• Неодамнешно
Bliger 40mm бели бирање прозрачна saphire сино стакло Керамичка Рамки на Автоматско движење мажите се види мажи

Bliger 40mm бели бирање прозрачна saphire сино стакло Керамичка Рамки на Автоматско движење мажите се види мажи

DEN 3982.00
DEN 5040.00
-21 %
Достапно

Количина на стоки

врвен висок квалитет одлична работна состојба, Опис
Големина : 40mm * 13.6 mm
Движење : Automatic (авто-ликвидација) Движење
Функции:Час, минути,вториот и датум
Случај : Цврсти 316 L не ' Рѓосувачки Челик Случај со керамички рамки
Кристал:Sapphire Кристално
Бирате : Бела Dial
Рака:Нерѓосувачки челик
Затворач:Распоредување Тока Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Превозот : 1).Ние може да транспорт на сите делови на светот. 2).Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. 3).Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат. - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. 2.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. 3.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13.6 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календар
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22inch
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Слични понуди

FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовник
 • Неодамнешно

FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовник

DEN 742.00 1045.44

FNGEEN Бренд Мажите се Види Механички Автоматско Зглоб Види Златото не ' Рѓосувачки Челик Часовник Календар Време Бизнис Спортски Час рачен часовникСе гарантира Целосна наплата, ако не го примите видиЦелосна наплата ако се види е скршенВиди употребата на нови види примени ве молиме бидете сигурни да ликвидација 30 круга пеколен е време да го поставите насока на стрелките на часовникот пресврт 30 круга за да се осигура дека новиот табела на моќ складирање на денот нормалното носат 8 часа доцна, без потреба за ликвидација Помалку вежба пријатели ве молиме бидете до вечерните часови, бидејќи на механички види се напојува од страна на движењето на опрема, така износот на помалку вежба пријатели ве молиме спиј пред вечерта да се направи до ликвидација на нормалното носат во текот на денот може да се

Швајцарија BINGER мажите се види луксузен бренд sapphire водоотпорен пливаат само-правец на автоматско ликвидација Механички рачни часовници Б-671-4
 • Неодамнешно

Швајцарија BINGER мажите се види луксузен бренд sapphire водоотпорен пливаат само-правец на автоматско ликвидација Механички рачни часовници Б-671-4

DEN 3917.00 7680.00

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механички правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 40mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Bliger 40mm сина dial датум шарени знаци saphire сино стакло Керамичка Рамки GMT Автоматско движење Мажите се види
 • Неодамнешно

Bliger 40mm сина dial датум шарени знаци saphire сино стакло Керамичка Рамки GMT Автоматско движење Мажите се види

DEN 4082.00 5040.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic(автоликвидација) движење Бирање : Сина dial ; светлечки раце;шарени знаци;Сина керамички рамки...

2017 Најновите Топли врвот 40mm Bliger бели Бирање Sapphire Стакло Датумот на Прозорецот Автоматски Движење на Мажите Механички рачни часовници
 • Неодамнешно

2017 Најновите Топли врвот 40mm Bliger бели Бирање Sapphire Стакло Датумот на Прозорецот Автоматски Движење на Мажите Механички рачни часовници

DEN 3982.00 5040.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба, ОписГолемина : 40mm * 13.6 mmДвижење : Automatic (автоликвидација) ДвижењеФункции:Час, минути,вториот и датумСлучај : Цврсти 316 L не ' Рѓосувачки Челик Случај со керамички рамкиКристал:Sapphire КристалноБирате : Бела DialРака:Нерѓосувачки челикЗатворач:Распоредување Тока Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Новиот Победник на Повик Automatic Часовници Мажите Топла продажба Автоматско мода Мажите се Види црна кожа за на рака Превозот Бесплатно WRG8024M3S3
 • Неодамнешно

Новиот Победник на Повик Automatic Часовници Мажите Топла продажба Автоматско мода Мажите се Види црна кожа за на рака Превозот Бесплатно WRG8024M3S3

