• Неодамнешно
2018 Вистинска кожа мажите секојдневен чевли на Moccasins чипка-up мека дното удобно основните станови чевли мажите рачно изработени Бренд Дизајн

2018 Вистинска кожа мажите секојдневен чевли на Moccasins чипка-up мека дното удобно основните станови чевли мажите рачно изработени Бренд Дизајн

DEN 1775.52
Достапно

Количина на стоки


Ние ги испратите сите чевли без кутија, ако навистина треба кутија,
ве молиме пратете ни порака и ќе треба да се плати од $3 за кутија
Answer : ___________________________ NOTE :
Нашата големина е Азија големина , а не САД стандардна големина или Европска големина, за да можат да се избегнат грешките,
ве молиме мерка ногата должина и читање на големината на табелата подолу внимателно.
Нога должина не е insole должина,и тоа е, исто така, не чевли внатре должина.
Нормално,Во должина = нога должина +0.5~1,5 см
На пример, за 27 см метри должина,големина 10 е точно.
ако вашата нога е масти или широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема.
Ако не сте сигурни, ве молиме испратете порака под ваша цел да му кажете на вашиот метри должина и вашата вообичаена големина.
Ако ногата должина е 24,5 цм, ве Молиме изберете големина 6.5=39 тука.
Ако ногата должина е 25cm, ве Молиме изберете големина 7=40 тука.
Ако ногата должина е беа 25,5 см, ве Молиме изберете size 8=41 тука.
Ако ногата должина е 26cm, ве Молиме изберете големина 8.5=42 тука.
Ако ногата должина е 26.5 cm, ве Молиме изберете големина 9.5=43 тука
Ако ногата должина е 27cm, ве Молиме изберете големина 10=44 тука.
Превозот
1.Предмети ќе се испраќаат од страна на Кина Пост Airl Mail или Хонгконг Пост Airl Пошта или E-пакет(само превезува до САД) во рок од 1-5 дена откако приемот на плаќање и ве молиме следење на информации на lnternet по 3-10 дена по испорака,ако не можете да ги пратите тоа или не знам како да ги пратите тоа,ве молиме контактирајте со нас,ние би сакале да ви помогнат да се реши што побрзо.
2.Многу од објектите се бесплатни превозот,но ако ви треба итно да,можете да изберете EMS,DHL, или други превозот компании, но треба да се обрне некои екстра пари.

Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
Функција:
Дише
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
2018NEW0001
Бренд Име:
BUVAZIK
Outsole Материјал:
Гума

Слични понуди

Ovxuan Везови Златниот Цвет Мажите Мокасини Посочи Метал Пети Модата Партија & Свадба Машки Фустан Чевли Од Кожа Станови Секојдневен 2018
 • Неодамнешно

Ovxuan Везови Златниот Цвет Мажите Мокасини Посочи Метал Пети Модата Партија & Свадба Машки Фустан Чевли Од Кожа Станови Секојдневен 2018

DEN 2851.00 5280.00

(2) Пад на превозот со нас, така лесно : Како водечка сила на продавачот Aliexpress.com ние сме професионални капка брод снабдувач тука со над 6 години за нашата 100% твинсоочуваат овча чизми : вие не може да се листа на нашите производи на вашата онлајн продавница, по што доби плаќа, може да ја испратите вашата нарачка директно до вашиот клиенти што се нарекува пад на превозот;;Љубезно ве молиме да напомена : Pls оставите вашите клиенти примачот детали иако порака на aliexpress систем, ви благодариме;(3) Безбедна исплата и брзо меѓународен превозот од EMSНие прифатени Зачувам плаќање иако aliexprss.com кој е безбеден и лесен за корисниците 24 часа по цел потврди, ние ќе брод цел да излезе со следење на број по ЕМС предвидени, што нормално трае 57 работни дена дека вие или вашите клиенти ќе добие таму (тоа може да биде 12 работни дена напредни или одложување на само зависи од ЕМС таму), сепак, следење на број ќе бидат обезбедени, така што можете да ги пратите на вашите страни за да ја видите StuartsЉубезно ве молиме да напомена : Сите налози ќе бидат спакувани професионално, и ние тврдиме дека многу пониска вредност и обидувајќи се да се избегне било можно увозни давачки, меѓутоа, ако постои било увозни давачки таму, тоа е на клиенти страни бидејќи ние не можеме да го контролираат вашиот сопствен таму, ви благодариме за вашето разбирање.(4) Го прифати враќањето ако постои било кој квалитет на проблемот се : Од 37 работни дена по вас или вашите клиенти примена, да ја прифатиме врати ако има било кој квалитет на проблемот со превозот цена на нашата левица, но доколку корисниците не ми се допаѓа бојата или стилот било повеќе или погрешно големина од избрани клиенти, ние се уште се прифати да се врати, само на клиенти треба да го плати превозот на трошоците, кои ги испративме, и, исто така, превозот цена за негово испраќање назад во кина, ви благодариме за вашето разбирање;Љубезно ве молиме да забележите : пред вашите врати цел, pls контактирајте со нас за примачот деталите понудени и детали, ви благодариме;(5) 100% позитивни повратни информации е сонот од сите наши вработениНие сме помлади тим со чесен, доверлив и љубезен персонал тука, и ја имаме сон : "еден ден ќе биде најголемиот продавачот со 100% позитивни повратни информации целиот aliexpress.

