• Неодамнешно
година Нови Пристигна Жените се Намали Вагината Анален Пичка физикална Терапија Прстен Electroic Женски Masturbator Секс Производи

година Нови Пристигна Жените се Намали Вагината Анален Пичка физикална Терапија Прстен Electroic Женски Masturbator Секс Производи

DEN 723.00
DEN 761.28
-5 %
Достапно

Количина на стоки


2016 година Нови Пристигна Жените се Намали Вагината Анален Пичка физикална Терапија Прстен Electroic Женски Masturbator Секс Производи
ве молиме имајте на ум : не вклучувајќи ја и батеријата
опис
Жените се намали Јин физиотерапија прстен , врз основа на принципите на мускулната пумпа акција развиена , имено ниска фреквенција актуелни и предизвикуваат мускулна контракција или релаксација, кога ниска фреквенција тековната сигнал блокирање , мускулите влезе мало состојба, крв на голем број на влезни; ниска фреквенција тековната кога е вклучено, предизвика нервна одговор , мускулната контракција продолжува , тоа испраќа крвта содржи метаболизмот . Оваа акција циклус , може да се промовира крв работи непречено, така што забрзан раст , полн со еластичност грубост , зголемување на мускулната сила се протега мускулните клетки.
Жените се намали Јин физиотерапија прстен , ниска фреквенција пулсот модулација со специфични биолошки струи може да биде промовирање на вагинален PC мускулната контракција обука формула . Во microcomputer програма за контрола , слаба ниска фреквенција пулсот на биолошки струи до четири видови на излез waveform и фреквенција , 10 видови на stepless прилагодување на различен интензитет . Вагинален КОМПЈУТЕР мускулите во секоја минута предизвика мускулите направите 30 ~ 100 пати разни брзи контракција, бавно контракција, clonic контракција и тоник контракција . Преку овие редовни, може да се контролира , наизменични контракција , PC мускулите може да бидат различни во краток рок , на тој начин постигнување на безбедна, лесен , брз вагинален затегнување ефект .
функција
Напон : DC 3 V
Батерија Тип : две ААА батерии( не вклучувајќи)
Пулсот излезна моќност : МАКС 100 V / 20m A
Пулсот фреквенција : 2-100 Hz
Пулсот на владата : 10 датотеки сила , пет видови на ритам
[Забелешка] 1. Ве молиме имајте на ум дека кога го користите производот чист , достапен на вода ,
употреба на алкохол и други не-корозивни хемикалии за чистење ;
2. Овој производ пред се користи за да целосно подмачкување на вагината.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Материјал:
ABS /метал
Број На Модел На:
nydjsyq
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
as picture
Бренд Име:
Zerosky
Непристојни Слика:
No
pls забелешка:
батеријата не вклучувајќи
Местото на Оригиналот:
Кина
најдобро за:
Женски
боја:
Црна

Слични понуди

Електричен Шок Анален Задник Plug Брадавица Стеги Стимулира Медицински Тематските Играчки за Полнење,Електро Шок Анусот Вагината Plug Секс Играчки За неколку
  • Неодамнешно

Електричен Шок Анален Задник Plug Брадавица Стеги Стимулира Медицински Тематските Играчки за Полнење,Електро Шок Анусот Вагината Plug Секс Играчки За неколку

DEN 1008.00 1199.52

Предупредување : следните лица, ве молиме да не го користите 1 дете или кои не можат да се изразат 2...

Нова електро шок секс играчки од нерѓосувачки челик, електрични пенисот приклучоци електричен шок секс играчка пенисот прстен plug анален електрични пенисот приклу
  • Неодамнешно

Нова електро шок секс играчки од нерѓосувачки челик, електрични пенисот приклучоци електричен шок секс играчка пенисот прстен plug анален електрични пенисот приклу

DEN 1048.00 1103.04

Нова електро шок секс играчки од нерѓосувачки челик, електрични пенисот приклучоци електричен шок секс играчка пенисот прстен plug анален електрични пенисот приклучоциМатеријал : ABS нерѓосувачки челикВклучувајќи : домаќин / пенисот plug / пенисот прстенГолемина : како на сликата прикажани 2 * AAA батерии(не се вклучени) Мерки на претпазливост 1...