DEN 1170.00 2340.00

2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8051 M3 T3 парче2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8051 M3 S4 парче2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8051 M3 S3 парче2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8066 M3 T1 парче2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8051 M3 T2 парче2014 Најновиот Повик за Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8051 M3 T1 парчеНајновите Бизнис Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8050 M3 S5 парчеНајновите Бизнис Часовници Мажите Hotsale Автоматско Мажите се Види Бесплатен Превозот WRG8050 M3 S3 парчеГлавната КарактеристикаДизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

Carvinal Mens Бизнис Водоотпорен Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички рачен часовник Види - сребрена рамки црна dial
 • Неодамнешно

Carvinal Mens Бизнис Водоотпорен Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички рачен часовник Види - сребрена рамки црна dial

DEN 6384.00 6720.00

Модел : 7612 G Движење : 21 Накит Автоматски Механички Движење 30m Водоотпорен Sapphire Кристално 316 L не ' Рѓосувачки Челик Случај & Рака Тежина : (Челик Styel : 121.7 g, Кожа Стил : 71.3 g) Случај Дијаметар : 39mm Случај Дебелина : 12mm Watchband Ширина : 20mm Watchband Lengthe : 220mm

БОБО ПТИЦА Автоматско Самостојно Правец на Механички Мажите Дрвени Види Кожа за на Рака Луксузни Uomo Orologio Може да Dropshipping Сп-K10 K11 K14
 • Неодамнешно

БОБО ПТИЦА Автоматско Самостојно Правец на Механички Мажите Дрвени Види Кожа за на Рака Луксузни Uomo Orologio Може да Dropshipping Сп-K10 K11 K14

DEN 2534.00 5279.52

​Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketAliexpress Стандард За ИспоракаДобредојдовте да контактирате со продавачот да се зборува за било какви прашања за нарачка!

Бренд Нови Бели Бирање Мажите Луксузни Домот Автоматско Самостојно Правец на Механички Челик Рака Mens Зглоб Види трговија на Големо Цена Подарок A491
 • Неодамнешно

Бренд Нови Бели Бирање Мажите Луксузни Домот Автоматско Самостојно Правец на Механички Челик Рака Mens Зглоб Види трговија на Големо Цена Подарок A491

DEN 960.00

Главна Карактеристика : 100% Сосема НовБели бирање со 3 мали бира кои покажуваат ден,датум и 24 часаТранспарентно назад покривање преку кој можете да ја видитевнатре компонентиМеханички & Автоматско ДвижењеПросечна дневна временска разлика : 20 до + 60 секунди / денОтпорен на вода : НИКОЈ Тоа е навистина прекрасен подарок & ставкаМоќ резерви : Целосно досаден, моќта резерва на вашите види да стигнат до 36 часа Ако го носат повеќе од 10 часа на ден, екстра ликвидација up нема да биде потребноСпецификација : Тип : Механички & АналогниСлучај Материјал : Нерѓосувачки челикСлучај Дијаметар : 4.3 cmСлучај Дебелина : 1.5 cmБендот Материјал : Нерѓосувачки челикБендот Боја : ЦрнаБендот Должина : 21cm (вклучувајќи бирање)Бендот Ширина : 1.9 cmБендот Прилагодливи : ДаОтпорност на вода : N0Компонента се вклучени : 1 x механички види Политика на Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија...

Forsining Мажите е Автоматски Движење Луксузни Брендирани Скелет Нерѓосувачки Челик Хривнија Супер Квалитет Фустан Зглоб Види WRG8097M4
 • Неодамнешно

Forsining Мажите е Автоматски Движење Луксузни Брендирани Скелет Нерѓосувачки Челик Хривнија Супер Квалитет Фустан Зглоб Види WRG8097M4

DEN 912.00 1824.00

Главни Карактеристики : Дизајниран од страна на познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.Прецизни движења со најновите пробив.Патентиран механичка технологија.Специјално дизајнирани метал случај со висококвалитетна кожа види бенд.Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.Отпорен на вода структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.)·Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријател кој ви се љубовта.·Модерен, многу шармантна за сите прилики.·Неверојатна потрага види.·Одредено време и да се задржи добро време.·Отпорни на вода (Не за нуркање и пливање)·Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитетПакет Се Вклучени : 1 Вистински Види1 Подарок Кутија1 Види Упатството За

