Плоча I7-6500U тестирани

DEN 12864.00

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)X556 UJ лаптоп плоча За X556 U X556 UV ASX556 UV X556 UB X556 UR X556 UF X556 UJ Плоча I76500 U тестирани1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

SHELI лаптоп Плоча за hp DV7 DV7-6100 655489-001 HM65 HD6770 2GB Не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани
 • Неодамнешно

SHELI лаптоп Плоча за hp DV7 DV7-6100 655489-001 HM65 HD6770 2GB Не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани

DEN 5400.00 5744.64

оригиналниот лаптоп Плоча за hp DV7 DV76100 655489001 HM65 HD6770 2 GB Неинтегрирана графичка картичка 100% целосно тестираниние се направи следново заложби за нашите производи : 1...

NBC1U11001 NBC1U11001 EG70BZ ГЛАВНИОТ ОДБОР За Портал NE71B NE71B10U Лаптоп Плоча Е2-1800 процесорот DDR3
 • Неодамнешно

NBC1U11001 NBC1U11001 EG70BZ ГЛАВНИОТ ОДБОР За Портал NE71B NE71B10U Лаптоп Плоча Е2-1800 процесорот DDR3

DEN 5712.00

NBC1 U11001 NBC1 U11001 EG70 BZ ГЛАВНИОТ ОДБОР За Портал NE71 B NE71 B10 U Лаптоп Плоча Е21800 процесорот DDR3Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

670795-001 за HP 4530s 4730S ЛАПТОП ЗА HP 4530S Лаптоп Плоча DDR3 1GB 6050A2465501 HM65 Чипсет Работи
 • Неодамнешно

670795-001 за HP 4530s 4730S ЛАПТОП ЗА HP 4530S Лаптоп Плоча DDR3 1GB 6050A2465501 HM65 Чипсет Работи

DEN 4080.00

670795001 за HP 4530s 4730 S ЛАПТОП ЗА HP 4530 S Лаптоп Плоча DDR3 1 GB 6050 A2465501 HM65 Чипсет 100% РаботиКомпанијата ветува дека секоја плоча има поминато низ ригорозни тестирање。 Купувачот мора да го прочитате:За да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново : 1 прво,pls се направи сите хардвер инсталиран добро или во добра состојба, како што се ПРОЦЕСОР,RAM меморија, стап,екран,LCD кабел,HDD и така натаму.2 Подели на лаптоп и да ја инсталирате на лаптоп кога моќ мора да биде исклучен, или ќе доведе до матичната плоча, ПРОЦЕСОР, меморија, екран изгорени, итн.3 Во процесот на инсталација, pls бидете сигурни дека секоја конектори се инсталирани добро или стабилна.4 Како што се инсталирање на систем за ладење,се стави на ладење паста или посебни Silicagel на VGAкартичка,Northbridge и ПРОЦЕСОРОТ.5,Конечно, да ги проверите сите хардвер инсталиран добро или не.

CN-0PU073 0PU073 Главниот Одбор Одговара за DELL XPS M1330 лаптоп плоча DDR2 G86-631-А2 upgrated графички
 • Неодамнешно

CN-0PU073 0PU073 Главниот Одбор Одговара за DELL XPS M1330 лаптоп плоча DDR2 G86-631-А2 upgrated графички

DEN 1969.92

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

За ASUS N56JN Лаптоп плоча N56JN плоча REV2.0 i5 со Графичка картичка
 • Неодамнешно

За ASUS N56JN Лаптоп плоча N56JN плоча REV2.0 i5 со Графичка картичка

DEN 11263.00 11856.00

Почитувани, ние можеме да ве уверам дека сите плоча 100% тест пред испорака, ако имате било какви потреби, кажете ни ја вашата email по плаќањето, ние ќе се обезбеди тест видео и слики на вашата email...

809337-001 809337-501 DA0X22MB6D0 X22 за HP Павилјон Лаптоп 15-ab серија плоча со A8-7410 ПРОЦЕСОРОТ.Сите се целосно Тестирани !
 • Неодамнешно

809337-001 809337-501 DA0X22MB6D0 X22 за HP Павилјон Лаптоп 15-ab серија плоча со A8-7410 ПРОЦЕСОРОТ.Сите се целосно Тестирани !