SUROM Mens Чевли Секојдневен Топла продажба 2018 Пролет Нови Станови Пета Krasovki Црно Бела Кожа Патики Чипка Moccasins За Мажи
 • Неодамнешно

SUROM Mens Чевли Секојдневен Топла продажба 2018 Пролет Нови Станови Пета Krasovki Црно Бела Кожа Патики Чипка Moccasins За Мажи

DEN 1206.00 2364.96

SUROM Mens Чевли Секојдневен Топла продажба 2018 Пролет Нови Станови Пета Krasovki Црно Бела Кожа Патики Чипка Moccasins За МажиВажни Информации : Pls изберете чевли големина се однесуваат на НОГАТА ДОЛЖИНА .Нога должина не е insole должина.Нога должина не е outsole должина.Нога должинаНИ големина 7 = ЕВРА големина 39 = Нога Должина 24.5 cmНИ големина 7.5 = ЕВРА големина 40 = Нога Должина 25 смНИ size 8 = ЕВРА големина 41 = Нога Должина беа 25,5 смНИ големина 8.5 = ЕВРА големина 42 = Нога Должина 26 смНИ големина 9 = ЕВРА големина 43 = Нога Должина 26.5 cmНИ големина 9.5 = ЕВРА големина 44 = Нога Должина 27 смБренд воведSUROM е Хонгконг Huirui Група Корпорација бренд е посветен на одлуки премиум обувки...

BIMUDUIYU Минималистички Мека Јазол Мокасина Рамни Чевли За Мажите е Возење со Висок Квалитет Дише Велур Кожа Сосема Нов Повик за Продажба
 • Неодамнешно

BIMUDUIYU Минималистички Мека Јазол Мокасина Рамни Чевли За Мажите е Возење со Висок Квалитет Дише Велур Кожа Сосема Нов Повик за Продажба

DEN 1331.00 2558.40

Добредојдовте на нашата продавницаУживајте во вашата шопинг тука!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања...

Нови Пристигнување Мода Човек Чевли Стп Кожа Занитвам Чипка Moccasin-Gommino Чевли За Човекот Удобност Бизнис Чевли 3 Боја Слободен Брод
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Мода Човек Чевли Стп Кожа Занитвам Чипка Moccasin-Gommino Чевли За Човекот Удобност Бизнис Чевли 3 Боја Слободен Брод

DEN 2105.00 3096.00

Мажите Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 35 3.5 22.5 4.5 cm 36 4 23cm 5 37 4.5 23.5 cm 6 38 5 24cm 7 39 6 24.5 7.5 cm 40 6.5 25cm 8 41 7 беа 25,5 см 8.5 42 7.5 26cm 9 43 8 26.5 cm 9.5 44 8.5 27cm 10 45 9 27.5 cm 10.5 46 9.5 28cm 11 47 10 28.5 cm Потпетици Висина : ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС / велика БРИТАНИЈА / MK / AU / CA големина или со погодување големина.3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Мажите Vulcanize Чевли 2018 Човек Станови Дише Mens Мода Класичен Отворено Чевли Mens Платно Чевли За Мажи Zapatos Де Hombre
 • Неодамнешно

Мажите Vulcanize Чевли 2018 Човек Станови Дише Mens Мода Класичен Отворено Чевли Mens Платно Чевли За Мажи Zapatos Де Hombre