2017 Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Мажи Часовници Скелет Механички да се Види за Машки Часовник Месечината Ѕвезда Авто Saats Hodinky Horloges Mannen
 • Неодамнешно

2017 Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Мажи Часовници Скелет Механички да се Види за Машки Часовник Месечината Ѕвезда Авто Saats Hodinky Horloges Mannen

DEN 754.00 1423.20

2017 Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Мажи Часовници Скелет Механички да се Види за Машки Часовник Месечината Ѕвезда Авто Saats Hodinky Horloges MannenБренд : FNGEENМодел : 88321Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40.5 mm Дебелина : за 15mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 24cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висококвалитетни минерални hardlex огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанТежина : машки модел 120gФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечки, календарВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

Швајцарија часовници мажите луксузни brand18K злато рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик B5005A
 • Неодамнешно

Швајцарија часовници мажите луксузни brand18K злато рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик B5005A

DEN 3422.00 6710.40

Binger мажите автоматско ликвидација механички мода рачни часовници Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic ликвидација движење Метал Состав : Нерѓосувачки Челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип на : Нерѓосувачки челик бенд Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

OYALIE Бренд Автоматско Самостојно Правец Види Мажите Механички Часовници Црна Челик Синџир Мажите Зглоб види Ulrta тенка Календар Машки Часовник
 • Неодамнешно

OYALIE Бренд Автоматско Самостојно Правец Види Мажите Механички Часовници Црна Челик Синџир Мажите Зглоб види Ulrta тенка Календар Машки Часовник

DEN 902.00 1804.80

Карактеристики : број на модел : OYALIE 9782Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмотWatchbands : Кожен појас / нерѓосувачки челикВиди случај : Случај ЛегураВиди тока : Погодно Pin ТокаВодоотпорен : 30 Метар Отпорен На ВодаВиди dial дијаметар : 39mmWatchcase : 10мм дебелинаТежина : 120 GВиди синџир : 20cmВиди синџир : 20mm ширина Совети1...

STARKING 2017 Европа Мода Автоматски се Види Двојно Tourbillon Скелет Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик рачни часовници
 • Неодамнешно

STARKING 2017 Европа Мода Автоматски се Види Двојно Tourbillon Скелет Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик рачни часовници

DEN 7568.00 13759.20

STARKING 2017 Европа Мода Автоматски се Види Двојно Tourbillon Скелет Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик рачни часовнициМодел Бр...

Bliger 40mm црна dial датум шарени знаци saphire чаша зелен Керамички Рамки на Автоматско движење Мажите се види
 • Неодамнешно

Bliger 40mm црна dial датум шарени знаци saphire чаша зелен Керамички Рамки на Автоматско движење Мажите се види

DEN 3849.00 4752.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

38MM SANGDO мажите се види Автоматско Само-Правец на движење на Високо квалитетни Луксузни Механички часовници 324aaa
 • Неодамнешно

38MM SANGDO мажите се види Автоматско Само-Правец на движење на Високо квалитетни Луксузни Механички часовници 324aaa

DEN 3429.00 3648.00

Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!Ви благодариме !!!ДВИЖЕЊЕ : Automatic СамоПравец на движењеСЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 38 мм без крунаДЕБЕЛИНА : 11mmСЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случајНАЗАД МАТЕРИЈАЛ : Приказ на Случај назад со детални гравирање Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер...