DEN 3744.00

Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

NOKOTION AHL50 ABL52 LA-C701P 815244-501 815244-001 за HP Павилјон 15-А 440 G3 Лаптоп плоча SR23Y i5-5200U
 • Неодамнешно

NOKOTION AHL50 ABL52 LA-C701P 815244-501 815244-001 за HP Павилјон 15-А 440 G3 Лаптоп плоча SR23Y i5-5200U

DEN 9984.00

Објектот состојба : Бренд! Вистински! Оригиналот! Обновена! користиГаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

ASUS P8B75-M LX ПЛУС плоча DDR3 LGA 1155 Солидна Capacitor плоча бесплатен превозот
 • Неодамнешно

ASUS P8B75-M LX ПЛУС плоча DDR3 LGA 1155 Солидна Capacitor плоча бесплатен превозот

DEN 2583.00 3355.20

100% оригинални Бесплатен превозот матичната плоча ASP8 B75M LX ПЛУС DDR3 LGA 1155 Солидна Capacitor плоча бесплатен превозот за Квалитет : тоа се користи, 100% тестирани целосна работа пред превозот ! плоча само со задната плочаСекогаш сме биле прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент...

За ASUS X555LD X555LA лаптоп плоча X555ID Rev2.0 i5 4210U Процесор плоча процесорот тестирани & работи
 • Неодамнешно

За ASUS X555LD X555LA лаптоп плоча X555ID Rev2.0 i5 4210U Процесор плоча процесорот тестирани & работи

DEN 9504.00

За ASX555 LD X555 LA лаптоп плоча X555 ID Rev2.0 i5 4210 U Процесор плоча процесорот 100% тестирани & работиВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

744189-001 745396-001 Главниот Одбор За HP 215 G1 Лаптоп Плоча DDR3 со ПРОЦЕСОРОТ ZKT11 LA-A521P
 • Неодамнешно

744189-001 745396-001 Главниот Одбор За HP 215 G1 Лаптоп Плоча DDR3 со ПРОЦЕСОРОТ ZKT11 LA-A521P

DEN 3420.00 3600.00

744189001 745396001 Главниот Одбор За HP 215 G1 Лаптоп Плоча DDR3 со ПРОЦЕСОРОТ ZKT11 LAA521 PВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

434722-001 за HP DV6000 DV6500 Лаптоп плоча DV6000 плоча 945PM GF-GO7400-Б-N-A3 графика DDR2
 • Неодамнешно

434722-001 за HP DV6000 DV6500 Лаптоп плоча DV6000 плоча 945PM GF-GO7400-Б-N-A3 графика DDR2

DEN 2736.00

434722001 за HP DV6000 DV6500 Лаптоп плоча DV6000 плоча 945 PM GFGO7400БNA3 графика DDR2Компанијата ветува дека секоја плоча има поминато низ ригорозни тестирање。 Купувачот мора да го прочитате:За да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново : 1 прво,pls се направи сите хардвер инсталиран добро или во добра состојба, како што се ПРОЦЕСОР,RAM меморија, стап,екран,LCD кабел,HDD и така натаму.2 Подели на лаптоп и да ја инсталирате на лаптоп кога моќ мора да биде исклучен, или ќе доведе до матичната плоча, ПРОЦЕСОР, меморија, екран изгорени, итн.3 Во процесот на инсталација, pls бидете сигурни дека секоја конектори се инсталирани добро или стабилна.4 Како што се инсталирање на систем за ладење,се стави на ладење паста или посебни Silicagel на VGAкартичка,Northbridge и ПРОЦЕСОРОТ.5,Конечно, да ги проверите сите хардвер инсталиран добро или не.

За ASUS X555LA плоча X555LD rev2.0, 3.1,3.3,3.6 Плоча со i3 процесор интегрирани без графичкиот процесор плоча Тестирано
 • Неодамнешно

За ASUS X555LA плоча X555LD rev2.0, 3.1,3.3,3.6 Плоча со i3 процесор интегрирани без графичкиот процесор плоча Тестирано

DEN 6624.00

За ASX555 LA плоча X555 LD rev2.0, 3.1,3.3,3.6 Плоча со i3 процесор интегрирани без графичкиот процесор плоча 100% ТестираноПочитувани купувачи : ги имаме овие бројот на верзијата во акции како што е подолу : A : REV2.0Б : РЕВ 3.1C : РЕВ 3.3D : РЕВ 3.6Кога ќе се постави цел, pls ни остави порака која не сакате? така што ќе може да прими правилно плоча модел.Ви благодариме многу за вашиот разбирање!

Погоден За леново C200 сите-во-едно машина плоча со D510 / D525 ПРОЦЕСОРОТ DDR2 DDR3
 • Неодамнешно

Погоден За леново C200 сите-во-едно машина плоча со D510 / D525 ПРОЦЕСОРОТ DDR2 DDR3

DEN 4467.00 4752.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

Погоден за DELL N4050 лаптоп плоча 14R N4050 0X0DC1 CN-0X0DC1 CN0X0DC1 X0DC1 во акции,добро тестирани
 • Неодамнешно

Погоден за DELL N4050 лаптоп плоча 14R N4050 0X0DC1 CN-0X0DC1 CN0X0DC1 X0DC1 во акции,добро тестирани

DEN 2450.00 2784.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...