• Неодамнешно
Pentel моливи 4pcs Механички молив Propelling молив 0.5 mm Црни Зелена Сина, Розова четири бои

Pentel моливи 4pcs Механички молив Propelling молив 0.5 mm Црни Зелена Сина, Розова четири бои

DEN 768.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Црна
Тип:
Механички Моливи,Моливи Стандард
Пакување:
Сет
Растворливи Или Не:
Pastille
Пишување Точка:
0.5 mm
Доведе Цврстина:
HB
Тело Материјал:
Пластични
Тип:
Посебен молив
Број На Модел На:
SY-P580022
боја:
Црна, Зелена, Сина, Розова
НЕМА.:
PD105T
Име:
pentel

Слични понуди

Едно Парче Pentel P365 0.5 mm метал механички молив училишни и канцелариски материјали канцелариски
  • Неодамнешно

Едно Парче Pentel P365 0.5 mm метал механички молив училишни и канцелариски материјали канцелариски

DEN 550.00 585.12

започнетекрајот детали за производотИме на производ : Јапонски бренд Pentel P365 механички молив спецификација : 0.5 mm потекло : Јапонија Производ во боја : црна, сина, розова, бела, виолетова Производ вовед : пенкало, пен носителот направени од метал материјал, потрајни, умерена тежина, се чувствуваат добро...

М&G 1302 Механички Молив 2.0 mm Доведе Рефил Цртање Автоматско Моливи За полагање на Испити Со Молив Острилка Канцелариски Материјали Моливи
  • Неодамнешно

М&G 1302 Механички Молив 2.0 mm Доведе Рефил Цртање Автоматско Моливи За полагање на Испити Со Молив Острилка Канцелариски Материјали Моливи

DEN 93.00 109.44

М&G M&G 1302 Механички Молив 2.0 mm Доведе Рефил Цртање Автоматско Моливи За полагање на Испити Со Молив Острилка Канцелариски Материјали Моливи

Германски STAEDTLER Staedtler 925 25 Метал | цртање | механички молив 0.3 | 0.5 | 0.7 | 0.9 | 2.0 мм
  • Неодамнешно

Германски STAEDTLER Staedtler 925 25 Метал | цртање | механички молив 0.3 | 0.5 | 0.7 | 0.9 | 2.0 мм

DEN 719.00 756.48

започнетекрајотИме на производ : STAEDTLER 92525 напредни автоматско метал Staedtler моливиПроизвод потекло : ЈапонијаСпецификација на производот : големина : долго 143mm x ракување 8.9 mmПроизвод тежина : 17g (0.5 0.7 0.9 милиметри) 21.5 g (2.0 mm)Производ модел : 925 25Пакувањето на производот : една транспарентна пластична капа има посебно пакување, цена за една ценаРефил спецификации : 0.3 / 0.5 / 0.7 / 0.9 / 2.0 ммПенкало, боја : СребренаРакување / лизга зона и тело материјал : алуминиумВоди : поддршка STAEDTLER Марс микро јаглерод 200 / 250 / 255 кертриџ StaedtlerПоддршка на резервна гума глава : STAEDTLER 92 R & reg Staedtler гума глава12ago : вратот на молив core кутија може да биде продолжен во penholder и 12 парче кертриџ може да се инјектира во пен носителот, без контакт кертриџ, рефил не одлевање или патиСите алуминиум, држи pen, пенкалоАлуминиум легура возен цвет текстура рака, анти пот, не се лизгаПенкало nib и игла како целина, а не scalable, пишување и цртање на висока стабилностПрилагодливи кертриџ сива марк функција 2 B / Б / ПОЛУПАНСИОН / F / H / 2 H0.5 0.7 0.9 милиметри доведе core цевка за пластика, пенкало опашка нема ПВЦ нема латекс2.0 mm доведе core цевка материјал за метал, пенкало опашка нема резервна гума

Пилот H-185SL Автоматски Механички Молив 0.5 mm Јапонија Супер Контрола Сино/Црно Тело Бои
  • Неодамнешно

Пилот H-185SL Автоматски Механички Молив 0.5 mm Јапонија Супер Контрола Сино/Црно Тело Бои

DEN 304.00 320.16

започнетекрајотПилот H185 SL Автоматски Механички Молив 0.5 mm Јапонија Супер Контрола Сино / Црно Тело Бои0.5 mm машински молив специјално дизајниран за пишување, цртање и скицирањеБарел : Пластични, транспарентни надворешниот барел, колоркодирани внатрешна комораКонтрола : Полужлеб contoured гума зафат, проѕиренБоја : Сина,ЦрнаДолжина : 5.8 инчи (14.7 cm) Тежина : 0.33 оз (10g) секојСостојба : Совршен, сосема нови, никогаш не се користат во1 Pc / 3 Pcs / 6 Pcs Иста или Мешани Бои : Може да се купи истите бои или да се меша било какви Бои да 3 Pcs / 6 Pcs, како што Откако ќе изберете "6 Pcs Иста или мешани бои ", можете да одберете 6 Pcs сите за Сина или можете да одберете 4pcs на Сино, 2pcs на Црвено.Ве молам да ми испрати вашата боја и квантитетот барање веднаш по купувањето,ИЛИ ние ќе ги испратите по случаен избор.СинаЦрна

Механички Молив 0.3 mm 0.7 mm 05mm 0.9 милиметри автоматско молив мат метал Висок Квалитет на Изработка на Механички Молив изготвување материјали
  • Неодамнешно

Механички Молив 0.3 mm 0.7 mm 05mm 0.9 милиметри автоматско молив мат метал Висок Квалитет на Изработка на Механички Молив изготвување материјали

DEN 582.24

Бренд : Kuelox Потекло : КИНА Големина : 150 MM Тежина : 20 G / ЕЕЗ Количина : 1 Buc Боја / шаблон : Како што е прикажано на слика Nib дебелина : 0.3 mm , 0.5 mm , 0.7 мм , 0.9 милиметри , 2mm Материјал : Метал Топло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

Супер економичен пакување Freeshipping 33 парчиња обоени /сликарство молив ,Ниска MOQ,добар квалитет
  • Неодамнешно

Супер економичен пакување Freeshipping 33 парчиња обоени /сликарство молив ,Ниска MOQ,добар квалитет

DEN 1237.00 1390.56

Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...