Луксузна Златна Случај Автоматски Механички Види Мажите Датум Недела Tourbillon Мултифункционален рачен часовник Убав Подарок трговија на Големо Цена A494
 • Неодамнешно

Луксузна Златна Случај Автоматски Механички Види Мажите Датум Недела Tourbillon Мултифункционален рачен часовник Убав Подарок трговија на Големо Цена A494

DEN 1440.00

Главна Карактеристика : 100% Сосема Нов5 Раце, 2 мали бира, ден на неделата & календар & месец, Tourbillon Транспарентно назад покривање преку кој можете да ја видитевнатре компонентиМеханички & Автоматско ДвижењеПросечна дневна временска разлика : 20 до + 60 секунди / денОтпорен на вода : НИКОЈ Тоа е навистина прекрасен подарок & ставкаМоќ резерви : Целосно досаден, моќта резерва на вашите види да стигнат до 36 часа Ако го носат повеќе од 10 часа на ден, екстра ликвидација up нема да биде потребноСпецификација : Тип : Механички & АналогниСлучај Материјал : Нерѓосувачки челикСлучај Дијаметар : 5.0 cmСлучај Дебелина : 1.7 cm Бенд Боја : ЦрнаБендот Должина : 22cm (вклучувајќи бирање)Бендот Ширина : 2,2 смБендот Прилагодливи : ДаКомпонента се вклучени : 1 x механички види Политика на Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија...

Година Forsining Луксузни Сино Стакло Половина Скелет Дизајн Вистинска Кожа За На Рака Мажите Се Види Врвот Бренд На Луксузни Црна Случај Скелет Види
 • Неодамнешно

Година Forsining Луксузни Сино Стакло Половина Скелет Дизајн Вистинска Кожа За На Рака Мажите Се Види Врвот Бренд На Луксузни Црна Случај Скелет Види

DEN 1055.52

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

Швајцарија часовници мажите луксузни brand18K злато рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик B5005A-8
 • Неодамнешно

Швајцарија часовници мажите луксузни brand18K злато рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик B5005A-8

DEN 3422.00 6710.40

Binger мажите автоматско ликвидација механички мода рачни часовници Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic ликвидација движење Метал Состав : Нерѓосувачки Челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип на : Нерѓосувачки челик бенд Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

ЛУКСУЗНА MENS ЦРВЕНО DIAL ЧЕЛИК СЛУЧАЈ ДАТУМ АВТОМАТСКИ МЕХАНИЧКИ ЗГЛОБ ВИДИ Убаво Подарок трговија на Големо Цена A507
 • Неодамнешно

ЛУКСУЗНА MENS ЦРВЕНО DIAL ЧЕЛИК СЛУЧАЈ ДАТУМ АВТОМАТСКИ МЕХАНИЧКИ ЗГЛОБ ВИДИ Убаво Подарок трговија на Големо Цена A507

DEN 720.00

Главни Карактеристики : Нова Точка3 бели рацеОд нерѓосувачки челик СлучајДатум на екранотАвтоматско механичко движењеЦрвена Dial & Види преку назад случајДвижење : МеханичкиРежим : Автоликвидација / страна ликвидацијаСлучај материјал : Нерѓосувачки челикСлучај Дијаметар : години : 4.4 cmСлучај дебелина : години : 1.5 cmБендот должина : години : 18cm22cm (вклучувајќи бирање)Бендот ширина : години : 2.0 cmБендот Прилагодливи : Да Отпорен На Вода : Нема Пакет Се Вклучени : 1 x Механички Види Политика на Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија...

Швајцарија мажите се види луксузен бренд рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници кожа за на рака Отпорност на Вода BG-0397
 • Неодамнешно

Швајцарија мажите се види луксузен бренд рачни часовници BINGER бизнис Механички рачни часовници кожа за на рака Отпорност на Вода BG-0397

DEN 3359.00 6586.56

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип : Вистинска кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

40mm parnis црна dial sapphire стакло GMT автоматско движење mens unsex види 48
 • Неодамнешно

40mm parnis црна dial sapphire стакло GMT автоматско движење mens unsex види 48

DEN 4562.00 5184.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Швајцарија BINGER мажите се види луксузен бренд Tourbillon повеќе функции отпорен на вода Механички рачни часовници Б-8603M-3
 • Неодамнешно

Швајцарија BINGER мажите се види луксузен бренд Tourbillon повеќе функции отпорен на вода Механички рачни часовници Б-8603M-3

DEN 3197.00 6268.80

Види СпецификацииМетал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик тежина : 146g Случај Мерења : 39mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик или вистински кравја кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...