DEN 1039.00 1761.60

3.5 См пета (Aout 2.5 см висина зголемување)ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN39=24.5 cmКинески големина CN 40=25cmКинески големина CN 41=беа 25,5 смКинески големина CN 42=26cmКинески големина CN 43=26.5 cmКинески големина CN 44=27cmбрзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет, топло 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

INSTANTARTS Мода за Мажи Лесни се Лизга на Секојдневен Чевли на Кул 3D Животинско Бел Волк Печати Мажите Воздух Мрежа Прошетка Машки Патики Станови
 • Неодамнешно

INSTANTARTS Мода за Мажи Лесни се Лизга на Секојдневен Чевли на Кул 3D Животинско Бел Волк Печати Мажите Воздух Мрежа Прошетка Машки Патики Станови

DEN 835.00 1439.52

За Нас 01 Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот 02 да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни...

Удобноста Маски Мажите Секојдневен Чевли Мода Половина Црна И Бела Комбинација се Лизга На Лето се Лизга-ons Дише Moccasins Сина Стилски
 • Неодамнешно

Удобноста Маски Мажите Секојдневен Чевли Мода Половина Црна И Бела Комбинација се Лизга На Лето се Лизга-ons Дише Moccasins Сина Стилски

DEN 2037.00 3182.40

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : СТПНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 12 работни дена за копното, а потоа испрати.

Висок Квалитет Мажите Чевли Спорт Чипка Секојдневен Чевли На Мажите Станови Дише Мрежа Чевли Мажите Tenis Sapato Masculino
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Мажите Чевли Спорт Чипка Секојдневен Чевли На Мажите Станови Дише Мрежа Чевли Мажите Tenis Sapato Masculino

DEN 2246.00 2496.00

Висок Квалитет 2016 Мажите Чевли Спорт Чипка Секојдневен Чевли На Мажите Станови Дише Мрежа Чевли Мажите Tenis Sapato Masculino ОписПроизводот се Покаже Загарантирана Приватност Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба...

AGSan Лето Мажите Мокасини Вистинска Кожа Секојдневен Чевли Мода Се Лизга На Возење Чевли Дише Moccasins Зелена Велур Мокасини
 • Неодамнешно

AGSan Лето Мажите Мокасини Вистинска Кожа Секојдневен Чевли Мода Се Лизга На Возење Чевли Дише Moccasins Зелена Велур Мокасини

DEN 1249.00 1710.72

1.Ве молиме мерка ногата должина со под метод.2.Нашите НАС Големината Не е Стандард НАС Големина , ве молиме изберете големина според вашиот метри должина .НИ големина 6.5=Кинески големина 38= 24.5 cm нога должина;НИ големина 7=Кинески големина 39= 25 cm нога должина;НИ големина 7.5=Кинески големина 40= беа 25,5 см нога должина;НИ size 8=Кинески големина 41= 26 cm нога должина;НИ големина 8.5=Кинески големина 42= 26.5 cm нога должина;НИ големина 9=Кинески големина 43= 27 см нога должина;НИ големина 9.5=Кинески големина 44= 27.5 cm нога должина;Совети : Обично кинески големина е помала од Еур, Русија, Бразил големина, па ве молиме изберете големина според вашиот метри должина...

OKHOTCN Црна Кожа Страна Zip Мажите Секојдневен Чевли на Дизајнерот Кристал Флорални Мажите Патики Кристал Зачинети Чипка Chaussure Homme
 • Неодамнешно

OKHOTCN Црна Кожа Страна Zip Мажите Секојдневен Чевли на Дизајнерот Кристал Флорални Мажите Патики Кристал Зачинети Чипка Chaussure Homme

DEN 4347.00 5114.40

Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница! Без Разлика на тоа кој стил и она што боја ви се сака, само се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата фабрика ќе ви даде најдобра цена и рака да ги прилагодите за вас...

QFFAZ Нов Бренд Вистински Велур Кожа Mens Слободно Рамен Бренд Пролет Формално Секојдневен Фустан Рамен Оксфорд Чевли Голема Големина 38-47
 • Неодамнешно

QFFAZ Нов Бренд Вистински Велур Кожа Mens Слободно Рамен Бренд Пролет Формално Секојдневен Фустан Рамен Оксфорд Чевли Голема Големина 38-47

DEN 1392.00 2530.08

Купувачот Известување за Да се обезбеди чевли не се деформирани и не се оштетени од притисне, и на сите наши чевли ќе бидат пакет со една гумени кеса за да го замените "кутија за чевли", Ако сепак сакате кутија, ве молиме оставете пораки до нас...